מנצ'סטר יונייטד 2016/17-אימפריות נופלות לאט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

לשחקן במעמדו של דפאיי לבוא לעבודה עם בנטלי, שם איבדתי אותך.
    לכל שחקן שלישי בליגה הזאת יש בנטלי קונטיננטל גי טי, רק לשם הידע הכללי.

זה בעיקר העיתונים עשו מזה כותרת יפה.
    אני בטוח שלחדר הלבשה שלם שמורכב משחקניפ שיש להם צי של רכבים בבית זה ממש הזיז לראות אחרי הפסד שחקן עשיר עם בנטלי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנטלי = גישה חרא?

מה.

3. k_700 Member

מותר לקנות בנטלי רק אחרי נצחונות אלעד.

4. alexshw Member

לשחקן צעיר במעמדו שלא עשה כלום ואחרי הפסד ביונייטד בא עם בנטלי פתאום?
    פרגי היה זורק עליו את כל הנעליים במועדון.

מוטב לצעירים להתעסק פחות בדברים יוקרתיים. בטח שיש קשר לגישה.

5. k_700 Member

אני זוכר את אנדרסון אחרי פחות מחצי שנה קונה אאודי איי 8 חדשה ואחרי חודש גם עושה תאונה חזיתית לקיר אחרי בילוי לילי באמצע שבוע ואף נעל לא עפה לעבר הפרצוף שלו.

לא יודע באיזה עידן אתה חי.
    ואני עדיין מחכה למקורות מוסמכים שהם לא ברמת הפרימו שילמדו אותי על הגישה הבעייתית שלו בחצי שנה האחרונה ובבקשה שזה לא ילווה בסרטונים והאשטגים מהחשבון אינסטא שלו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

ואולי חבל שכך. מה יצא מאנדרסון בסוף? סופגניה.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אחרת הם יסיימו כמו דיוויד בנטלי!

http://img.mako.co.il/2008/12/17/mugbelet_118_guest_f.Xxx

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש לי עוד אחד:

בסוף ממפיס גמר כמו דויד-בליון!

http://img.mako.co.il/2008/12/17/mugbelet_118_guest_f.Xxx

9. oranfu Member

דפאיי פוטנציאל רציני ויכול להיות ששני מנג'רים "לא קלים" כמו ואן-חאל ומוריניו פשוט לא היו המתאימים בשלב הזה של הקריירה שלו.

לדעתי, מבלי שהתעמקתי בו יותר מדי מאז שהגיע אליכם, יש סיכוי לא מבוטל שישקם את הקריירה בליון ויחזור למועדונים בכירים יותר ביבשת.

10. alexshw Member

יותר סביר שהקפיצה עבורו הייתה גדולה מדי. בליגה הולנדית יש הטעיה מסוימת מבחינת שחקני התקפה בגלל היעדר של הגנות ברמה גבוהה לכן לא מעט פעמים האנגליות נפלו בפח עם זה.

11. k_700 Member

אולי, הוא היה בן 20 כשבדיוק סיים עונת אליפות עם 23 שערים בליגה ההולנדית מהעמדה של קיצוני שמאלי.

אבל כמה באמת עזרנו לו להתפתח ולהשתפר או בכלל לקבל בחזרה בטחון??
    קרוב מאוד לנאדה.

יש שחקנים שעברו אצלנו שאני יכול להגיד בלב שלם שניסינו יותר מדי, נתנו להם צ׳אנס, עזרנו כמה שאפשר מבחינת הנסיון לחבר אותם לקבוצה מחוץ למגרש.
    ממפיס? מתחילתתהעונה זה יותר נראה כמו סוג של שווינשטייגר שנדחק בצורה ברורה מחוץ לקבוצה.
    ואן חאל אשם גדול כי הוא הביא אותו כי כנראה רצה אותו ובדומה לשחקנים מוכשרים אחרים שעברו אצלו פשוט מחק אותו בחצי השני של העונה.
    מוריניו לא באמת רצה אותו ושוב זו זכותו, אבל להגדרה של פלופ אי אפשר להכניס שחקן ששיחק 70 דקות במצטבר כי פשוט לא היה בתוכנית של המאמן.

הדוגמא של בן עארפה לא באה להוכיח שהוא לא כשרון מבוזבז, ברור שהוא כן.
    אבל ממצב שהוא נזרק מקבוצת תחתית עם כרס בירה ואף קבוצה אחרת בליגה לא חשבה להשתין לכיוון שלו, כלומר ממצב שהוא היה באחוזון ברור מאוד של שחקנים שקרובים לסיים את הקריירה שלהם ובגיל שאתה מחליט לכאן או לכאן, הוא כן נתן עונה אחת מצוינת שגררה התעניינות מהרבה מועדונים גדולים באירופה, החזירה אותו לנבחרת ואפילו סידרה לו בסוף חוזה גדול בפאריז.
    זה לא דבר שאפשר לזלזל בו וכשנזכרים באיזה מצב היה רק לפני שנה וחצי.

דפאיי במקום הרבה פחות מסוכן לקרירה, הכשרון שלו לטעמי יותר גדול והוא צעיר יותר מהשלב שבן עארפה היה עסוק בהרס עצמי, כלומר יש לו הרבה יותר זמן בקריירה כדי לחשב מסלול מחדש ולחזור לקדמת הבמה.

אני רק מקווה שיום אחד זה לא יהיה כשהוא יחזור לכאן במדים של ליברפול כדי לתקוע לנו אצבע בעין.

12. oranfu Member

זה שליגה ההולנדית "משקרת" זה ברור לי. זה שדפאיי הוא כשרון הרבה מעל הממוצע שהרשים בהולנד זה גם ברור לי. לדעתי יש לו מספיק כשרון על מנת להיות שחקן טוב גם בליגות קשות מההולנדית. יש לו את כל הנתונים.

אולי הוא לא מסוגל, אבל יכול מאוד להיות שהבעיה היא גם שאצלכם פשוט לא עזרו לו.

13. nwish Member

זו לא כל הבעיה אבל בוודאות חלק ממנה. ממש חבל לי עליו כי הוא מסוג השחקנים שמנצחים משחקים לבד כשהם ביום טוב, קצת כמו נאני, רק פחות מוכשר ויציב.

וכן, גם אני לא חשבתי שאי פעם אכתוב שנאני יציב יותר ממישהו.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שאי פעם הגענו למשהו שמתקרב לשלב של נאני עם ממפיס. כי נאני ביום שלו היה מסוגל להתמודד עם הטובים ביותר כמו גדול. ממפיס הצליח רק להתמודד עם קטנים - כל מיני ברוז'ים, איינדהובנים והקבוצה הדנית ההיא. ברגע שהתמודד אצלנו מול יריבות חזקות יותר ממה שהתרגל לפגוש בהולנד, הוא נראה חסר אונים.

וזה לגיטימי ששחקן שהגיע מהולנד יצטרך זמן כדי להסתגל לחשוב מהר יותר, לשחק מהר יותר, להתמודד מול יריבים פיזיים יותר וכן הלאה. השאלה אם הבעיה היתה שלא ידענו איך לכוון אותו לזה, או שהוא פשוט לא מסוגל לכך. יישאר תעלומה.

15. ShaiG Member

ממפיס הגיע לדעתי אחרי עונה שבה יכל לתת שואו בליגה שצריך לתת שואו כדי לצאת חזק קדימה, הבעיה הכי גדולה שלו שהוא לא הפסיק לעשות את זה גם בליגה גדולה פי כמה רמות מהליגה ההולנדית.
    זה גם בעיה של לא מעט שחקנים מהדור הזה, מנסים לקחת כדורגל פשוט ולהפוך אותו לדקורטיבי וטרנדי ואנערף מה כשלפעמים מספיק פשוט 90 אחוז לשחק כדורגל חזק וטוב וב10 אחוז לתת לכשרון ויכולת לקבל את הביטוי אקסטרה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.