מנצ'סטר יונייטד 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/7/11.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי לעכל את העיזבה של ג'וני.
    אמרו עליו שהוא אפור, מוגבל ועוד הרבה תיאורים לא מחמיאים, בשביל תמיד יהיה לו מקום בלב וזה הרגע שהוא נכנס לשם באופן רשמי:
    http://www.youtube.com/watch?v=x_HzjphOAg4&feature=related

הייתי בסטרטפורד אנד במשחק עם האווירה המטורפת ביותר שחוויתי כאוהד כדורגל. חצי גמר ליגת האלופות מול ארסנל, אנחנו שוטפים את המגרש ולא מצליחים לכבוש עד שבא ג'וני והבקיע. אני לא אשכח את ה10 דקות אחרי הגול, הקהל לא הפסיק לשיר את השיר שלו, הייתה הרגשה שהאיצטדיון רועד. תחושה מדהימה. המהות של להיות אוהד כדורגל.

When Johnny goes marching down the wing,
    O'Shea! O'Shea!
    O'Shea! O'Shea!
    The Stretford End are gonna sing...
    "We all know that Johnny's gonna score"

La, la, la, la.. la,la la.. la, la,
    La! La!
    La, la, la, la.. la,la la.. la, la
    La! La!
    La, la, la, la, la, la, la,
    La, la, la, la, la,la la...
    "We all know that Johnny's gonna score!

2. דניאלושקה Member

פרגוסון מכר את הג'וני הלא נכון. לאושיי עדיין יש מה לתרום בקבוצה והוא כלבויניק מעולה שמסוגל לשחק בכל עמדות ההגנה ובעמדת הקשר האחורי (למרות ששם הוא די חלש).
    לעומתו ג'וני אוונס תקוע במקום מה גם שהוא הפך ככל הנראה להיות הבלם ה-5! אחרי וידה פרדיננד סמולינג וג'ונס

3. skyday20 Member

אחד מהשערים החשובים של ג'ון אושיי. מול ארסנל בליגת האלופות
    http://www.youtube.com/watch?v=x_HzjphOAg4&feature=related.
    הוא שחקן טוב, תמיד עושה את העבודה. בדרך כלל לא משחק גרוע. תמיד שומר על רמה יציבה ודיי טובה.
    בסנדרלנד הוא יצליח. ויהיה אחד משחקני הגנה המובילים בפריימיר ליג חוץ מה TOP 4. (למרות שבארסנל הוא היה משתלב)
    עוד מהלך נדיר של ג'ון.
    http://www.youtube.com/watch?v=7gasxpPiews&NR=1&feature=fvwp
    מי זה שתי הילדים האלה ליד ג'ון אושיי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx בטח אוהדי היונייטד השרופים יכולים לזהות?..
    http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00360/SNS2868A_360379a.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/11
  4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

דונג פאנגזוהו האגדי, ואם אני לא טועה מספר 33 זה איגלס.

5. Roy_Keane Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/12
  6. Ian Wright Member

קין, קודם כל אני שמח שהחלטת להגיב וברוך הבא לפורום. ועכשיו לתשובות:
    אין ספק שבשנתיים האחרונות קרלוס טבז היה שחקן דומיננטי מאוד במנצ'סטר סיטי אבל דברים השתנו במהלך העונה האחרונה. יא יא טורה ודויד סילבה התחילו לקחת על עצמם יותר ויותר ככל שהזמן התקדם והם הפכו מבחינתי לשחקני מפתח בקבוצה הזאת. הם שולטים בקצב, וגם אם קרלוס טבז יעזוב הם יקבלו עשרות מיליונים(שגם כך לא חסרים להם). אם הם ירצו הם יביאו "קראק" נוסף לחלק ההתקפי. בינתיים יושב להם על הספסל חלוץ איכותי מאוד ששונה בסגנון שלו מקרלוס טבז בצורה קיצונית אבל יכול להיות יעיל לא פחות, שמו אדין דז'קו. אני מאמין שאם יקבל את המפתחות מרוברטו מאנצ'יני במקרה של עזיבה של הארגנטינאי לקבוצה כזו או אחרת, הוא יספק את הסחורה. הוא כבר הוכיח בגרמניה שמדובר בסקורר ברמה הגבוהה ביותר לכל הדעות.

מנצ'סטר סיטי היא קבוצה שנבנית נכון. מאנצ'יני יצר חלק אחורי משובח ביותר(המספרים מדברים בעד עצמם) וכך צריך להתחיל לבנות קבוצה גדולה. יש להם את ג'ו הארט(אולי השוער הטוב ביותר בליגה), קומפאני עשה קפיצת מדרגה מטאורית בעונה האחרונה ונבחר בצדק ב'נבחרת העונה' לצידו של נמניה וידיץ'. נייג'ל דה יונג גם כן השתדרג והפך להיות הקשר האחורי הטוב בליגה לדעתי. מיקה ריצ'ארדס, זאבאלטה, קלישי, סאביץ', קולארוב, לסקוט והקאדר לא נגמר שם. כמו כן, קשה להתמודד עם הקבוצה הזאת פיזית. בכל חלק במגרש שלה אולי אם נוציא את דויד סילבה מהמשוואה, כולם שם שחקנים מאוד חזקים. לא סתם היא עושה לצ'לסי את החיים קשים כל פעם מחדש. גם בלי קרלוס טבז אני מאמין שהם ידעו להתמודד בצורה מצוינת בכל המפעלים. זו קבוצה שרצה עכשיו שנה שניה ביחד ויציבות ברמות האלה היא קריטית.

אתה צודק בהחלט אבל בוא ניתן את הקרדיט למנצ'סטר סיטי. עברה אותנו בזכות ולא בחסד.

אתה לא צריך להצטער. זו האמת. משום מה אנשים חושבים שאני נפגע או נעלב מכך.

גם פה אני מסכים איתך, ואני רק רוצה להוסיף שגם ארסנל נכנסת למשוואה הזאת לטעמי. ה"הימור" שלי הוא שנראה קרב משולש אמיתי על התואר(מנצ'סטר יונייטד, מנצ'סטר סיטי וצ'לסי) וקרב משולש על הזכות להיות בליגת האלופות(טוטנהאם, ארסנל וליברפול).

תארים אפשר לקחת גם בלי לשחק כדורגל אטרקטיבי. יש לי הרבה ביקורת על רוברטו מאנצ'יני אבל הוא את שלו עשה בעונה שעברה מעל ומעבר. הציפיות היו להגיע לליגת האלופות והוא עשה זאת בצורה ישירה מהמקום השלישי ואפילו הוסיף תואר יוקרתי - הגביע האנגלי. אומנם, העונה הקרובה תהיה עונת מבחן ענקית מבחינתו.

7. Raulito Madridista

אין לי ספק שבתחילת העונה אוהדי מנצ'סטר יונייטד ירגישו ריקנות, משהו קצת דומה לתחושה שלי בתור אוהד ריאל מדריד אחרי עזיבתם של ראול וגוטי. בכל-זאת, שחקן כמו סקולס הוא משכמו ומעלה והוא נתן כל-כך הרבה ליונייטד. גם ואן דר-סאר היה מהבולטים בשורות הקבוצה ולא רק בצד המקצועי. זו לדעתי ה-הזדמנות של רוני לתפוס עוד יותר מנהיגות בהיעדרם של שני שחקנים כה משמעותיים.

אבל בהתחשב במה שקרה - והיה ברור שחילופי הדורות יגיעו בשלב מסוים - יונייטד עשתה ומעל ומעבר בחלון ההעברות ויש עוד המון זמן. אני מאוד אוהב את החיזוקים הנקודתיים של פרגוסון. דוד דה-חאה הוא היורש המתאים ביותר עבור ואן דר-סאר, והוא יהיה בשוק איך זה לשחק מול רביעיית הגנה נורמלית שלא מפקירה אותו כל שתי דקות בניגוד לאתלטיקו מדריד. יכול להיות שהוא יהיה זקוק לזמן הסתגלות וההשתלבות לא תיהיה חלקה מייד - אבל רואים על שחקן שבגיל 19 נותן הופעת בכורה ענקית ומצליח להתנתק מהלחץ - שהוא עשוי בחומרים הנכונים. הבנתי שיונייטד גם חיזקה את הקו האחורי(פרדיננד כבר לא מסוגל לשחק יותר משלושה משחקים ברצף) שלא נדבר על אשלי יאנג שהוא תותח ובמצב כזה ליונייטד יש גיוון אדיר בכנפיים. חסר אולי רק קשר מרכזי טוב כדי להשלים קבוצה טובה מאוד. מבחינתי יונייטד המועמדת מס' 1 לזכות בעונה הבאה באליפות - לא בפער עצום אבל כן יש לה יתרון. מעניין אם תגיע אליפות מס' 20.

מצטער על אולי אוף-טופיק אבל הייתי חייב - השבוע פורסם שגם ריו פרדיננד קצת איבד את הצפון ובגד באישתו. פרגוסון צריך לתת עונשים על 'שילוב ראוי'(חח). נו באמת. אני יכול יותר מזה לומר שהמקרה עם גיגס מאוד איכזב אותי. אין קשר לרמה המקצועית אבל קשה לי לשים אותו ואת ראול באותו משפט עכשיו מבחינת התנהלות ואופי למרות שגיגס שחקן ענק ואחד הגדולים.

8. Roy_Keane Member

[/QUOTE]
    אני מסכים יש להם הרבה פיזיות בקבוצה,אבל את החיות אדם של צ'לסי,ניצחתם 3-1,את החיות אדם של סיטי השפלתם 3-0 באיצטדיון הביתי שלהם (האדום תרם לזה אבל עדיין),ואתם קבוצה הכי חלשה אולי מבחינה מנטלית בליגה,איך אתה מסביר את זה? והקבוצה שלכם לא פיזית,לדעתי פיזיות זה גם נטייה להיפצע ואצלכם כל שני וחמישי יש האמסטרינג. (למרות שלמשל סמיר נאסרי גם אם הוא לא הכי פיזי קשה לו להוציא את הכדור מהרגל ועוד אני יכול לתת דוגמאות לגביכם אבל הבנת את העיקרון ).

מנצ'יני בהחלט יצר מרכז שדה בלתי עביר בזה אני מסכים.

9. Ian Wright Member

כל קבוצה והיתרונות והחסרונות שלה אבל לטעמי מנצ'סטר סיטי היא קבוצה חזקה ובנויה נכון. כבר היום היא מתאימה לשחק בכל המפעלים, בטח בליגת האלופות. ברשותך, פה אני מעוניין לסיים את הדיון עליהם כי הדיון היא על הקבוצה שלך - מנצ'סטר יונייטד, ולא על השכנה שלה, שיש לה דיון משלה.

רק אוסיף שגם במשחק מול צ'לסי, עד כמה ששמחתי באותו ערב היא הגיעה אלינו במשבר מטורף.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ודאי תשמחו לשמוע שכריס סמולינג האריך את החוזה שלו אצלכם עד 2016. מעניין אותי לראות אם פרגי יקדם יותר אותו או את פיל ג'ונס בעונה הקרובה. מי יהיה הבלם השלישי של יונייטד העונה לדעתכם?

ג'ון או'שיי זו אבידה לא קטנה. אפור למדי אך סולידי מאוד, וכלבויניקים כמוהו, שיכולים לשחק ברמה פחות או יותר זהה בכמה עמדות, זה מצרך מבוקש בכדורגל המודרני. במיוחד כשמדובר בקבוצה גדולה כמו יונייטד שרצה ב-4 חזיתות במקביל כל עונה וצריכה עומק רציני בסגל.

11. Legolas Member

אני חושב שהשאלה תיהיה פה יותר מי יהיה הבלם השני,נראה לי שהמגמה של פרדיניד עוד מהעונה הקודמת תמשך והוא לא יוכל לתת לנו יותר משני משחקים ברצף.

כמו כן,אנחנו עדין לא יודעים מה התפקיד שפרגי מייעד לפיל ג'ונס הצעיר,האם הסתה לעמדת הקשר האחורי או בתור עוד מתחרה על עמדת הבלם ואוואנס ידחק להיות הבלם החמישי או המחליף בעמדת המגן הימני.

12. Ryan Giggs11 Member

לא צריך להגזים.
    זה נכון שהשנה צריכים להיות יותר עדינים עם פרדיננד וברור שהוא כבר לא יכול לתת לנו את כמות המשחקים שהוא סיפק לפני כמה שנים אבל עדיין כשהוא כשיר הוא לטעמי, אחד הבלמים הטובים בעולם.
    עם כל הכבוד לג'ונס ולמחיר שהוא הובא אני מניח שסמולינג ימשיך לקבל את הקרדיט פשוט בגלל שהוא הוכיח שהוא ראוי לו במשך עונה שלמה שבה הוא היה פנטסטי(הרבה מעבר לציפיות שלי).

13. Gass12 Member

על זה יש לי רק משפט אחד לומר לך מספר מלכים א'.
    "אל יתהלל חוגר כמפתח"..
    הבט ידידי,לו שאלת אותי לפני שנה האם תהיה מוכן לערוב למוסריות של גיגסי
    ובאיזה סכום? הייתי עונה ללא מצמוץ "אני מוכן לשים את הבית שלי עליו".
    ...
    בעולם המפגר הזה.שמכל ארון מגירה או שידה יוצאים הומואים.
    בעולם הכדורגל המפגר הזה הרווי,הימורים,נערות לווי מכוניות פאר והרבה פוזה.
    בוא נרגיע בעניין הזה.כי יכול להיות שתיאלץ לאכול סומבררו.וגם אם לא?
    זה עדיין לא אומר שהוא לא התפתה.אלא שלא נתפס!

14. Selby Member

העזיבה של בראון ואושיי גמרה אותי אתמול, יום שחור לכוחותינו. לצערי אני חושב שזו אחת הטעויות הכי גדולות של סר אלכס כבר הרבה מאוד זמן. רק שלא נהפוך לארסנל, רק שלא נהפוך לארסנל, 3 וחצי שחקני בית  בריטים/אירים בסגל, אוי אוי אוי.
    מי יחליף את המנהיגות שלהם? את הקשיחות? את הווינריות והמנטליות של יונייטד שאי אפשר ללמד?
    איבדנו שתי אגדות שלנו(דרגה אחת מתחת לשחקנים כמו גיגס וסקולס אבל עדיין לג?נדס) אתמול, הם היו צריכים לסיים את הקריירה אצלנו. וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על סקולס וגארי שפרשו. אם אנחנו רוצים לנצח את ברצלונה צריך לחזור ליסודות, בפעם האחרונה שזכינו בליגת האלופות היו לנו שישה אנגלים בהרכב.
    הכי חשוב זה שכרגע זה נראה שפרגי בונה לטווח הארוך יחסית ובטווח הזה אני בטוח שהוא יפתור את הבעיה הזאת. 

15. Gass12 Member

בעניין של אושיי גם לי מרגיש עצוב.חבל מאוד על הנשמה הענקית והמחוייבות שיש בו ברוס הרוויח אחלה איש עבודה.בעניינו של בראון לדעתי נסחפת חזק!
    גם אם ננטרל את עניין היכולת והפציעה שבלשון המעטה לא הספיקו לכלום.
    היה ברור לעין שמשהו רע קרה בינו לבין פרגי.הכתובת הייתה על הקיר כבר הרבה זמן ומבחינתי אאחל לו בהצלחה.אבל זה רחוק מלהיות טעות.