מנצ'סטר יונייטד 2019/20-ושוב השקר הזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

חייבים קשר יצירתי (הרבה יותר מקשר אחורי).
    זה ברור, אני רושם את זה בכל יומיים מאז ה13.8.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לוקאקו היה מהחלשים במגרש בכל משחק שאינטר פגשה יריבה חזקה. אלכס צודק.

3. k_700 Member

לא לפי מה שאני ראיתי.
    הוא שתלב טוב מאוד בהתקפה שלכם, גם אם לא מבקיע.
    הוא משלים טוב את מרטינז.

הפציעה של סאנצ׳ז נפלה לכם מהשמיים.

4. Clichy COYG

ממה שראיתי מלוקאקו במשחקים גדולים הוא היה מאוד פעלתן אבל בעיקר לא חד, לא בטוח שזה לא ישתפר ככל שהעונה תמשיך.

אבל זה לא רלוונטי, עצם ההמצאות שלו הייתה משאירה סופר-סאב בדמות ג'יימס על הספסל ולכן רק מהסיבה הזו היה כדאי להשאיר אותו.

5. DRORIKO Member

פריז סן ז׳רמן בשמינית גמר אלופות לא נקרא משחק גדול?

6. alexshw Member

פול סקולס בן 45 היום
    https://scontent.fsdv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/74439567_10215070829192994_548752277599420416_o.Xxx?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnsxs0AuYqrqFA6mEqYkvW5Qe4ckoOhjYSOWKD1PYxXi7VghVDwEXmerADa49b7p68&_nc_ht=scontent.fsdv3-1.fna&oh=4f5d90b0e27258be6b3eb04190d15203&oe=5E4A3A25

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

8. alexshw Member

בסוף סולשאר יפוטר במהלך העונה אבל פוצי כבר לא יהיה זמין. ההגיון של מנצ'סטר יונייטד.
    אבל אני חושב מעבר לחוסר מושג, בשביל שפוצ'טינו יצליח צריך להעיף את וודוורד.

9. alexshw Member

אגב השבוע טהיט צ'ונג ניצח את גרינווד במוקדמות יורו עד גיל 21.
    שניהם פתחו על הספסל. גרינווד נכנס במקום בריווסטר בדקה ה- 62 וכבש את השיוויון(שער ראשון בנבחרת הצעירה) בדקה ה - 75.
    צ'ונג נכנס 11 דקות לסיום במקום קלייברט ג'וניור.
    מהזיות של מאמן אנגלי גנרי - ריס ג'יימס ודוויט מקניל פתחו על הספסל. גם לגרינווד לדעתי היה מקום בהרכב.

10. owen11111 Member

יפתיע אותי כל תסריט אחר מלבד שפוצ׳טינו הוא המאמן שלכם בקיץ הקרוב.
    עושה רושם שהוא בעיקר משווע למועדון שיאפשר לו להיות אוטוריטה בתחום הרכש, ואחרי שבאחת ממסיבות העיתונאים בטוטהנאם הוא אמר: Don't call me manager, i'm the coach - אני בהחלט רואה אותו ממתין להגיע למועדון בו יבטיחו לו סמכויות מקצועיות נרחבות.

החיבור עם פסז׳ או באיירן כמו שרצו קצת בטוויטר לאחרונה מרגיש לא טבעי, ואני מעריך שהמאבק עליו עשוי להיות אח״כ עם ריאל מדריד.

אם אני צריך לנחש:
    1. פוצ׳טיניו יושב בבית עד הקיץ
    2. פוצ׳טיניו מקבל את ההבטחה שהוא המאמן הבא של יונייטד אחרי סולשאר.
    3. בהנחה וסולשאר לא מצליח לייצר turnaround יוצא דופן, הוא יפוטר באזור מאי או אחרי אובדן ריאלי של הטופ 4 (כמוקדם מבינהם).
    4. פוצ׳טינו מקבל את המינוי הרשמי החל מיוני 2020.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

1) מאיפה ההנחה הזו? אני חושב שפוצ'טינו יחפש תהילה אבל כמובן זה קשור לאם יכולים למלא אחרי הדרישות שלו.
    2) רשמתי בעבר שיבוא גם ברגל ליונייטד אם יקראו לו. קודם כל לא קראו ומאז יונייטד הרקיבה עוד יותר. זה לא סוד שזו מיטה מאוד חולה, מה גם שבקיץ יתכן שהמשרה בריאל תתפנה ואולי גם בבאיירן תהיה רלוונטית, ובכלל הוא יכול גם לחתום שם מחר אם הוא רוצה.
    3) כבר עכשיו לא ריאלי לחשוב שיונייטד תסיים בטופ 4.

שוב הקרקע הנוכחית תקבור גם אותו. אי אפשר כבר לעבוד עם וודוורד. דניאל לוי שיחק איתו משחקים בשוק העברות וזו הסיבה העיקרית לפיטורים בסופו של דבר ומסמוס התקופה שלו.
    וודוורד גם משחק משחקים והוא גרוע מלוי כי לוי לפחות מבין בענף(למרות שאין לי הסבר הגיוני למה מינה את מוריניו).

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/19
  12. owen11111 Member

1. מאיפה ההנחה הזו? כמו חלק גדול מההנחות שנרשמות בפורום הזה - מהראש. לשלוח לך מקור?
    3. אפשר לפטר את סולשאר כבר מחר, אבל מניסיון עבר הפיטורים מגיעים או בנקודת שפל או כשהטופ 4 לא אפשרי. כרגע זה לא המצב.

13. alexshw Member

המצב היום דומה למצב בו מוריניו פוטר. ההבדל היחיד? מוריניו שפך ארס על כולם, סולשאר כלבלב טוב של המערכת.
    אבל שורה תחתונה לא משנה. גם לאולה אין אופק ביונייטד. השאלה מה עושים בינתיים. מהכירותי עם יונייטד שום דבר.
    ואם כבר הרבה יותר זול לפטר את סולשאר מאשר את מוריניו.

אין מניעה אמיתית שפוצי כבר מחר יבוא לקרינגטון. יש מניעה סובייקטיבית וזה בעיקר אד וודוורד.
    הגעתו של פוצי יחד עם שינוי ניהולי תעשה לגלייזרים טוב בהרבה כלכלית מאשר המשכות המצב הנוכחי.
    האמת מוזר שהם לא מבינים את זה.

14. k_700 Member

לא מאמין שהוא יגיע אלינו מהסיבה הפשוטה,
    שהכוכבים בשמיים תמיד לא מסתדרים לטובתנו בעניינים האלה, כלומר אנחנו נפטר מאוחר מדי והוא כבר יהיה סגור.

זה די מצחיק שלפני כמה שנים אלכס הוציא את השטות הזאת שפוצ'טינו יגיע למנצ'סטר יונייטד בזחילה אם רק נרצה אותו.
    מאז הוא הפך להיות נחשק בערך על כל מועדון גדול בעולם.
    השמועות אומרות שהוא רוצה ספרד.
    בספרד אני מכיר לפחות שני מועדונים גדולים שיכולים לחשוב עליו.

יקח זמן עד שיפטרו את סולשאייר.
    הוא קצת "קנה זמן" עם הכמה נצחונות האחרונים.
    עוד נצחון והוא אפילו רואה את המקום החמישי ביום יפה.

חחחח אי אפשר לעבוד עם וודרווד בהשוואה ללוי? שיהיה בהצלחה למוריניו כשהוא יבקש בלם וכשכול בלם נורמלי בשוק של היום מתחיל מ-60 מליון פאונד. יש לי פנטזיה לראות את מוריניו פעם אחת בקריירה מתחיל עונה ראשונה מלאה בלי רכישות/רכישות משמעותיות.החלום הזה קרוב מתמיד להתממש.

הגלייזרים לאורך השנים כמעט קנו לכל מאמן שהיה פה כל שחקן שהוא רק רצה(כן יש סטיית תקן עם ה3/4 שמוייס היה וראמוס שואן חאל רצה...).
    מבחינת מאמן שמגיע לפה ורק רוצה רכש אנחנו גן עדן, וודי הוא גן עדן.
    הוא אולי עושה את זה עקום ונראה מגוחך ברוב המו"מים אבל הוא סוגר את השחקנים שהמאמנים מבקשים לרוב(הסכום שהם מגיעים לא צריך לעניין את המאמן).

בנימה אישית,
    אני כבר לא בטוח בחיבור של פוצ'טינו אלינו.
    עד הקיץ הזה ממש רציתי אותו אצלינו, אבל הפחד ששוב שאנחנו נקבל שעל מסלול ישיר לגהה אחרי שהיה בטופ, מפחיד אותי, מודה.

יש מצב שזה רק עניין של מאמן שמיצה את עצמו במועדון X ומקום אחר מכובד יחייה את קריירת האימון.
    אבל הפחד הזה שאנחנו מקבלים עוד מאמן שיש מצב שמתחיל את הרצף הדמנצי של הקריירה שלו, משתק אותי.
    אנחנו גם לא סביבת עבודה נוחה למאמן שנמצא בתקופה לא טובה בחיים.

בפרפרזה אחרת, אני מאוד מחזיק מהעובדה שלו שם ובאופן אישי חשבתי שזה מוקדם מדי ועיתוי לא נכון להחליף אותו ביחס למה שעשה שם לאורך השנים(כשנודע שהמחליף זה המאמן הכי גרוע בליגה- זה כבר הפך לקומדיה).

15. alexshw Member

דניאל לוי יודע מה הוא רוצה ואני לא חושב שהוא גילה דו פרצופיות.
    הוא כנראה אכזב את פוצי בזה שלא הביא רכש שנה וחצי אך לא נראה לי שהוא הבטיח לו משהו שונה.
    עם וודוורד לחלוטין לא ניתן לעבוד כי אין לו כבר שום אמינות. הוא הסתבך מדי בהחלטות גרועות שנובעות מחוסר ידע יכולת ניהול בסיסית.

פוצי לא במצב של דמנציה. מיצה בטוטנהאם כמו שקלופ מיצה בדורטמונד.
    מה שקרה השנה בטוטנהאם פועל יוצא של חוסר שאפתנות של דניאל לוי מה שהוביל לחוסר שינוי כשהיה צריך.
    חלק מזה גם אי מכירתם של אריקסן, טובי וורטונחן. כאן זה דבר שלא מתאים לדניאל לוי.

פוצי צריך לעבוד עם אנשים עם הבנה בענף. לא עם בנקאי אידיוט שעושה דווקא.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.