מנצ'סטר יונייטד 2018/19-ימי סולשיאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

מצוין, ואן דר סאר מבין לצורך העניין?
    מי מבין בכדורגל?

זה כמו להגיד- מעניין אותי שיהיה מאמן כדורגל טוב שמבין כדורגל.
    אהה אוקי, כי אחרים מעניין בדיוק ההיפך.

אתה צודק, זה ייצר שוב את הדיוני סרק האלה ביני לבינך.
    אבל הנקודה ברורה, אין פתרון קסם.
    ומאוד כדאי שנפגע טוב עם הדירקטור אוף פוטבול הזה, אחרת הסחרור יהיה קשה הרבה יותר מפיטורים של מאמן.

2. alexshw Member

אין פיתרון קסם. המצב הנוכחי דורש פיתרון.
    מבחינתי היום זה המקרה של dof מאוד גרוע. הוא לא יודע מה הוא עושה.

צריכים dof נורמלי או מספר אנשים כטלה אפילו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700
    כרגע נראה שטוב שואן דר סאר כבר לא מתערב בדברים המקצועיים באייאקס. אוברמרס עושה אחלה עבודה. אין לו מאה אחוזי הצלחה בשחקני הרכש, אבל מבחינתי מבחינת שחקני רכש יש לו מאזן חיובי.

ממה שהבנתי מהדיווחים בהולנד, ואן דר סאר נמצא ברשימת המועמדים, אבל מונצ'י למשל נמצא מעליו. נראה מה יהיה, אבל בסה"כ אני לא יודע אם שוער העבר הוא האיש שאתם מחפשים.

4. k_700 Member

כותב לך פה בנאדם שמסניף את אייקס אמסטרדם מקרוב באותה תדירות שהוא מעשן את הWEED של אמסטרדם שואן דר סאר לא עשה עבודה משהו באייקס וטוב שהוא זז הצידה, אז זה בסך הכל נשמע סביר בעיניך לתת לו לנהל עניינים מקצועיים במועדון פי 500 יותר גדול, יותר מלחיץ, יותר כסף, יותר ספוטלייט?

ולכן כן, DOF שמבין בכדורגל ולא במספרים יכול להיות החלטה שתצליח, השאלה הלא קלה היא- מי.
    לא קל למצוא בן אדם שמתאים לתפקיד הזה, בטח אחד שיכול להגיד, לעמוד בדרישות שמועדון גדול רוצה ושהוא בכלל פנוי על המדף.

5. alexshw Member

מי אמר לך שאני רוצה את ואן דר סאר?
    כתבתי לפני שי, שאוברמרס עסק שם יותר בדברים מקצועיים.
    לפני שאתה מתווכח, כדאי שתקרא טוב את מה שאני כותב.

6. alexshw Member

מרטינס עוקב אחרי אנדרס פריירה ומעוניין לזמן אותו לנבחרת. פריירה ייצג את בלגיה בנבחרות נערים ונוער ואז ב - U20 עבר לייצג את ברזיל. עדיין יכול לחזור לייצג את בלגיה ברמת בוגרים. הוא יליד המדינה. אביו היה שחקן זר בליגה הבלגית - שיחק בין היתר עם ברדסלי באנטוורפן בתקופה שזה היה מועדון בת שלנו.

7. alexshw Member

ברזיל מזדרזת ובעצמה מזמנת את פריירה למשחקים הקרובים.
    גם פרד זומן.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מדובר במשחקי ידידות ככה שזה עדיין לא מחייב אותו לכלום. מוזר לראות שתי אימפריות נאבקות על שחקן שלא עשה כלום בקריירה וסביר שגם לא יעשה, מזכיר את מקרה ינוזאי.

9. Gass12 Member

אני בטוח שאני לא מחדש כלום וגם לא הייתי מהדהד את הכתבה האיזוטרית הזו אלמלא הפסקה הזו שמסכמת את עומק הברוך ולמה אין סיכוי שאחזור להנות ממשחקי הקבוצה שלנו עד שהדינוזאור יפרוש/יפוטר

"על מוריניו אמר: "ז'וזה מוריניו הביא לקבוצה שחקנים כמו לוקאקו, מאטיץ', פרד ובאיי. אלה שחקנים שמתאימים לסגנון שלו, אבל לא לסגנון של יונייטד. טוטנהאם למשל משחקת עכשיו יותר כמו מנצ'סטר יונייטד: יש לה שחקנים בני 23-24 שאוהבים לרוץ ולטרוף את הדשא, לשחק גבוה וללחוץ גבוה. כמה שחקנים כאלה כבר יש ליונייטד? למוריניו נוח לשבת מאחור ולשחק יותר פיזי. כאוהד מנצ'סטר יונייטד, זה מחזה כואב וקשה לצפייה".

גארי נוויל: "המשחקים של מנצ'סטר יונייטד קשים לצפייה" - וואלה! ספורט

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי מה הבעיה עם הסגנון של השחקנים האלה.
    אתה יכול לשחק אחלה כדורגל כשה4 האלה בהרכב שלך, הכל שאלה של מה קורה סביבם. הם לאו דווקא הבעיה.
    לדעתי נפל בתרגום הציטוט הזה כי בדרך כלל אני אוהב לשמוע מה יש לגארי נוויל להגיד בטלוויזיה (לא בטוויטר, שם הוא טרול נוראי).

11. k_700 Member

לא ממש נפל בתרגום ממה שאני קראתי.

אני מאוכזב מגארי נוויל ומהרבה פרשנים אחרים,
    כאילו פרשן כדורגל ששיחק כל החיים שלו ברמות הכי גבוהות תחת המנג'ר הכי גדול בהיסטוריה וכשהוא אוטוריטה בפני עצמו בתחום הפירשון לא אמור לראות דברים שהם לא OBVIOUS?

כאילו, למה לעזאזל גארי נוויל ציפה במאי 2016 כשמינינו את מוריניו?
    הוא כאילו נדהם שזה החרא שאנחנו מקבלים שאני אמור להבין שהאכזבה שלו נובעת מזה שבכלל הוא ציפה לדברים הרבה יותר גדולים ומרתקים.
    הרי היה ברור שגם אם איכשהו זה יהיה כדורגל שיביא תוצאות(לי היה ברור שלא) שזה יהיה בדרך הכי איומה ואנטי כדורגל שיש.
    סטנגה זה מחמאה לכדורגל שאנחנו משחקים.

מה הוא ציפה למשחק לחץ קבוצתי?
    משחק לחץ קבוצתי של שחקנים ברמות האלה לא יתאפשר לאורך זמן אם השחקנים האלה יתורגלו רק בלרוץ למרחקים ולהרחיק כדורים לקיבינימאט.
    זה לא עבד לפני זה באף מקום שהיה בו לאורך זמן בפרק הזמן של ה5-6 שנים האחרונות, למה שזה יעבוד עם שחקנים שהכרס שפיתחו ממשכורות אפילו גדולה יותר?

אני מאוכזב כי אני מצפה מפרשן כל כך גדול להגיד לי למה לצפות לפני הקריסה הצפוייה.
    ברגע שמשווקים לי פה אופוריה בקיץ 2016 ואז אופטימיות בקיץ 2017 אני לא יכול לקנות את הבלוף הזה שנקרא "אכזבת הפרשנים ושחקני העבר הגדולים".

כל אלה שהתלהבו לי אחרי איזה משחק וחצי או דקה אחרי המינוי שלו מרגישים לי כמו הבלפנים הכי גדולים.

12. one united Member

אני חושב שנוויל כמו הרבה מאד מאוהדי יונייטד(מודה גם אני) חשב ש"רוח המועדון", כלומר צורת המשחק לאורך שנים תהיה יותר חזקה מכל מאמן שיגיע. התבדינו ועכשיו צריך להרחיקו כמה שיותר מהר מהאיזור.

Gass12 אוהב/ת את זה.
  13. Gass12 Member

זה בדיוק זה!

14. k_700 Member

לא יודע אם אוהדים שלנו שמדקלמים לי כבר שנים את המשפט הזה באמת מאמינים למה שהם מוציאים מהפה.

כאילו מה, באמת חשבתם שיבוא לפה מאמן שתביעת היד הבולטת ביותר שלו בחצי עשור שלפני זה הייתה השילוב של שחקן מגעיל כמו פפה בקישור האחורי רק כדי להפוך את הכדורגל על הדשא לאיזה קרב האבקות, יבוא לפה, אחרי ששרף עונה וכמעט הוריד ליגה קבוצה אלופה ואיזה רוח אלמותית(שלא הייתה קיימת במועדון כבר 3 שנים לפני הגעתו) תגרום לכך שדברים יזרמו ויתחברו למרות המאמן?

עזבו מה אתם האוהדים "הנוסטלגיים" חשבתם, אם פרשן שמפרשן לי על בסיס שבועי את הליגה ומרוויח באיזור ה10 מליון פאונד על חוזה טאלנט עם סקיי, חשב את זה, הוא צריך להניח את המיקרופון, אסור לו להתקרב לעמדה יותר.

באמת, זה על גבול ההזיה.
    "הרוח של יונייטד, רוח המועדון כבר תגרום לדברים להתחבר".
    איזה הנחה מפגרת, מתנשאת וחסרת בסיס.

גארי נוויל, כמו הרבה פרשנים מהחונטה שלנו בעיקר צריכים לשתוק עכשיו אם אין להם מספיק את היושרה המקצועית לעלות לשידור ופשוט להתנצל שהם מרחו אותנו לפני שנתיים בניתוחים מקצועיים חסרי כל בסיס ואחרי כל איזה נצחון מצחיק בתחילת עונה סיפרו לנו על תהליך, למידה, ניצוצות של כדורגל של מנג'ר , שינוי ואינספור קשקושים אחרים.

ממש מעט פרשנים פקפקו מלכתחילה במינוי הזה.
    רוי קין למשל היה אחד מאלה מההתחלה אבל תמיד נוח לשווק את רוי קין שהוא הממורמר הזה שמידרו מהמועדון.
    מעדיף להקשיב לכאלה שלפחות סיפרו לי לפני שנתיים לקראת מה אני הולך ולא מנסים לשווק לי פרצוף של תדהמה מהולה באכזבה בקיץ 2018.

15. alexshw Member

גם סקולס. נגיד והגיוני לתת לכל מנג'ר 100 ימי חסד ולראות מה קורה.
    אבל כבר מנובמבר 2016 ברור שזה מוריניו של הקדנציה השנייה בצ'לסי.

מצב נושא:
הנושא נעול.