מנצ'סטר יוניטד מול ליברפול!!!!!!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏30/11/02.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום ראשון הקרוב יפגשו שתי הקבוצות עם מספר הזכיות הגדול ביותר באליפויות באנגליה:
    היוניטד עם 14 אליפויות מול ליברפול עם 18,האליפות האחרונה של ליברפול הייתה בעונת 1989-1900, בעוד שהאליפות האחרונה של השדים האדומים הייתה בעונת 2000-2001.
    יש יריבות גדולה בין שני הקבוצות האלה,המשחק הזה חשוב בעיקר ליוניטד שניצחון יקטין את הפער מליברפול לשתי נקודות ומארסנל לשלוש נקודות מנצ'סטר מתאוששת ולאט לאט חוזרת לכושר ארי ניצחון 5-3 בליגה על ניוקסאל וניצחון 3-1 בליגת האלופות בחוץ מול באזל וצרכים לזכור שבמחזור הבא היוניטד ישחקו בבית מול ארסנל ניצחונות על ליברפול וארסנל יחזירו את יוניטד לפיסגה,ליברפול רוצה לנצח כדי לצאת מתקופה הגרועה שבה היא נמצאת,תקופה שכללה תיקו בליגת האלופות עם באזל תיקו זה סיים את דרכה של ליברפול בליגת האלופות והפסד בליגה 3-2 לפולאהם,ליברפול הראתה סימני התאוששות בניצחון החוץ בגביע אופ"א על ויטסה,הולך להיות משחק מותח..........

2. ofer16 Member

שידור ישיר בערוץ גנבים פלוס ביום ראשון בשעה 14:10
    משחק ענק!
    מנצ'סטר לוקחים

3. Fernando Cavenaghi Member

אבל בחנוכה יש את כל הערוצים חינם, נכון?

4. ofer16 Member

נראה לי שכן.
    לי זה לא משנה, כי במילא יש לי את כל הערוצים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx .

5. Julian Joachim Member

בהחלט כל הערוצים פתוחים לכולם.

משחק מאוד מעניין. ליברפול לא מציגים יכולת טובה כבר תקופה ארוכה, אך מול ההגנה הפשוט עלובה של המפלצות האדומות, אני לא חושב שצריכה להיות להם בעייה, במיוחד אם ישכילו לשלב את דיוף/בארוש.

6. Fernando Cavenaghi Member

אם פרדיננד לא ישחק הדבר היחיד בהגנה של יונייטד זה אושי שיעיל כמו שישימו עמוד מול הרחבה, אואן בארוש דיוף ואפילו הסקי יכולים לעבור אותו.

ואם בודקים את יחסי הכוחות בין הגנה להתקפה של כל קבוצה ליברפול יוצאים יותר טוב מההשואה בעזרת הופיה טראורה והנשוז למרות מה שאמר עוזר המאמן של מנצסטר.

7. RE-QL Member

איזה משחק! המשחק עם הכי הרבה הסטוריה באנגליה בין שתי המועדונים הגדולים בבריטניה ובין הגדולים בעולם השנאה בין שני המועדונים גדולה מאוד וניצחון עוזר מאוד גם בטבלה וגם במורל שנה שעברה ליברפול ניצחה 3-1 את היונייטד באנפילד עם צמד של אואן ושער מדהים של ריסה בקהאם צימק ליונייטד ובאולד טרפורד שער יחיד של מרפי בדקה ה-86 הביא את הנקודות למרסי סייד. בליברפול הנשו צפוי לחזור להרכב בעוד שברונו שיירו שפתח מול ויטסה ניפצע באותו משחק וכנראה לא ישחק. ליברפול לא בתקופה טובה כידוע אבל ניצחה את ויטסה ארנהיים 1-0 ביום חמישי במשחק טוב של ליברפול שישבו על ארנההים על המשחק עם החמצות של אואן וברוש. מנצ'סטר פיגרה ביום שלישי מול באזל 0-1 אבל חזרה ב-7 דקות נפלאות שלהם עם צמד של ואן נילסטרוי ואחד של שולשיאר ונראה שrvn חוזר לעצמו אחרי פתיחת עונה לא טובה.
    משחק מעניין בטוח יהיה אני מקווה שעם הרבה שערים וכמובן לליברפול!

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה מנצסטר כבר מזמן לא ניצחה את ליברפול..מתי זה יקרה כבר???

גם העוזר מאמן של מנצסטר כבר בתחיל בלוחמה פסיכולוגית נגד ליברפול כשהוא אמר:
    "אנחנו טכניים, הם יכולים לנצח רק בפיזיות"

"כשמשווים שחקן מול שחקן אנחנו
    במיטבינו ויותר טובים מליברפול. תמיד האמנתי שכדורגל זה עניין
    של טכניקה. הם פשוט יותר חזקים פיזית"

"אם תבדקו את ההיסטוריה תראו שהקבוצות המנצחות הן אלה עם
    השכל והטכניקה ולא אלו עם השרירים והכוח"

"בגלל זה אנחנו לא רוצים לנסוע
    לשם בשביל מלחמה או קרב. אנחנו רוצים לשחק את הכדורגל ההתקפי
    שלנו".

מה דעתכם הוא צודק??

http://images.one.co.il/images/d/gg10552.Xxx
    קרלוס קיירוש-מבין על מה הוא מדבר או שסתם פותח פה גדול?

9. AFC Member

יא אללה...
    איזו התלבטות - בעד מי להיות? בעד הסקאוזרים המסריחים או היפנים?

ליברפול באנפילד מוכרחה לנצח את מנצ'סטר, אבל תזכרו מה אמר פרגוסון : "בשבילי ניצחון על ליברפול זה כמו זכיה בליגת האלופות".

ומשה אוחיון - אם מנצ'סטר מנצחת היא לא תצמק את הפער מארסנל ל-3 נקודות ככל הנראה, כי ארסנל משחקת בהייבורי מול אסטון וילה ומה לעשות, יש סיכוי פעוט שהיא תנצח.

עדיף לי תיקו, אבל אני לא אבכה על ניצחון של מנצ'סטר שיביא לנו פער בצמרת.

10. Fernando Cavenaghi Member

אני מבין שקרלוס היקר מזמן לא בדק מי השחקנים שלו, בהתקפהאואן לא פחות טוב מרוד המגעיל ובארוש דיוף יותר טובים מסולשיאר ופורלאן. בקישור למנצסטר יש אולי יתרון קל אבל לא משמעותי (במיוחד בלי קין), בהגנה לליברפול יש יתרון משמעותי על אושי ובלאן (שגם אם הוא פצוע זה באמת לא משנה) ובשער דודק הוא שוער טוב בהרבה מבארטז והטויות מול פולהאם הם רק מקרה מצער ליז'י שמוכיח את עצמו במיוחד במשחקים חשובים. גם אם הויה יפתח עם קירקלנד למנצסטר לא יהיה יתרון משמעותי בגלל שהשוער הצעיר נחשב לשוער הבא של אנגליה (לא מתעלם מרובינסון).

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני חושב כמוך..בכלל מנצסטר היא כבר לא כמו פעם..ואין לה את הסגל הכי טוב בליגה..הסגל שלה כבר לא עמוק כמו פעם ועל הספסל של טוטנהאם אפשר לראות שחקנים יותר טובים מאשר על הספסל של היונייטד..עצוב.. :cry:

12. RE-QL Member

הטעויות של דודק הם לא חד פעמיות מול פולהאם... גם מול הבורו וגם מול באזל הפולני לא היה במייטבו והוא בתקופה רעה כמו כל ליברפול ולדעתי לכל התקופה הרעה הזאת אחראית ההגנה של ליברפול כשהנשו לא משחק והופייה משחק חלש מאוד לאחרונה...

13. Stevie G Member

כל המשבחים את יונייטד על המשחק שלהם מול ניוסי שוכחים כמה רע נראתה ההגנה שלהם. בליברפול לעומת זאת הנשו חוזר ויחבור להופיה בהגנה- יתרון משמעותי לביטחון של האדומים; שלא לדבר על החזרה של סטיבן ג'רארד שנתן משחק מצוין מול ויטסה ההולנדית. ליברפול נצחה את מאנצ'סטר רצוף במשך ארבע העונות האחרונות ויודעת שהיא חייבת לנצח (מעבר למובן מאליו)כדי שארסנל לא תברח לה. אם הויה יעלה עם אוון ובארוש המהירים- להגנה של יונייטד אין סיכוי.
    הימור שלי- 2- 1 לסקאוסרים.

14. RE-QL Member

ברוך הבא סטיבי
    ואני מקווה מאוד שהחזרה של הנשו תחזיר את הופייה לעצמו כי לאחרונה הוא אחת הבעיות הגדולות של ליברפול ואחרי ששנה שעברה הוא נתן עונה גדולה כזאת השנה ליבררפול חייבים אותו!

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם להגיד את האמת לליברפול יש את אואן זה הכל שאר השחקנים שלהם בינוני ומטה.
    למנצסט'ר יש בעיות קשות בהגנה ומספיק לשמוע את פרגוסון לפני המשחק:
    "אין לי בחירה בהגנה מי שיהיה כשיר ישחק"-זה אומר הכל.
    נכון שלליברפול יש יתרון ענק בהגנה(לא כולל בשער בארטז הרבה יותר טוב מדודק)אבל למצ'סטר יש יתרון ענק בקישור ובהתקפה,בקישור המצב יתאזן בגלל חסרונות של דיויד,באט,הקפטן והנשמה קין.
    בהתקפה אואן מצד אחד וואן ניסטרוי מצד שני,סולשיאר ברמה יותר גבוהה מהאסקי ופרלאן יכול להיות הקלף המנצח כאשר הוא בהתאוששות מרשימה ובכושר טוב.
    לסיכום ליברפול בטוח יכבשו מנצ'סטר פשוט צריכה לכבוש אחד יותר.
    הימור שלי 2-1 ליוניטד.
    ואן ניסטרוי וסולשיאר ליוניטד אואן לליברפול.