מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

יש דיונים שלמים ברד קפה שמבחינתי צריך לשלוח מיידית לטיפול האינטרפול באותה דחיפות שמשקיעים שם לאיתור סונים שחזרו לכיוון אירופה מדעאש.

אולי אם ישלבו קואליציה שלמה הטירור הזה יפסק אחת ולתמיד.
    אם קשה לזרוק שם בדיונים שמכילים 40 אלף תגובות מלל מביכות פר יממה , אפשר להתאמן על יבש בבלוג המטורלל של דורפן, יש שם גם חומר טוב שצריך לתת עליו מענה.

בנושא אחר, 3 ו14 שניות מהחיים שלי אני רוצה בחזרה כי שמעתי את המנג'ר שלי חוזר ואומר שסיטי R LUCKY והיה CLEAR PENALTY על אנדר הררה, DONT U THINK?

לטובתו אני אטען שלא היו לי ציפיות שהוא יקבל תבוסה כזאת בצורה כנה ומכובדת.
    ציפיתי להתבכיינות ככה שאני לכל הפחות לא מופתע.

2. nwish Member

היה פנדל על הררה וספגנו שני שערים משתי טעויות ישירות ובלתי מחוייבות של לוקאקו.

אבל זה לא משנה את העובדות, שהן:
    א' - גם השער שלנו נבע מטעות.
    ב' - שיחקנו מזעזע באשמתו הישירה של מוריניו.
    ג' - ברגעים הבודדים שבהם כן ניסינו לתקוף נראינו הרבה יותר טוב מסיטי, דבר שרק מעצים את הכשלון.
    ד' - הסגל שלנו טוב משלהם.
    ה' - סעיף ד' גם ככה אינו רלוונטי היות ולהם יש מאמן-על ולנו מאמן שעבר זמנו.

אין לי מושג מי המאמן שייקח איתנו אליפות מול פפ (כאילו, יש לי, אבל נתנו לו ללכת לליברפול כי אנחנו מטומטמים), אבל זה בוודאות לא מוריניו. מה שכן, הוא ייצב את הספינה אחרי העונות של ואן חאל ומויס, ועל כן, יש להודות לו על השירות שעשה ולשלוח אותו הביתה כלאחר כבוד בסוף השנה לטובת מאמן מודרני שמוציא יותר ממה שהסגל שלו שווה, ולא פחות (מרסליניו של ולנסיה, ז'ארדים, נאגלסמן, וואטאבר).

Gass12, WellNeverDie ו-Rashford אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

חלבי ביותר התקרית של הררה עם אוטמנדי, זה היה BOOT TO BOOT כשהררה בצורה שקצת אופיינית לו די מושך את הרגל לכיוון השוק של אוטמנדי כדי להוציא את ההכשלה.
    לא יודע אם הייתי מוציא שם צהוב כי זו לא התחזות, אבל גם לא פנדל חד משמעי.
    בשידור האנגלי בזמן אמת גם לא הייתה תמימות דעים שזה פנדל.

אין לי בעיה אם הוא חושב שהגיע לו שם משהו וששווה לבכות על זה קצת בראיון, אבל הראיון שלו התחיל מזה וכאילו רק בגלל זה וקצת מזל סיטי ניצחה.

שערים שהם טעויות ישירות ובלתי מחויבות של חלוץ הן חלק מהמשחק וזה לא מפתיע שזה קורה לך כשאתה נדרש 11 שחקני שדה ושוער להגן במשך משחק שלם.
    רוצה לאמר, אל תתפלא שהחלוץ שלך עושה טעות כפולה כשמשחק שלם הוא צריך להגן באיזור הרחבה או לרוץ כמו מסכן לבד ללחוץ בלמים.
    בשער הראשון, איך דוד סילבה היה כל כך פנוי אחרי הנגיחה הלא נכונה של לוקאקו?
    בגדול אנחנו לא קבוצת הגנה טובה ואופיינית לקבוצות הגנה טובות של מוריניו מהעבר וכמו שהסטט' בינתיים מציגה.
    לא פחות מאיך ששיחקנו בפועל די הטריפה אותי החוסר אונים שלנו מהגול השני(שקרה בשלב מוקדם מאוד במחצית השנייה ועד שהגענו להנפמה שוואללה תיקו פה לא ישרת אף אחד וגם הפסד מינימלי לא ישלח לנו זרי כבוד.
    באמת לחכות ל10 דקות האחרונות כדי לזרוק גם את מאטה וגם את זלאטאן למגרש? פחדני מאוד לדעתי.
    ממה הוא פחד, מלהפסיד 4-1? אם הוא היה מבין שגם תיקו בשבילו משול להפסד הוא היה מגיב אחרת אבל לקח זמן להפנים שם דברים.
    עם כמה שההגנה של סיטי לא שוס גדול בכלל, לא חושב שיש הרבה הבדלים אם בכלל.
    הפרסונל אצלנו יותר מבטיח, התוצאה בפועל לא.
    גם אנחנו סופגים שערים מקרנות וכדורים חופשיים.
    גם המגן השמאלי שלנו הוא לא באמת מגן ולכן קיצוני ברמה בורח לו וביעילות מוריד אותו בדרך למצב מזווית מול שוער, גם אנחנו קבוצה פריצה שזו הנקודה הכי חשובה כי נוצר הרושם שכאילו אם מוריניו הכניס פה בייסיק של בואו נשחק כמו הפועל מרמורק אז לפחות המשחק ההגנתי שלנו יהיה טוב ואנחנו נהיה קבוצה "קשה להכנעה" סטייל נניח אתלטיקו מדריד מהעונות האחרונות.
    וזה לא נכון למרות שבכמה משחקים הצלחנו "להוציא תוצאה".
    הרושם לא נכון כמו מבחן העיניים.

יש הרבה מאמנים שהיו גורמים לסגל כל כך עמוק ומוכשר לפחות להאבק ודרך כדורגל, לא דרך מסכנות וזה הדבר המרכזי שמייצג הכי טוב את הכשלון פה(שהיה צפוי מראש לצערי).
    הוא לא עושה עבודה אפילו סבירה כדי שנשב ונשבור את הראש על מי היה מוציא פה יותר.

הוא לא יצב שום דבר באמת מהקודם שלו.
    התקרה של הכדורגל בשני המקרים הייתה זהה, רק שלמוריניו יש סגל שב-3 רמות יותר טוב ובשל ולכן התוצאות בשטח יכולות להיות קצת יותר טובות(נניח במקום מקום 5 בהפרש נקודה ממקום 4, נסיים מקום 4 או 3 שזה פינאטס).

4. alexshw Member

ייצב את הספינה אחרי ואן חאל? סיים יותר נמוך ממנו וכבש פחות מבורנמות וכל זה עם רכש של 170 מיליון פאונד.
    העונה אחרי עוד איזה 150 מיליון הוא בינתיים שני ובלי שהוא מוכיח שיש ביכולתו להתחרות על התארים הגדולים וגם מבלי שהוא מקדם שחקנים אלא בעיקר מדכא. אולי רק ולנסיה באמת יכול להגיד שחזר לחיים אצלו.
    המינוי שלו הוא עוד טעות של הבנקאי חסר המושג.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

5. WellNeverDie Member

יש אמת בזה שהוא סוג של ייצב, כי בכל זאת היה לנו אחלה רצף בבית ללא הפסדים, כן הצלחנו להיות קצת פחות סמרטוטים העונה, ועדיין מקום שני נגד מפלצת. העונה בעיקר, העונה שעברה אכן הייתה נוראית אך המותקה עם האינטרטוטו הזה ששלח אותנו לאלופות.

אבל זה לא תרוץ - הוא גמור, ונמשיך להרים כדורים לגבוה התורן.
    לא צריך להיות גאון כדי לראות איך סיטי שלטה בכדור ונצלה את הייתרונות שלה. אבל בחיאת, מנגלה עלה שם בלם! דלף בצד שמאל! זאת הגנה של חצי תחתון (על הנייר!) בפריימרליג. ועדיין היינו זוועה.
    והכי משגע אותי שבזמן שדה סילבה מפרק את הררה ומטיץ באמצע, הם סטרלינג ודה ברויינה רוקדים על הקרן שלנו כיאלו כלום. עסוקים בציוציום ותספורות, וכמו שראיתי שכתבו בקבוצת אוהדים בפייסבוק: היה חסר רוי קין שיבוא ויוריד להם את הרגל בסיטואציה המשפילה הזו.

6. alexshw Member

רוח המועדון היא שיווק ולא כדורגל. זה מה שמשודר מלמעלה. סיטי פתחה פער על יונייטד כי היא עוסקת בכדורגל ויונייטד עוסקת בשיווק.
    אין פער כלכלי בין הקבוצות ואם כבר ביונייטד שכר ממוצע אף יותר גבוה.

7. Raulito Madridista

סלחו לי שלא התרשמתי מהזכייה בליגה האירופית ובתארים זניחים, בשביל 'הישגים' כאלה כמו גם הרקורד העונה - לא צריך את מוריניו ולא צריך להשתולל בשוק. מוריניו צריך ללכת בסיום העונה הזו לפי דעתי. סגנון המשחק נוראי מול קבוצות חלשות, הוא לא משחרר, וגם אם סיטי טובה יותר - זה לא הגיוני שיונייטד תרים ידיים מראש ופער כזה בצמרת הוא פסיכי. אני לא שותף לדעה שזה היה מספיק בכל עונה אחרת. יונייטד הזו לא יותר טובה מצ'לסי של שתי האליפויות האחרונות לדוגמא ועוד ועוד.

מהפכה בסגל השחקנים אני לא יודע כמה יעשו שוב. צריך לתקן משהו בגישה בעיקר ומקדימה אולי, אבל לוקאקו מבקיע והוא הגיע בהמון כסף, מרסיאל ולינגראד צעירים מאוד ולא ייגעו בהם.

ריאל ובארסה 'גידלו' מאמנים אבל לא רואה את סקולס למשל כמו זידאן או פפ. יונייטד צריכה לחשוב טוב-טוב והיא תצטרך להמר. אין מאמן על בנמצא. קלופ נעול בליברפול, אלגרי היה יכול להיות מעניין אבל הוא ביובה, צ'ולו רגיל להיות אנדרדוג ואמר שימשיך באתלטיקו. טוכל? זה הימור. מויס קיבל ירושה גרועה בזמנו ועשה הכל רע, הדוגמא שלו היא לא נכונה במאה אחוז, אבל לא כל אחד יכול לאמן את יונייטד.

8. alexshw Member

אני לא חושב שיוכל לצמוח מאמן רציני מיונייטד של פרגי שוב מהסיבה שכבר ציינתי בעבר, כי אי אפשר ללמוד מפרגוסון לאמן, אבל כל מי שקשור ליונייטד שלו שרויים בקונספט של "דרך של פרגי".

9. Gass12 Member

אמרתי את זה לחברים בזמן אמת.מסתבר שרבים חשבו כמוני סיטואציה משפילה שלא היתה עוברת אצל קינו בשקט. 3 דקות אחרי זה אחד מהם היה מגובס ולעזאזל האדום שהרוויח ביושר

WellNeverDie אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתנהלות של סיטי פחות עיצבנה אותי, יותר עיצבן אותי הטיפשות של יאנג את לינדלוף שעזרו להם להוריד את כל תוספת הזמן מהשעון למרות שסיטי עשו פעם אחר פעם את אותו הדבר כשדה בראונה בועט עליהם כדור אחר כדור.

11. avdz7 Member

תאמין לי שכשהגענו למצב של הארכה מול פאקינג אנדרלכט, כשההרכב השלישי בערך אמור לתת להם בראש, ולפרקים הסרחנו את הדשא מול סלטה ויגות למיניהם (ותסלחו לי על הזלזול), גם אנחנו כאוהדים לא בדיוק התרשמנו.
    ההגרלה עוד עשרים דקות, הפעם אנחנו בלבל של הגדולים. אם מול סיטי בבית נראינו כמו הפועל רג אז אני באמת תוהה אם יש לנו מה למכור בכלל.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרלה מצוינת על הנייר לנו (וגם לליברפול וסיטי).
    המשחק הראשון בסבילה, הגומלין כמובן אצלנו בגלל שסיימנו ראשונים בבית...

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עדיף היה לקבל את אחת הגדולות-או שננצח ואז יופי, סוף סוף הישג אמיתי, או שנפסיד ועוד חותמת לכישלון. ההגרלה הזו תאפשר למוריניו לגנוב דעת-מספיק לגרד עלייה בקושי כמו מול סלטה ויגו שנה שעברה, והנה, מה אתם רוצים, אנחנו ברבע הגמר איזה יופי.

14. alexshw Member

פוגשים את בריסו עונה שנייה רצוף. אשתקד הוא אימן את סלטה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

15. WellNeverDie Member

עד שקראתי את ההודעה שלך הייתי מבסוט יחסית. לא שאנחנו כאלה אדירים, אבל הייתי בראש של סביליה זו יריבה נוחה יחסית לבאיירן, ריאל או יובה.
    והינה 15 דקות של אופטימיות אחרי הדרבי נעלמו אחרי קריאת ההודעה, כי זה כל כך מדוייק.

נמאס לי מסיטואציית ה-"מכבי חיפה עם לוזון" הזו, שאתה מת שהקבוצה תצליח אבל יודע שהדרך עקומה וחייבים להעיף את המנג'ר. אבל המנג'ר יעוף אם יהיו באמת הישגים עלובים, וככה נכנסים ללופ שאתה לא יודע מה לאחל ולרצות מהקבוצה שלך...טוב, כביכול, תמיד אעדיף נצחון והצלחה של יונייטד. הלוואי וגם אם נגיע לרבע או אפילו חצי צ'מפיונס ונסיים מקום שני (שיפור לכל הדעות) יבוא אד היקר ויגיד לז'וזה יאללה הבייתה

מצב נושא:
הנושא נעול.