מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

לא בטוח בכלל.

יש לי עונה שלמה להתבסס עליה שזה אפילו יכול ללכת לכיוון רע יותר.(כי קשה לשקר, יכולת רעה בסוף תביא איתה את התוצאות הרעות ובקצב שהיריבה שסומנת להלחם אליה נראית זה כמה משחים כאלה ואתה כבר צריך לשנות הגדרה למטרות שלך העונה).

צריך להגיד את האמת, מאז שפוגבה נפצע אין לנו בכלל מוח שמנהל את המשחק, אין לנו יכולת לייצר דברים שהם לא מהברקה של שחקן או כנגד הקצב שמתפתח המשחק הזה.

עכשיו הכל טוב ויפה, הגיוני שתראה פחות טוב כשהשחקן הכי מוכשר שלך פצוע לתקופה לא קצרה אבלללל- לא הגיוני שסגל עמוק לא יצליח להתמודד עם זה לפחות מההיבט של לשחק פאקינג כדורגל.

התוצאות טובות מאוד בלעדיו וגם מתיקו או הפסד היום היינו שורדים את הבית המצחיק הזה.

אבל קשה לשאוב אופטימיות שאתה תלוי בשחקן אחד רק כדי להגיע למצב שאתה משחק כדורגל(לא דיברתי בכלל על להאבק).

וכל זה כשיש לך בכל עמדה שחקנים שהם לכל הפחות so called מהטובים בליגה לתפקידם(עם goat בשער).

2. Gass12 Member

זה לא רק פוגבה.
    גם עם באאי אנחנו נראים אחרת.
    מבחינתי שניהם בהרכב זו תוספת אדירה גם ובעיקר
    לביטחון העצמי של כולם. הסברתי לך בשיחה הקודמת איך אני רואה את הדברים.
    מאטיס משחרר את פוגבה ליצור
    באאי משחרר את טוני לתקוף מימין

3. תונל Member

זה שמוריניו משחק ''זהיר'' אני יכול עוד להבין, גם אם אני לא מסכים. כולל אפילו החלטות כמו לפתוח עם יאנג נגד ליברפול בחוץ.
    אבל אם הוא בונה על מתפרצות באופן כללי, למה מאטה הוא הקבוע שלו בהרכב כשיש לו את מרסיאל? היה לו קטע בצ'לסי שהוא לא אהב אותו או לא החזיק ממנו (תקנו אותי אם אני טועה) ועכשיו הוא מרכיב אותו כשהוא לא מתאים.
    כנ''ל מחיטריאן, עונה שעברה ייבש אותו כמה חודשים מאיזשהי סיבה ועכשיו הוא לא מוציא אותו גם כשהוא לא מספק סחורה.
    אני תוהה אם הוא רואה משהו מקצועי שאנחנו לא, או האם זאת התחלה של אי-שפיות נוסח ונגר.

4. Wazza Member

זאת ההתחלה של הסוף שלו במועדון. מקווה מאוד.

5. סולשאאאר Member

כשאתה בונה על לצאת למתפרצות ולתפוס את היריב עם המכנסיים למטה, אתה חייב להיות מאוד מאוד מדויק בקבלת ההחלטות שלך ביציאה קדימה.

ורוב הזמן, המספר 10 שלך הוא ה focal point של היציאה קדימה. מאטה איטי מידי, אבל מקיטריאן, שהנתונים הפיזיים שלו נהדרים, לוקה בקבלת החלטות שערורייתית.

אם מוריניו נעול על זה שהשחקן בעמדה אולי הכי חשובה בהתקפה שלו חייב להיות מהיר ובעל כח מתפרץ, אז אנחנו בבעיה לא קטנה.

נראה שהוא רוצה שמיקי יקבל עוד ועוד דקות עד שהכושר שלו יחזור, אבל בינתיים זה נראה רע יותר עם כל שבוע שחולף.

מאטה, חרף האיטיות שלו, חייב לקבל הזדמנות כמספר 10 במצב הנוכחי. מיקי הורס התקפות בקצב משוגע.

הוא חייב לרדת לספסל. אי אפשר ככה להבריח את הדשא ולקבל 70-90 דקות כל משחק שלנו. זה פוגע בנו גם מקצועית וגן במסר שזה משדר ליתר השחקנים.

ואם מאטה הוא בשום פנים ואופן לא מספר 10 בעיני מוריניו, אז יש כאן בעיה גדולה בתכנון הסגל.

6. סולשאאאר Member

מאטה לא קבוע אצלו בהרכב, זה קודם כל.
    חרף המגבלות הפיזיות הברורות שלו, יש לו יכולת לשמור על הכדור ולהניע אותו בפשטות שאין לאף שחקן התקפה אחר שלנו.
    שאר החבר'ה שלנו- מקיטריאן, ראשפורד, מרסיאל - המשחק שלהם הרבה יותר ישיר וגורם ליותר איבודי כדור.

מאטה גם חכם מאוד בתנועה שלו לעומק שמפנה לחלוץ שלידו הרבה שטחים. זה משהו שפחות תראה מראשפורד או מרסיאל.

מקיטריאן חייב לרדת לספסל, מוריניו ניסה וניסה שהוא will play himself into form, אבל אנחנו מקבלים את ההיפך הגמור מכך.

מאטה חייב לקבל הזדמנות כמספר 10, ואם מוריניו בשום פנים ואופן לא רואה אותו ככזה, אז יש כאן בעיה קשה של תכנון סגל.

ההיעדרות של פוגבה משפיעה עלינו מאוד, אנחנו כרגע ידיים ורגליים בלי חיבור ביניהם.

אני חושב שמוריניו מתאכזב מאוד לראות שהררה לא מצליח להיכנס אפילו לא טיפה לנעליים של עושה המשחק שלנו. גם פלאייני לא מסוגל לעשות את זה לדעתי ולדעת כמעט כל מי שכותב כאן, אבל לגביו מוריניו רואה דברים אחרים לגמרי.

7. תונל Member

אני רוצה להאמין שאפילו מוריניו לא רואה את פלאיני בתור עושה משחק משום סוג, אלא סתם נשק פיזי כלשהו.
    מסכים שהררה מאכזב, מה לעשות אי אפשר להחזיק שני שחקנים ברמה של פוגבה על עמדה אחת.

למיטב זכרוני מאטה לא פתח רק פעם-פעמיים, מה שהופך אותו לשחקן הרכב כמו מחיטריאן וראשפורד. אני דווקא מחזיק ממאטה אבל לא רואה מקום לו ולמחיטיראן באותו הרכב, זה לא כ''כ עובד. כשיש אופציה כמו מרסיאל אני חושב שאחד מהם צריך לצאת בשבילו.
    הסיבה שאני יכול לחשוב עליה שבגללה מוריניו לא עושה את זה היא שהוא רוצה מישהו כמו מרסיאל (/ראשפורד) שיעלה מהספסל.
    אולי הפיתרון הוא באמת לתת למאטה לשחק 10 כשמחיטריאן באגף מה שיוריד ממנו אחריות.

8. WellNeverDie Member

אבל מחחטריאן באגף נראה רע מאוד. לדעתי הוא פשוט צריך לראות קצת ספסל שיאזן לו את הראש.
    מרסיאל, ראשפורד ומאטה מתחת ללוקאקו כרגע זו האופציה העדיפה. ועדיין, האגפים שלנו לא מאוזנים בצורה מטרידה - מצד ימין יש מגן נהדר אבל אין שחקן אגף אחד נורמלי, ומצד שני יש את מרסיאל וראשפורד אבל אין מגן.

9. סולשאאאר Member

הוא מתנדנד בין הרכב לספסל. בו ובמרסיאל מוריניו משתמש לעיתים.

שחקני ההרכב המובהקים שלנו בהתקפה עד כה עם לוקאקו ומקיטריאן, כאשר גם ראשפורד הוא זה שרוב הזמן מועדף ע"י מוריניו כשהוא כשיר.

היה נהדר אם היה לנו שחקן שמשלב את הכישרונות השונים של מיקי ומאטה. כולם אומרים שגריזמן הוא כזה, אבל:

א. אני לא רואה מספיק מאתלטיקו כדי להעיד עליו בעצמי

ב. אני כלל לא בטוח שהוא היה רוצה להגיע ליונייטד. זה שחקן שברגע שהוא ירצה לעזוב את אתלטיקו, כל הקבוצות בעולם ינסו לפתות אותו.
    ללא מעט מועדונים אחרים יש את הכסף שיש לנו, ובשביל שנהווה אופציה רצינית עבור שחקן מהקאליבר הזה, אנחנו חייבים לחזור להתמודדות קבועה על האליפות, והגעה לשלבים המאוחרים באלופות.

10. k_700 Member

Rashford ו-Gass12 אוהבים את זה.
  11. Gass12 Member

ועכשיו אחרי שפירגנתי לך לייק ,בוא תאסוף בבקשה את כל "הלכלוכים" עליו בעונתו הראשונה והשניה (בעיקר בשניה אצלנו) ויחד נלמד ונחכים להבא

12. k_700 Member

אני לא לכלכתי עליו אף פעם, אז תבקש ממישהו שעשה את זה שיעשה את ׳העבודה המלוכלכת׳.

13. alexshw Member

כבר הודיתי בטעות. אבל אצלי קורה לעיתים נדירות שאני טועה ממש לגבי שחקן.
    כנראה לא סתם פרגי ויתר עבור צפיה בו, על ניהול משחק של יונייטד :)

Gass12 אוהב/ת את זה.
  14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא אשכח איך היו אנשים שהעדיפו לתת את הכפפות ללינדגארד, אדם שאפשר היה להחליף אותו בדחליל ואף אחד לא היה מרגיש, על חשבונו.

15. Sir Alex Las' Killa

בסדר, בזמנו היו גם כאלו שטענו שארון לנון יותר מוכשר מרונאלדו.

מצב נושא:
הנושא נעול.