מנצ'סטר סיטי 2013/14

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Kompany, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Kompany Member

http://www.myg.co.il/uploads/phpjO0O4O.Xxx

תקציר הפרקים הקודמים:

בראשית נתחיל עם הקיץ שאחרי הזכייה באליפות ההיסטורית שרק עליה אני יכול לכתוב עמוד שלם, כאמור, קיץ שומם שלא היה כמוהו מאז שהשייח' מהאמירויות הביא את הטאצ' שלו לתכולים ממנצ'סטר - יש שיגידו אופוריה מהאליפות אבל בעיקר כי באמת סיטי הייתה מושלמת בכל עמדה באופן יחסי למעט עמדה אחת, העמדה בה בארי משחק.
    אז תחילה הביאו את רודוול, האנגלי המוכשר במחיר מופקע לדעת רבים (לדעתי הוא עוד יהיה להיט) שבסה"כ הגיע על תקן תלמיד שבזמן המתאים יקבל את הצ'אנסים שלו עד שהשתלב בהרכב וככה משכו אותנו עד היום האחרון של הקיץ בו קיבלנו גל של רכישות בדמותם של נסטאסיץ' הבלם המבטיח (התברר כרכישה הטובה ביותר של אותו קיץ - בלם מבטיח שאני צופה לו עתיד לא קטן), סינקלייר (מי זה?), מאייקון שהגיע בעיקר בגלל הניסיון הרב שלו בצ'מפיונס (מיותר מאוד) וחאבי גארסיה שהגיע על תקן השחקן שאמור לשחק לצד יאיא טורה אחרי שכשלנו במירוץ אחרי דה רוסי (גם הוא, כמו כל הרכשים של אותו קיץ [פרט לנסטאסיץ' ורודוול שלא שיחק בגלל פציעות] היה בזבוז כסף).

שמות השחקנים הללו שנירכשו ויכולת של שחקנים שבעים מעונת האליפות (מה שגורם לי להעריך מאוד את יונייטד על היציבות המדהימה שלהם מאליפות אחרי אליפות) הובילו לפתיחת עונה צולעת משהו כאשר רק דז'קו אחד הביא לנו 3 נקודות לא פעם ולא פעמיים בתחילת העונה וכך בעצם ביסס את עצמו כסופר סאב המושלם של מנצ'יני ובצדק. דז'קו תמיד היה שם, אם זה בשער יחיד בדקות הסיום או אם זה בליסחוב את הקבוצה לבד למהפך במו רגליו. אין זה פלא בעיני אף אחד שגם אותו דז'קו סיים כמלך השערים של הקבוצה בליגה עם 14 כיבושים בזמן שהחברים שלו להתקפה נפצעים (אגוארו), עוברים קבוצה (באלוטלי). אז כך בין גמגום לגמגום עוברים לפרק הבא שמתחיל גם ספר חדש (במקרה של סיטי ישן).

http://www.myg.co.il/uploads/phpo1hM7V.Xxx
    נגרדו? who?!

ויקרא, וישמע, ויראה כל אוהד כדורגל את סיטי מודחת משלב הבתים בליגת האלופות (שוב), כאשר גם הפעם הסיטינזס מוגרלים ל'בית המוות' שהפעם כולל בתוכו את סגנית אלופת אירופה בעתיד ואת המודחת של אותה סגנית בחצי הגמר. אפשר לומר שההדחה השנייה ברציפות משלב כה מוקדם בליגת האלופות ובנוסף העובדה שבאותו החודש יונייטד פתחה פער של 6 נק' עלינו בעקבות הניצחון בדרבי באחד מהמשחקים היותר טובים העונה, פלוס היכולת הלא מספקת של השחקנים (דבר לו המנג'ר אחראי) גרמו למנצ'יני לחזור בחזרה לאיטליה לחפש עבודה כי בעצם מאז החל גל של שמועות על מאמנים שמקושרים לסיטי. כאשר יושב ראש המועדון, סוריאנו והמנהל המקצועי, צ'יקי בגיריסטיין מסבירים את הפסקה שלי בפשטות 'תודה רבה למנצ'יני על השנים שלו במועדון אך כולנו יודעים מה אנו מצפים'.

במדבר סהרה, כלומר גם במדבר סהרה היו עדים לאחת מהפתעות העונה כאשר במקביל להדחה מהצ'מפיונס ומיציאה לא רשמית מהמירוץ לאליפות הדרך בFA CUP הייתה קסומה בזמן שעד לחצי גמר שם פגשנו את צ'לסי לא ספגנו שער אחד, גם באותו משחק מול הפנסיונרים ידעו התכולים לנצח אחרי שמירת היתרון הכפול שלהם עד ש...הגענו, ראינו ופגשנו את המעצמה מוויגאן בגמר שנארח בוומבלי כמובן, 1-0 קטן בדקה ה-90 הספיק לוויגאן להגיע להישג שיא של המועדון עם זכייה ראשונה בתואר משמעותי כלשהו ולהפוך את מנצ'יני למחוסר עבודה באופן רשמי (שאגב, גם במידה והיה מסיים את העונה בטעם מתוק בדמות הזכייה בגביע המרגש היה מפוטר).

http://www.myg.co.il/uploads/phpfIkEbJ.Xxx
    תודה רבה על קפיצת המדרגה הגדולה, תיזכר תמיד, אריוודרצ'י

דברים שקרו מאז סיום העונה, אז אחרי אין ספור שמועות ודיווחים פלגריני מונה להיות המאמן הרשמי של סיטי כאשר יחד איתו הביא צוות שלם חדש. השריד היחיד מהתקופה של מנצ'יני הוא בראיין קיד שנישאר להיות עוזרו של הצ'יליאני.
    כמובן שיחד עם המאמן החדש באה שיטה חדשה, חזון חדש מה שאומר שחקנים חדשים ועל כל הדברים האלו ארחיב ציפיות של העונה הקרובה.

העידן החדש:

http://www.myg.co.il/uploads/phpAPfUr1.Xxx

אז אכן עידן חדש מתחיל באייסטלנדס תחת שרביטו של פלגריני שעשה דברים ניפלאים בספרד ביחס לקבוצות אותן אימן, אם זה בויאריאל שם הוביל את הצוללת הצהובה הצנועה עד לחצי גמר ליגת האלופות ואף לסגנות בליגה בה מתחרות ברצלונה וריאל מדריד, אם זה במלאגה העוד יותר צנועה שהוביל עד לדקה לפני חצי גמר ליגת האלופות כאשר רק טעות שיפוט מנעה ממנו את ההישג העצום. על הקדנציה בריאל מדריד אין הרבה מה לומר, בסה"כ לקרוא למה שהלך שם כישלון זה לא נכון הרי הוא אימן קבוצה חדשה לגמרי (מונה למאמן בקיץ בוא היה הגלקטיקוס השני) ובכלל, לעמוד בסיר הלחץ שם בבירה זה על גבול הבלתי אפשרי.
    פה בסיטי הוא מגיע לקבוצה שרק צריכה את המאמן הזה שיגרום לה להתפוצץ כי כישרון יש, ויש בשפע ואם בגריסטיין חושב שהוא האיש הנכון, אז מי אנחנו שנגיד משהו..
    בנוסף, האימרה של סורינו, מנכ"ל סיטי ("הציפייה היא לקחת חמישה תארים בחמש השנים הבאות, כולל הצ'מפיונס ליג - ממוצע של תואר לעונה") לבטח גרמה לירידת מתח אצל האיש על הקווים שבאחד הראיונות שלו אמר "רק חמישה תארים?" מה שאומר שהציפיות שלו מהקבוצה הן עצומות ואם מאמן צנוע כמוהו מרשה לעצמו להוציא מילים כאלה מהפה סימן שהוא בטוח בעצמו ב101% מה שגורם לי אישית ליסמוך עליו עוד יותר.
    מכאן, החלק של האוהדים הוא רק לתת גב מלא למאמן בדיוק כמו שההנהלה נותנת לו וניראה שאנחנו על המסלול הבטוח להמראה וגם לשהייה ארוכה באוויר עד שלפלגריני ימאס מהמטוס או שלחילופין ימאס בתפקיד ויפרוש מה שיגרום לנו לתדלק מחדש. לא אומר שיהיה קל בליגה של יונייטד ומוריניו אך בהחלט לא בלתי אפשרי.

השיטה:
    לדבריו של רודוול- פלגריני עובד באימונים על משחק לחץ עוד מהחצי של היריב במטרה לזכות בכדור מהר ולהמשיך במשחק מסירות מאורגן סטייל ברצלונה.
    אין עוררין בכלל שהכדורגל שנשחק הוא יהיה התקפי ומהנה לצפייה כי זה היה אחד השיקולים היותר מרכזיים במינוי המאמן הבא מצד בגריסטיין ואין ספק שהצ'יליאני עונה להגדרה שגם הצהיר כבר לא פעם אחת שהאוהדים יהנו מאוד ממה שהם יראו.

הרכש:
    בגזרת העוזבים- מריו באלוטלי: הראשון שעזב היה מריו, האיטלקי עזב בינואר האחרון למילאן בתמורה ל20 מיליון אירו אחרי שלכולם כבר היה ברור שמהעז הזה לא יצא מתוק, הכישרון קיים שם ובשפע אבל אופי ומוסר עבודה שלעולם לא השתנה לא יאפשרו לכישרון שאני חופר עליו עוד מהשנים הראשונות שלו באינטר להתפוצץ. בינתיים, גם 'רק' הכישרון הזה מספיק למריו לכבוש את הליגה האיטלקית ואני שמח מאוד בשבילו.
    קרלוס טבז: אז עוד שחקן פרובלמטי עוזב את הסיטי בתמורה ל10 מיליון ליש"ט שיכולים ליגדול עוד ב2 מיליון ליש"ט. תודה רבה לקרליטוס על שלא משנה מה קרה מחוץ למגרש את ה100% על הדשא הוא נתן תמיד.
    מאייקון: אחד הרכשים היותר מיותרים בדיעבד שעוד קיבל אכשהו דקות בעיקר בגלל הפציעה של ריצ'ארדס. הגיע כשחקן לליגת האלופות כעיקרון בשל הניסיון הרב שיש לו בזירה הזאת אבל בגלל הכישלון מלהעפיל לשלבים מתקדמים יותר היה מיותר מאוד.
    רקיק: הבלם\ מגן שמאלי המוכשר ששורשיו בהולנד הושאל לעונה אחת לאיינדהובן בתקווה להתפתח עוד.

בגזרת הבאים- חסוס נבאס: הראשון שהיה להצטרף למאמן החדש היה הקיצוני המצויין של סביליה, מדובר בשחקן אגף קלאסי, מהיר במיוחד שיודע לעשות דברים טובים עם הכדור, גם בעיטות מצויינות יש לו רק נקווה שיתמש בהן יותר. עקבתי אחריו עם זכוכית מגדלת בגביע הקונפדירציות האחרון ולעניות דעתי הוא היה אחד משלושת השחקנים היותר טובים בנבחרת הספרדית. שחקן התכלס היחיד בספרד שיודע לשנות את המשחק ולא סתם זה הקלף של דל בוסקה תמיד (מונדיאל 2010, היורו האחרון). אני בטוח שהוא יצדיק את ה14.9 מיליון ליש"ט שהשקיעו עליו.
    פרננדיניו: קשר אחורי, היה הפייבוריט שלי לעמדת הקשר האחורי אחרי מאטווידי הצרפתי של פסז' והינה הוא גם הגיע, קישור שלו ושל יאיא יכול להיות לא פחות מאימתני. 30 מיליון ליש"ט עלה לנו הברזילאי.
    נגרדו: רכישה תמוהה משהו לדעת רבים, נקווה ששיתוף הפעולה שלו עם נבאס יוכיח למפקפקים (בראשותי) אחרת. 20 מיליון ליש"ט.
    יובטיץ': 26 מיליון ליש"ט עלה המונטונגרי המוכשר הזה שזכה להשוואות לגדולי שחקני הסרייה א', מדובר בשחקן שיכול לשחק בכל 4 העמדות ההתקפיות ב4-2-3-1, באמת זכינו בשחקן שיודע לעשות הכל אם כי יכולת הכיבוש שלו לוקה בחסר אבל זה בגלל שבגדול מדובר בחלוץ שני.

http://www.myg.co.il/uploads/phpdnX94h.Xxx
    הרכש היקר ביותר הקיץ, הקישור בידיים טובות

הצבת השחקנים, איך נשחק?
    שאלה שמעסיקה אותי אישית מאוד זה מה ניראה במשחק הפריימרליג הראשון מול ניוקאסל, כלומר ספרתי והגעתי לפאקינג 9 שחקני התקפה על 4 עמדות וזה עוד מבלי להזכיר שחקנים מוכשרים שאמורים לקבל צ'אנסים כמו דניס סוארז, לופז הפורטגזי וג'וידטי.
    אגוארו, יובטיץ', דז'קו, נגרדו, נאסרי, סילבה, נבאס, מילנר וסינקלייר - את השניים האחרונים וודאי נשאיר בעקבות החוק של ה-8 שחקנים אנגלים שמחוייבים להיות בסגל ומה גם שמילנר שחקן אידיאלי לספסל שיכול לכסות המון עמדות. נאסרי לפי מה שאני רואה ממשחקי ההכנה זה האיסקו של סיטי (אני מאוד תופס מהצרפתי, רק שיפגין יציבות למען השם), נבאס הוא בול על העמדה של סילבה אם כי כל אחד משחק בסגנון אחר, אין מצב שאחד מאגוארו וסילבה יהיה מחוץ להרכב מה שמשאיר סמטוחה אחת גדולה וכאב ראש שעבר את גבול הבריא לפלגריני. מה שכן טוב זה שאין שחקנים כמו באלוטלי וטבז והסגל מורכב משחקנים מקצוענים שלא צפויים לעשות פרצופים אלא להילחם על מקומם.
    ב4-3-3 ההרכב האופטמלי לדעתי הוא-הארט;זבאלטה\ריצ'ארדס, קומפאני, נסטאסיץ', קלישי; פרננדיניו, יאיא, נאסרי; סילבה, אגוארו, יובטיץ' (וזה למרות שאין סיכוי שבעולם שאחד משני חלוצי המטרה ישב על הספסל).
    ב4-2-3-1 ההרכב האופטימלי לדעתי הוא-הארט;זבאלטה\ריצ'ארדס, קומפאני, נסטאסיץ', קלישי; פרננדיניו, יאיא; נבאס, יובטיץ', סילבה; אגוארו.

בקיצור, למרות שהתחילו דיבורים על הארכת החוזה של הבוסני אני בהחלט רואה תסריט בו הוא עובר לאחת מנאפולי\ דורטמונד ואז כבר יהיה לפלגריני הרבה יותר קל.

בקישור האחורי ובהגנה זה כבר הרבה יותר פשוט, פרננדיניו ויאיא זה באנקר בכל הרכב, בהגנה יש את ההזדמנות לרוטציות בעמדות של המגנים ועוד פרט מעניין, ניראה כאילו לא יבוצעו עוד רכישות משמעותיות (היו דיבורים על בלם) בחלק האחורי בעקבות ההסבה של גארסיה לעמדת הבלם (רעיון נחמד בשביל לא לאבד את הספרדי לגמרי וככה רודוול ובארי בעצם עדיין חלק חשוב בקישור האחורי).

http://www.myg.co.il/uploads/phpm9yPex.Xxx
    כולנו סקרנים

לוח המשחקים לקיץ:
    משחקי הכנה:
    7\14 | סופרספורט - מנצ'סטר סיטי 0-2
    7\18 | אמזולו - מנצ'סטר סיטי 1-2
    7\24 | דרום סין - מנצ'סטר סיטי
    7\27 | טוטנהאם\ סנדרלנד - מנצ'סטר סיטי (משחק על מקום ראשון או שלישי)
    7\31 | מנצ'סטר סיטי - מילאן (AUDI CUP)
    8\1 | מנצ'סטר סיטי - באיירן מינכן\ סאו פאולו (משחק על מקום ראשון או שלישי)
    8\10 | מנצ'סטר סיטי - ארסנל (משחק יזיזות)
    משחקים רשמיים:
    8\19 | מנצ'סטר סיטי(בית) - ניוקאסל
    8\25 | קארדיף - מנצ'סטר סיטי (חוץ)
    8\31 | מנצ'סטר סיטי (בית) - האל סיטי

מקווה שיצא בסדר, מפה יש רק לאחל לדיון פורה ולהצלחה של הסיטי שלנו, ctid http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

COME ON CITY!

2. skyday20 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    כתוב בצורה יפה.

3. GentlePunter Member

מבחינתי, בראש ובראשונה, זו עונת מבחן לפלגריני שידע לחולל לא פחות מנפלאות בקבוצות בהן כל הישג הוא בבחינת nice to have ואיבד את זה כל אימת שהגיע למועדון אשר דורש ממנו את השמים ולא פחות מכך.

עד עכשיו, בחירת השחקנים שלו איכזבה אותי. more of the same גם מבחינתו וגם מבחינת אופיו של המועדון אליו הגיע, ואני בכלל טרם השתכנעתי ש-"האופי של מנצ'סטר סיטי" זה לא אוקסימורון. הסיכון שבויתור על קרליטו ודז'קו (דה פאקטו כפי שזה נראה כעת) גדול מאד. אם הוא יגרום לזה לעבוד, אז מגיע לו כל סופרלטיב שבעולם. ניפגש במחזור 5 לסיכום ביניים: התחלת העונה של הסיטי מזמנת לה 2 משחקים עם עולות מתוך 4 הראשונים, ואז דרבי בבית.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/13
  4. Raulito Madridista

זה טוב ויפה לקרוא על שינוי במשחק של סיטי, על רצון ללחוץ יותר גבוה ולזכות בכדור בחלק המגרש של היריב. בפועל ייקח זמן רב עד שהדברים האלה יושמו, אלה דברים שלוקחים זמן ובינתיים עברו כולה 2-3 משחקי אימון(שגם בהם סיטי רק מפסידה). בעונה שעברה אחת הבעיות הגדולות של סיטי הייתה הכושר הגרוע של דוד סילבה, אבל בלי קשר - סיטי חייבת להתחיל לבעוט מרחוק או לפחות לא לנסות להיכנס עם הכדור לשער בכל-התקפה - כי זה לא הולך. יונייטד הייתה הרבה יותר מגוונת ממנה במשחק ההתקפה.

ברור שעבור פלגריני זו עונת מבחן, ולא תמיד הוא יודע לעמוד בלחץ. אני חושב שהפעם אף אחד לא יקל ראש במידה ושוב הכישלון באירופה יחזור על עצמו. בואו נגיד שסביר להניח שהמזל לא יבגוד שום בסיטי בצורה כזאת והיא לא תוגרל לבית המוות. בעונה שעברה לצד תוצאות גרועות הייתה גם יכולת מביכה - פעמים נגד ריאל, שלא נדבר על אייקס וכן-הלאה. המאבק על האליפות חייב הפעם להיות צמוד יותר מבחינת סיטי.

שחקן ממש טוב שיעשה את השינוי במאני-טיים - אני לא חושב שהביאו. אלברו נגרדו חלוץ טוב אבל לא מצויין - על-אף עונת שיא בקריירה ובכלל יהיה מעניין לראות איך ישתלב ומה הקשר של דז'קו לכל הסיפור - האם יישאר. חסוס נאבאס מהיר ויודע להרים אבל הוא לא מגוון. יובטיץ' - לא ]פוסל אותו, הפוטנציאל שם, והוא גולר, אבל נראה. צריך לזכור ששחקן חדש נכנס לזירה או יותר נכון חוזר אלייה - ז'וזה מוריניו.

5. AS R Member

שכחת את פרננדיניו שהגיע, שנראה לי שהוא רכש מעולה.

כשחושבים על זה, סיטי הוציאה למעלה מ-115 מיליון ליש"ט הקיץ על ארבעה שחקנים, ועדיין נראה שהקיץ שלה די רגוע.

יש הרבה יותר מדי שחקני התקפה, פשוט חבל יהיה לראות שחקנים כמו נבאס או יובטיץ' או דזקו עולים מהספסל. שחקנים כאלה צריכים לשחק באופן קבוע.

אני אוהב את פלגריני ומניח שהוא ידע לתמרן בין כל הכוכבים שם. כמות הכישרון בקבוצה הזאת פשוט מפוצצת וזה יהיה בעיה כשעל הספסל של הקבוצה יהיו שחקנים ששווים הרכב כמעט בכל קבוצה אחרת. אני חושב שהמטרה העונה היא התמודדות על האליפות (שלא כמו בעונה שעברה), והגעה לפחות לרבע גמר הצ'מפיונז ליג.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

קולרוב נשאר בקבוצה?

7. skyday20 Member

נשאר

8. cityblues beter dead than red

אחד מגדולי האגדות של סיטי הלך לעולמו שלשום...
    ברט טראוטמן השוער הגרמני האגדי ששירת אותנו במשך 15 שנה נפטר בגיל 89.
    הוא היה השוער שלנו משנת 1949-1964,רץ איתנו בצמרת ואף זכה בגביע האנגלי של שנת 1955-56.

למרות עברו המפוקפק (שירת כטכנאי רדיו בלופטוואפה הנאצי) והעובדה שאני יהודי גאה-אני מעדיף לראות אותו כאגדה בשל ייחוסו למנצ'סטר סיטי.

Bert Trautmann R.I.P

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3a/Trautmann.Xxx/200px-Trautmann.Xxx

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40480000/Xxx/_40480857_trautmann270.Xxx

http://www.sofoot.com/IMG/img-deces-de-bert-trautmann-1374247029_620_400_crop_articles-171459.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/13
  9. cityblues beter dead than red

שני הזרים החדשים כבר חתמו ועשו מדיקל וסיור היכרות במועדון...
    נגרדו
    וג'ובטיץ

השמועות לוחשות שפלגריני עדיין לא שבע והיכולת המחורבנת של סינקלייר לא נותנת לו שקט...
    ולכן הגישושים אחרי ווינגר נמשכים והשם החם הוא אדוארדו סלאביו הארגנטיני של בנפיקה.
    My Webpage‬http://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/transfer-news-manchester-city-make-30m-bid-for-benfica-star-eduardo-salvio-8718645.html

אני מסופק לגבי כך מאחר ואם סינקלייר הולך נישאר עם פחות מ 8 אנגלים.

10. GentlePunter Member

ממה שאני מבין מקריאת החוק, אין בחוק ה-Home Grown חובה על הקבוצות להציג 8 שחקני HG, אלא הכיוון הוא הפוך - חל איסור על יותר מ-17 non-HG שגילם מעל 21 (וכמו כן בכל מקרה לא יותר מ-25 שחקנים מעל גיל 21 בסה"כ).

במקרה הקיצון קבוצה יכולה להציג סגל (חסר) שכולו 17 זרים מעל גיל 21 ללא אף שחקן מקומי - וזה יהיה כשר למהדרין.

מבט על הסגל הנוכחי של הסיטי מגלה שבשום מקרה אין לכם בעיה, עם או בלי סינקלייר.

11. Civil Anti Madridista

http://www.allmyfootballnews.com/img_article/ManCityannouncesigningofFiorentinastrikerJovetic.Xxx

בעיניי זאת ההחתמה של פלגריני הקיץ. סביר להניח שהבנקר בהתקפה יהיה אגוארו ושחקן נוסף לצידו, יובטיץ' יצטרך להרוויח ולהוכיח שהמקום שלו ב11
    אלבארו נגרדו בעיניי יהיה כישלון מהדהד, 30 מיליון יורו על חלוץ מוגבל ובינוני שרחוק שנות אור ממה שסיטי באמת צריכה בהתקפה.
    מלאגה וסיטי משחקות אומנם באותו צבע, אבל כאן הקשר בניהן מסתיים. והציפיות בהתאם

12. cityblues beter dead than red

GentlePunter

תודה,החכמתי,למרות שאשמח לבעוט את סינקלייר הייתי מעדיף יותר אנגלים בסגל המלא על אחת כמה וכמה בהרכב הפותח.

dmms

ללא ספק,מסכים איתך שיובטיץ' הוא החתמה מוצלחת הרבה יותר מאשר נגרדו...אבל החתמה לא פחות חשובה היא ההחתמה של פרננדיניו שתקטין את התלות בבארי ותשחרר את יאיא טורה לתקוף יותר.
    אגב,שוב...נגרדו נרכש ב 20 מיליון פאונד שזה בערך 23 מיליון יורו...תפסיקו לזרוק סכומים שמתאימים לדיילי מירור.

13. StevieG Member

ועדיין, 20 מיליון פאונד על שחקן ספסל. זה כל כך סיטי.

14. ASROMA Member

הסכומים בכל מקום דוברו על 28-30, 23 קצת ממתיק את הגלולה אבל עדיין הרבה יותר מידי
    לחלוץ שמתאים לקבוצת מרכז טבלה בספרד ובטח לא לסיטי שצריכה לעשות את הצעד הבא.
    23 מיליון יורו שגם יבואו על חשבון של דז'קו זו פשוט רכישה מטומטמת.

לגבי יובטיץ' אתם שילמתם את מלוא הסכום שפיורה רצו שאף קבוצה אחרת לא הייתה מוכנה להשקיע - לא יודע עם המונטנגרי הצעיר שווה את זה אבל הוא סנסנציה אמיתית ומענין מאוד לראות איך יסתגל למשחק באנגליה. לחשוב שנגרדו עלה אותו דבר זה יותר מצחיק מעצוב.

15. cityblues beter dead than red

אין לי מושג למה פלגריני כל כך רצה את נגרדו,אני מודה שאני לא מכיר אותו כמו רבים שעוקבים אחרי הליגה הספרדית ואני משוחד כי קיבלתי מהם ביקורות שליליות עליו בלי להכיר אותו באמת.
    מצד שני,פלגריני יודע יותר טוב מכל אחד ואחד כאן או בספרד למה הוא התעקש עליו.
    20 מיליון פאונד זה סכום גדול מאוד בשביל חלוץ ספסל אבל זה לא סכום גדול בשביל קבוצה ששואפת להיות אלופה ולהגיע לדרגים הגבוהים של אירופה.
    אם חלוץ אחד נפצע וחלוץ שני מושעה בו זמנית (והיו לנו מקרים כאלה אשתקד) אתה חייב שני חלוצים פירסט קלאס שיאיישו את העמדות ולא משנה אם הם ישבו עונה שלמה או חצי עונה על הספסל.
    אם לבאיירן מריו גומז היה מחליף,לריאל היגוואין לבארסה דוויד וויה ולצ'לסי טורס...וכולם שווים הרבה יותר מ -20 מיליון אז קל לטפול עלינו "שמחליף ששווה 20 מיליון זה הכי סיטי".

לגבי יובטיץ',לא מעט קבוצות רדפו אחריו וזה שמעליי כתב שפיורנטינה קיבלה עליו את מלוא הכסף שרצתה עליו...אז יש לי חדשות בשבילך...אני עקבתי אחרי המו"מ עם פיורנטינה מהרגע הראשון ששמו השתרבב ואני זוכר שפיורה רצתה עליו 38 מיליון יורו ולא ויתרה אחרי אינספור מפגשים בקו מנצ'סטר-פירנצה ומלא שמות של עוד קבוצות שבאמת רצו אותו,לבסוף,סיטי הורידה את הסכום ל 30 מיליון וכל הצדדים יצאו מרוצים כולל השחקן שרצה להגיע אלינו.

את הכסף,סופרים במדרגות,לפני שאתם מכתירים את נגרדו לפלופ של העונה...חכו לינואר.

מצב נושא:
הנושא נעול.