מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורן, אולי לא הבנת אותי נכון.
    לא טענתי שאלכסיס מגיע אלינו מסיבות שהן לא כלכליות, בדיוק להפך, ציינתי שהוא מגיע אלינו כי אנחנו יכולים או מוכנים לשלם מה שארסנל לא מוכנה לשלם. הטענה שלי היא שלהגיד שאלכסיס לא יגיע לסיטי בגלל סיבות כלכליות היא לא נכונה, כי מדובר באותה סיטי שהייתה מוכנה לשלם רק בקיץ סכומים גבוהים יותר ואת המשכורת שהוא דרש, אבל אז סיטי הייתה אחרי עונה של כישלון בכל התחומים וכעת מדובר במכונה משומנת שדורסת כל מה שזז בדרך לאליפות ולכן פפ כניראה החליט לרדת מהרכישה בינואר מחשש שזה יקלקל את מה שעובד מצוין עכשיו.

וטיפ קטן ממני, אל תקח כל מה שהמאמנים אומרים כתורה מסיני. רק לפני שנה וחצי קלופ יצא נגד "הבזבזנות בכדורגל": "קבוצות אחרות יכולות ללכת ולקנות סופרסטארים בסכומים כאלה (100 מיליון יורו על פול פוגבה), אני רוצה לעשות את זה בצורה אחרת. למעשה, גם אם יכולתי לבזבז סכומי עתק, ומעולם לא נענתי בשלילה לבקשות שלי כאן בנוגע לרכש, לא הייתי עושה את זה. זה לא רק לזכות בתארים, זאת גם הדרך". ואז אותו קלופ הוציא הקיץ סכום שיא של כל הזמנים על ואן דייק.
    ואם נחזור למוריניו (ואפשר גם להכניס כאן את קונטה) הם כמובן יודעים שהם לא מאמנים את ברנלי, אלא את שתי הקבוצות הכי עשירות באנגליה מבחינת הוצאות ותקציב אחרי הסיטי. אבל מכיוון שהם בסופו של דבר צריכים להתמודד מול סיטי, שמוציאה יותר כספים מהם, אז הם מנסים להפעיל לחץ על ההנהלה שלהם בכל דרך אפשרית על מנת לקבל תקציב נוסף לרכש, בין היתר באמצעות התקשורת. גם מוריניו וגם קונטה יודעים טוב מאוד שכל מאמן אחר בליגה, חוץ מפפ, היה עושה הכל בשביל לקבל את המשאבים שהם קיבלו, אבל בשביל להתמודד עם סיטי ולחזק את הסגל הם מוכנים לעשות הכל, כולל להציג את עצמם בתקשורת כאילו הם ברנלי, כדי לקבל מההנהלה שלהם עוד כסף לרכש. לא צריך להתרגש מזה, בדיוק כמו שלא היה צריך להתרגש מההתנהגות של קלופ שכשאחרים הוציאו כסף הוא דיבר על הבזבזנות של קבוצות אחרות אבל כשלו הייתה הזדמנות הוא הוציא בעצמו כסף גדול על ואן דייק.

2. nwish Member

3. Guy_D Member

לא אומר יותר מדי, רק מסדר לעצמו פיצויים הרבה יותר שמנים.

אבל כן, הוא יהיה פה גם בעונה הבאה...

4. Guy_D Member

ואגב, זה שהוא מקבל הארכת חוזה, די מתיישר עם זה שהמועדון מחפש לעשות עסקים בינואר.

חלון ההעברות הזה, היה סוג של בוחן, הוא רצה רכש נוסף, אם המועדון היה מתעלם, זו הייתה אינדיקציה די חזקה על אולי היפרדות בסוף העונה.
    ברגע שהמועדון כן מחפש לפתוח את הכיס עבורו(שוב), גם בחלון הנוכחי, אז זה די מבסס את זה ששני הצדדים מעוניינים להמשיך בעונה הבאה, לפחות.

5. k_700 Member

זה אומר מאוד על הצורה המטומטמת שהבורד רואה ומעריך את המציאות.

כאילו WTF?! מי מביא הארכת חוזה למנג'ר שלו מגרד את ה40 אחוז מיצוי מהסגל הזה ועוד כמה חודשים אחרי שבראיון מוקלט הוא מאונן בשידור על מעבר לפסז'.

זה מדאיג הרבה יותר מהחוזה פיצויים השמן שהוא מבטיח לעצמו.
    למעשה המסר העיקרי פה זה האדרת האישיות של מוריניו מעל לכל השגיות.
    חששתי ממזמן שבבורד הזה נמצאים יותר אנשים שמקיימים פולחן אישיות לבן אדם מאשר בוסים שאשכרה אמורים להעריך את העבודה שלו.

6. Guy_D Member

בסדר, אבל הבורד, על כל בעיותיו, גם הוכיח שאין לו בעיה להעיף מאמנים.

על העונה הבאה, אין מה לדבר, הוא יהיה פה.
    אבל אם העסק חלילה יתרסק, הוא יקבל בעיטה כמו השניים שהיו לפניו.

הבעיה היותר גדולה, זה אם נהיה באמצע, כמו העונה, זאת אומרת, לא הצלחה, אבל גם לא התרסקות, אז הוא בהחלט יוכל להמשיך לגנוב דעת(שחלק גדול מהאוהדים שלנו, אוכלים בשקיקה), ולהישאר פה עד סוף החוזה החדש.

7. Guy_D Member

אלה רגעים שאני מצטער שאין איזה מנהל מקצועי, שיגיד לז'וז'ה היקר- "תתקדם"

Manchester United’s hierarchy are under growing pressure from Jose Mourinho to do everything within their power to keep Marouane Fellaini.

Manchester United under growing pressure from Jose Mourinho to keep Marouane Fellaini

יש פה אירוניה מסוימת, שזו הידיעה שמגיעה יחד עם הידיעה על הארכת חוזה קרובה

8. k_700 Member

הבעיה הגדולה פה זה שכולנו, כולל אתה וכולל משה אוחיון, יודעים שלמעשה ויתרנו על העונה הבאה גם בכל מה שקשור לתחרותיות(כמובן שעל הדרך נבזבז בשבילו עוד איזה 150-200 מליון, כי צריך), בלי קשר לחוזה הזה(לדעתי היו משאירים אותו פה גם בלי הארכת חוזה, הם פשוט מפחדים שהוא זה שיזום עזיבה בקיץ אם פריס פתאום תתחיל להחזיר לי בפלירטוטים).

הבורד הזה מוכיח פה שאין לו למעשה את היכולת לקבל החלטות בזמן ובצורה מפוקחת.

את הפיטורים שלהם הם עושים במצב שברור כבר לכל ילד בן 5 שנגמל ממוצץ שאין פה מה להמשיך.
    לרוב גם אחרי איזה חודש-חודשיים שהם מדליפים לכל כלי תקשורת שזה הולך לקרות בלי שזה יקרה בפועל(לפני שואן חאל פוטר ידענו בערך מפברואר שזה יהיה רק מוריניו).

הארכת החוזה הזאת לא מדאיגה מהפן שאשכרה אפשר להאמין שהוא ישאר פה לאורך כל החוזה.
    ברור שלא, ברור גם שיהיה פיצוץ בשנה הבאה וכבר לא יהיה לו במה להאחז כדי להשאר ואז זו תהיה ההחלטה הקלה עבורם, אבל באיחור אופנתי שיגמור לנו עוד עונת כדורגל.
    ורק נזכיר שאנחנו קצת עם היד על הסטופר בנוגע לכוכב בן ה30 שזה עתה אנחנו הולכים לקנות.
    כאילו, אפשר לפנטז פה שאלכסיס זה בעצם בגוף של מכונה כמו של כריסטיאנו רונאלדו ושהוא הולך להיות פה בשבילנו בשיא עד גיל 34, בפועל עם שנה וחצי של כלום, אנחנו גם יכולים מאוד להפסיד את הPEAK שלו.
    ולכו תדעו באיזה מצב של תוהו ובוהו יהיה חדר ההלבשה כשיצטרכו לחפף את מוריניו.
    זה הרי אף פעם לא נשאר נקי אחריו.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה מדהים איך במקרה של מוריניו כולם בטוחים ששחור זה לבן. זה יותר גרוע ממה שהיה עם רוני בשנתיים האחרונות שלו.

ובנושא אחר-הראיונות האחרונים עם ואן חאל הם חומר קומי משובח ביותר. בתפריט: טוען שסירב לאמן את נבחרת בלגיה כדי שנמשיך לשלם לו פיצויים, ושיונייטד שתלה את סקולס ופרדיננד בכלי התקשורת כדי שיעבירו עליו ביקורת ויצרו לגיטימציה לפיטוריו.

10. DRORIKO Member

11. Coutinho10 Member

רוצה להרגיש כמו אלכס ומשה אוחיון אז נכנס להציק. חחחחחחח

עוד 3 שנים של דיכאון, כדורגל חסר השראה וחלומות על אליפות שהופכים לסיוט מתמשך בחודש דצמבר.

אתם יכולים לרדת עלינו, אבל עם כל המכירה של קוטיניו אתם רחוקים מאוד מאיפה שאנחנו נמצאים כרגע מבחינת התהליך, שלא נדבר על מה שקורה במגרש עצמו.

אוחיון ? קלופ יצא מפגר אבל לפחות הפנים בסוף איך עובד העסק. משהו שאצלכם במועדון לא קורה, למישהו יש ספק בכלל שאחרי מוריניו מסוגלים למנות אצלכם איזה אנצ'לוטי או עוד מאמן פרה-היסטורי ? לעשות עוד רנסנס כושל בסגל ולפטר חלילה ?

קשר שמאלי ו-Michael Carrick אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

תהליך תשאיר למכבי חיפה.
    במועדונים עם אמצעים כלכליים האלה אתה מצפה להיות תחרותי כל עונה ולשחק כדורגל ברמה גבוהה ובהתאם גם לבנות את הסגל.
    לכן אני צוחק על כל סיפורי הצריך X חלונות העברה בשביל להצליח.
    הסיבות היחידות לדאגה שצריכות להיות לאוהדי יונייטד זה מהמנג'רים שהיא ממנה ולא מאף קבוצה אחרת. זה לא אומר כמובן שצריך לזלזל. זה לא אותו דבר.

לא אכפת לי לכמה מוריניו חתום. אם המועדון רוצה לשלם סתם פיצויים, אז שישלם. זה לא כסף שלי. נגד מטומטמים אין מה לעשות.
    מי שחושב שמוריניו יאריך ימים בלי תחרות תכלס או אפילו תארים הגדולים, טועה.
    שלא לדבר על זה שמוריניו אוהב לירות לעצמו ברגל.

13. Coutinho10 Member

תהליך זאת לא המילה אתה צודק, אבל כן צריך דרך ואצלכם אין כזו, לא בהנהלה, לא באסטרטגיית הרכש (מה סאנצ'ז קשור עכשיו ? סתם לזרור אחד מבין ראשפורד/מארסיאל לפח.) ודרך אחת כושלת של מאמן מיושן ומאוס.

גם אם תיקחו איזה תואר זה יהיה בהבלחה ולא משהו עם המשכיות. בטח עם מוריניו.

14. Raulito Madridista

עד שאין הודעה רשמית מצד המועדון אולי זה יישאר בגדר שמועה, אבל לא ברור לי מה הלחץ של מנצ'סטר יונייטד. מוריניו מראה נסיגה גדולה - ואני עדין, הוא מזייף. הוא לא הולך לשום מקום ואין לו ביקוש חוץ מאולי פאריס סן-ז'רמן שעלולה להשתולל והמאמן אמארי יחטוף אם לא יביא את הצ'מפיונס העונה, נניח. מה בוער להאריך את החוזה עד ל-2021 כשהתוצאות בינוניות במקרה הטוב והכדורגל רע? מה עם קצת דרישות במועדון גדול כמו מנצ'סטר יונייטד?

nwish אוהב/ת את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה שהוא חותם חוזה? אם ירצו להעיף אותו יעיפו. אם ירצה לעזוב יעזוב.
    למי שחשב שהוא יפוטר בקיץ, זה כנראה אומר שהוא לא יפוטר בקיץ.
    מעבר לזה, כלום.

בקשר לגודל הבלאגן שהוא משאיר אחריו, צ'לסי לקחה אליפות בעונה אחרי שעזב, אז אני מבין שגם אם הוא באמת משאיר בלאגן זה הפיך בזמן קצר.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.