מנייה בטוחה או הימור מסוכן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Fabio Junior, ‏24/7/07.

1. itzik zohar #20 Member

אז אולי הם התרשמו ממנו והוא תורם יותר ממנו בהתקפה? חיפה רוצים לעשות ריענון מהעונה שעברה, ולהחתים שחקן או שניים לא יעשו את ההבדל, ושעושים ריענון צריכים לחזק את הקבוצה ויכול להיות שהפאוליניו הזה שחקן טוב למרות שהברזילאים....
    או שזו החלטה מטומטמת שהוחלטה ע"פ המצב האישי בין דירסאו למועדון. ככה גם הם העזיבו את בנאדו לא?

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/07
  2. Fabio Junior Member

עידן, מן הסתם אני מבין שאתה היית רוצה את דירסאו, אבל אני בספק רב אם חיפה תרצה לחזק את יריבתה, בטח של את מכבי ת"א, יריבתה השנואה. דירסאו לא ישחק בחיפה, אבל הוא תחתיה, והיא תחליט איפה הוא ישחק, כמובן שרצונו חשוב, אבל עד גבול מסוים והיא כמעט ובטוח לא תיתן אותו למכבי ת"א (תקנו אותי אם אני טועה)
    הלוואי ואני לא יאכל את הכובע.

3. Number 8 Member

כמובן, אבל כמו שאמרת, לשחקן יש חלק נכבד, לא יותר מהחלטת הקבוצה אבל בהחלט לא קטן, באיזו קבוצה הוא מעדיף לשחק ועם סכום כסף נאה, המהלך יכול לצאת לפועל.
    האפשרויות כאן הן לא מכבי ת"א או בית"ר ירושלים אלא קבוצת צמרת לצד קבוצת אמצע טבלה ומטה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/8/07
  4. King Kenny Member

אל תשכחו, שבמקרה של שחקן טוב כמו דירסאו, הוא יכול לעזוב לאירופה, מה שלדעתי ואני חושב שגם לדעתם של כולם יהיה מהלך יותר טוב גם מבחינת הקבוצה וגם מבחינתו של השחקן.

5. itzik zohar #20 Member

אני לא מכיר קבוצה מליגה טובה יחסית שתרצה אותו....שחקן שמאט התקפות, היכולת ההתקפית שלו כבר נגמרה, והוא מאוד מאוד מבוגר.

6. King Kenny Member

הוא מתאים לליגה הבלגית למשל, קשר אחורי טוב מאוד, בארץ הוא שני רק לבואטנג, אני לא רואה שום סיבה שלא ירצו אותו.

7. itzik zohar #20 Member

ולאלברמן* ולעידן טל*

הוא קשר מצוין יחסית לארץ, וגם לליגה הבלגית הבעיה שהליגה הבלגית היא לא מאריות אירופה, אז אם רוצים אותו שם זה לא מפתיע...הליגה הבלגית זה שיפור של הליגה הישראלית

8. Fabio Junior Member

הוא טוב בהרבה מאלברמן על אף גילו, וטל יותר שחקן 50/50 מקשר אחורי.
    אני פשוט לא מבין אותך, דירסאו שחקן מצוין. נכון, הוא טיפה איטי, אך מעט מאוד קבוצות היום משחקות ללא קשר אחורי, ורוב הקשרים האחוריים הם איטים, ובשביל קשר אחורי המהירות חשובה פחות מהשחקנים הנועדים לחלק הקדמי. לוי רוצה כדורגל אטרקטיבי יותר, אך אני בטוח שהוא עוד יתגעגע לגרזן במרכז המגרש.

9. itzik zohar #20 Member

במה הוא יותר טוב מאלברמן?
    ושחקן כזה כמו שהוא נראה בזמן האחרון לא אמור להיות בחיפה, והסיבה היא שלחיפה תמיד היה שם של קבוצה עם התקפה קטלנית, ודירסאו רק הורס את זה. הוא מאט את ההתקפות שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/07
  10. King Kenny Member

זה מה משהו שאני שונא בכדורגל, שחקן נותן עונה אחת לא טובה למרות שנתים טובות שהיו לו לני השנה הזאת, ישר קוטלים אותו.

אולי מאט את ההתקפות (גם זה לא מי יודע מה) אבל הוא הורס את ההתקפות...של היריב.

11. itzik zohar #20 Member

אני לא קוטל אותו, הוא שחקן טוב, אבל כרגע אלברמן עולה עליו והיכולות ההתקפיות שלו לא מתאימות לקבוצה כמו מכבי חיפה. מכבי פ"ת תפורה עליו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/07
  12. שער 7 Member

פרוחננקובאס משחק בראסינג פרול הספרדית מהליגה השנייה או השלישית כמדומני.

13. Don Joan Roman Member

גל אלברמן כיום הוא הקשר האחורי מספר אחת שיש בכדורגל הישראלי, רק מלראות איך הוא החזיק את מרכז השדה של בית"ר מול חיה רעה כמו האטצ'ינסון ומוח כמו ראסמוס וירץ אפשר רק' להתפעל ולמחוא הרבה מאוד כפיים, עם זאת אני מאוד מעריך את דירסאו וחושב שהוא שחקן מצויין, אני הייתי ממליץ לו ללכת למכבי ת"א, אבל אם נתחשב בעובדה שלא כ"כ שואלים אותו, אני מניח שהקבוצה שהכי זקוקה לו זה ק"ש, כי סואן יכול להיות גם שחקן ספסל, דירסאו טוב ממנו בהרבה וסואן על הסםפסל קלבוצה שאמורה להיאבק בתחתית זה כוח משמעותי, חוליית קישור אחורי שמורכבת משחקן אנגרטי כמו אמנגואה ומשחקן מנוסה וטוב כמו דירסאו יכולה להיות מצויינת.

14. Fabio Junior Member

סואן ודירסאו לא יכולים לפתוח באותו הרכב? נכון, זה די הגנתי, אבל שווה..
    אלי כהן הודיע שמכבי ת"א לא תחתים את דירסאו.
    ואתה מדבר ככה על הכדורגל הישראלי ולא על מי ישראלי, ולדעתי לפחות בואטנג ודירסאו עולים על אלברמן.
    באמת, אל תסתנוורו יישר ממה שקורה היום, שאלברמן הציג יכולת פנטסטית מול קופנהאגן ולדיסאו הייתה עונה חלשה.
    אם אתה מדבר על ישראלי, אלברמן באמת הקשר האחורי הישראלי הטוב ביותר.

15. Don Joan Roman Member

כנמובן שמדובר מבין הישראלים שיש לנו.
    אם זה כולל את זהרים? רק בואטנג טוב ממנו, דירסאו ברמתו אם כי יש להם מעט איכויות שונות.