מנצ'סטר יונייטד 2013/14 - עידן מויס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

באמת מזל גדול מאוד שפרגוסון החליט להמשיך.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

קל לומר את זה היום, אבל בימי הפוסט-5-1 על גרמניה בהחלט ניתן להבין למה האמינו בו.

3. alexshw Member

אריקסון מאמן רב זכויות שזכה באליפויות במספר מדינות וגם בגביעי אירופה. הגיע לגמר גביע אלופות ב - 1988.
    אבל בוא נגיד הוא לא עשה יותר מדי מאז אותו 5:1 על גרמניה. נו טוב בוא נגיד מאז המונדיאל ב - 2002 שניתן להגדיר אותו כסביר פלוס.
    מה גם שראינו כמה מאמנים שהצליחו בנבחרת וכשלו אחר כך במועדון גדול.

בכל מקרה לא משנה מי היה מועמד, מזל שפרגי בחר להמשיך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/13
  4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תשמע, אנגליה אצלו הייתה באנקר ברבע גמר של טורניר גדול, מה שלא ממש ניתן לומר על האחרונים שהיו לפניו ואלה שבאו אחריו. לא נוריד מכבודו גם אם הוא לא מאמן שהייתי רוצה ביונייטד.

5. פול סקולס Member

כל כך מוזר להתעניין רק בחצי עין בתוצאת המשחק בין צ'לסי לסיטי לפני שבוע... (ארסנל-ליברפול לא באמת משחק עונה. ליברפול לא תחזיק מעמד) כי ההרגשה היא שזה לא קשור אלינו,

שלא אלה הקבוצות שאיתן נתחרה העונה... בחיי שיותר התעניינתי בתוצאה בין אברטון לטוטנהאם.

אבל בסופו של יום זה שיעור חשוב, לי ולכל האוהדים שבתכל'ס מכירים מקרוב רק את יונייטד של שנות האלפיים (ואני לא 'חייתי' את הקבוצה כמו שצריך בשנים שמוריניו עשה לנו בית ספר).

6. alexshw Member

"ברוכים הבאים לגהנום" חוגג 20.
    בליגת האלופות של 93/94 היו רק 8 כרטיסים לשלב הבתים וכולם היו צריכים לעבור מוקדמות.
    יונייטד עברה את אלופת הונגריה עם שאלוי בהרכב בסיבוב הראשון ובסיבוב המכריע פגשה את גלטסראי. תיקו 3:3 מאכזב בתיאטרון החלומות העביר את ההכרעה לתורכיה ושם חיכה לאנגלים גהנום של ממש(6.5 שנים אחרי מסתבר שזה הפך לגהנום אף יותר גדול בשביל לידס ואוהדיה).

נגמר 0:0, קנטונה כאמור הורחק והאלופה האנגלית שוב כשלה להגיע לבתים. ליונייטד זה לא הפריע לשייט בקלות לדאבל.

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/13
  7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הלו אבריבאדי! אייסוקר חזר! אמנם עקב תקלונת חזרנו בזמן לנובמבר 2013, מה שאומר שאריק איינשטיין עדיין בין החיים ומויס עדיין המנג'ר שלנו (סתם, אפילו לא בצחוק), אבל אנחנו כאן.

מי שפחות כאן היא הקבוצה שלנו בהות'ורנס שנראית תקועה לחלוטין. ההחלטה להעלות את הררה פצוע נראית שגויה לחלוטין, מאטה וינוזאי איומים, המשחק של הקבוצה לא זורם כמו במחציות הראשונות מול ווסטהאם ולסטר (מה שקורה בשניות-על אחריותכם), ונראה שהסיכוי שלנו לצאת עם משהו קם ונופל על קסמיו של די מאריה. שזה לא דבר רע להיאחז בו, אבל בכל זאת, אומרים שהוא בן אנוש...

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נגמר, חילצנו תיקו בדקות האחרונות, אושר גדול.

הקרקס הזה לא יכול להימשך. היום עלתה לשחק לכאורה רביעיית ההגנה הבכירה שלנו, ועדיין כמו כל שבוע, סופגים שערים שהמילה רכים זה מחמאה עבורם. לאורך זמן אין לזה שום סיכוי להחזיק, גם אם יש לנו שלושה די מאריות מקדימה. בכל יום אני מעדיף קבוצה סטייל עונת 2008/09, אולי אפורה יותר אבל אז ברגע שכבשנו שער ראשון ידעת שהמשחק גמור כי וידיץ' לא יספוג אלא אם היריבה היא ליברפול.

המצטיינים היום היו פלייני, שלראשונה שיחק בעמדה שבה הצליח באברטון בסיטואציה מתאימה, ולא בניסיון המופרך של מויס לעשות ממנו קשר אחורי, ובלינד. החלשים ביותר היו ואן פרסי ומאטה, שאני לא מת על רצח האופי שאוהדים מסוימים עושים להם (בעיקר לראשון, מאז מכירתו של האתרוג וולבק), אבל היום הם לא ממש עזרו לי להגן עליהם.

9. golding מנהלים

כמה כיף שהפורום חזר. אין לי זמן להרחיב, אבל ברומיץ׳ נוטה לשחק טוב מול הקבוצות הגדולות בביתה ולכן אני לא מופתע בכלל מהיכולת שהיא הפגינה. יונייטד מצידה עם הרבה רגעים של הברקות לצד כל כך הרבה טעויות ואי סדר. אני מקווה שמוריניו לא מתפתה לצאת all guns blazing מולכם. משחק מבוקר שבנוי על מתפרצות יכול להביא לנו 3 נקודות.

מצב נושא:
הנושא נעול.