- מנצ'סטר יוניטד לקראת העונה הבאה -

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏8/7/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכתבה ארוכה אבל שווה,אני בטוח שיהיה עליה הרבה ביקורת.
    בעונה שעברה ליוניטד הייתה עונה די טובה.
    הזכייה באליפות באנגליה בהחלט נחשבה הישג,נכון לא הישג גדול כמו שהיה ניחשב אילו ניוקסאל,צ'לסי ואפילו ליברפול היו לוקחים אליפות,אבל הישג.
    היוניטד רצו מהעונה שעברה יותר.
    עם התקציב הגדול בליגה האנגלית,ואחד מהגדולים באירופה היוניטד פיתחו כמו כל שנה ציפיות די גבוהות,זכייה באליפות באנגליה,והתואר הכי חשוב,ליגת האלופות,במיוחד שהגמר נערך באיצטדיונה הביתי של היוניטד.
    אולם היוניטד לא הצליחו לקחת את ליגת האלופות,ופרגי רצה לעשות שינוי,שהתבטא בקיץ הזה.
    הצעד הראשון היה להעיף את דיויד בקהאם,אחד מהסמלים של היוניטד.
    פרגי לא רצה ששחקן אחד יהיה מעל המערכת,עוד סיבה,שפרגי רוצה לשנות את מבנה הקישור הקיים ביוניטד,ולשחק עם שלושה קשרים התקפים,דבר שעם בקהאם לא יכול היה להיות.
    בנוסף התעלמות בקהאם מהוראות פרגי,ועזיבת אגף ימין לטובת האמצע פעמיים רבת במשחק הכעיסו את פרי,תוסיפו לזה את "מקרה הנעל" והמחיר הגבוהה שבקהאם שווה,גורם לעזיבתו של בקהאם.
    בקהאם,אחד מהדור המופלא של גיגס,קין וסקולס עזב.
    דיויד עזב לריאל מדריד,דבר שחייב את היוניטד לשינוי.
    השם החם כרגע הוא רונאלדיניו,כאשר איימר,נדבד וקיואל הוזכרו גם.
    ברור שהיוניטד תביא קשר,השאלה האם הוא יצליח להתמודד עם המקום הענק של מס' 7 לשעבר.
    לדעתי אף שחקן לא יוכל להחליף את בקהאם,ואני לא מדבר מבחינת היכולת,דיויד היה אהוב על הקהל,הקהל התרגל למהלכים שלו,וכך גם לקבוצה,כשהוא היה עם הכדור גיגס אוטומטי נע שמאלה,סקולס נע ישירות לאמצע,וסולשיאר הטעה וחתך פנימה.
    כולם ידעו מי בועט את הביעטות החופשיות.
    עכשיו,השחקן החדש,מי שלא יהיה,יציג יכולת טובה,לא יציג יכולת טובה,בקהאם הוא לא יהיה,הוא יתן גירסה שונה ליוניטד.
    היוניטד מקווים,שהשחקן החדש ישתלב מהר ויתן תפוקה נאה.
    השם הבא שעומד לעזוב את היוניטד הוא ורון.
    ברצלונה,אינטר ויובנטוס מעונינות בו.
    עזיבה שלו תחייב הבאת קשר אחורי ברמה הגבוהה,או נתינת צאנס גדול לניקי באט.
    באט,שיש לו פונטציאל להיות אחד מהקשרים הטובים באירופה,מעולם לא קיבל את המפתחות של הקשר האחרוי,עם גילו המתקדם והפציעות של קין,ועזיבת ורון,הרבה יפול על ניקי,שמאוד יקבע איך יראה הקישור של היוניטד.
    שאר המועמדים לעזיבה,לא ישפיעו על היוניטד רבות,ולכן עזיבתם גם לא תביא ליוניטד כספים רבים.

אז מה חדש ביוניטד הקיץ?
    היוניטד נהלת משא ומתן עם מקסס הצרפתי וקיבו מאיאקס,אחד מהם יהיה ביוניטד,עם לא השנה אז שנה הבאה.
    היוניטד מחפשת מחליף לבקהאם,ומחליף פונטציאלי לורון,המועמדים הם איימר,נדבד,קיואל,ורונאלדיניו.
    בעמדת החלוץ היוניטד מחכה לראות הא מילאן ישוו את ההצעה שניתנה על ידם לצ'בצנקו,הם גם בודקים את האפשרות להביא את ניהאט.
    בסך הכל,הנה השחקנים שהיוניטד התענינה בהם באופן רשמי,כמובן שישנם שחקנים נוספים,שהיוניטד מנהלת איתם משא ומתן חשאי:
    http://www.manutd.com/news/features.sps?iT...stompageid=6846

את מי היוניטד הביאו?
    היוניטד הביאו את בליון הצעיר,ואת דז'מבה דז'מבה.
    שניהם שחקנים שלא ישפיעו מידית,הם שחקנים לעתיד,ויש להם פונטציאל רב.
    היוניטד עוד תיהיה בכותרות של ההעברות הקיץ.
    כיצד השינוים ישפיעו על העונה הקרובה?
    הבסיס של הקבוצה- קין,גיגס,סקולס ופרגי נשאר.
    לכן היוניטד כמו כל שנה תרוץ על כל התארים,הן בליגה האנגלית והן בליגת האלופות.
    השינוי של בקהאם כואב,אבל אולי ישפיע באופן חיובי,גם עזיבת ורון והחלפתו בקשר אחורי אחרי יכול להיות צעד טוב,בכל מקרה היוניטד השנה צפויה לזכות שוב באליפות.

2. ofer16 Member

בינתיים העניינים לא נראים טוב מבחינת היונייטד.
    רונאלדיניו מאוד רחוק מחתימה, קיואל לא שש לעבור למאן יו, ואיימאר ונדבד הן שמועות חסרות בסיס. פרגי עשה עד עכשיו קולות של מאמן שרוצה שחקנים לעתיד, כמו בליון ודג'מבה-דג'מבה.
    להגיד שלניקי באט יש פוטנציאל זו בדיחה. באותו אופן אפשר להגיד שלאיפסוויץ' יש פוטנציאל לעלות לפריימרשיפ ללא הפסד. עד עכשיו לא ראיתי שום יכולת מדהימה מצידו של באט, וקשה לי להאמין שדווקא העונה הוא "יפרוץ". תזכרו שהוא כבר לא ילד.

אין ויכוח על זה שמאן יו יאבקו על האליפות, אבל הם רחוקים מאוד מזכייה בליגת האלופות. פעם אחרונה שהם היו בגמר היה לפני 4 שנים, וגם אז הם ניצחו בזכות מזל מדהים.

3. ליהי Member

:/: :/: :/:

הא באמת? אתם כל כך בטוחים שמניו תרוץ שנה הבאה לאליפות? אני חושבת אחרת.
    אני לא חושבת שהיא לא תשיג מקום גבוה חלילה, אני פשוט חושבת שהאליפות ממש לא בידיים שלה,בלשון המעטה.

כמה שאני שונאת את בקהאם,אני לא יכולה להתכחש לאיכויות שלו על המגרש, ומה לעשות? הוא נתן משחקים ענקיים והציל את מנצ'סטר לא פעם.מנצ'סטר רצתה תחילה את הארי-עונה סבירה-קיואל, אבל כשזה העדיף לחתום בליבפול שהתפוררה לה למוות העונה במקום במניו שלקחה אליפות, פנתה מנצ'סטר ל"כוכב העולה" רונאלדיניו, שנתברר שגם במירוץ עליו היא הפסידה. בקהאם חתם בריאל ונשמע מאושר עד הגג ועכשיו מניו נשארה קרחת מכל הצדדים כשאין קשר התקפי על רמה במשבצת של בקהאם פנוי בשוק,ואת כל השמות הבאמת חמים היא הפסידה.

מנצ'סטר גם נהנתה העונה מיכולת פנומנלית של ואן ניסטלרוי, במיוחד לקראת סוף העונה שהחלוץ פרח והבקיע כל משחק צמד. עכשיו, כל אדם שמבין מינמלית בכדורגל, או לחילופין,שמו לא "משה אוחיון" יסכים איתי שזה לא מצב נורמאלי לחלוץ וששנה הבאה תהיה לו נסיגה מסויימת ביכולת. זה עתיד לקרות,כי זהו דרכו של עולם. חלוץ לא יכול להבקיע כל משחק צמד לאורך כל העונה, ו-ואן ניסטלרוי נהנה בסוף העונה הזאת מיכולת פנטסטית,שעליה מנצ'סטר הולכת להסתמך גם עונה הבאה, לא יציב במיוחד לדעתי.

בנוסף לצרות ההולכות והמצטברות בהתקפה, מנצ'סטר לא הביאה בעונת המלפפונים הזאת אף שם מפלצתי שיאיים על ארסנל או צ'לסי או ליברפול, שבינתיים השכילו לחדש חוזים עם כוכבים כמו הנרי ו-ויירה. כל הרכשים של מנצ'סטר העונה נסתכמים במה? 10 מיליון פאונד? זה פינאטס לקבוצה שרוצה להתמודד לאליפות שנה הבאה. תוסיפו לזה שלמרות כל הקשקושים מסביב עוד לא מצאו מחליף לבאטז, וריקרדו כבר אוטוטו מחוץ לתאטרון החלומות. מתי אתם רוצים לשים את הבט שמניו לוקחת אליפות? עכשיו או אחר כך?

4. ofer16 Member

בינתיים גם ארסנל לא הביאו שום חיזוק משמעותי... כנ"ל לגבי ליברפול וצ'לסי (למרות שהאחרונה תתחזק משמעותית הקיץ).
    ברור לכולם שואן ניסטלרוי לא ישחזר את היכולת מהעונה שעברה (למרות שתמיד יכולות להיות הפתעות), ושבארטז לא יהפוך פתאום לאי של יציבות, אבל אני חושב שגם עם יכולת קצת פחות טובה של השניים האלה מנצ'סטר יכולה להיאבק על האליפות.
    כמובן שהיא לא פייבוריטית ברורה, ויש כאלה שיגידו שהיא אפילו האנדרדוג בשלישיית ארסנל, מאן יו וצ'לסי, אבל יש לה סיכוי לא רע לזכות באליפות.

5. Julian Joachim Member

אני חושב שמה שאתם עושים פה הוא לא הוגן. כל הזמן אנחנו אומרים כמה בקהאם לא מדהים כמו שעושים ממנו. אני מאמין שזה באמת נכון, ומאמין שמניו עוד תביא מחליף שייתן תרומה דומה.

משה, הקטע עם באט באמת לא מובן לי. הוא בן 28-29, זה לא ריאלי שעכשיו הוא פתאום ידפוק קפיצה. הוא גם לא יפתח בהרכב עדיין...

ואני מבקש להפסיק לדבר על קיואל כעל סקואזר. יש עוד זמן.

6. Fernando Cavenaghi Member

אמת באט נתן את המשחקה כי טוב שלו לפני שנה בערך, במדי נבחרת אנגליה מול ארגנטינה, הוא שמר שם בצורה מעולה את ורון לדעתי ושיתק אותו לגמרי.
    אבל גם אז לא ראו ממנו ניצוצתות, באט הוא שחקן בשביל לשים אותו על שחקן שאתה לא רוצה שיקקבל כדור, בשביל להעביר מדי פעם את הכדור במרכז המגרש, ממש לא למשהו טיפה יותר מסובך.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה רק איזה משהו קטן..... אם מנצ'סטר מנהלת מו"מ חשאי עם מספר שחקנים ואומרת מי השחקנים, אז המו"מ כבר לא חשאי... אבל בכל מקרה ברשימה שפרסמת מופיעים שחקנים שמנצ'סטר מתעניינת בהם, לא בהכרח מנהלת איתם מו"מ.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם DYER בוא תבין למה התכונתי,שישנם שחקנים,שמנוהל איתם משא ומתן חשאי,וזה למה הם לא ברשימה.
    ועכשיו בוא נגיב לדברים שנאמרו כאן.
    קודם נגיב לליהי.
    כאן את טוענת שואן ניסטרוי הביא עונה מדהימה עונה שעברה,ושהוא לא יכול בעונה הבאה לשחזר את הכושר של העונה הנוכחית.
    אז איך לעזאזל בדיון של גביע הקונפדרציות,את ובני טענתם שהנרי נתן עונה יותר טובה מואן ניסטרוי?
    כי לפי התיאוריה שלך,שבה נאמר שהנרי נתן עונה יותר טובה מואן גול,אז ארסנל תחלש יותר שנה הבאה,בגלל שהנרי היה יותר טוב מאן ניסטרוי,והתרומה שלו הייתה יותר גבוהה(לפי התיאוריה שלך)אז עונה הבאה,וזה לפי התיאוריה שלך,ארסנל הולכת להיחלש יותר מהיוניטד.
    בגלל שאנחנו לא מדברים על שחקן ישראלי כמו יניב אברג'יל שפעם נותן עונה טובה ופעם עונה חלשה,אלא על ואן ניסטרוי,שהוא אחד מהחלוצים הטובים בעולם,אני יכול לומר בביטחון שהוא יתן את התפוקה הרצויה,יכול להיות פחות משנה שעברה,יכול להיות גם יותר שנה שעברה,בכל מקרה,העמדה של ואן ניסטרוי היא אחת מהבטוחות ביוניטד.
    ולחלק האחרון בהודעה,שעם תקראי אותו שוב,תביני כמה טיפשי מה שכתבת נשמע.
    את אומרת שהיוניטד לא התחזקו בשם מפוצץ,אולם לא הזכרת שם אחד שארסנל או צ'לסי התחזקו בו,רק שהם האריכו את החוזים עם ויירה והנרי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    עכשיו נתיחס לקטע עם באט.
    שמעו,אני לא מצפה שהוא יהיה הקשר הטוב בעולם,אבל במידה וורון יעזוב,אולי סוף סוף הוא יקבל את המפתחות לקישור האחרוי.
    אתם חיבים להסכים איתי שיש לבחור כדורגל,ואני בטוח שהוא יכול לתרום יותר ממה שהוא תרם בשנתיים האחרונות,כמה התרומה שלו תגדל,זאת השאלה.
    ועכשיו בוא נתיחס לכמה דברים באופן כללי.
    נכון שהיוניטד לא התחזקו,אבל ככה גם שאר קבוצות הצמרת,ולהזכיר לכולם יש עוד הרבה זמן עד לתחילת העונה,ואני בטוח שהיוניטד תביא חיזוק.
    להזכיר לכולם ארסנל ממש לא התחזקה,ההפך נראה שהיא מתחלשת,החלוץ ההולנדי עוזב,השוער היחיד שרוצה לבוא אליה הוא סאה(שהקבצה היחידה שרצתה אותו היא סנטארדד).
    לא שמעתי שם של בלם שמתקרב לארסנל,למרות שהיא צריכה אחד.
    למרות כל השמועות,ויירה טוען שהוא עדיין לא חתם על חוזה חדש בארסנל,קיואל לא חותם בארסנל,גם לא קלייברט,וגם לא טרזגה,אז ככה שארסנל ממש לא התחזקה.
    ככה גם צ'לסי,שנכון כעת עם הבעלים החדשים יש לה יותר אפשרויות קנייה,אבל כרגע כולם אומרים שעוד יביאו רכש,עוד יביאו רכש,כאשר עד עכשיו הדבר היחיד שקרה בצ'לסי הקיץ בעניין העברות, הוא שהם איבדו את זולה.
    לכן,יוניטד עדיין פיבוריטית ברורה לזכייה בתואר.
    יותר מארסנל,וכמובן יותר מצ'לסי וניוקסאל.
    כמו שנה שעברה, ארסנל והיוניטד יאבק עד הסוף על האליפות,ואין לי ספק מי תקח בסופו של דבר את האליפות.

9. ליהי Member

פולדש, באמת נראה לך שמניו תביא מישהו יותר טוב מבקהאם? כפי שאמרתי ,כולם כבר תפוסים יש לך רעיונות?

ובקשר אליך, משה -שגיא כהן- אוחיון :

כן,אני חושבת שלהנרי היתה עונה טובה משל ואן ניסטלרוי אבל הנרי הבקיע כל משחק גול אחד,מקסימום שניים,לאורך כל העונה. הוא בישל הרבה, הוא רץ הרבה, הוא הצדיק את השם שיצא לו. ואן ניסטלרוי בעט 12 פנדלים, הכניס עוד 13 בבעיטה חלשה לשער ואולי הכניס איזה 5 בצורה שהראתה את היכולות האמיתיות של החלוץ הזה. בישל? -כמעט ולא. ירד להביא כדורים? -אפילו לא פעם אחת. רץ?-אני לא יגיד שלא,אבל בהשוואה להנרי הוא יצא פה פרייאר. כמובן שהמספרים למעלה הם סתם לאורך ההמחשה אבל אני מקווה שהבנת את הנקודה. ואן ניסטלרוי ירה גולים בששת המחזורים האחרונים של העונה, הנרי הראה יכולת מצויינת לאורך כל אורכה של העונה. זה ההבדל. הנסיגה של הנרי היתה לצערי הרב במאני טיים והוא עדיין היה לא רע,אז תעשה לי טובה- תשאר בבועת הטמטום שלך ותאמין ששנה הבאה גם האליפות בידיים שלכם,כי בסוף זה יתפוצץ לך בפנים ואני נורא אשמח לאיד.

10. Julian Joachim Member

אני עדיין מאמין שפרנצ'סקו טוטי יעבור למנצ'סטר. אם לא עכשיו, בחלון ההעברות בחורף. אם לא, בקיץ הבא (נגמר חוזה אולי גם?).

זה כל כך ברור.

11. ofer16 Member

זה הגיוני מאוד, כי אני חושב שטוטי די רוצה לעזוב, אבל אני לא מבטיח לכם שהוא יבחר דווקא במנצ'סטר. אולי אם תהיה אופציה שהוא יעזוב, ריאל ירצו להחתים אותו בתור עוד גלאקטיקו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

12. AFC Member

לא רצה שחקן שיהיה מעל המערכת?! מה הקשר?! אז אם כבר שיעיף את רוי קין (איזה שחקן מזהיר את חבריו לקבוצה שאם מנצ'סטר לא תזכה באליפות הם ייאלצו לחפש קבוצה אחרת?).
    שלושה קשרים התקפים? השיטה של מנצ'סטר יונייטד לאורך השנים, שהביאה לה כל כך הרבה תארים, היתה 4:4:2, שהצליחה בעיקר בגלל משחק האגפים המצוין. אם פרגי שם שלושה קשרים התקפיים (מה שאגב, בלתי אפשרי), המשמעות היא שהוא מוותר על הקיצונים שלו, או שהוא עובר ל-4:5:1, והורס לעצמו את השיטה המנצחת שלו. הוא לא יעשה את זה.
    חוץ מזה, התחרפנת? שלושה קשרים התקפיים? פול סקולס ואולי רונאלדיניו - מי עוד? חוץ מזה - בכל העולם לא תמצא שיטת משחק עם שלושה קשרים התקפיים, זה טירוף מוחלט.

קודם כל, אומרים נחלשת, ולא מתחלשת.
    החלוץ ההולנדי, ששמו דניס ברגקאמפ, לא עוזב. לפחות לא בינתיים. סבסטיאן סאה, בפעם המליון, הוא שוער נבחרת ארגנטינה. אתה לא ממש מומחה בליגה ספרדית, כך שאתה לא יודע אם קבוצות מסוימות רצו אותו שם.
    ארסנל, בפעם העשרים מליון, לא זקוקה לבלם בדחיפות. סול קמפבל המצוין יחד עם סיגאןקיאון זה מספיק טוב בשביל העונה.
    ויירה קרוב מאד לחתימה, ארסנל לא זקוקה ממש לחיזוק בהתקפה... ארסנל ממש לא נחלשה. היא פשוט עומדת במקום.

בקשר לדיון - מנצ'סטר יונייטד הפייבוריטית לאליפות. אין מה לעשות, כולנו יודעים את זה, אף אחד לא שמח עם זה. למרות שארסנל קבוצה יותר טובה ועולה כמעט בכל עמדה על מנצ'סטר, עדיין מנצ'סטר יונייטד המועמדת העיקרית - איך קבוצה בינונית יחסית לוקחת כל כך הרבה תארים ומועמדת שוב לאליפות? אין לי מושג, דיברנו על כך בפורום לעיתים, אף אחד לא הבין את זה. מה עוד שהליגה היא משנית בלבד בשביל ארסנל - ארסן ונגר וחניכיו פשוט מתים לקחת את הצ'מפיונז ולחרוט את שמם בהיסטוריה של המועדון (ואני מאד מפחד אם ונגר, ויירה, הנרי ושות' ישארו לאחר שזה יקרה, אם זה יקרה). ואם הם יעופו בשלב מוקדם כמו שקרה בעונה שעברה, זה יחסל להם לחלוטין את כל המומנטום שהצטבר במהלך העונה (כי זה באמת מתסכל לעוף מול חבורת ילדים הולנדית עם מאמן פרימיטיבי הולנדי עם אופי של איטלקי, יעני חובב קטאנציו).

גם ניוקאסל זו אפשרות, אבל אני לא רואה אותה מצליחה. ההגנה חלשה מדי, גם החוד לא משהו (פנסיונר בן 37 עוד מעט + מחטיאן כרוני שלא יכול להבקיע ממטר), והמאמן הסנילי ממשיך לחזק את הקישור. לא הייתי שם עליהם את כספי.

13. ליהי Member

1.הנרי וליונברג כבר חתמו בארסנל. זה כבר ידוע לכולם. ויירה גם הוא חתם בארסנל (או שהחתימה היא עניין פורמאלי, והוא עתיד לחתום בעוד יום גג, העניין הוא שהוא סיכם עם ארסנל ומתכוון לחתום איתה ביממה הקרובה) ורובר פירס כבר אמר שאם ויירה נשאר גם הוא נשאר. זה לא חיזוק,אבל זה להשאיר את שחקני המפתח.
    בנוסף הקבוצה כ-ן מתחזקת, עם הדגש על הכן.ברגקאמפ רגל וחצי בחוץ.
    2.מאיפה בדיוק הביטחון שהאליפות בידיים של מנצ'סטר יונייטד? רונאלדיניו חתם, ב ע ב ר בריאל מדריד. הכל כבר סגור,אומנם שנה הבאה הוא לא משחק שם אבל בתור שחקן של ריאל מדריד אני בטוחה שאם הם משאילים אותו לאיזה קבוצה- מניו לא בראש הרשימה של אלה. אתם מדברים פה על טוטי, אבל הוא בינתיים לא קושר במילה וחצי בחודש האחרון עם מנצ'סטר יונייטד, ואפילו אתם לא בטוחים שהוא יגיע העונה לאולד טראפורד. בקשר לקיואל- אל אלוהים,הוא מעדיף לחתום בלידס מאשר במנצ'סטר יונייטד (משה, תבין את הרמז).
    אתם מדברים על זה שמנצ'סטר התחזקה וארסנל לא. שמתם לב באיזה שחקנים היא התחזקה? (הא כן,זה שמזכיר את הנרי, וההוא שמזכיר את פירס...ועוד איזה בלם מקבוצת הנוער המעולה שלהם שמזכיר את מי אמרנו? קמפבל? הא..).

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני אתה מדבר שטויות.....
    אתה הוא זה שמתחנן שישאירו את ברגקאמפ, שגם אם שירר יכפיל את הגיל שלו הוא לא יגיע לגיל של ברגקאמפ... :twisted:

שירר אמנם לא צעיר, הוא תיכף בן 33, אבל הוא לא איבד את הטאץ' שלו. הוא עדיין כובש בצרורות. זה כמו שנאבארטילובה, שהייתה אגדת טניס בגיל 20 היום בגיל 48 עדיין לוקחת תארים ומראה שהיא אמנם לא אותו דבר, אבל עדיין שחקנית איכותית. ככה גם שירר. אין ספק שהוא היה יותר טוב, אבל גם היום הוא חלוץ מעולה. ולידו בלאמי (שבאמת עם כל הכבוד אלייך, שחקן גרוע הוא לא, סקורר גרוע הוא כן) שמכין לו מצבים כדי שישים את הכדור ממטר בפנים, ההתקפה של ניוקאסל בסדר מבחינתי.... וגם כשמאחוריו יש קשרים שמכינים לו לא מעט מצבים, ההתקפה זה לא החלק החלש...... ההגנה כן.

15. AFC Member

איך הגענו לברגקאמפ? רגע, אתה איכשהו מעיז להשוות בינו לבין שירר?

בלאמי אולי מבשל, אבל הוא לא אמור גם לכבוש? יעני, הוא חלוץ, לא? אז למה שפשוט לא יסיטו אותו לקישור שם יוכל לבשל בקלות, יוכלו לשים את שולה אמאובי בחוד, חלוץ יותר טוב מבלאמי וגם לחסוך את כל התסכול מעוד שבע בעיטות של בלאמי שאפילו לא הגיעו למסגרת?