מנצ'סטר יונייטד 2018/19-ימי סולשיאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Andrei Kanchelskis Member

המאמן היחיד מפעם כמו מוריניו של היום ששרד בקבוצה "גדולה" במשך 4 עונות רצופות על אף שכל אחת מהן הייתה גרועה מהשנייה-אברהם גרנט במכבי תל אביב בעונות 2000-1996. חשוב לציין שמכל המאמנים שבאו אחריו במשך 13 שנה רצופות רק אחד(ניר קלינגר) הוליך את מכבי תל אביב לאליפות בודדת, מקווה שהנאחס הזה לא ייפול גם עלינו....

בקשר לעונה המתקרבת-אולי עדיף לא לפתח ציפיות כדי לא להתאכזב ופשוט לזרום עם העונה ומה שיהיה יהיה....

2. one united Member

1) לקלל את פלאיני?? הכי מיותר בעולם, במה הוא אשם?? מעבר לכך שיש כל כך הרבה בינוניים כמוהו ביוניטד אבל טרנד הוא טרנד וצריך לכבד!
    2) "שחקנים מובילים מתים לבוא אלינו"??? תן לי אחד ששהקיץ מקושר אלינו ברצינות, אף שחקן התקפי שמח בראשו לא ירצה להגיע כל עוד מוריניו מאמן.
    3) זה שיש כאלו ששמחים על הבטחת מקום רביעי במחזור האחרון במשחק עם ברייטון לא אומר שאנחנו צריכים להסתנוור ממקום שני. בליגה.,זאת עובדה שהיינו אחת הקבוצות "המכוערות" בעונה החולפת

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אתה מנתק את הדברים מקונטקסט. זה כמו שהייתי בא לאוהדי ארסנל בימי ונגר והייתי אומר "מה אתם רוצים? אתם כל שנה בטופ 4 ובשמינית גמר הצ'מפיונס, יש מלא קבוצות שלא מגיעות לשם". עדיין זה לא משנה את העובדה שהמועדון שלהם הראה סטגנציה וחוסר אמביציה.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני דקה התלוננת שאתם זורקים כסף לכל עבר - למרות שמטרת המועדון אמורה להיות חיזוק הסגל = אמביציה, אלא אם יש דרך אחרת להראות זאת.

עכשיו אתה טוען שהמועדון שלכם מראה סטגנציה וחוסר אמביציה למרות שכבר החלפתם שלושה מאמנים בעידן פוסט פרגוסון וסגל שלם במטרה להתקדם הלאה. הייתה התקדמות של 12 נק' בטבלה לעומת שנתיים אחורה. זכיתם בגביעים על הדרך (גם אם הם זניחים עבורך).

אז יונייטד לא מתנהלת כמו שהייתה בתקופת המנג'ר הגדול בהיסטוריה של המשחק. איפה זה ומה שהיה בדיקטטורה הסנילית של ארסנל. איפה זה ולהגיד פעם אחר פעם שאתם הכי מביכים או פאתטים שיש בעולם, כאילו מדובר באיזה הפועל בית שאן. פחחח. עשה לי טובה.

הכדורגל תחת מוריניו חרא לאללה, גם אני הייתי מתבאס על זה מאוד כאוהד. אבל אפשר גם להסתכל על המצב בצורה פרופורציונאלית יותר.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

חוסר אמביציה היה בהתייחסות לארסנל באותה תקופה. אצלנו זה ניהול חסר מחשבה, קח כסף, זרוק על שמות נוצצים, אחר כך נחשוב אם בכלל צריך אותם.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  6. Andrei Kanchelskis Member

לי אישית אין בעיה עם מוריניו כי הוא בסה''כ מאמן גרוע שרוצה להתפרנס ונהנה מגיבוי מלא שנותן לו הבנקאי שמנהל אותנו. כן יש לי בעיה עם ההנהלה חסרת המושג בכדורגל שכבר 5 שנים מצניחה עלינו מאמנים מזעזעים ואם אתה שואל אותי אז גם אחרי מוריניו לא בטוח שנקבל מאמן טוב יותר אלא עוד איזה מאמן נפל שעבר זמנו, מישהו בסגנון של טראפטוני:tonguewink:

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  7. Gass12 Member

נכון אני מסכים שקשה מאוד ליפול מאיגרא רמא לבירא עמיקתא. פרגי פינק אותנו.
    האמן לי שלא ממש איכפת לי אם לא נזכה בשום תואר בשלוש העונות הקרובות,אני סובל ברמה פיסית ממש מהכדורגל המכוער נטול שמחת החיים והמשמים שלנו.

one united ו-alexshw אוהבים את זה.
  8. Gass12 Member

[םןQUOTE="Andrei Kanchelskis, post לא בטוח שנקבל מאמן טוב יותר אלא עוד איזה מאמן נפל שעבר זמנו, מישהו בסגנון של טראפטוני:tonguewink:[/QUOTE]
    או שנעבור לחוף של שלומי שבת

9. Raulito Madridista

אוהדים מדברים בצורה יותר דרמטית מן הסתם, אין כאן באמת אף ניתוח קר, לא חושב שזה ייחודי לאוהדי מנצ'סטר יונייטד, ואולי לא נכון להשוות אותם לאוהדי ארסנל לדוגמא אלא למקביליהם ב-ברצלונה\יונייטד\באיירן\ריאל מדריד. ההשוואה לצ'לסי לא נכונה כי מינוי קונטה היה מוצלח למרות הכל, גם הקאמבק של מוריניו, והיא זכתה בשתי אליפויות בפרק הזמן הזה של חמש העונות האחרונות. עצם ההשוואה לארסנל היא מעליבה. מותר להם לדרוש כדורגל יפה יותר, וההשתוללות בחלון העברות כמיטב המסורת מראה מצד אחד על אמביציה ומצד שני על הכישלון ושזה אף-פעם לא מתחבר.

10. סולשאאאר Member

זה גם איפה שאני עומד. העיקר שתחזור חדוות החיים סביב יונייטד, שיחזרו הרגשות מהקיפאון הזה שהם נמצאים בו.
    לא הרגשתי כמעט כלום בכל התארים שזכינו בהם תחת ואן חאל ומוריניו.

אני חושב שזה גם לא סתם, שרוב מי שקוראים כאן להפסיק עם הדרמה הם לא אוהדים של הקבוצה (וזה נכון לא רק לגבי יונייטד, אלא לגבי כלל הקבוצות).

אם הייתי צופה ביונייטד רק פעם בכמה שבועות/חודשים, והצפייה שלי הייתה נעדרת רגשות כי לא היה אכפת לי אם הקבוצה מפסידה או מנצחת... קל היה לי הרבה יותר לראות שיחד עם זה שהכדורגל מזעזע, המצב בכללותו לא כ-ז-ה נורא.

אבל מי שרואה את הקבוצה כל שבוע וסוחב איתו עוד ועוד רגשות של גועל נפש מהכדורגל שהוא רואה על המסך... זה לא מפליא במיוחד שהחשיבה מקצינה והמושגים שמשתמשים בהם מקצינים. אני כבר זמן מה לא רואה כל משחק שלנו, וגם אם כן אז אני רואה בחצי עין תו"כ שאני מתעסק בדברים אחרים... ולכן אולי קל לי יותר 'להסתכל מהצד'.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/18
    WellNeverDie ו-Gass12 אוהבים את זה.
  11. Coutinho10 Member

אין מצב גרוע יותר מחוסר תקווה, זה בדיוק מה שקורה ביונייטד וכל אוהד מהצד יודע את זה. אם מישהו חושב שמוריניו ישנה גישה אני יותר מאשמח שיראה לי מתי זה קרה בכל שנותיו כמאמן.
    כל טענה וטענה של האוהדים אני מבין. נהנה מזה אבל מבין. השחקנים מדוכאים אצלו, המאמן הזה מאז ריאל מדריד לא מפסיק להתעסק בקקה ולתסכל את השחקנים שלו.

אלא אם כן הוא יביא אליפות, והוא לא (כי מאמן שמתבנקר מול ליברפול באולד טראפורד על בסיס קבוע ועושה את אותו שיט מול סיטי לא יכול לקחת אליפות), כל תואר מקומי שיקח זה עדיין אנדר אצ'יבריות מוגזמת לאור שפיכת הכספים העצומה בקדנציה שלו.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. יש ים של דברים לומר על יונייטד של השנים האחרונות, רבים מהם רעים. אבל פאתטי או מביך לא קשור לעניינים.

2. לא פלא שאין כל כך רכש הקיץ, כי לפי החולצות נראה שאפילו אין מספיק דיו לצבע כדי להדפיס אותן כמו שצריך לפני שהוא נגמר.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

לא חושב שהיה אחד בשנה שעברה שחשב שנסיים עם סגל כזה מחוץ לטופ 4, בלתי אפשרי.
    הרוב אפילו חשבו שנאבק על אליפות, ככה שאתה מבין שהציפיה הייתה בערך למקום 1-2.
    המקום השני הוא נתון די חסר משמעות.
    היית ברמה של טופ 4 זה הדבר היחיד שאפשר להגיד על העונה האחרונה של יונייטד.
    נאבקת על אליפות 3 חודשים, עם סגל שכל בית הימורים נתן לו צ'אנס גבוה ללכת עד הסוף ראש בראש עם סיטי.

סיימת יותר קרוב לליברפול וטוטנהאם מאשר לסיטי ועם כדורגל הרבה פחות טוב משל שתיהן.

אז כו אם באת מבחוץ או שעבדת קשה כדי לשכוח את הכדורגל ששיחקנו אתה יכול לקרוא את זה ולראות פה התבכיינות.
    בפועל הדרישות היו צריכות להיות הרבה יותר גבוהות ובצדק.

העונה האחרונה של צ'לסי? על הפנים.
    אבל היה אפשר להריח את זה, צ'לסי נכנסה לעונה הזאת עם סגל הרבה פחות טוב משלנו ועם שובע מסויים כי שנה לפני זה היא זכתה באליפות(םעמיים כבר מאז שפרגוסון פרש).
    אנחנו שנה אחת לפני עם סגל של טופ 3 סיימנו מקום 6 עם אותו סוג של כדורגל.

14. Andrei Kanchelskis Member

תהיו אופטימיים כי אולי בקיץ 2019 נחתים את זידאן או שאולי נחתים את אנטוניו קונטה, שניהם כרגע ללא עבודה וסביר להניח שאם הם לא יקבלו הצעה מקבוצה בלבל שלנו הם פשוט יעדיפו לנוח בעונה הזו.

מהעונה הזו באמת שאין יותר מדי מה לצפות ואני מודה שליברפול עם הפנומן שעומד אצלה על הקווים ועם הרכש הכל כך איכותי תעניין אותי הרבה יותר מאשר קבוצתי האהודה....

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרסיאל ישאר ?

מצב נושא:
הנושא נעול.