מנצ'סטר סיטי-לאן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י burning soil, ‏20/7/03.

1. burning soil Member

בעונה שעברה רשמה מנצ'סטר סיטי הצלחה לא קטנה,כשסיימה את הליגה במקום ה-9
    והעפילה לגביע אופ"א בזכות טבלת ההגינות,זהו הישג מצוין לעונה ראשונה בפריימר ליג.
    לקראת העונה הבאה התחזקה הסיטי במס' שחקנים-מיכאל טרננט מביירן מינכן,דיוויד סימן
    הוותיק מארסנל,וטרבור סינקלר קשר נבחרת אנגליה.
    בסיטי ינסו להתאושש ממותו של פואה ולהצליח העונה יותר,לא ממש ברור מעמדו של אייל
    ברקוביץ' שנבחר לשחקן העונה על ידי אוהדי הסיטי,לו יש חוזה לעוד שנתיים שככל הנראה לא יאורך.

איפה לדעתכם לסיטי נחוץ עוד חיזוק?
    מה לדעתכם תשיג הקבוצה בעונה זו?

2. KirkH Member

הדבר הראשון שהשיטי חייבים לעשות זה לחזור לקרקע ולמציאות. כל הדיבורים בתחילת העונה הקודמת על אירופה והתברגות במקומות 1-6 היו לא ריאליים וסתם גרמו לציפיות מוגזמות. מקום תשיעי זה אכן הישג אבל חייבים לציין שהכדורגל שהשיטי הציגו היה רחוק מלהרשים.

בקשר לעונה הנוכחית. ניקלאס ינסן המגן הדני שהיה אחד השחקנים היותר בכירים בסגל, עזב לדורטמונד. שמייכל הבלתי נגמר פרש (שוב) וסטיב האווי חתם בלסטר. כמו כן באופן מאוד מפתיע (ממש) פאולו וונצ'ופה הספיק לשחק היום 43 דקות לפני שנפצע וגם פתיחת העונה הבאה שלו בספק... פואה למרות האסון בכל מקרה לא היה חתום בקבוצה.
    מצד שני, סימאן, טרנאט וסינקלייר הן החתמות מצויינות לדעתי. סימאן אל אף הביקרות נשאר אחד השוערים היציבים בליגה. טרנאט הוא בלם גרמני שאמור לשפר את מצב החור השחור שנקרא ההגנה של השיטי. סינקלייר הוא בכלל גניבה בטח ובטח בכסף שהשקיעו בו.

אבל... זה לא יספיק. ההגנה עדיין לא מספיק טובה. דיסטין הצרפתי וטרנאט במרכז לא יספיקו. קיגן יהיה חייב להשקיע ולמצוא מגנים ברמה. הקישור הוא בכלל חידה. סינקלייר אומנם משפר אותו מאוד אבל אליו ואל ברקוביץ' יצטרכו לצרף לפחות עוד שני קשרי רכש איכותיים בעלי יכולות גבוהה. לדעתי אחד קשר אחורי ואחד שחקן כנף.

המעמד של ברקו בשיטי לא נפגע ולא נעליים. לא צריך להתייחס לגל השמועות שזהבי הפיץ - ברקו מרוצה בשיטי (למרות שלא קיבל חוזה עד לתום הקריירה) והשיטי לא ימצאו שחקן ברמתו בטח שלא עם רמת המזומנים הדלילה שהם מחזיקים.

אני חושב שהשאיפות לפחות עד שהסגל ישופר - הן לא מעבר למקום 10. וגם על זה הם יצטרכו להילחם. צריך לזכור שרוב היריבות הפוטנציאליות שלהן התחזקו.

3. Igabini Member

אוקיי...
    אני חושב שהייתה להם קבוצה עם אנלקה פאולר ברקוביץ' ושמייכל שיכלה להשיג מקום 7 אולי!
    מקום 9 אבל זה בהחלט מקום מכובד בשביל קבוצה ברמה שלה...
    מי שכתב לפני צודק שהם ממש לא הרשימו השנה! לא ראיתי הרבה משחקים טובים שלהם.. חוץ ממשחק אחד מול ניוקאסל בבית במחזור ה2
    אז מה קרה השנה?
    רק קנו את סינקלייר וסימן... סימן אני מחשיב אותו שוער כמו שמייכל אז זה לא ממש חיזוק לקבוצה! וסינקלייר נראה האם הוא באמת ישתלב אצל הסיטי למרות שלדעתי כן כי חוץ מברקוביץ' ובנארביה הקישור שלהם לא שווה כלום
    אז הם רק צריכים עוד איזה בלם נחמד כמו סאת'גייט ממידלסברו! זה בלם חזק שיוכל להפוך את הקבוצה שלהם להיות קבוצה שטובה בכל העמדות...
    באירופה הם לא יצליחו כ"כ לדעתי.. יפגשו את מכבי חיפה ויעופו :twisted:
    הציפיות שלי מהסיטי לשנה הבאה הן- מקום 7 ולעוף בשלב שלפני שמינית גמר אופ"א
    ומברקוביץ' אני מצפה להשתפרות ביכולת המצויינת שהפגין השנה ולהיות שחקן עוד יותר טוב!