מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. MaxAaRons Member

אמת ויציב יקירי.
    השחרור של סאנצו זה הבדל בין קיץ רגיל של העברות קבוצת טופ 6 או קיץ של טוד בוהלי.

2. k_700 Member

אז לפי טן האח אתמול, מגווייר פצוע להיום, ברונו ורפאל וראן בספק.
    וביחד עם הידיעה הזאת צצים לא מעט ניתוחים לאוויר על כמה צורת המשחק שלנו מעודדת פציעות.
    שיש בזה כמובן הגיון כשאתה נמתח ב424 על הדשא, משאיר חורים ואז מצפה מחצי קבוצה לדפוק ספרינטים על שטחים גדולים בנוסף לצורה הדבילית שאתה משחק עם הכדור(לא נח או משחק לרוחב כמעט, רק מחפש לצאת מהר בכדורים ישירים).

הייתי מוסיף שגם העקשנות שלו להתקבע על 11 ולא לספור שחקנים מחוץ לרוטציה הזאת(אלא אם יש פציעות) היא עוד גורם מכריע ומשהו שידענו שזו בעיה גדולה אצלו עוד מהתקופה באייאקס.
    ניהול סגל גרוע.

היום יצטרך לשחק עם אמראבט שלא ספר שלושה חודשים
    עם מקטומיני חלוץ ואולי גם לזרוק את אמאד להרכב אחרי שזרק לו 20 דקות מדצמבר.
    שיהיה לו בהצלחה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/24
  3. MaxAaRons Member

Zinedine Zidane obstacle removed to offer U-turn for Manchester United manager job - Manchester Evening News
    סיר רטקליף מוציא הרבה זרע לבטלה על זידאן.
    תאמת אין בכלל מנגר אחר שיתאים.
    דה זרבי\נאגלסמן\אמורים זה כשלון של 100%.
    אני גם מבין למה הסיר משפשף.

היום הנגר המרוקאי כנראה יקבל דקות -איזה עינוי לצפות ביצור הזה.
    מעבר לכך- לא יהיה שום דבר חדש היום.
    אני כן מקווה לראות את אמאד בלי קשר לתוצאה היום , מעניין אותי מה יש בשחקן הזה שהוא עלה 40 מיליון ליש"ט לפני שבעט כדור בבוגרים.
    אני מצפה ממנו לתת אימפקט של ויניסיוס גוניור לא פחות מזה.
    כיוון שהם עלו אותו מחיר באותו גיל ללא ניסיון בוגרים.
    אם לא - זה כמובן רכש תעמולה מסוכן ביותר סטייל הרייך של שנות 33-45.

4. k_700 Member

חחחח איזה קריקטורה אתה.

5. MaxAaRons Member

יש מצב שלא נראה את העובד מחסן שלך.
    למקטומיני-מאיינו-אריקסן :)
    אל תבכה -תמיד יש משחקים של אוטרכט בעונה הבאה כי גם בפיורנטינה כבר לא רוצים אותו.
    ועל זה אמרו חכמים "קשה להיות ישמעאלי"

6. k_700 Member

יש מצב שתראה אותו כמגן שמאלי כי היה ממש דחוף לבטל השאלה למישהו.

7. MaxAaRons Member

אני אוהב מאוד לראות את לינדלוף שם בשביל הבידור כי אין כזה מהמשחק עצמו.
    לינדלוף צריך להיות הדוגמא עבור כל שהילד שלו לא מספיק מוכשר בכדורגל.
    אם הוא הגיע למנצסטר יונייטד ושרד שם שנים אז כל ילד יכול , כל ילד שיש לו דופק וזוג רגליים.
    לא מספיק שלינדלוף בייפאר הבלם הכי גרוע בפריימר ליג כבר שנים , עכשיו הוא גם משחק מגן שמאלי.
    אני לא חושב שאני מרכיב אותו מגן שמאלי גם נגד קבוצות ברמה של מכבי חיפה,היצור הזה עוד יקבור את כולנו.
    הוא בן 30 , כנראה יחכו שיגיע לגיל 37 ואז ישחררו אותו.

8. k_700 Member

אגב למשחק הזה לא הייתי פוסל גם את אנטוני מגן שמאלי.
    זה לא ששוחים פה באופציות.

9. DaveTheSave Member

אינעל דודה שלו, תן למגן של האנדר לשחק חלאס עם הפאצ'ים האלו כוס אמאק ערס.

10. MaxAaRons Member

חברים מאחר ואנחנו פחות מ15 משחקים לתום העונה, אפשר לסכם שמייסון מאונט הוא אחד הבלופים הגדולים בתולדות המועדון והוא פלופ העונה באירופה בפער?
    השחקן הגיע ב70 מיליון יורו+שכר של 350 אלף יורו לשבוע וכל זה בשנת חוזה (!).
    הוא 10 חלש מברונו , ווינגר שמאלי חלש מגארנצו וראשפורד וגם בימין הוא חלש מהם כולל אמאד דיאלו (אני לא בטוח שגם ב10 או ב8 הוא עדיף על דיאלו), והוא לא קשר 8 היברדי או קשר 8 בשום צורה כמו שההזוי ניסה למכור לנו הוא בטח לא 8 טוב מאריקסן שנתן חצי עונה בברנטפורד וחצי עונה מהסרטים אצלנו בעמדה מספר 8', ההזוי גם ניסה למכור לנו שמאונט שיחק 8 בצלסי פחחחחחחחח
    במחיר שהוא נרכש ובשכר שהוא מרוויח אפשר לצפות למינימום KDB שמקבע את המקום שלו בהרכב.
    יש אדם הזוי בדיון שיטען שמאונט זה שחקן לרוטציה אבל מאונט נרכש להיות כוכב והוא כל כך פח שהוא הפסיד את המקום שלו בוודאות לילד בן 18 בהרכב , כיוון שמאיינו לא קשר אחורי פרופר אין שום סיכוי שמאונט ישחק לצידו בדאבל פיבוט ואין סיכוי שהוא יספסל את מאיינו , (ראינו מה מאונט שווה העונה ב8 גם כששיחק לצד קשר אחורי פרופר כמו קאסמירו)
    משמע נבואת הזעם של משה אוחיון התגשמה , מייסון מאונט הוא "שחקן רוחב" :)

האם יש לאןברייטד המצחין הזה מקום ביונייטד? או שעדיף לשלוח אותו לניוקאסל ששם משחקים שחקנים ברמתו?
    ****בגלל השכר שלו לטעמי אין מנוס מלקפל אותו גם אם אנחנו נפסיד 50 אחוז מהכסף שהושקע בו.
    אם היה לו שכר של 150-200 הייתי אומר שעוד אפשר שהוא יהיה ברוטציה בכנפיים בעונה הבאה.
    אבל עם שכר כזה ? לא בא בחשבון.
    יאללה עומארררר בראדדדדההההה

11. one united Member

........אני רק נותן לו "הנחת פצוע" והנחת "זמן התאקלמות"...........בכל זאת השחקן 80% מהזמן היה פצוע.
    גם אני התאכזבתי מאדדד מהמעט שראיתי שהיה בריא,אבל כן גם אני בתחושה שהוא פחות טוב ממה שקיווינו ואין לו באמת עמדה אחת חזקה.
    הוא מאלה ש"זורקים" אותם לכל מיני עמדות אבל הוא לא מצליח באף אחת מהן ברמה גבוהה.
    זה מצליח לסיטי עם פודן וסילבה שיכולים לשחק לפחות ב 3 עמדות-בכולן מצויין, אצל מאונט במעט שראינו אצלינו זה לא מצליח באף אחת.

12. alexshw Member

13. MaxAaRons Member

Marcus Rashford hits back at critics and makes promise to Manchester United fans - Manchester Evening News

"Listen, I’m not a perfect person. When I make a mistake, I’ll be the first one to put my hand up and say that I need to do better," he told The Players' Tribune. "But if you ever question my commitment to Man United, that’s when I have to speak up. It’s like somebody questioning my entire identity, and everything I stand for as a man. I grew up here. I have played for this club since I was a boy. My family turned down life-changing money when I was a kid so I could wear this badge."

חחחחחחחחח

14. cheddar Member

15. alexshw Member

כאמור לא נותר דבר ביונייטד חוץ תעמולה אינסופית. אז המטרה של ההנהלה החדשה, להחזיר את יונייטד פשוט להיות מועדון כדורגל. בלי סיפורי סבתא ובלי תירוצים ובלי הסברים למה לא. אלא לעשות למה כן.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 2)

1. SoD