מנצ'סטר יונייטד 2018/19-ימי סולשיאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שנוויל כועס הרבה יותר על עצם ההדלפה (אם הידיעה בכלל נכונה) מאשר הפיטורים עצמם. והוא צודק. זו בושה וחרפה. גם מויס, גם ואן חאל, גם מוריניו. אי אפשר לפטר מישהו בלי להודיע קודם לתקשורת שזה עומד לקרות?

golding, alexshw, אלעד ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. k_700 Member

שיש שמועה על פיטורים וסתירה של דיווח בדמות backing his back זה בדרך כלל קורה.

הייתי מסכים עם אמיר באופן כללי, אבל אם יש מאמן ששבר כבר את כל הכללים והמוסכמות זה מוריניו, לכן מגיע לו לקבל את זה הכי nasty שיש.

מצד שני אצלנו קן הקוקיה, הלוואי והיה גם מושג על איך כל המערכת עובדת מבפנים ואת מי מאיפה אפשר להזיז במקביל איתו כדי להתחיל תהליך הבראה אמיתי.

3. Mellow29 Kopite

נוויל צודק לחלוטין שהמועדון שלכם רקוב מבפנים, האשטג FC, מתנהלים בתקשורת, התערבות מקצועית בהחלטות של המאמן וכו׳. הוא טועה לחלוטין בזה שהוא בטוח שמוריניו לא חלק מהבעיה הזו. הבעיות לא מתחילות ולא נעצרות אצל המנג׳ר, אבל הוא בעיה גדולה מאוד ועשה מספיק כדי לאבד את המשרה שלו.

oranfu, owen11111, Gass12 ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  4. סולשאאאר Member

חדשות נהדרות, גם אם הדרך עקומה. הרי אף אחד כבר לא מצפה למשהו אחר מההנהלה הזאת...

חבל שלא נערפים ראשים בהנהלה ביחד עם ז'וזה. האווירה לבטח תהיה חיובית יותר עם מנג'ר חדש, ובתקווה שגם הכדורגל... אבל הריקבון יישאר. אין לי הרבה תקוות לטווח הקרוב, ואני מאמין שאנחנו נמשיך לדשדש גם עם מנג'ר חדש, מי שזה לא יהיה . צריכים רכש טוב וניקוי אורוות רציני לפני שנוכל לפזול למקומות שאנחנו מכירים מימים עברו.

הניחוש שלי הוא שככל הנראה אנחנו נעשה את קפיצת המדרגה מ absolute shit show לסתם קבוצה בינונית, לפעמים טובה אפילו... אני מניח שצריך לשמוח גם על דבר כזה.

5. alexshw Member

חכו. אתם לא זוכרים מה היה סביבות כריסטמס 2015 עם ואן חאל?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כשמויס פוטר אני זוכר שאמרו שזה בגלל שצריך לעדכן את המשקיעים בבורסה שצפוי שינוי בערך המניה.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://media.giphy.com/media/l0HlFZ3c4NENSLQRi/giphy.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/18
    oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Gass12 Member

הסבלנות משתלמת ומנצחת תמיד.מוריניו המיוחד רק בעיני עצמו מנצח שוב.בשקט בשקט הוא יפתח בקבוק יין טוב וישתה עם מתילדה (האשה החוקית)
    או אלזה המאהבת המנדטורית או עם פרגית בלונדינית אחרת cheers.
    בואי חמודה גלייזר כבר חתם על הצ'ק.
    בעוד מקסימום מספר חודשים מועדון אחר יפלרטט איתו מתוך אמונה שהוא המיוחד המושיע.
    שלום שלום ואל תחזור אלינו בחלום,אתה מכונת הרס.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז.. המשקיעים בארה"ב קמים בבוקר וקוראים את הדיילי טלגרף? נראה לי שיש דרכים קצת יותר הגיוניות לעדכן משקיעים חוץ מהדלפה לתקשורת.

10. cheddar Member

משקיעים במניה זה גם אנשים פשוטים מהשורה, אין דרך אחרת לעדכן אותם

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הסבירות היא שאם אתה מעדכן הרבה אנשים, המידע ימצא את דרכו החוצה. לא מאמין שוודוורד מרים טלפון לעיתונאים ומדליף אבל לכו תדעו.

12. alexshw Member

אני דווקא כן מאמין.
    וודי מתנהג כמו ילד מגודל ומתלהב. למשל בשיחות כאלה ואחרות שפורסמו הוא התלהב שיכול להנחית כוכבים עולמיים.
    ככה שהוא יכול גם להדליף לעיתונאי שהוא הולך לפטר מנג'ר.

האיש לא באמת מנהל ולא ראוי גם להיות בעמדה שכזו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראינו בשנים האחרונות כמה דוגמאות לכך שיונייטד הפכה למועדון שיודע לתדרך עיתונאים טוב מאוד (לא שבעבר לא ידענו, פשוט לא עשינו את זה). דוגמה טרייה היתה בקיץ, אחרי שחלון ההעברות נסגר ומיד צצו בכל מקום הסיפורים על למה לא הבאנו רכש משמעותי בנוסף לפרד והאשמות כלפי מוריניו שרצה שחקנים מבוגרים ויקרים מדי.

לא חושב שהעניין קשור לבעלי מניות ומידע שעובר אליהם. גם הטיימינג חשוד לפעמים - אצל ואן חאל זה פורסם דקות ממש אחרי גמר הגביע האנגלי, כאילו מישהו אמר "זהו, נגמר המשחק האחרון שלו, הוא לא רלוונטי יותר עבורנו, אפשר להדליף".

במקרה של הפרסום היום, כרגע לא נשאר אלא לקחת צעד לאחור ולסייג את הדברים. אפילו המירור כבר מתחיל לגמגם ולטעון שיונייטד חוזרת בה ועדיין תפטר אותו, אבל לאו בהכרח בסוף השבוע הזה. אחלה תירוץ - הפרסום היה נכון, רק שיונייטד פתאום שינתה דעתה. אם זה הולך כמו ברווז ונשמע כמו ברווז...

14. cheddar Member

15. DaveTheSave Member

חוץ מזידאן מי פנוי? וטוב?

מצב נושא:
הנושא נעול.