מנצ'סטר יונייטד 2018/19-ימי סולשיאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

חחחח מה?

ברור שאם קבאני וניימאר היו משחקים פסז' הייתה פייבוריטית גדולה למשחק הזה(לא טענתי שום דבר הפוך לפני המשחק), מה הקשר לעומד על הקווים?

שים גם את אברם גראנט עם סגל מלא של פסז' מול יונייטד והוא פייבוריט גדול.

אין ספק שזה היה שיעור חשוב לכל הקבוצה, אין ספק שבחודשיים אתה לא יכול לכפר על עבודה פושעת של שנתיים+.

אבל גם לא צריך לעשות מזה יותר ממה שזה.
    "השח מט" במחצית השנייה היה דבר קל מאוד כשאתה לוקח את שני הקיצוניים המהירים של הקבוצה, בערך הכלי היחידי לצאת מהר מהגנה להתקפה ומחליף אותם בשני שחקנים איטיים יותר מהמגנים שמשחקים מאחוריהם.
    זה מביא אוטומטית את הפוקוס למרכז המגרש, משהו שאנחנו מטשטשים בהצלחה עם הכלים שבדרך כלל יש לנו בהתקפה.

מחצית ראשונה הייתה שקולה, שתי הקבוצות לא עשו יותר מדי.
    פה ושם הם נתנו כדורים יפים בשליש האחרון ואנחנו יצאנו למתפרצות מהירות וטעינו בכדור האחרון.
    הם לא נראו לי יותר מאורגנים במחצית הראשונה, דווקא נראו מאוד חשופים בצורה שתפסנו אותם כמה פעמים עם מתפרצות.

2. k_700 Member

איפה הבנת מהדברים שלי שאני חושב שהפכנו לקבוצה שפתאום הולכת לזכות בדברים?

על פסז' אני אומר לך את אותם דברים כבר במשך חודש.
    הם יותר טובים מאתנו אבל עדיין לא לבל 1 באירופה.
    אני מאוד מקווה שאחרינו הם יפגשו בסיטי, רק כדי שיבינו כמה הבלון שם נפוח.

אחרי שמוריניו הלך הפכנו לקבוצת כדורגל טובה ברמת הליגה האנגלית.
    מקום 4 מובהק(והלזכירך הפער היה דו ספרתי ביום שמוריניו עזב), זה כבר הישג לא קטן על העבודה הפושעת שהמאמן הגרוע ביותר בהיסטוריה שלנו עשה שם.

"תוכל עשה שח מט, טקטיקן גדול, הייתם רוצים מגנים כמו שיש לפסז'".... לא יודע יותר מדי קלישאות אני שומע ועדיין לא השתכנעתי.

מחצית ראשונה צמודה, משעממת של שתי הקבוצות, מעט מאוד יצירתיות ונראה שאפשר לתפוס אותם במתפרצות גם עם "הגנת העלית" שלהם.
    מחצית שנייה, יצאו לנו שני הקיצוניים שהם בערך הדבר הכי חשוב בהתכוננות שלנו לצורת המשחק הזאת שבה אנחנו אמורים לצאת מהגנה להתקפה והמיס מאץ' שכולנו דיברנו עליו בתחילת המשחק במרכז המגרש נחשף, מפתיע זה לא היה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/19
  3. cheddar Member

מפתיע בהתסכלות של יום לפני נגיד, לא בבחינה של המצב אחרי פציעות.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבמובן הזה ההעדרות של קבאני וניימאר עשתה להם טוב, ראינו פריז אחרת לגמרי, אגרסיבית, לוחמת, עובדת קשה מאוד ובעיקר מאוד מאוד קבוצתית, מה שלא קרב כשקבאני ובעיקר ניימאר במגרש (כמובן שאז האיכות והסיומת בשפיץ זה עולם אחר לגמרי).

5. Raulito Madridista

יש סיבה מסוימת שהקהל של יונייטד התנהל כאילו אנחנו עדיין בתקופת מוריניו? זה היה ייאוש? או שהצ'מפיונס לא מרגש כבר? כאילו כל שנה זוכים? היריבה הייתה אטרקטיבית למרות הכל. מצד אחד נראה לי מגוחך לקרוא כאן שכביכול ליונייטד לא היה סיכוי, הרי פאריס בהרכב חסר - כמה מהשחקנים שהתרוצצו על כר הדשא באמת היו ברמה עולמית?, היא נכשלת שוב ושוב במעמדים האלה. ומצד שני אלה שמדברים על 'מחצית ראשונה שיוויונית', אז זהו שגם יונייטד בקושי סיכנה את השער ובמשחק בית היא חייבת להציג יתרון ולהשיג יתרון בתוצאה. היא שיחקה עם ההרכב החזק ביותר שלה או עם זה שחשבו שהוא החזק ביותר. ופאריס בעצמה למשל קבוצה שלא מצליחה להניע כדור. אני בטח לא חשבתי על תוצאה כזו.

6. one united Member

התוצאה מאד הגיונית, והיא הייתה חוזרת על עצמה בעוד 7 מתוך עשרה משחקים,וזה שבחצי שעה הראשונה היה משחק יחסית שקול ,זה לא כי היינו טובים,הם פשוט עוד לא נכנסו למשחק. יותר מידי אוהדים חושבים שאנחנו צריכים רק מגן ימני,בלם ואולי מישהו במקום מאטיץ/הררה ואנחנו "שם",אבל זה רק מכיוון שהאוהדים האלו טועים, החלק הקידמי שלנו מספיק להתאוששות יפה בליגה האנגלית אחרי שהבונקריסט הלך ,אבל גם הוא כמו ההגנה עדיין לא ברמה עולמית, לא ביציבות שלו לא בתדירות הפעולות הטובות ולדעתי האישית גם פחות מוכשר מהצמרת האנגלית והאירופאית כאחד

7. Raulito Madridista

נכון - הסגל מאוד בינוני וצריך חריש עמוק למרות בזבוז הכספים בתקופת מוריניו. אני לא רואה יותר מדי כישרון בקבוצה הזו. הייתי שם את המפתחות אצל מרסיאל, אני פחות עף על לינגארד וראשפורד. את אלכסיס הייתי משחרר(למרות שתראו כמה כסף בוזבז בפיצויי מוריניו, ההחלטה להאריך לו חוזה היא הכי טפשית שאני זוכר בכדורגל) ולגבי לוקאקו - שאלה טובה.
    לא נכון - התוצאה לא מובנת מאליה, כי יש את יתרון הביתיות ולא הייתי מזלזל בזה, פאריס חסרת ביטחון ובהרכב חלש.

אני לא מאשים את סולשאר או משהו כזה, רק חושב שזה מפתיע שההתמודדות הזו נסגרה כביכול אחרי המשחק הראשון. בואו נגיד שכבר היו הפתעות יותר מרעישות מאשר מנצ'סטר יונייטד הזו תדיח את פאריס הזו או לכל הפחות תנצח אותה במשחק הראשון. ובעונה שעברה בצ'מפיונס היו מספיק דוגמאות, רומא ובארסה למשל. אני גם לא מזלזל ברצף נצחונות מרשים מבחינת האורך שלו, גם אם להוציא את טוטנהאם אלה לא היו יריבות יותר מדי חזקות.

8. one united Member

1) אתה טוען הרכב חלש של פאריס, יחסית לעצמם ברור, יחסית אלינו ממש לא, שמות פחות נוצצים אולי, וכאלו שאנחנו לא מתעסקים בהם ב"יום יום האנגלי שלנו" אבל גם די מאריה דרקסלר ואמבפה לא פחות מוכשרים מכל שלישיה שתשים מולם.
    2) יתרון ביתיות? באולד טראפורד? לא ממש מגרש ביתי מעבר לזה שהשחקנים רגילים אליו, קהל יחסית שקט ולא מטריף את השחקנים, בטח לא כמו באנפילד למשל ובעוד לא מעט איצטדיונים

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Anthony Martial and Jesse Lingard will be out for "two to three weeks", set to miss games against Chelsea and Liverpool.

10. alexshw Member

לינגרד ומרסיאל פצועים לתקופה של שבועיים-שלוש.
    דווקא אחרי פיטורי מוריניו מרסיאל סופג פציעות, אומנם לא קשות אבל כאלה שמוציאות אותו מהקצב.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מעדיף לתת צ'אנס לגומז וגרינווד מאשר עוד פעם מאטה וסאנצ'ז (או לוקאקו ולהסיט את ראשפורד לאגף).

12. alexshw Member

גרינווד פצוע גם.

13. Raulito Madridista

דרקסלר רחוק מלמצות את הפוטנציאל שלו בפאריס, משוכנע שאתה לא רואה אותו שבוע אחרי שבוע או לחילופין לא בודק את הסטט' שלו, אמבפה נפלא אבל הוא לא חלוץ חוד ולא יודע מה לעשות שם עם כל הכבוד לגול שלו. השורה התחתונה היא שבהרכבים האלה הפערים הצטמצמו משמעותית ופוגבה כן קיבל חופש התקפי לפחות מבחינת המערך. וראטי שחקן מעולה אבל הוא מכדרר ברחבה ואני לא אוהב את זה וביתר העמדות הפערים היו צריכים להיות פחות גדולים. אגב לגבי הביתיות, מי אשם בזה שאולד-טראפורד לא מגרש ביתי?
    אגב, דה-חאה היה טוב מהשנה השנייה בקבוצה ויונייטד קנתה המון-המון שחקנים בפרק הזמן הזה, לא מבין למה פסחו שם על עמדת המגן הימני. אז בדרך-כלל אני שואל 'עד מתי ולנסיה' והפעם זה עד מתי אשלי יאנג, יש הסבר?

מאטה לדעתי לא בקצב משחק של הליגה האנגלית, בדומה לססק. חכם מאוד ויכול לכבוש אבל די איטי ומתאים אך ורק מן הספסל בדקה 60+.

14. k_700 Member

מאטה במשחקים מסוימים בליגה עוד יכול להיות טוב.
    ססק היה גמור לחלוטין.

לרוב המשחקים שיש לנו בחודש הקרוב אסור לנו להשתמש במאטה ואלכסיס.

אני לא חושב שגם גומז וגרינווד(אם היה כשיר) הם אופציות סבירות.
    אני הייתי הולך עם ראשפורד ולוקאקו, אולי במערך של יהלום שכבר ניסינו בעבר.
    האופציה של לוקאקו בהרכב היא הכי טובה גם אם זה אומר ששולחים את ראשפורד לאגף.

מהגביע לא ממש אכפת לי עכשיו, למרות שאין לי ספק שהיינו נותנים לצ'לסי ביס ענק אם שני אלה היו כשירים.
    יותר חשוב לעשות את המקסימום מהמצב בליגה.

one united אוהב/ת את זה.
  15. one united Member

מסכים לגבי היהלום כרגע עם ראשפורד ולוקאקו מקדימה ופוגבה מאחוריהם, ואולי לתת לפרד את ההזדמנות בשני משחקים רצופים להראות משהו.

מצב נושא:
הנושא נעול.