מנצ'סטר יונייטד כבר לא מה שהיה פעם !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AFC AJAX, ‏1/12/03.

1. AFC AJAX Member

נראה שמתחילת השנה מנצ'סטר זו לא מה שהייתה פעם.
    הקבוצה משחקת כדורגל אפרורי, מפסידה בצ'מפינונז, לשטוטגארט בחוץ, לא יודע אם זה פרגסון שהעיף את בקהאם ואת ורון ושבעצם העיף את היצרתיות, אבל יונייטד זה לא יונייטד יכלנו לראות את זה בבירור, במשחק האחרון מול צ'לסי שהשליטה של מיסטר אלכס פרגסון הולכת ונעלמת לו מבין היידים, אותי לפחות מנצ'סטר מאכזבת אם זה במשחק שלה ואם זה בדרך הניהול של פרגסון העריץ.

מה דעתכם?

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איאקס עד כמה שהייתי רוצה להיכנס יחד איתך לאופוריה ולחלום על שקיעתה של אימפריית הרשע מאולד טראפורד אני מוכרח לא להסכים עם דבריך על נפילה של היונייטד. התקופה האחרונה היא פשוט תקופה רעה, והכדורגל האפרורי של התקופה הזו הוא המירב שמנצ'סטר יכולה לייצר בכושר הבינוני שתמיד מאפיין אותה בפתיחות עונה ועוד ללא הברק של סקולס שהוא שחקן מפתח במרכז השדה שכל משחק ההתקפה עובר דרכו. להזכירך גם בעונה שעברה יונייטד שיחקה ברוב העונה כדורגל אפרורי ומשעמם, אך שמרה על קשר עין מהצמרת ובחודשים האחרונים של העוה התעלתה על עצמה, שיחקה כדורגל איכותי וגם זכתה באליפות. ההפסד לשטוטגארט הוא בכלל לא נוראי, בהתחשב בכך שאני לא רואה הרבה קבוצות באירופה מנצחות שם וגם מכיוון שהוא לא פגע בהעפלתה של היונייטד לשלב הבא בצ'מפיונס ליג. וחסרונו של ורון לא כזה מהותי, כי עם כל הכבוד יש גבול ליצירתיות שלו וגם כשהוא פתח בהרכב היונייטד הוא לא תרם לה במיוחד.

אומנם פני הקבוצה ביונייטד השתנו העונה, ואופייה של הקבוצה הפך להגנתי יותר (עם הגנת ברזל אדירה+שוער יציב ורגוע שמשרה ביטחון על ההגנה בניגוד לבארטז המשוגע שהיה עולה להם 5-10 שערים בעונה...), אבל אני עדיין רואה אותה נאבקת בצמרת הגבוהה עד סוף העונה.

3. ArsenalFan Member

הרשה לי לומר, ולא רק מטעמי ניחוס- בולשיט.

לעולם אל תספיד את מנצ'סטר יונייטד, זו קבוצה גדולה שיודעת להתעלות ברגעים הנכונים, ושכמעט תמיד מגיעה לשיא כושרה מפברואר ואילך. אפילו כשאנחנו זכינו בדאבל, יונייטד שיחקה בחודשים האחרונים טוב מאוד.

ביונייטד מתחילים לדבר בכריסמס. בסוף נובמבר עוד ישנים.

4. KirkH Member

תחשוב על זה ככה:

יונייטד סיימו לשחק נגד היריבות הראשיות שלהן בצמרת,

הם משחקים כבר חודש בלי סולשייאר,

קלברסון שיחק עד עכשיו בקושי 90 דק',

התקווה הכי גדולה שלהם היא ילד מפונק בן 18 שהיה צריך להיות בכלל רקדן,

ועדיין הם מקום שלישי, סך הכל 4 נקודות מהמקום הראשון, יעלו בקלילות לשלב הבא של הצ'מפיונס', עדיין לא הספיקו לעוף משום מסגרת - לא נשמע כל כך שחור כמו שעשית מזה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

5. שלומי אדרי Member

הם כבר עפו מגביע הליגה אתמול אם אני לא טועה

6. KirkH Member

וזה מעיד על? גם בעונה שנחשבת להכי גדולה שלהם בעשור האחרון (הטרבל) הם עפו בשלב הראשון או השני של גביע קרלינג (קוקה קולה דאז...)

לא צריך לעשות עניין מכל שטות.

7. שלומי אדרי Member

לא מעיד על כלום רק כתבת שהם לא עפו משום מפעל אז כתבתי עובדה .

8. AFC Member

שים לב, שלומי, לתאריך של ההודעה. קירק אמר זאת לפני שמאן יו עפו מהגביע. בכל מקרה, ברור שלאף אחד לא באמת אכפת מזה... גביע הליגה מציע רק כמה גרושים ומקום בגביע אופ"א, לא משהו שקבוצה כמו מאן יו או צ'לסקי צריכות לרצות יותר מדי. אולי ארסנל, אבל רק בגלל הגרושים המעטים הללו, שאפילו אותם אנחנו צריכים...

וקירק, לא התכוונתי מה הקטע עם קלברסון. נכון שהוא עדיף בכל פרמטר על פיל נוויל אבל עדיין אני חושב שהוא לא שחקן שיוכל להביא לנקודות מפנה במשחק. מדובר בשחקן לא רע שעושה עבודת הגנה טובה אבל התרומה שלו להתקפה כמעט אפסית, לדעתי.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אי אפשר להגיד על מנצ'סטר שהיא לא מה שהייתה פעם. אומנם היא לא משחקת בצורה אטרקטיבית כמו שהיא הייתה עושה אבל אל תשכחו שעד המשחק נגד צ'לסי מנצ'סטר רשמה את פתיחת העונה הטובה שלה בהיסטוריה של הפרמייר ליג. למנצ'סטר אין את הכלים הרבים שהיו שלה עד העונה (בקהאם...) ואני רושם לבקהאם את הסיבה העיקרית ללמה מנצ'סטר נראית כמו שהיא נראית.

10. ArsenalFan Member

הגרושים מגביע הליגה הם בסדר גודל של כרטיסים ממשחק בית אחד בפרמייר ליג מבחינת בונוסים, לכל היותר. הם אפילו לא משחקים תפקיד שולי לארסנל, קל וחומר למנצ'סטר יונייטד.

11. נדב Member

לדעתי , הכל בגגל עזיבת בקהאם לריאל .

לבקהאם היה את המנהיגות הגדולה במנצ'סטר יונייטד (מה שיש לו פחות בריאל מדריד) .
    בקהאם היה ממש הסמל של מנצ'סטר .
    בהתחלה חשבתי שצוחקים עליי שבקהאם עובר לריאל . כי שאומרים מנצ'סטר יונייטד מתכוונים לדייויד בקהאם ...

זה כמו שתגידו לי היום אינטר מילאנו בלי ויירי , או ארסנל בלי הנרי . זה פשוט בלתי אפשרי .

טוב , עכשיו לנושא .

לדעתי גם בלי בקהאם היונייטד הייתה אומרה לפתוח את העונה טוב (ולא כמו שהיא פתחה אותה...) . יש לה הרכב לא מנוצל ממשית עד עעכשיו . כריסטיאנו רונאלדו ... לא שומעים עליו הרבה עכשיו . למרות שהוא שחקן מעולה .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/12/03
  12. AFC Member

זו לא ממש דוגמא טובה, בהתחשב בקריירה של הבחור ובכמות הקבוצות בהן הוא שיחק במהלכה.

13. נדב Member

צודק ! ,

ריאל מדריד בלי ראול !!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/unsure.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים, ממש לא מסכים.
    מעניין שכשדיויד עבר לריאל כולם אמרו שזה רק בגלל נושא הכסף ושהוא לא קשר ברמה הכי גבוהה(אמרו שאין לו מקום ב11 הפותחים בריאל), ועכשיו פתאום בגלל החיסרון שלו היוניטד לא מצליחה.
    דבר ראשון, היוניטד מצליחה, בינתיים יותר משנה שעברה.
    הבטחנו את המקום בשלב הבא בליגת האלופות, אנחנו גם ננצח את הגרמנים בבית במחזור הקרוב בליגת האלופות ונבטיח את המקום הראשון. בליגה, בינתיים, אנחנו משחקים הרבה יותר טוב מהתקופה המקבילה בשנה שעברה.
    כמו בכל שנה נשפר את היכולת בכריסמס ושוב נשתיק הרבה מבקרים.
    מבחינת חומר השחקנים, פול סקולס ממשיך את היכולת משנה שעברה ואף משפר אותה, רוד ממשיך לקרוע רשתות בכל המסגרות, פיל נוול ופורטצ'אן שיפרו משמעותית את המשחק שלהם בעקבות צירופם של קלברסון ודג'מבה דג'מבה, וראין גיגס, השם החם השנה, נמצא בכושר מעולה השנה, ובכל משחק שהוא חם היוניטד משחקת כדורגל נהדר.
    בקהאם חסר, לא אומר שלא, והוא תמיד יהיה חסר, הוא היה סמל גדול וחשוב למועדון, אבל אנחנו לא נכשלים בגללו, ולדעתי אין בכלל כישלון השנה(במיוחד בהשוואה לשנה שעברה).
    להזכיר לכולם בשנה שעברה בשלב הזה ארסנל הובילו עלינו ב12 הפרש וכולם כבר הספידו אותנו, כרגע זה רק 4, ובנוסף השנה יש עוד מועמדת לאליפות, כלומר עוד קבוצה שתקח מארסנל נקודות.
    ברגע שפול יחזור ונהיה בהרכב מלא תוכלו להנות יותר מהיוניטד, כבר במשחק הקרוב מול הוילה תראו ניצחון נוסף בליגה.
    קלברסון במחזורים האחרונים חוזר מפציעה ומתחיל להיכנס לענינים, רונלדו ממשיך לצבור דקות וביטחון, והכי חשוב, פורלאן עושה שינוי של 180 מעלות משנה שעברה ומראה סימנים של חלוץ נורמלי.
    לכן אני לא מוצא כישלון או דברים מהסוג הזה, במיוחד לא במצב הנוכחי של הקבוצה.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משה הלכת רחוק מדי.... מישהו פה אמר כישלון? אני לפחות לא אמרתי. וכל מה שכוונתי הייתה היא שעם בקהאם מנצ'סטר הייתה נראית יותר טוב. וסקולס משפר את היכולת שלו? הוא כבר משהו כמו חודש וחצי חודשיים לא משחק.