מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

קודם כל נראה מה קורה עם הMRI שראשפורד אמור לעבור מחר בברכיים.
    הברכיים שלו בעיתיים ואם מאבדים אותו שוב בנקודת אמצע העונה זו בעיה, הוא בעונה מדהימה בינתיים.
    לגמרי סליפר שנותן מספרים שאף אחד לא מדבר עליהם כי יש ברונו בעולם הזה. רק לחשוב אם לא היה "שחקן חברתי" של דוקו'ס ונותן קצת יותר ביטוי לאימונים אישיים כמו ברונו שנשאר 45 דקות אחרי האימון המסכם מול ליברפול כדי להתאמן על חופשיות...

קאבאני מפתיע אותי לטובה עד לרמה שנגמלתי מלקרוא לו ראדאמל לתקופה האחרונה, כנראה שבכל זאת באורוגוואיים זורם דם אחר מדרום אמריקאיים אחרים, אבל אני קצת ספקטי אם הוא יכול לתת לך תפוקה יציבה כ9 קבוע בהרכב.
    טוב שהוא לא צריך להתמודד עם המעמסה הזאת בגילו ולהזכיר לך לפני שהוא הגיע אלינו הוא לא שיחק כמעט 8 חודשים כדורגל.
    אני מאמין שזה בריא שיש תחרות כרגע על העמדה בינו לבין מארסיאל, אני מאמין שמארסיאל יכול לתת חצי עונה הרבה יותר טובה מהחצי הראשון שלו.
    גם בשנה שעברה הוא התעורר בחצי השני.

הלוואי ואמאד יתחיל לשחק בקרוב, יש ויזה והוא כבר מתאמן עם הקבוצה.
    כי גם בימין גרינווד צריך תחרות אמיתית ולא איזה חוואן מאטה או פוגבה שיגנבו לו שם דקות.

בהגנה אנחנו על האדים האחרונים לפני שאתה מתפרק.
    לינדלוף צריך לראות ספסל כשבאיי כשיר ונמצא בכושר טוב וטלס צריך לשחק יותר כאן ועכשיו. שואו מזעזע בשני משחקים האחרונים שזו הרמה הכללית שלו אם מוציאים את הרצף הארוך הזה של משחק אחד אי שם באנפילד.

2. oranfu Member

שואו היה טוב אתמול, לא יודע מה אתם רוצים ממנו.

3. k_700 Member

ברור, נהנית הוא החזיר לחיים את סלאח.
    שער ראשון מאבד אותו, אחר כך עוד שני מצבים של שחקנים אחרים שלכם עליו, מוערבות בשער השני.
    טוב לכם.

4. oranfu Member

השער הראשון על לינדלוף.
    בשער השני תבוא בטענות למי שמסר למילנר.

5. k_700 Member

לינדלוף לא סגר טוב , שואו איבד אותו אלכסונית.

6. one united Member

בהגנה הוא די "צלם", קצת מטעה כי יש לו את ה 2-3 הצטרפויות טובות בהתקפה, אבל אני צריך אותו קודם כל מגן בעיקר שאין לי באמת בלם שני ואין לי באמת קשר גרזן, לפחות שהמגנים יהיו קשוחים(ואן ביסקה כזה למשל)

7. oranfu Member

לינדלוף סגר למרכז בלי שבכלל יהיה שם שחקן, פתח את המסדרון למסירה.
    הוא התמודד יפה מאוד גם הגנתית.

אתם פשוט לא ממש קבוצה, אין שום עבודה קבוצתית אצלכם אז גם רוב פעולות ההגנה, בטח איפה שאין צפיפות, הן אישיות לגמרי.
    אתם מצפים משואו לסגור את סלאח כל המשחק לבד?

8. k_700 Member

אנחנו מצפים שהוא לא יהיה אוויר בכמעט מאה אחוז מהמצבים שהולכים עליו אחד על אחד.
    לינדלוף אפשר את המסדרון במצב הזה, שואו איבד את סלאח אלכסונית.

אין לי מושג איך אפשר לשבח אותו הגנתית על המשחק אתמול.
    תחזור על ההאיילייטס של המשחק תראה כמה מצבים מגיעים מהאיזור שלו.

9. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. oranfu Member

מה זה כמה מצבים מגיעים? הוא משחק מול סלאח, על הקישור שלנו לא הפעלתם לחץ, ההגנה שלכם לא מתואמת וראשפורד לא ממש עזר בהגנה.
    אתה מצפה ממנו לשתק את סלאח לגמרי? שסלאח לא יצליח לעבור אותו בכלל? שלא יברח לו לשטח משחק שלם כשהוא לא מקבל עזרה?
    תהיה ריאלי.

alexshw אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

לא הבנתי,
    לפני שבוע את אותו סלאח הוא ניטרל לגמרי עם אותו אגף.
    אז מה אז ראשפורד/מארסיאל עזרו יותר?
    הוא נעלם, חצי מהפעמים נתפסים כשהוא בכלל לא באיזור של סלאח, באחד על אחד סלאח או כל אחד אחר בדרך כלל עובר אותו בלי להתאמץ וכמעט כל המצבים הטובים שלכם מגיעים מהאגף שלו.

אם זה ארנולד נותן את ההופעה של שואו אתמול אתה אוכל אותו חי.

12. k_700 Member

ולפינתנו הקבועה, בדיקת מדדים חיוניים אצל די מריה האנגלי-

התחלנו כמו שאומרים.
    מה ששנה של מרמור עושה לחשבון הבנק.
    מסכנים, הקורונה גמרה את המנצ'סטר יונייטד של גרמניה הזאת.
    מקום 7, צריך טלסקופ כוכבים לראות את באיירן מינכן בינואר, פיצויים למאמן, 7 הפסדי ליגה בינואר(כמו כל העונה שעברה), מקבלים בראש משתי יריבות ישירות תוך שבועיים.
    העיקר שלסאנצ'ו יש המון חשק לחיות וההגנה דופקת כמו שעון שוויצרי, הנחמות הקטנות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/21
  13. oranfu Member

שיחקתם הגנתי יותר במשחק הקודם אז היה צפוף יותר.
    התגבר עליו יופי באחד על אחד גם במשחק האחרון. אבל כשאנחנו מצליחים למצוא את סלאח בכדור עומק ברור שזה קשה. תבוא בטענות לזה שלא הפעלתם בכלל לחץ על השחקן שמוסר לשטח, כי זה ברור שבריצה לשטח מול הגנה לא מצופפת סלאח ימצא את עצמו במצבים טובים.

הלוואי שארנולד היה נראה בשבועות האחרונים כמו שואו. ארנולד מזעזע, אין לו שום פעולות חיוביות והיחיד שהוא הצליח לעצור בדריבל בשבועו האחרונים זה ברונו.

סאנצ'ו מככב גם העונה, מדהים כמה אתה ממשיך וממשיך עם האג'נדות שלך.
    יש לו 11 תרומות לשער (שערים ובישולים) ב16 משחקים העונה וזה אחרי שהתחיל אותה חלש והקבוצה כולה נראית רע.

וברור שהם יקבלו פחות, ירדה לו שנה מהחוזה והקורונה עדיין פה.

14. k_700 Member

איזה עונה טובה? סאנצ'ו? ראית אותו מול לברקוזן ומנשנגלדבך? ראיתי שם די מריה.
    וההגנה? רק לפני חודש הליצן הראשי שלהם סיפר לי שהוא מזהה תהליכים וזו השתקפות של יונייטד, אני כבר לא בטוח שאת גררו אני לוקח משם.
    הומלס נראה כמו איזה פיל ג'אגיילקה, רחמי על הילד המאושר.
    לא יודע אם הומלס יכול לתת מנוחה לטוואנזבה במילואים אצלינו.

מה זה ירדה לו שנה מהחוזה? הם הפעילו סעיף בחוזה שלו בקיץ שעבר והאריכו לו עד 2023, יש להם מספיק זמן כדי למצוץ עליו כסף.
    מה שאין להם אחרי העונה הזאת זה לבראג' טוב.
    הם הפסידו מלא כסף, אם לא יכנסו לליגת אלופות כי הם מנצ'סטר יונייטד של דיוויד מוייס כרגע, הם יפסידו לפחות 100 מליון יורו.
    סאנצ'ו בעונה לא יציבה בכלל, עשה גם מספיק מחוץ למגרש כדי שקבוצות אשכרה יחשבו על גריליש לפני שהן חושבות עליו.

בקיץ רשמו לי ששום דבר לא קרה, קבוצות יעמדו בתור בקיץ הבא לשלם את ה120 מליון אירו שהם רוצים.
    אני שמח שעברנו חצי שנה ו4 סגרים כדי להגיע סוף סוף להפנמה שהם מאבדים אותו בהרבה פחות בקיץ הקרוב.
    והמגמה היא שלילית לגמרי, הם ימשיכו להצחין, הוא ימשיך להראות כמו די מריה באנגליה והמחיר יחתך למטה.
    העיקר אבל שהם עמדו על הרגליים האחוריות ומכרו לך סיפור בקיץ שהוא בכלל לא רוצה להגיע ליונייטד....

15. Raulito Madridista

בלם נורמלי לצד הארי מגווייר היה הרבה יותר חסר לקבוצה הזו (למרות המומנטום הפאקים בהגנה עוד יצופו, שלא יהיה לכם ספק) מאשר סאנצ'ו שהיה נוגס בדקות המשחק של מייסון גרינווד ואפשר לשים את מרקוס ראשפורד בכנף פה ושם. סאנצ'ו בעונה מטלטלת, המספרים יציגו 13 בישולים בכל המסגרות, בפועל היו לו הרבה תצוגות נפל, משחקים בהם לא הצליח לעבור שחקן בדריבל והיה ממש חסר חיים מה שנקרא, שער הבכורה שלו הגיע רק במחזור ה-14. דורטמונד טעתה בדיעבד. מעניין אם לוק שואו יהיה כמו אנטוניו ולנסיה ואשלי יאנג, שבעוד חמש שנים נציג את התהייה האם הוא עדיין משחק ולמה. פעם שחקנים היו נחתכים מהמועדון אחרי יכולת כזו לאורך זמן, בימים האלה כולם סלחניים.

אגב, תיאורטית רק אומר שגם יונייטד "איבדה" הרבה כסף על פול פוגבה, מישהו תומך ברעיון לא למכור אותו לריאל בקיץ לא שעבר אלא ב-2019? אני מאוד שמח שהוא לא הצטרף אגב, רק אומר, ותוהה כמה זמן הוא יישאר כל כך מחויב (כמו נגד ליברפול) ומבקיע שערים.

מצב נושא:
הנושא נעול.