מנצ'סטר יונייטד 2018/19-ימי סולשיאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. רוברטו באגיו31 Member

דווקא למאטיץ' אתה נטפל ?? הוא בסדר גמור, מהפחות גרועים היום ובכללי .

מי שצריך להחזיק ולהניע קדימה את הקישור זה פוגבה, והוא ממש לא עושה את זה . הוא אמנם פחות מאבד כדורים מהרגיל, אבל עדיין הוא בינוני מאוד .

2. cheddar Member

אתה לא יכול לעשות קריירה מכובדת פלוס בפריימיר ליג כשחקן מטומטם, אז זה קצת הגזמה.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מצליחים להגיע למצב אחד איכותי כל המשחק ומוריניו בשלו. לא מבצע שינוי בסגנון המשחק, שינוי במערך, אולי הכנסה של פרד בדקות האחרונות על חשבון מאטיץ, אותו כדורגל לא יצרתי ופרימטיבי, לא זוכר בכל השנים שאני רואה כדורגל מנג׳ר שעשה שינוי כל כך קיצוני ממנג׳ר חדשני וטקטי למנג׳ר מיושן ומרובע כמו מוריניו.

4. avdz7 Member

מישהו מוכן להסביר לי מה קורה שם באימונים? קבוצה מהסרייה בי הייתה מקשה יותר על יובה, שמבחינתם באו לקחת נקודות גם ע״ח משחק מבוקר

5. k_700 Member

בסדר גמור?
    תראה בשער איך הוא מפספס את דיבאלה(שחקן שהיה שלו).

תראה איך עוד ארבע פעמים במשחק נפנפו אותו קרוב לשער ובעיקר תסתכל כמה הוא לא בקצב בכלל של שאר שחקני ההתקפה.
    אני הייתי מתחיל לשחק עם פרד ופוגבה.
    מול מפלצות אתלטיות כמו קאנטה ומאטווידי אתה נותן מאץ׳ אפ שנותן לך סיכוי.

לשחק עם שחקן איטי (עם הכדור ובלעדיו)מחסל לך את הסיכויים.

6. alexshw Member

אין ליונייטד מאמן. מה החדשות פה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

7. DRORIKO Member

היי, חזרתי רק עכשיו, מוריניו עדיין המאמן?

8. סולשאאאר Member

בהנחה שאנחנו לא נפסיד עכשיו איזה עשרה משחקים רצוף - תמיד יש איזה ניצחון, לפעמים אפילו קאמבק, שמאפשר לגנוב דעת- הוא יהיה המאמן לעוד כמה חודשים טובים.

מציע לכולם לעדכן את מלאי הירוק/ציפרלקס וכיו"ב

cheddar אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

בטח אם תעלו בכל זאת לשמינית, ורוב הסיכויים שזה יקרה, בעיקר כי ולנסיה אפילו יותר גרועים ממכם

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה פשוט הורג אותי כמה הבן אדם הזה מטומטם. הוא לא שחקן העבר היחיד שמבזה את עצמו בשם "ערכי יונייטד" אבל הטיעונים שלו הכי רדודים ומטופשים כל פעם.

11. DRORIKO Member

בהתחלה לא הבנתי איך פרשן כל כך מכובד יכול לדבר כל כך הרבה שטויות אבל רק לקראת סוף הסרטון שמתי לב שזה אחיו התאום. גארי לפי זכרוני דווקא מאד אנטי מוריניו(מוריניו גם "החזיר" לו פעם עם ולנסיה)

12. Clichy COYG

אולי אני לא מספיק מתמצא אבל זה נראה כמו קטע של אנגלים להיות שמרניים ופרימטיבים בדעות שלהם (בכדורגל), אבל יחסית לאלרדייס שאמר שבוסקטס לא יותר טוב מדייר נוויל נשמע גאון.

דיברו פה על מאטיץ' וזה אירוני - בכל המשחקים הוא לא הכי מסריח את הדשא אבל כל עוד הוא בהרכב יונייטד יכולה לחלום על להגיע לרמת משחק של צ'לסי או סיטי, אפילו עם סוללת כוכבים מקדימה. פשוט לא מתאים.

13. Coutinho10 Member

מאטיץ' מקבל כדור, לוקח לו שניה להשתלט, עוד 2 שניות להסתובב - עד סוף שלושת השניות האלה כל שחקני יונייטד נסגרים.

אשלי יאנג, חוץ מלהגביה את הכדור אחרי דריבל הוא לא עושה שום דבר. יובה יודעים שלא יצא מזה כלום ובגלל זה מפנים ליונייטד את צד ימין במשך 90 דק'.

אבל הבעיה הגדולה ביותר של יונייטד זאת ההגנה, בחיי שהרבה זמן לא ראיתי הגנה כ"כ גרועה, היחיד שאפשר היה להגיד עליהם שהיו סבירים אלה לינדלוף ולוק שואו. והראשון אני לא עוקב אחריו בשביל לדעת אבל מתגובות כאן בפורום לא משחק ברמה הזאת בעקביות.

מוריניו מאמן רע מאוד, רע מאוד, אבל אל תחשבו שהכל ייפתר ברגע שהוא יוחלף, האינדבידואל ההגנתי והקישור האחורי בקבוצה הזאת הוא מתחת לכל ביקורת. הקטע שמוריניו לא יכול להאשים אף אחד כי הוא זה שהביא את מאטיץ' עם חצי רגל בקבר והשאיר את פלאייני.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם לגארי לא חסר, גם הוא מאסכולת "ליונייטד אסור לפטר מאמן אף פעם" עוד מימי מויס. אבל הוא לפחות בן אדם אינטליגנט. פיל פשוט טמבל עם טיעונים אוויליים.

15. סולשאאאר Member

מצב נושא:
הנושא נעול.