מלמליאן יבוא לראשון ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י david, ‏18/2/03.

1. david Member

אתם אומרים שאורי מלמליאן יבוא לראשל"צ ?
    אם כן או ישיאיר אותה בליגה ?

2. burning soil Member

יבוא יבוא,אין לו ממש מה להפסיד,למרות שאני לא חושב שהוא יצליח להשאיר את ראשון
    בליגת העל,הסגל חלש מידי.

3. בועז Member

אני גר בראשון, וגם משחק שם ואני רוצה להגיד לכם שאולי בבוגרים אין חלוץ טבעי טוב, אבל בנוער פשוט החלוצים פשוט סקוררים.

מלמיליאן יבוא, ירד ליגה, וינסה לעלות שנה הבאה, הוא כבר צוטט בעיתון מקומי כשהוא אומר, אני רוצה חוזה לשנתיים, כדי שאחרי שנרד ליגה, אוכל לבנות את הקבוצה, כי עכשיו מועד ההעברות תם.

4. Emil Member

אורי מלמיליאן מאמן גדול, הוא יכול לעזור מאד לראשון. נכון לעכשיו, נטו, לראשון יש את הסגל החלש בליגה, אבל עם מלמיליאן זה סיפור אחר.
    אורי יבוא גם יבוא לראשון. הוא מובטל הרבה זמן, ועדיף לקבל את הכסף מהעבודה בראשון מאשר את הדמי אבטלה. מה גם שבראשון אין ממש קהל לוחץ (ויסלח לי דויד) ומלחיץ, ואין ציפיות בשמיים אלא לבנות קבוצת מרכז טבלה. אורי כבר סיכם עקרונית עם ראשי ראשון והסכים לארמן את הקבוצה בליגת המשנה, ואני מאמין שהוא ירד ליגה, יעלה בחזרה, ויביא את ראשון למקומות 6-8 בשנים הקרובות (במידה וישאר שם).
    אבל דבר 1 בטוח, העונה ראשון עם רגל ושני שליש בליגה השנייה.

5. שגיא Guest

מלמילאן גם, אם יחתום, יגיע לשנתיים. דבר שמצביע על הכוונות שלו לבנות את ראשון...

גם הוא לא באמת מאמין שראשון יכולה העונה להישאר, הוא יבנה סגל טוב לעונה הבאה, ינסה לשמור על שחקני המפתח, ועם עוד כמה שחקני רכש ושחקני נוער ראשון לא תתקשה לעלות בחזרה.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל מלמיליאן הוא מאמן מצויין שאני ממש מחזיק ממנו..הבעיה איתו היא במשא ומתן..כבר ממזמן לא ראיתי שהוא הצליח לסכם על אימון של קבוצה ונראה לי שזה כבר לא מקרי..
    בכל מקרה אם הוא יפסיק להתעסק בשטויות ויתחיל לאמן אני מאמין שראשון תשתפר אבל תרד ליגה..ועונה אחרי תעלה ליגה עם בסיס להישאר גם בעונה שאחרי ליגה..

7. Roy Member

אם מלמיליאן יבחר לבוא, אני מאמין שזו טעות.

ראשון תרד ליגה כמעט בוודאות, אין כסף, אין שחקנים, אין חלון העברות.
    נכון שמלמיליאן ביקש יותר כסף לקראת העונה הבאה, אבל אני בספק גדול אם בכלל יאשרו לו את זה.

ירידת ליגה לא תוסיף לרפרטואר שלו כמאמן, ויהיה לו קשה מאוד לעלות ליגה בחזרה עם תשתית דלה כל כך שיש למועדון עירוני ראשל"צ.

בקיצור, שיחכה להצעה מפתה יותר.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

האופציה של מלמיליאן יורדת כמעט סופית. הבחור עקשן ולא מוכן לחתום בראשון בכל תנאי. יש לו תנאים וכנראה שראשל"צ לא יכולה לעמוד בתנאים שהוא מציב.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי מלמליאן דורש יותר מדי לא יכול להיות שעם כל הקבוצות שהוא דיבר הוא לא הצליח לסכם איתם..אם זה קבוצה אחת או שתיים אז מילא..אבל זה כולם..משהו פה דפוק וכנראה שזה אצלו..

10. Roy Member

למה משהו דפוק?

בבית"ר הוא רצה חוזה לשנה וחצי, זכותו המלאה, וגם חובתו, להבטיח שלא יעשו לו תרגיל מלוכלך כמו בנתניה בעונת העלייה

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק ביית"ר כל קבוצה שמפטרת מאמן מדברת איתו במשך שבועיים שלוש מסכמת איתו הכל ואז פתאום מגיע סעיף כזה או אחר..

12. burning soil Member

אף אחד לא רוצה לקחת קבוצה ל-3 חודשים,הוא רוצה שאם ראשון תרד,אז עונה לאחר מכן,לההאבק על העליה.

13. david Member

הוא לא בא בסוף בגלל שהוא מפונק וחבל מאוד אבל אולי שנה הבאה בליגה הלאומית או ליגת העל הוא ינסה לעשות איתה משהו ולקדם אותה כי הגיע הזמן שבראשון יהיה שינוי זה נמאס כל שנה להלחם בתחתית זה מעצבן זה קשה כל הפסד ההעצבים עולים אין חשק כבר ללכת למשחקים אבל אני מקווה שפלגי ישאיר את הקבוצה בליגה כי הוא מאמן טוב וחסר לו ניסיון אותו הוא יצבור במשך השנים

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מאמין שהוא ישאיר את ראשון ליגה בטח לא בעונה הראשונה שלו בתור מאמן ובטח לא עם הסגל הזה..

15. שגיא Guest

אורי לא חתם בראשון בגלל מחלוקות על התקציב לשנה הבאה...
    אני בהחלט מבין אותו, ואם זה מה שמנע את החתימה אפשר להבין שהוא רצה לבנות את ראשון מחדש...

כפי שאמרתי, הוא כבר הבין שלהישאר בליגה הוא לא יצליח כנראה, ואחרי שאמרו לו את התקציב המתוכנן לעונה הבאה, הוא לא הסכים כי כנראה הוא חושב שעם כזה תקציב הוא לא יכול לבנות מחדש את הקבוצה הזו, ובאמת לראשון אין אמצעים...