מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

הרכש של ולנסיה נחשב בזמנו לאפור. הוא הגיע ישר אחרי מכירת רונלדו והרבה גבות הורמו.
    היום הוא הלא אירופי הראשון שמגיע ל - 300 הופעות ביונייטד. הישג יפה.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הזמן חוזרים לנקודה שמוריניו הוא דינוזאור ו/או מיושן, ועל כך שהכדורגל השתנה ושלל קלישאות נוספות. הדברים שבהם הוא הצטיין כמאמן עדיין רלבנטים ביותר גם כיום. לשחק נסוג ולתקוף בהתקפות מעבר ו/או מתפרצות אלה אלמנטים שרלבנטים מאוד גם כיום ואין סיבה שלא יישארו כאלה, בוודאי במשחקים גדולים; העניין שמוריניו בגרסתו הנוכחית לא מזכיר בשום דבר את מה שגרם לו להצליח כל-כך.

3. Wazza Member

העניין הוא שהשיטה הזאת כמעט ולא עובדת יותר כי כל הקבוצות הגדולות יותר בונות על משחק מהיר, מהירות בהתקפה.כך שאפילו לנסות לשחק על מתפרצות פשוט לא יעזור.
    ועוד כשהוא בונה על קישור והתקפה עם שחקנים כבדים ופיסיים לא פלא למה נגד הגדולות אין בכלל מצבים בסגנון המשחק שלו.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא ראיתי את הניסיון למתפרצות...סגרו צפוף אוקיי, לוקאקו נראה כמו שהוא נראה עם אברטון נגדנו.

5. סולשאאאר Member

well said. אבל הוא לקח אליפות לפני שנתיים בצ'לסי אז הוא עדיין בחזקת גאון, ואבוי למי שלא חושב ככה...
    מספיק לראות את הדיון כאן באייסוקר של אוהדי צ'לסי בעונת האליפות הזאת כדי לראות כמה הם נהנו לחגוג את התואר הזה.

אני פשוט לא מאמין איך חלק כל כך גדול בציבור האוהדים שלנו תומך באופן נלהב במנג'ר שמעוניין להפוך את המשחקים הכי גדולים שיש לנו בשנה לשיעממומוני-מחץ של 0-0.

אני כן יכול להבין את מי, שגם אחרי משחק כמו שהיה לנו היום, עדיין חושב שבחבילה הזאת שנקראת מוריניו יש יותר טוב מאשר רע.
    אני לא שייך למחנה הזה, אבל אני לא חושב שמדובר ברעיון מופרך.

מכאן ועד לטעון שמדובר במנג'ר הטוב בעולם, שגם היום הציג יכולת טקטית מדופלמת (כמו שחלק מהאוהדים שלנו בפורומים בריטיים טוענים ברגע זה ממש...), זה כבר נשגב מבינתי.

6. Mellow29 Kopite

בעייני העניין פה זה לא התוצאה (תוצאה סבירה, לא יותר ולא פחות) וגם לא סגנון הכדורגל, אלא הגישה הכללית למשחק הזה. נכון שסקיי מפמפמים את ההייפ למפגש הזה בערך מהשנייה שנגמר המחזור הקודם, אבל אני לא מבין למה מוריניו עצמו קונה את הלוקשים האלה. בשנה שעברה נניח שזה היה לגיטימי לבוא לאנפילד כדי לנסות לנטרל את ליברפול. העונה, בכושר של שתי הקבוצות ובמצב שלהם בטבלה, נשמע הזוי שמנ׳ יונייטד צריכה לחשוב על להוציא פה נקודה.

ממה זה נובע? מהתפיסה הזו שזה איזשהו משחק מיוחד עם חוקים משלו. בפועל במשחקים האלה יש מעט מאוד דם רע ואווירה בינונית לגמרי.
    זה לא דומה בכלל אפילו לעשור האחרון, שם היית רואה בכל משחק לפחות תיקול אחד של לשבור רגל. אין פה כבר ג׳רארד, סקולס, קראגר, וידיץ׳, מסצ׳ארנו, אברה, הדבר הכי קרוב לזה זה הררה וגם הוא לא באמת עושה תיקולים שמרימים את הקהל, סתם המון פאולים קטנים כדי לעצור את המשחק. יש אווירה מגניבה במשך איזה 5-10 דק׳ ואז כרגיל בפרמיירליג שומעים יותר את אוהדי החוץ, כל האפקט הזה של אנפילד מורגש רק בהתחלה של כל מחצית וגם בסוף המשחק.

אז למה לבוא למשחק הזה כדי להרוג אותו ולא לנצח? בעייני, הסיבה העיקרית היא שבתקשורת זה נתפס כמשחק גדול ששווה יותר ממשחק ליגה רגיל. וזה נדמה כאילו את מוריניו יותר מעניין לנצח בדעת הקהל בתקשורת מאשר במשחק.

oranfu, אלעד, k_700 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. Gass12 Member

אין ויכוח ואין תירוצים נראינו רע מאוד היום. במבחן התוצאה גנבנו נקודה. הסברים למה זה קרה? יש למכביר כשהעיקרי הוא הגישה הנפסדת מראש של מוריניו. משחק שכל כולו היה אנטי כדורגל ושארצה לשכוח במהרה.
    סבלתי בכל רגע. יחד עם זאת אני רוצה לקוות ולהאמין שזה היה חד פעמי ושנתגבר .NEXT

8. alexshw Member

לא חד פעמי. לא רואה סיבה שישחק אחרת במשחקי חוץ אחרים מול טופ 6 ולא רק מול טופ 6. נגד סותון נראנו אחרת?

9. סולשאאאר Member

זה לא יהיה חד פעמי,
    אבל יש יסוד סביר להניח שבחלק מהמשחקים זה לא ייראה כל כך רע כמו שזה נראה היום.

או כך לפחות אני רוצה לקוות.

אני כמעט יוצא מדעתי מהמחשבה שזו תהיה הגישה שלנו למשחקים מול הגדולות באשר הן.

אפילו אם יובטח לי שאת שאר "נמושות הליגה" ננצח 0-10 על בסיס שבועי, ושתסריט כזה יביא לנו אליפות, קשה לי, כרגע, למצוא בזה נחמה.

10. alexshw Member

במשחקי הבית הוא יאלץ לשחק יותר התקפי. גם בעונה שעברה זה היה ככה. במשחקי החוץ? אלה הרעיונות שלו מול יריבות חזקות.

11. k_700 Member

וואללה גאס, נשבע שאת אותה הודעה קראתי ממך בדיוק באותה ורסיה גם במשחק הקודם באנפילד.
    מה נקסט?

מלו צודק פה ב100 אחוז.
    הגישה הכללית שלנו למשחק הזאת הייתה כאילו מי ישמע מה השד הזה שנקרא ליברפול באנפילד.
    כאילו לא מדובר פה בהגנה שמסדרת שערים לקבוצות ליגה 1 ומטה.
    כאילו לא צריך פה איזה שלוש מסירות כדי לפתוח אותה.
    גישה של לוזר בקיצור.
    אנשים פה ידברו על תהליכים ועל זה ש"התקדמנו" ואנחנו אפילו מועמדים טובים לטופ 4 העונה ואת "רומא לא בנו ביום אחד".
    זה היה נחמד אם הייתי עכשיו אברטון או ווסט ברומיץ'.
    לבוא עם הסגל הזה שעלה בשקט למנג'ר הנוכחי ולזה לפניו יותר מ500 מליון פאונד ולהראות ככה כשהמטרה מלכתחילה הייתה לגרד 0-0, לא לעקוץ ולא לנצח.
    אתה לא באמת מנצח כשהאמצע שלך לא משתלט על המשחק לרגע אחד והחלוץ שלך נוגע בכדור 16 פעמים בשעה ומשהו(גם המצב היחיד שלנו קרה מאיבוד כדור שלהם בחצי ויציאה מהירה של מארסיאל).

זו גישה של לבוא ולעשות 0-0 כאילו זו תוצאה טובה להמשך.
    המטרה היא להאבק על אליפות, לא לשכוח.

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/17
    oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Gass12 Member

תקשיב תרסיס.
    זה שאתה באופן סיסטמתי מחפש לגיטימיות לכתוב תגובה אז אתה תופס טרמפולינה נוחה לנתר עליה מילא.
    זה שאתה כותב עם המון שגיאות גם זה מילא והכל נסלח
    אבל על הבנת הנקרא לא אסלח לך.
    עכשיו גש אחורה וקרא את הודעתי ואמור לי במה רוח הדברים שונה ממה שכתב מלו. ובכלל מה איכפת לי ממלו. הבעתי את תחושתי ודעתי.
    אני לא אקרא לך לצאת מהמרתף כי זה לא אני אבל בהחלט אציע לך באהבה חפש לך אילן אחר להיתלות עליו.

13. סולשאאאר Member

אני חושב שהרבה אוהדים שלנו מבלבלים בין "זו תוצאה טובה" לבין "זו לא תוצאה קטסטרופלית".

זו איננה תוצאה קטסטרופלית. אבל הגישה שאיתה באנו למשחק היום... איכס.

יכול להיות שהייתי נגעל גם אם היינו עושים את זה באתיחאד, אבל אז זה היה יותר קל להבין, כי יש להם שחקני התקפה מעולים שיישחטו אותנו אם ניתן להם שטחים לשחק עליהם.

אבל בגלל קוטיניו וסלאח אנחנו מתבנקרים ככה?? בגלל קוטיניו וסלאח אנחנו מוותרים לחלוטין על הרצון לבחון את לוברן ומיניולה?

אני מתחיל לחשוב שגם אם כל ההרכב הראשון של ליברפול היה פצוע מוריניו היה עולה לשחק בגישה הפחדנית הזאת, כי בכל זאת מדובר בליברפול ובאנפילד. עם זה יש לי בעיה.

oranfu, Uli Hoeness ו-k_700 אוהבים את זה.
  14. k_700 Member

שגיאות איפה? במה? תכתוב לעניין, אני מתייחס להודעות שלך ברצינות.
    ואם לא הייתי ברור אני אשמח להסביר את עצמי שוב.
    לא כתבתי שבניגוד למלו אתה חושב ששיחקנו נהדר או שהמשחק לא היה סבל טהור מבחינתך לאוהד יונייטד המצוי.
    התייחסתי לחלק של האופטימיות שמגיע אחרי החלק במשפט של הגנבנו נקודה.
    הזכרון שלי לא רע ואני זוכר את אותה אופטימיות עם הגנבנו נקודה גם במשחק הקודם נגדם באנפילד.
    אולי טעיתי, אולי לא כתבת את זה, יכול להיות אבל לזה ורק לזה התכוונתי.
    לא צריך לקחת הכל קשה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/17
  15. Gass12 Member

נתחיל בצמד המילים "הכל סבבה". ועכשיו נמשיך.
    סימנתי למענך את השגיאות אבל באמת שסתם מתוך התבאסות עליך ולא במטרה להקניט.
    כתבתי שנראינו רע מאוד. כתבתי שסבלתי בכל רגע אבל הכי חשוב כתבתי שהרוב בגלל הגישה הנפסדת של מוריניו ושזה היה אנטי כדורגל
    כתבתי שגנבנו נקודה. חוץ מלכתוב שאחותך ואחותי עובדות במקצוע הכי עתיק כתבתי הכל..
    מה רע בלקוות שניראה אחרת במשחקים הבאים?מה רע בלומר נקסט מתוך תקווה שיאללה עברנו את פרעה ולהבא ניראה טוב יותר?
    לא מצפה ממך להתנצלות כי באמת שלא נפגעתי אבל אתה חוזר על זה בשיטתיות ולא תמיד זה לענין.
    ועכשיו למשהו מקצועי-כתבתי בדיון המחזור שהפציעה של באאי היא קריטית עבורנו ואני עדיין מתעקש שעם באאי היינו נראים הרבה
    יותר טוב ואפילו שלא ספגנו.
    אם תשאל אותי למה? אענה לך שכשההגנה משרה ביטחון ורוגע ,כל הקבוצה מתפקדת שונה.שחקנים מעזים לצאת וזה לא קרה היום בדיוק בגלל זה
    טוני נשאר תקוע מאחור ובכלל המערך שהיה תפור רע מאוד לא הפיק מעצמו 50 אחוז מהיכולת.
    ובנימה זו אאחל לך שבוע טוב למרות שאצלך עדיין "שבת שלום". (אל תשכח שיש לי אחיין שמנהל עבורי עסק שם )

מצב נושא:
הנושא נעול.