מנצ'סטר יונייטד 2016/17-אימפריות נופלות לאט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. nwish Member

אתה מתעלם לחלוטין מהעובדה שהאוהדים שחושבים אחרת ממך נותנים משקל רציני לעובדה שהם רואים אותנו משחקים ולא רוצים למות\להתנזר מכדורגל\לשחק שבץ-נא כדי לא להירדם.

מעבר לכך, ואן חאל -
    בלתי נסבל, עקשן, אנטי כדורגל, ומשעמם ככל שיהיה, שקיבל שתי עונות ולקח את המועדון אחורה כשבתווך הוא הופך את הצפייה בו לעינוי סיני, מבזבז רבע מיליארד פאונד שהדבר היחיד שנשאר מהם זה הררה, בלינד וקצת מרקוס רוחו, ומפסיד את הטופ 4 בעונה שבה המירוץ לא היה חולני כמו עכשיו, כן?
    כל אלו, כל אלו ועוד הרבה רעות חולות אחרות שלו - והייתי שמח לו היה נשאר אם הכדורגל שלו לא היה גורם לי לרצות למות. נשבע לך.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברטון 7 מאחוריכם ו9 ממקום 4, איך בתמונה תגיד לי?
    זה המון נקודות, נשארו סה"כ 39 בקופה...אברטון צריכה קצב מטורף.

3. alexshw Member

גם אני רואה את יונייטד משחקת ובשיא הרצינות אני אפילו סקרן לדעת אם בחודשים שנותרו עד תום העונה יונייטד גם תתעלה מעל מה שהציגה עד כה במשחקי צמרת וגם תתחיל להביא באמת ניצחונות משובחים.
    כרגע אין על מה לבסס תשבוחות. זה פשוט לא מספיק טוב.

4. k_700 Member

לואן חאל הגיע המכתב פיטורים שלא יובן אחרת.
    ואן חאל נכשל ביעדיםן שהציבו לו בטח בעונה השנייה וכשהיה לו קיץ שלם לשפר, לחתוך, לשנות והוא העדיף לעשות שינויים קוסמטיים לפי ריאות עינייו.

כמו שאני רואה את זה- הכדורגל שלנו תחת מוריניו זועק לשמיים- בזבוז. בזבוז של כשרון, גם במשחק אתמול אגב.
    אל תספרו לי סיפורים שישבתם אתמול ובאמת נהניתם ממה שראיתם. שיחקנו רע מול יריבה שהיא לא יריבה ולגמרי היינו נתונים לפעולות אישיות של שחקנים אדירים שיש לנו בסגל. אין באמת תיאום בהתקפה, אין הרגשה שתוקפים ביחד, לוחצים ביחד או משחקים ביחד.
    פעם זה פוגבה בכדור אדיר על 60 מטר בערך לשפיץ של הרגל של זלאטאן ופעם זה מיקי עם הפאלש בכדור עומק אדיר.

לא רואה שום בשורה מיוחדת ממוריניו, לדעת לבחור הרכבים שהם ב80 אחוז טובים עם סגל כזה זה לא מספיק כדי לעמוד ביעדים(80 אחוז כי בלא מעט משחקים הוא יחזור לשחק עם פלאיני בקישור האחורי ומתי שממש צריך מגן תוקף, למשל כמו אתמול וכשיש לו את שואו כשיר, הוא לא יחשוב להשתמש בו) ולראיה אנחנו מקום 6, גם עם התוצאות הטובות וגם עם הרצף.

לפני שני מחזורי ליגה הוא היה בדיוק באותו מרחק שהיה מוייס ממקום 1 באותה נקודת זמן בעונה שלו(ואז היה מאבק משולש על אליפות אם כבר מדברים על עונות תחרותיות).
    אני לא רואה שום בשורה חדשה ממוריניו ובכל פעם שאנחנו נתקלים העונה במשוכה חזקה זה מתנפץ לכם מול העיניים כי אין פה באמת כדורגל יש תלות ביכולות של אינדיבידואלים. מתי שתגיע יריבה שיודעת גם לסגור נכון וגם לתקוף נכון אנחנו נראה אותה קבוצה חסרת אונים או כזאת שתלויה בהחלטות מוזרות של קוונים. הלוואי ונראה כבר בשורה אחרת, כרגע אני ממש לא מופתע שאנחנו לא בתוך הטופ 4 ולמרות חודש רע מאוד של שתי יריבות ישירות(וכשאצל ליברפול דברים כבר מתחילים להסתדר וכשלה יש בהחלט במה להתלות כי היא שיחקה גם כדורגל נהדר העונה).

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/17
  5. oranfu Member

חבל שאין עיתונאי רציני אחד בממלכה שיעמת את הבכיין עם העובדה שלצ'לסי אין אירופה כי הוא עשה שם עבודה ממש ממש מחורבנת ושצ'לסי "כבר אלופים" והוא צריך להילחם על טופ4 כי קונטה עושה עבודה מצוינת באותה צ'לסי והוא עושה עבודה מחורבנת ביונייטד.

לגמרי לגמרי מביך מה שמוריניו אומר ואין לזה קשר לאם הוא עושה עבודה טובה או לא.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  6. nwish Member

נו באמת אלכס, הרי זה בדיוק העניין, שאף אחד לא בא והילל כאן את מוריניו, לא היו תשבוחות, בסה"כ אמרנו "אוקיי, לא בא לנו למות כשאנחנו רואים את יונייטד? זו התקדמות מכל מה שהיה כאן מאז הסר". התקדמות, לא היעד, לא המטרה וגם לא שום דבר שבא לנו לחגוג, אבל זה חיובי, ומבחינתנו זה המון.

לא יודע, אולי נצרבתי מואן חאל בצורה קשה יותר מכם, אבל באמת שהייתי רואה אותנו ופאקינג כאב לי, אחי. להיות מעבר לזה, בתהליך חיובי? לא חוגג את זה כי המקום הטבעי שלנו הוא בראש הפירמידה האירופית, אבל גאד דאמיט זה מרגיש טוב.

RG11, Sir Alex Ferguson ו-Gass12 אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

אבל אין מה כלל לדון בשני המאמנים הקודמים כבסיס להשוואה כלשהי כי הסטנדרט היה מזעזע פשוט.
    עם מה בדיוק להשוות?

"תהליך חיובי" זה מונח ליברפולי. זה השיח בקרב האוהדים שלהם בדרך כלל. הייתי נזהר להדבק במונחים שהם משתמשים.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח איזו התנשאות אלוהים ישמור.

Walkon אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

תקרא לזה איך שאתה רוצה. אין מה להשוות במטרות בין המועדונים. מה אכפת לי מתהליכים אם המועדון מסוגל לשים 100 מיליון פאונד על שחקן אחד. אז שיבנו קבוצה מאוזנת במקום לרדוף אחרי חולצות ואם אפשר גם מנג'ר עדכני אז מה טוב.

תהליך זה בורנמות או סותון. בהחלט.
    ביונייטד המונח לא רלוונטי.

10. nwish Member

אלכס,

מה לעשות שזה היה המצב שלנו? אתה לא יכול להחליט שהמציאות שלך היא זו של קיץ 2013, המציאות היא זו שבה עברנו שלוש עונות שבהן לא נשאר שום דבר מיונייטד של פרגוסון חוץ מוויין רוני (וגם זה debatable) ומוריניו קיבל את יונייטד של ואן חאל ומויס ולכן זה גם הבסיס שלך להשוואה כי זו נק' המוצא.

אמרתי כבר מאה פעם, אף אחד לא טוען שזה המקום שאליו אנחנו מכוונים, אבל לבוא ולרצות שזה יהיה המצב תוך 7 חודשים?..
    אופטימי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

חכו שנייה כתוב על האריזה של הפופ קורן 3 דקות.

לא באמת, זה מדהים אוהדי יונייטד.
    אם רק היו מרימים את הכפפה כדי לתעד אותם כמו בארסנלפאן.

התקדמות ממה שהיה פה עם מוייס וואן חאל רק שוכחים שהביאו למוריניו:
    1 את הכשרון הכי גדול באירופה לקישור.
    2. את אחד מהחלוצים הגדולים בהיסטוריה המודרנית של המשחק.
    3. את הבלם שלא היה לואן חאל ומוייס.
    4. את אחד מהקיצונים הכי טובים באירופה בעונה שעברה.

כן אבל לא בא להם להרוג את עצמם כשהם רואים משחקים, כבר סיבה מספיק טובה לתת לו עוד עונה.
    סטנדרטים של אברטון, פלא שהיינו קרובים מאוד אליהם עד לפני שני מחזורים?

כבר מחכה לרגע שהם יתחילו להשתמש בתירוץ האהוב על המנג'ר היקר שלהם:
    "אבל מה אתם רוצים? שיחקנו הכי הרבה משחקים באירופה".

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

לא אופטימי. לחלוטין ריאלי היה לצפות למאבק על אליפות.
    מוריניו ניהל את הדברים לא נכון וגם ההימור על איברה הוא לא נכון אבל לחלוטין מוריניוי בעמדה הזו.

שים לב שמעולם לא כתבתי שזה אליפות או כישלון מוחלט.
    הציפיות שלי סבירות. שיתחרו וישחקו כדורגל מעניין ורב שערים.
    לא אוהב הנמחת ציפיות.

13. nwish Member

לא חולק עליך בנושא הציפיות, לפני כמה ימים כתבתי ממש כאן שאם לא נשיג טופ 4 יהיו החלטות לבצע - אבל אני לא רואה סיבה הגיונית להתמרמר כל שני וחמישי כשאנחנו נראים טוב יותר ויותר, ויכולים בהחלט לסיים בצ'מפיונס עם תואר אחד לפחות.

שנה הבאה? מאבק אליפות לכל הפחות, הבסיס בהחלט שם.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו חייב לעדכן אותם שמנצ'סטר יונייטד מועדון לא רלוונטי בדיוק כמו ליברפול כבר לפחות 3-4 שנים, גם אם בניגוד לליברפול מדי פעם מביאים איזה פוגבה, פלקאו או די מאריה וצועקים לכל העולם "תראו, אנחנו עדיין רלוונטיים!" כמו ילדת צומי בת 14 שמשוויצה מול הכיתה בטלפון החדש שאבא קנה לה.

אלכס קצת מפספס את האירוניה, אבל השוואה הרבה יותר מדויקת היא בין יונייטד לליברפול של שנות ה90. גם לליברפול בשנות ה90 היו אוהדים שהיו בטוחים שיש למועדון זכות אלוהית להיות בצמרת כי זה "המקום הטבעי".

או שאולי הם חושבים שכסף גדול זה מה שמקנה את הזכות הזאת, אם כך מישהו חייב לעדכן אותם שמנצ'סטר יונייטד זה לא מועדון הנפט (*אהמ*, סליחה, הכנסות לגיטימיות) היחיד בעולם, ואפילו לא באנגליה.

לצפות ביונייטד ובאוהדים שלה כרגע זה קצת כמו לצפות באיזה ילד שמנת מפונק מקיסריה שירד ממעמדו אבל מסרב להכיר בזה ומתעצבן שהעולם לא פשוט מחלק לו דברים, זה בעיקר מצחיק וקצת מעורר רחמים.

oranfu, Michael Carrick ו-אלעד אוהבים את זה.
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הרבה יותר גרוע מזה, רק שאני לא יודע איך לתאר את מה שקורה כאן.

זה כאילו ארסנל 10 שנים אחורה על סטרואידים.

מצב נושא:
הנושא נעול.