מנצ'סטר סיטי - הגאווה של מנצ'סטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י city, ‏3/7/06.

1. city Member

עונה חדשה נפתחה אבל אנחנו עם אותן ציפיות של העונות האחרות, מקום באירופה, שילוב של כמה שיותר שחקני אקדמיה וניצחונות בדרבי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    העונה החלה עם השחרור של מספר שחקנים: סומייל שלא הרשים בהזדמנויות שקיבל, ריירה ומוסמפה, שההשאלות שלהם הסתיימו והוחלט לא לחדשן, תומאס האפלה, שלא שיחק אפילו משחק אחד מאז שחתם והשוער הבלגי דה-וליחר שלא הצליח לתפוס מקום של קבע בהרכב. אפשר להוסיף לרשימה הזו את דני מילס, שכנראה יעזוב, ובע"ה גם את בן תאצ'ר, שאף אחד לא רצה אותו (בצדק), אבל אני עדיין מקווה שמישהו יקח אותו מאיתנו.

http://home.skysports.com/images/playerpics05_06/Premiership/ManCity/musampa_kiki.Xxx
    קיקי מוסמפה, עוזב אחרי שנה וחצי

שני שחקנים בכירים חדשים הגיעו. הראשון הוא אוסמנה דאבו, קשר אחורי מלאציו, שהתרשם מהמועדון בשנה שעברה (אחרי שקבוצתו שיחקה במשחק ידידות מול הסיטי), ובחר בסיטי מבין לא מעט הצעות שהיו לו. השני הוא החלוץ הותיק פול דיקוב, שאחרי כמה שנים בלסטר ובלקבורן חוזר לסיטי.
    בנוסף אליהם הצטרף השוער הצעיר ג'ו הארט שהגיע משרוסבורי, אבל בנתיים הוא לא אמור להשתלב בקבוצה הראשונה אלא רק בריזרבס.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41792000/Xxx/_41792116_dabo203.Xxx
    דאבו, הקשר החדש שהגיע מלאציו.

ונסיים בידיעה שאיצטדיון סיטי אוף מנצ'סטר הוא אחד המועמדים המובילים לארח את גמר גביע אופ"א ב-2008. משלחת של אופ"א בילתה יומיים במנצ'סטר ונפגשה עם הנהלת המועדון ושאר בכירי העיריה, ורק נשאר לקוות שהם התרשמו ושבאמת הגמר יערך במנצ'סטר, ושאולי באמת ניהיה שם ונוכל להנות מיתרון הביתיות במשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/06
  2. cityblues beter dead than red

אשחר,לא ציינת מי הארבעה האחרונות שנותרו כמועמדות לאירוח:
    1.ה-AOL של המבורג.
    2.סאראקוגולו של פנרבחצ'ה.
    3.רמת גן של.....לא מכיר,שמעתי שיש איזה 3 קבוצות איסלאמיות שמשחקות שם,אחת נקראת באני ג'ודהה. :aaarofl:
    4.והאיסטלנדס שלנו.

שיהיה בהצלחה לינק

3. RealStretford Member

1. לא מניע לגרמנים, מספיק עם המונדיאל (למרות הארגון המצויין)
    2. טורקיה?! אוהדים זרים נוטים למות שם לא?
    3. ישראל?! מסוכן מדי, אני לא הייתי גר שם (אוי שיט)
    4. הבחירה הטבעית = עכשיו רק נשאר שגם נשחק בזה. אם מידלסבורו יכולים אז כנראה שכל אחד יכול

4. BLUE MOON Member

פירסי ממשיך במהפכה. כשיו הוא שיחרר את עול השחקנים הלא חשובים/תורמים. כולי תקווה שהפוטנציאל שיש בהסגל של סיטי סוף סוף יצא לאור, כי הוא שווה לפחות גביע אופ"א.

5. city Member

באמת שכחתי לציין, והאמת שאני מסתכל על שאר המתחרים לפי דעתי לנו יש הכי הרבה סיכוי.
    המבורג - רק היה שם מונדיאל.
    תורכיה - גמר ליגת האלופות ב-2004.
    רמת גן - :aaarofl:

וזה משאיר רק את הסיטי אוף מנצ'סטר שלנו. הגמר האירופי האחרון שהיה במנצ'סטר היה ב-2001 אם אני לא טועה, שעמום איטלקי בין יובה למילאן. מכל הבחינות נראה לי שהגמר יערך באיסטלנדס, עכשיו רק צריך לקוות שנוכל להיות שם.

6. Jose Mourinho Member

זה היה גמר ליגת האלופות 2003 באולד-טראפורד.

7. KirkH Member

כמה אמת יש בפירסומים לגבי עזיבה של ג'ואי בארטון עוד הקיץ בתמורה לבקושי שלושה מיליון פאונד ועוד לבורו? זה נראה חשוד לגמרי, אבל ענארף, היו מקרים. מה אומרים המקורות המוסמכים?

ומה לגבי האמן? הוא הרבה יותר טוב מריינה זה בטוח, אבל בכל זאת, למה לא ללכת על סחורה צעירה?

8. Claret&Blue Member

קראתי שהמאן קרוב לסיכום בבולטון, בכל מקרה ממש לא יוסיף לקישור של סיטי, שצריך זריקת אנרגיה דחופה.
    בארטון יכול להיות מציאה במחיר מגוחך שכזה, יש כבר מספיק מועדונים שלוטשים עיניים, זו יכולה להיות טעות גדולה של סיטי לשחרר אותו במחיר שכזה.

9. city Member

בניגוד ללשחרר אותו בחינם בסיום העונה?
    בארטון זה סיפור מסובך. הייתי מעדיף להשאיר אותו כמובן, אבל אם הוא מתעקש לעזוב, עדיף מוקדם מאשר מאוחר ועדיף שנקבל עליו משהו. 3 מיליון פאונד יכולים לעזור במציאת מחליף.

10. Claret&Blue Member

זה לא שחור לבן, במהלך עונה המון יכול להשתנות, והתפוקה שלו במהלך העונה יכולה להיות שווה הרבה.
    תמיד תהיה אפשרות למכור אותו לפני סוף החוזה שלו, ואם לא סיטי תוכל לשבת איתו ולנסות וללבן את העניינים, עד כמה שזה יכול להיות קשה.

11. city Member

אבל פה הבעיה, כי ככל שסוף החוזה שלו מתקרב הערך שלו יורד. אם עכשיו מידלסברו מוכנה להציע 3 מיליון פאונד, בינואר אני מאמין שהסכום יהיה פחות ממיליון. יהיו לזה גם השפעות פסיכולוגיות על השחקן בפרט ועל הקבוצה בכלל, וככל שייסימו עם הסיפור הזה (או חוזה חדש או עזיבה של בארטון) יהיה יותר טוב.

12. BLUE MOON Member

אני חושב שדווקא למכור אותו בינואר יהיה הרבה יותר חכם, לרוב בינואר המחירים עולים/יורדים, לפי איכות פתיחת העונה. מה שבטוח, למכור את ברטון- שכבר הראה את היכולות שלו כמה וכמה פעמים- בשלוש מיליון ליש"ט יהיה צעד לא חכם מבחינת סיטי.

אני משאר שאחרי המונדיאל פירסי יתחיל במסע רכש מסיבי, כי אם הוא רוצה אירופה בסוף שנה הבאה, צריך ספסל ארוך למקרה של פציעות. פירסי צריך לקנות לפחות 6 שחקנים שמהם יהיו שניים או שלוש ברמה להרכב ראשון.

13. eastlands Member

אם פירסי רוצה אירופה ? אני חושב שאתם נסחפים ,כי כמו שגמרנו את העונה אנחנו מועמדים לירידה , השלב הראשון יהיה בפירוש לאגור נקודות ,ולקחת מרווח מהקו האדום , גם המפגשים עם צ'לסי מחזור ראשון וארסנל בשלישי , לא יאפשרו לנו להתרומם , רירה ומוסמפה עזבו , נשארנו בינתיים ללא שחקן שמאלי בקאדר (התקפי) ברטון מתנדנד , דאבו מלציו הוא בינתיים החיזוק היחיד (אני לא יודע עם דיקוב נחשב חיזוק?) האמאן בהחלט יכול לתרום , אני חלמתי על סטיב סידוול מרדינג ,אבל בינתיים שקט מהחזית הזאת , הלואי שיגעו בשורות כבר

14. אלסנדרו דל פיירו Member

מה זה ריזרבס?

15. Jose Mourinho Member

קבוצת מילואים/שחקנים שלא נרשמים בד"כ ברשימת המוזמנים למשחקים.