מנצסטר יוניטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י RVN, ‏16/9/02.

1. RVN Member

מה קורה לה?
    כל פעם אחרי שהיא מפסידה בזמן האחרון אני חושב אהה שטויות היה לקבוצה השני מזל, התחלת העונה הם עוד לא בכושר,השופטים נגדינו, ושאחריכמה משחקים נתחיל לקרוע את הליגה אחרי ששנה שעברה נשארנו בלי תואר והשנה הם יהיו רעבים, אבל כמו שזה נראה עכשיו הם לא משתפרים לצערי ממשחק למשחק ואם לא יקרה משהו קיצוני גם העונה לא ניקח אליפות!
    מה דעתכם?

2. Julian Joachim Member

אנחנו מחזיקים אצבעות שהמצב יישאר כמו שהוא עכשיו...?

מה זאת השאלה הזאת?

כולם יסכימו שהיא משחקת רע, שההגנה נוראית, שההתקפה לא עובדת, ושרוי קין הורס את הקבוצה עוד יותר. מה אתה רוצה שנגיד חוצמזה?

3. RVN Member

רציתי לראו תמה אנשים חושבים על זה- האם היא תצא מהמשבר בזמן כדי להתחרות על האליפות, או בכלל רק להגיע לגמר הצמפיונס (שכידוע הוא במנצסטר)?

4. שגיא Guest

פרגוסון תמיד חשב שהוא יכול להתמודד עם הילדים שלו....
    אבל ככל הם מתבגרים, הם מוציאים ספרים, רבים עם פרגי, ונראה שכבר הכדורגל פחות מעניין אותם....
    שחקני הרכש לא מתפקדים, שחקני הבית מתעסקים בספרים וזה מה שקורה...

ורון, מאז הגיע ליונייטד, פשוט נעלם, שחקן שהיה אחד הטובים בתקפידו, הפך לשחקן אפור, רב עם פרגוסון, ויש בחוץ מול לידס, וגם זה לא עזר....
    רוי קין מורחק ומוענש כל שני וחמישי, וכך נוצר מצב שהוא משחק משחק אחד, אבל בשניים הבאים הוא בחוץ...
    ההרכב לא קבוע, מתשנה ממשחק למשחק....
    ההגנה זקנה מידי, וגם פרדיננד לא ממש מצליח לייצב אותה....

אבל הבעיה הגדולה היא בהתקפה....
    ואן ניסטלרוי, הוא לא פוגע, כבש רק 3 שערים, שניים מהם בפנדל. והשלישי מול ההונגרים העלובים...משהו עובר על החלוץ ההולנדי.
    והכי בושה, שהוא מוציא כל משחק את רוד ומכניס במקומו את פולראן המצחיק...
    מה הוא חושב?
    ששחקן שלא כבר עדיין ביונייטד למרות שהוא מקבל הזדמנויות, יביא לו שינוי במשחק?
    פורלאן לא עשה כלום מאז הגיע ליונייטד, פשוט כלום!
    בדיחה אחת גדולה!
    מנצסטר לא כובשת בדקות הטובות שלה, זה קרה מול לידס, זה קרה מול לידס, וזה קרה מול בולטון
    יונייטד פותחת את המשחק טוב, אבל לא כובשת, במחצית השניה הכל משתבש, והיא סופגת שער עלוב....שחקנים כמו הנווילים לא צריכים להיות בקבוצה הזאת...במיוחד אם מנסים למצוא להם תפקידים חדשים....פתאום פיל משחק כקשר אחורי....סילבסטרה? נו באמת....חוץ מלרוץ כמו אדיוט עם הכדור ולהיכנס בשחקנים הוא לא יודע לעשות כלום....
    בלאן? כבר זקן, לא זז.....וזה בלי לדבר על באט האפרורי, קין הכסחן גרי נוויל הבדיחה....

הלחץ מתחיל לדבר שם, לא רגילים לעונה בלי תואר, והנה מגיע משחק לא טוב, הקבוצה נכנסת ללחץ, מתחילים ריבים פנימיים, וכל המערכת לא מתפקדת...

אני דווקא מאוד שמח שהקבוצה הזאת מפסידה! שימשיכו כך, זה טוב לכדורגל....
    הם חושבים את עצמם יותר מידי, וכדאי שיפנימו את יכולתם....

5. arsenal the champions Member

אתה צריך לחלום שביכולת הזאתי מנצ'סטר תגיע לגמר ליגת האלופות!!!
    ובכלל אני לא מבין מה הקשר זה שהגמר נערך ב"אולד טרפורד" זה בכלל לא אומר שמנצ'סטר תגיע לשם.
    משום מה כל אוהדי מנצ'סטר כבר בטוחים שהיא הגיע לגמר ליגת האלופות והיא הולכת לקרוע את הקבוצה נגדה תשחק בגמר ואת כל ליגת האלפות.

אם אתם חושבים שליגת באלופות זה סיפור שונה אז להזכיר לכם את ההונגרים?

6. RE-QL Member

אין אי אפשר להגיד עליהם כלום לדעתי הם עוד יחזרו להתמודד על האליפות אבל יפסידו אותה הם ווינרים לצערי אבל לא כמו פעם

7. AFC Member

תתפלאו, אבל אני הייתי מאד רוצה שהיונייטד תדרוס את הליגה.
    למה, אתם שואלים?

די ביום רביעי הם מוכרחים לנצח. אם הם לא יינצחו, אני פשוט אשתגע. אני לא אפסיק לצרוח וחבל על הזמן התגובות שאני אביא בפורום.

אז אני ממש לא מרוצה מהמצב.
    המאמן פרגוסון חושב שהשחקנים שלו נהיים צעירים יותר.
    מה לעשות שהם נכנסו לשיגרה. נמאס להם כבר לשחק מול קבוצות כמו בולטון, זה מוציא את החשק. אין מתח במשחקים.
    וגם שאר הליגה מתחזקת. ארסנל כיום יותר טובה מהיונייטד בכל עמדה, ליברפול הרבה יותר יציבה ולידס יותר מוכשרת.

מנצ'סטר ופרגוסון, תחזרו לכושר עוד יומיים או שאני אטוס לאנגליה ואחנוק את כולכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. RVN Member

בקשר לפורלאן אתה צודק הוא באמת לא פוגע והוא די אפס וחבל שלקחנו אותו למידלסברו.
    סילסטרה הוא דווקה אחד משחקנים היותר טובי םבתקופה הזאת.
    ובקשר לנווילים: גרי נוויל לא משחק כבר הרבה זמן כי הוא פצוע ופיל הדחליל (מה לעשות) משחק כבר הרבה זמן בקישור לפעמים

9. שגיא Guest

הנווילים בכלל לא צריכים לשחק שם!
    הם לא מתאימים לרמות האלה!

ומה פתאום הפכו את פיל לקשר?
    הוא בקושי בהכנה מסתדר, אז בתפקיד זר לו?

אותי, אישית, לא מפתיע המשברון הזה של מנצ'סטר....

10. arsenal the champions Member

מה קרה לך אתה רוצה מנצ'סטר תנצח?
    מיצידי שירדו ליגה יותר טוב...
    דווקא נגד חיפה אני רוצה שהם יפסידו שהם יפסיקו לחלום על ליגת האלופות.
    בקשר לפורלן אני כמעט מההתחלה שראיתי אותה אמרתי למה הם הביאו אותה הוא נראה סתם זבל.
    אחרי זה פרגסון עם התגובות לתיקשורת "הוא ישחק יותר טוב תנו לו זמן" משהו כזה, ומה עבר זמן ומישהו רואה את פורלן טוב יותר לא?!
    אבל מה הוא עדיין מקבל הייזדמניות...
    נראה לי שלפרגסון כבר לא אכפת הוא הולך להפסיד עוד אליפות (עם פורלן התותח) ולא מזיז לו לקנות חלוץ הוא לא חשב יש לו 3 מה לא מספיק?!

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חכו חכו..פורלאן עוד יוכיח את עצמו אחרי השער הראשון שלו..
    הוא שחקן מצויין יש לו מסירות מעולות ושליטה טובה בכדור..אבל מה..הוא קצת לחוץ מהמעבר ליונייטד ומזה שכולם יורדים עליו..שער אחד או 2 והוא יהיה תותח..

12. שגיא Guest

הוא כבר כבש שער, מול ההונגרים, אבל פסלו לו :twisted:
    ודי עם התירוצים האלו....
    פורלאן לא הגיע ליונייטד אתמול, הוא הגיע בעונה שעברה, קיבל הזדמנויות, אמנם לא רבות, אבל קיבל, ובעיקר בעונה הזאת, כאשר רוד לא פוגע, הוא נכנס לשחק בערך בדקה ה- 70, אבל עדיין....הוא פשוט לא נראה על המגרש....
    עוד אחת מהבדיחות של היונייטד

13. viva la fifa Member

למי שלא יודע זוהי הפתיחת עונה הגרועה ביותר של מנצ'סטר מאז ומתמיד אני חושב שהבעיה של מנצ'טסר היא בהגנה...

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים ההגנה של מנצסטר התייצבה.
    היא אם 6 ניצחנות רצופים.
    מנחילה לקבוצות תבוסות,מציגה יכולת נהדרת בהתקפה(טוב מה חדש)עו 2-3 ניצחונות היא חוזרת לכושר.
    ואז (כמו תמיד)היא תשלוט באנגליה וליברפול ארסנל לידס שוב ידברו על מתי השושלת תישבר...................

15. RE-QL Member

כמו שהפועל ב"ש תישאר עוד מחזור שניים במקום הראשון