מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Las' Killa

הכדור של וויליאן למשקוף הגיע אחרי שלינדלוף הסתבך עם הכדור ליד הרחבה וחטפו לו.

Sir Alex Ferguson ו-Clichy אוהבים את זה.
  2. Raulito Madridista

יש סיבה שיונייטד לא הסתערה על תומאס פארטיי? הוא חתם בארסנל ברגע האחרון, ולא תשכנעו אותי שהוא גדל על תיירי הנרי או דניס ברגקאמפ, הכיס זו לא הבעיה. במקום זה הביאו את ואן דה בייק שהוא שחקן טוב אבל היה צריך להגיע, אם בכלל - כשפול פוגבה רואה את הדרך החוצה. יונייטד שמה את יהבה על שחקן שעבר זמנו - מאטיץ, על ילד צעיר שלא יכול להיות הגרזן הבולט - מקטומיניי, ועל שחקן בינוני כמו פרד. פארטיי, מי שראה את הליגה הספרדית מאז 2017 ויכל להתרשם גם בצ'מפיונס - כבר לא אותו נגר שרץ כמו תרנגול עיוור, הוא יודע להוליך כדור ומזיז אותו היטב לצדדים. אמר קין? "הלוואי והוא היה בא ליונייטד". הנקודה שלי היא שסולשיאר היה יכול להטיל וטו ולא להתלהב מלצרף שחקן רק כי הוא טוב, השאלה אם הוא מתאים. הוא לא יכול לדפוק על השולחן ולבקש רכש?
    שלושה מארבעת שעריו של ברונו העונה הגיעו מפנדל, אני לא רוצה לומר שהקסם פג אבל נגד הגנה עומדת הוא לא מצליח לעשות את ההבדל. השחקן היחיד בקבוצה שיודע למסור ברמה שלו באופן תדיר זה חואן מאטה שאין לו כושר והפך לשחקן של גביע הליגה ומשחקי מחליפים.

3. k_700 Member

כן יש סיבה,
    סולשאייר לא רצה קשר אחורי או בכלל קשר מרכזי.

האבחנה שלך עם ברונו היא קשקוש.
    היה מצוין ברוב המשחקים העונה כולל מול הגנות עומדות.
    הוא תמיד סכנה על השער, הוא תמיד האיום הכי רציני במגרש לקילר בולס. יצר המון מצבים העונה במעבר ובמשחק איטי.
    אתמול היה חלש כמו רוב בקבוצה.

לא מפתיע. נראינו מאוד לא מסונכרנים בצד ההתקפי מההתחלה, עמדנו רע (פרט לקו ההגנה שהיה יחסית טוב על כל חלקיו).

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההגנה השתפרה במשחקים האחרונים, אבל יש לזה קשר ישיר לכך שמאז התבוסה מול טוטנהאם, פרד ומקטומיניי נכנסו יחד להרכב כדי לעזור לה. התועלת ההגנתית הטמונה בשניים ברורה, אבל יש לה מחיר התקפי כי הם מאוד מוגבלים בתחום הזה. כשמשחקים נגד ארסנל או צ'לסי, שנזהרות מאוד, וצריך לפרוץ הגנות - קשה לעשות זאת כשעל הדשא יש שבעה שחקנים עם אוריינטציה הגנתית.

כמובן שסולשיאר, כמו סולשיאר, גם דבק במה שנראה שעובד לו, אז הוא שוחק את השניים עם שני משחקים בשבוע.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. one united Member

...רק לעשות אבחנה בין המשחקים מול צ'לסי וארסנל:
    מול צ'לסי- משחק גרוע של שתי הקבוצות בגלל לאמפארד הפחדן שלא בא לנצל את הכישרון שיש לו בקבוצה
    מול ארסנל- בית ספר של ארטטה, 75 דקות ארסנל ביטלו אבל ממש ביטלו את יונייטד, כאילו קבוצה אחת עם תוכנית משחק וקבוצה שנייה מעיפה כדור "אולי ראשפורד או גרינווד ישיגו את הבלם שלהם"..........ארסנל ממש לא שיחקו הגנתי רב המשחק

Clichy אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

שימו לב לדברים של ריו פרדיננד על הארי מגוויר: "שמעתי את מגווייר אומר שהם אולי בטוחים מדי. תפוס את הקבוצה - אתה הקפטן!. אני מקווה שהוא נכנס לחדר ההלבשה ומסתובב, מדבר עם אנשים ואומר להם 'אנחנו לא התוצר המוגמר, יש לנו הרבה מה לשפר'".
    "תמיד היו מנהיגים בחדר ההלבשה של מנצ'סטר יונייטד, מי שייקדח לאנשים במוח ולא יתבייש לדבר מול חברים לקבוצה. הוא צריך למשוך את החבר'ה הצידה, לנהל שיחות קטנות, לוודא שהם נשארים מרוכזים וחדים במשחק שלהם. אני לא יודע אם הוא עושה את זה. אני זוכר את נאני, לא באמת ניהלנו שיחה, זרקתי לו שתיים או שלוש מילים: 'בישולים ושערים' ואחר כך 'לבעוט לשער'. בום, זהו. לפעמים דברים קצרים ונוקבים מספיקים. לא רק ההנהלה צריכה לעשו זאת או המאמן".

אגב, כתבה בדיילי מייל על כך שסולשיאר כמובן לא ישרוד, שימו לב לזה: [כן, כן, אני יודע, אלף אלפי הבדלות, ועדיין הדמיון מצחיק].

קלופ נגד סולשיאר – 100 המשחקים הראשונים
    המאזן של סולשיאר: 55 ניצחונות, 21 תוצאות תיקו, 24 הפסדים, יחס שערים 100:181
    המאזן של קלופ: 50 ניצחונות, 29 תוצאות תיקו, 21 הפסדים, יחס שערים 108:182

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

Lies, damn lies and statistics.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

הנתון הרלוונטי שסולשאר ניצח רק ב - 32 מ - 65 משחקי ליגה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

המספרים לא משקרים, לתת לסולשיאר חוזה מובטח לעשור!

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  10. one united Member

כל עוד אתם מופיעים פעם ב 30 שנה הכל בסדר*/aaa021

11. Clichy COYG

תעשו דיל - הם יופיעו פעם ב30 שנה ואתם תמנו מישהו שהוא לא פרגוסון בשביל לנסות לקחת אליפות.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקבל ומתקן: קבוצות שלא שיחקו לידיים שלנו.

במקרה של צ'לסי, אגב, לא הייתי קורא ללמפארד פחדן. נראה שאחרי ה-3:3 נגד סאות'המפטון הוא נשבר והחליט לשנות גישה, וקודם כל לייצב את החלק האחור כי אחרת זה פשוט לא יילך. עוד מוקדם לראות לאן זה יגיע, אבל בינתיים נראה שצ'לסי עלתה על פסים יציבים קצת יותר.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

ממש קשה במקרה של צ'לסי.... מה לאמפרד כבר היה צריך לעשות? לא לשחק עם וורנר באגף ולשלוח את פוליסיץ' וזייך להרכב ביחד עם האברץ וורנר? להעיף את פאקינג קפה שמשלשל לו שני שערים למשחק מההרכב? בעולם אחר הייתי אומר שאם אלה הדברים שהמאמן שלך היה צריך לשנות כדי להוציא נקודות, הוא נכשל.
    צ'לסי בינתיים זו אכזבה לא פחות גדולה.

ההשוואה לקלופ מגוחכת, זה אשכרה יצר איזה דיון של טריליון ואחת תגובות בקבוצה בפייסבוק ובטוויטר.

הנתון שכולם שכחו, קלופ קיבל קבוצה שסיימה מקום עשר, בלי באמת זכר לשחקנים בסגל שסיימו 2 שתי עונות לפני.
    מי היה החלוץ הפותח שם אז? לאמברט והשאריות של סטארידג'.

14. סמואל אטו Member

מה דעתכם על אנחל גומז?
    ראיתי מחצית טובה שלו אתמול עם סחיטת פנדל(והבקעה) ובישול אלגנטי.
    נראה שהאיכות האישית שלו על שטח קטן ברמה מאוד גבוהה.

15. k_700 Member

קיצור ההופעת בכורה של פוצ'טינו אתמול בMNF לא מקרית.
    לדעתי מריח כבר את הריח פחמים של הגריל.

התייחס שם למארסיאל, לדה חאה, גרינווד, אמר שהוא מוכן כבר לחזור לאמן.

מצב נושא:
הנושא נעול.