מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

אני הייתי בעד להמשיך איתו בקישור כשהיינו בסיטואציה שואן חאל מאמן.
    הכדורגל היה שונה, מרוכז לחצי של היריבה ופוזישן בקצב איטי כשהכדור ברגליים שלנו ברוב הזמן.
    במצב הזה לאיטיות הרבה פחות חשיבות מבסיטואציה הנוכחית.
    הוא לא היה מדהים בהופעות שלו שם בקישור, והרבה כפעמים ראינו אותו קורס מול הפיזיות של קשרים מולו, אבל זה היה פתרון סביר ביחס לאופציות האחרות שהיו אז בסגל.
    גם הסגלים של היריבות שלך השתנו מאז, זה כבר לא לנסות להדביק את לסטר או טוטנהאם של לפני שנתיים.
    יש לך פה סגלים אחרים לגמרי, כמעט לכל קבוצה בטופ 6-7 יש המון קשרים התקפיים מהירים , טכניים וזריזים שיענישו אותך בכל פעם שהן יפגשו איטיות מולם.

במשחק של מוריניו יש הרבה יותר חשיבות למשחק מעבר ויציאה מהמקום, במצב כזה הסיכוי הרבה יותר גבוה שתתפס עם חורים באמצע כשתשחק עם מאטיץ' ובלינד שם, בטח מול ההתקפה הכי מהירה בליגה.

עם כל הכבוד למסירות הנפלאות שלו, לבישול ההוא לואן פרסי ולמשחק החביב שלו אתמול,
    גם בהולנד הוא לא התקרב לקישור מ2013 בערך.
    הוא נד בין צד שמאל לבלם בשלישיית בלמים.

אני מסוגל לראות את מוריניו תוקע אותו שם(לא אהיה מופתע אגב, אם לינדולף יהיה הפלסתר למשחק הקרוב בקישור לפני בלינד) אבל קשה לראות אותנו נראים טוב לאורך זמן עם השיפצורים האלה.

2. cheddar Member

3. nwish Member

בתכלס, למעט מאנה וקוטיניו שהייתי אומר שנותנים פייט למרסיאל ומחיטריאן, ואולי מורנו רק כי אין לנו מגן שמאלי - אנחנו טובים יותר בכל עמדה על הנייר.
    מה זה שווה באנפילד? אין לדעת, הקבוצות של קלופ משחקות טוב יותר מול קבוצות גדולות במידה והשחקן הכי חשוב שלהן לא בועט לשוער בפנים ומורחק, אז כרגע אני זהיר.

הייתי רגוע בהרבה אם פוגבה היה כשיר.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. Mellow29 Kopite

מפתיע באמת שאתם יותר טובים בכל עמדה על הנייר. יש מצב שזה קשור לזה שאתם מוציאים בחלון אחד מה שאנחנו מוציאים בעשר שנים, אבל אני לא בטוח.

לפני הפגרה חשבתי שהעיתוי של הפגרה והמשחק הגדול מיד אחריה באים לטובתנו. אתם ברצף תוצאות מעולה, אנחנו מקרטעים מאוד, אז ההפוגה הזו וההייפ יכולים רק לעזור לנו לשבור את התקופה הבינונית הזו. אבל בפגרה אתם איבדתם את פלאייני, ואנחנו איבדנו את מאנה, ומ50-50 זה לדעתי הפך ליתרון מובהק לטובתכם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. one united Member

כל היתרון שלנו הוא רק בתאוריה/בשמות/על הנייר...........ברגע שהמאמן שלך פחדן זה הופך את הכל ללא רלוונטי. תאמין לי שגם עם פוגבה זה לא היה נראה אחרת.

6. oranfu Member

אני חושב שמוריניו יפתיע ולא יעלה עם האוטובוס.
    אין לו הזדמנות נוחה יותר לעלות למשחק גדול, בחוץ ולשחק על ניצחון. אנחנו בכושר רע מאוד, איבדנו את השחקן הכי מסוכן שלנו, קוטיניו חזר אחרי משחק נבחרת שלא קיבל בו מנוחה רק בלילה וההגנה שלנו מתחת לכל ביקורת.

יש לו הזדמנות מעולה לסתום פיות בקטע הזה, לקחת 3 נקודות מיריבה שנואה ולהשתמש בזה כתירוץ כל פעם שידברו איתו על אוטובוס במשחקים גדולים.

לדעתי יש לכם הזדמנות מעולה לדרוס אותנו וגם מאמן ציני ושלילי כל כך כמו מוריניו מבין את זה.

7. alexshw Member

כל מאמן בר דעת יעלה זהיר באנפילד, עם קו הגנה נמוך וצפוף, כי אחרת זה לשחק לידי ההתקפה של ליברפול. לגבי הרעיונות איך לתקוף ולנצל את חולשות ליברפול? לא נדע עד שלא נראה.
    במשחקי חוץ הגדולים אשתקד זה נראה רע מאוד. יונייטד הייתה חסרת כל השראה ורעיון בכלל איך להתקיף.
    העונה יונייטד הוכיחה רק שהיא יעילה וקטלנית מול קבוצות תחתית/אמצע טבלה. עדיין במשחק שלה היו המון רגעים מתים בהם היא הורידה את רמתה לרמת היריבה.

כל הנבואות שיונייטד תדרוס בקלות לא במקום, גם בהתחשב בכך שבעבר ליברפול ידעה לחפות על הפערים במשחק הזה ולעלות עם יתר מוטיבציה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/17
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

היתרון שלהם הוא בפיזיות, הם צריכים לשחק על זה ולא על משהו אחר.
    עם כל החסרונות שלנו והמוראל וכו' זה עדיין משחק גדול והקהל יהיה בטירוף וזה יכול לדחוף את הקבוצה.
    לא צריך לעשות מהם אדירים ולא לעשות מאיתנו אפסים.

9. oranfu Member

הם לא אדירים.

אנחנו לא טובים.

לא טענתי שהם יעלו התקפי ויפקירו את ההגנה. יהיה קו הגנה נמוך, יהיה משחק זהיר. אבל לא יהיה אוטובוס.

קהל יהיה בטירוף? רק אם נפתח טוב, אחרת זה יהפוך מהר להיות אווירה של תסכול.

10. one united Member

אי אפשר להבדיל באמת בצורה חד משמעית ביתרון לאחד הצדדים מבחינת כישרון נטו, אבלללל החרדה והשיתוק שתוקפים את מוריניו במהלך משחקים גדולים ובעיקר ממה שראינו בשנה שעברה באנפילד, כאשר לכך מתוסף יתרון ביתי מובהק, כל זה יביא ליתרון ברור במגרש לליברפול.
    האם זה יתבטא בניצחון:? אף אחד לא יודע. האם יוניטד יצליחו לגנוב גול ולנצח? גם את זה לא יודעים.
    כרגע מה שאנשים שחושבים כמוני יודעים ששוב נתבייש בצורת המשחק שמוריניו הולך להציג וזה הכל.
    הלוואי ויגיע היום שתגיע תובנה למוחו של המיוחד והוא יחליט שעם החומר שיש לו אפשר לבוא "לשחק כדורגל" גם אם נהיה חשופים למתפרצות וכל החרא הזה.

11. alexshw Member

זה נכון לשחק זהיר באנפילד. לא מעט ניצחונות יונייטד השיגה שם ככה. אבל יש זהיר ויש סתם להעיף כדורים ולא להגיע בכלל למצב שאתה יכול לנצל חולשות הגנתיות של ליברפול.
    במובן הזה ההיעדרות של פלאיני מעודדת וחסכו ממני את סיפורי ה"פיזיות" שלו. לא מזמן קראתי נתון מדהים שהוא שלישי בכל הזמנים בפאולים בפרמייר ליג. שני הראשונים זה בארי וקווין דיוויס. הראשון שיאן הופעות פרמייר ליג, השני בעשיריה הראשונה או אולי בשנייה.
    הוא לא פיזי בצורה יוצאת דופן לאנגליה. הוא סתם אדם חסר קואורדינציה ואיטי שמבצע המון עבירות סתמיות בגלל זה.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לכם יתרון פיזיות גם בלי פלאייני אבל אם אתה לא מבין איך כל כדור גובה פלאייני לוקח לפני כל אחד מהרביעייה האחורית שלנו ב95% מהכדורים הארוכים אז אין לי איך לעזור לך.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

גם לוקאקו אמור לקחת את מירב כדורי הגובה. אני מעדיף שנדע גם לנהל התקפות.

14. Gass12 Member

יש לך את זה בגובה דשא קצוץ יותר?שכחת שהמשחק באנפילד! שכחת שאנחנו מסורתית מתקשים שם שכחת את השנאה היוקדת בין המועדונים?
    לדעתי נתקשה מאוד עם סיכוי יותר מסביר שתנצחו.

15. nwish Member

תודה שחלקת עימי את המידע הזה, לא ידעתי שאנחנו מוציאים הרבה יותר מכם על רכש עד ממש עכשיו. מדהים מצידך.
    ...
    אם תקרא שוב (ולעומק), תראה שציינתי שאנחנו טובים יותר על הנייר, ובוודאות לא אמרתי שזה מפתיע מישהו.

ולנקודה - פלאיני מול מאנה זה טרייד שעובד לטובתנו, מן הסתם, אבל אם יכולתי להחזיר את פוגבה במחיר של להחזיר גם את מאנה, הייתי מחזיר. תכלס, טקטית זה אולי לא הדבר הכי חכם לעשות כי הסגל שלנו עמוק יותר ומאנה השחקן הכי מסוכן אצלכם, אבל כשפוגבה היה על המגרש השנה תמיד הרגשתי שאנחנו בשליטה מוחלטת, בלעדיו זה מרגיש יותר שברירי.

מצב נושא:
הנושא נעול.