מנצ'סטר סיטי 2016/17 - עידן פפ גווארדיולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Kompany, ‏2/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

אני עד היום לא מבין איך אגוורו לא מתאים לשיטה שלו.

ג׳סוס עם כל ההשוואות והקילומטראזים שסופרים לו אפילו מזכיר את אגוורו.
    מרגיש לי כמו פשוט התחכמות, אבל למה שנתלונן, זה נותן קצת עניין בשבילנו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Greek Member

אובר התחכמות מצד פפ, כמו תמיד. הרי זה לא שאגוארו הוא איזה באלוטלי שעומד בהתקפה ומחכה לכדורים, הוא מאוד נייד, ורואים שהעונה הוא עוד יותר מתאמץ לעשות תנועה ולהשתתף במשחק הלחץ. חבל בשבילו, השטות הזאת עוד לא עלתה לו במשחקים אבל שטויות אחרות כמו מולר נגד אתלטיקו בעונה שעברה ובראבו העונה כן עלו לו, וזה עניין של זמן אם ימשיך ככה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

יש את זה אם זה באמת מעניין אותך:

4. k_700 Member

ראיתי ולא שכנע אותי במיוחד.
    כן גבריאל רץ המון(איזור ה11 קמ למשחק) אבל אגווארו בעצמו מעל ל9 קמ למשחק העונה שאם אני לא טועה זה גם הכי גבוה בקריירה שלו. זה לפחות מעיד על התאמה טובה לדרישות של פפ ועל מאמץ מהשחקן הזה שהוא עדיין הכי טוב בליגה שלא נתבלבל לרגע.

מה שמצחיק, כשגם שפפ מנסה לדחוף אותו החוצה מתחילת העונה, אגווארו את המספרים האדירים שלו נותן.

אין פה שום קייס.

השטות הזאת עוד לא עלתה לו במשחקים? השטות הזאת(ועוד שטויות אחרות) עלו לו במאבק על אליפות העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/17
  5. סמואל אטו Member

גם סמואל אטו נתן עונה אדירה דווקא בעונה שלו עם פפ כשהיה ברור שיעזוב. זלאטן נתן חצי עונה ראשונה מצויינת וכו׳. הם שחקנים אדירים, זה לא נתון לויכוח וזה גם לא רלוונטי.

הרבה דברים גרמו לכך שסיטי לא תזכה באליפות השנה, ובראש ובראשונה זו צבירת הנקודות המטורפת של צ׳לסי.

6. k_700 Member

וזה שסיטי נראתה עלובה ולא יציבה בחלקים די גדולים של העונה הזאת.

מה שמטריף פה שאגוורו הוא לא אטו או זלאטאן, סוג של חלוצים שבכושר שיא שלהם די דורשים ממך לשחק בסגנון מסויים שמשרת את היכולות שלהם.
    אגווארו ממש לא כזה לדעתי.
    מאוד נייד, מאוד לא מפריע לאחרים לפרוח לידו.
    לי זה נראה מתחכם, סורי.

7. Mellow29 Kopite

אני לא בטוח שאני לגמרי מזדהה עם הכיוון שהכדורגל מתפתח אליו, אבל ככה זה נראה. קלופ, פוצ'טינו ונראה שגם גווארדיולה מסתכלים על נתוני הריצה והספרינטים האלה כאל משהו בלתי נפרד מהתרומה של שחקן על הדשא, לא פחות מבישולים או שערים. אני לא תמיד מסכים עם הניתוח הזה כי לפעמים זה נראה לי מוגזם להסתכל על המשחק כאילו מדובר פה בתחרות ריצה ולא בכדורגל, ובכל זאת איזה 100 שנה היו משחקים את המשחק גם בלי למדוד ספרינטים והכל היה בסדר... יוצא לי לקרוא לפעמים אוהדי ליברפול בפורום אחר מזילים ריר על נתוני הריצה של פירמינו או ויינאלדום כשהם נותנים משחקים של שום כלום בריבוע, ובא לי לדפוק את הראש בקיר.

מצד שני, אי אפשר להתעלם לגמרי מהרלבנטיות של הנתונים האלה. אגוארו שיחק בחצי הראשון של העונה, סיטי די קרטעה גם כשהיה כשיר וגם כשלא היה, העונה שלהם נראתה בדרך לשום מקום לפני שחסוס הגיע. האם הוא פינישר ברמה של אגוארו? לא. האם הוא מתקרב בכלל לסך היכולות של אגוארו? לא. אבל משהו ברעננות והדינמיות שלו נתנה בעיטה בתחת לסיטי, פתאום סאנה גם נראה כמו שחקן כדורגל ולא כמו הצל של הצל של סטרלינג, הם הצליחו לחבר כמה נצחונות ברצף עם יכולת לא רעה וכרגע הם נראים כמו הקבוצה היחידה שעוד תאורטית יכולה להשיג את צ'לסי (לא יקרה, אבל הם לפחות שם). גווארדיולה בצדק הלך עם חסוס אחרי הפתיחה הזו שלו, ימים יגידו אם בטווח הארוך זה גרם לו להפסיד את אגוארו.

Ever Banega ו-Die Werkself אוהבים את זה.
  8. Greek Member

מה שמצחיק זה שזה מגיע ממאמן ששם את פאקינג מסי כחלוץ מדומה בחלק מהשנים שלו כמאמן בארסה, שחקן שהתרומה ההגנתית שלו (לא משנה הסיבות) היא איך נגיד את זה, די מזערית, וזה לא הפריע לבארסה לשחק את משחק הלחץ המפורסם והקטלני שלה, אז בטח שאגוארו שאומנם הוא לא סוארז בקטע הלוחמני אבל שוב פעם, הוא לא באלוטלי והוא לא הסיבה שסיטי לא משחקת משחק לחץ טוב, אז די נראה לי תמוה כל העניין. אם אני צריך להמר על זה אז לדעתי אם הוא ימשיך עם ההתחכמות הזאת זה יפגע בו כמו שאר ההתחכמויות שלו, אלא אם כן חסוס זה סוג של מסי בצורה הברזילאית עם גבות מסודרות על המילימטר שיתן יציבות ותפוקה כבר מגיל העשרה.

9. סמואל אטו Member

עם כל הכבוד לאגוארו אין מה להשוות אותו למסי, בטח שלא בסגנון משחק.
    אין לו את היכולות והחכמה של מסי לשוטט בין הקווים או בקישור.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חסוס אחותכם.
    ז'סוס.

בפורטוגזית אין ח,שהיא כידוע השפה המדוברת בברזיל. אילו היה נולד במקום דובר ספרדית , זה היה נכון.

Scouser Tommy ו-Die Werkself אוהבים את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר דיברנו פעם על אגוורו-פפ אבל זה צץ שוב אז כנראה שנמחזר פה ושם שורות.
    אני חושב שאם ז'סוס חזוס וואטאבר רץ 1-2 ק"מ יותר מאגוורו זה רק כי הוא בהתלהבות של מועדון חדש ואגוורו אולי תפס איזה יום אדיש או משהו כזה.
    כתבתם את זה כבר למעלה אבל אני פשוט מרגיש שאני חייב להגן גם כן על השחקן הענק הזה, אגוורו בעצמו עושה המון עבודת לחץ על שחקני היריבה, אני מתקשה לראות לאיזה שיטה הוא לא יתאים אבל פפ הלך פה על משהו וחבל שלא ראינו איך זה היה מסתיים.
    אני די בטוח שאם אגוורו יילך בקיץ ולא יגיע במקומו איזה מפלצת אחרת כמו אבומיינג אז מנ סיטי תסבול מזה מאוד.
    הוא שחקן אדיר והוא גם לוחם, הוא החבילה המושלמת ואם לא כל כך הרבה פציעות שמפריעות לו ברצף המשחקים הוא כנראה היה גם שובר שיאי כיבושים ואולי גם משחק בריאל מדריד/ברצלונה ומקבל טיפה יותר הכרה עולמית. אחרי הכל, אפילו על סווארז לא הבינו כמה הוא ענק עד שהוא הלך לברצלונה והוא היה ענק אצלנו כבר.

אלעד, oranfu, Nigel de Jong ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

אני חושב שכל מי שראה את סוארז אצלנו הבין עד כמה הוא ענק. זה פשוט שלא רצו להכיר בזה עד שהוא הגיע לברצלונה (או ריאל לצורך העניין, או יונייטד).

13. אפנברג Member

לצופה הנייטראלי זה היה ערב לפנתיאון אבל לי זה נראה כמו כל מה שרע בפפ: אין הגנה (מול קבוצה שידוע שקטלנית בהתקפה-קילומטרים בין הבלמים), הרבה מזל (מונאקו יכלו לשים שישיה בשקט), שחקן שהוא "בגאוניותו" ספסל אותו ולא התאים לשיטה שלו ניצח לו המשחק (אגוארו), שלא לדבר על סוגיית השוער: לא רק שבראבו, שגם הובא מתוך ההתאמה לשיטה המקודשת של פפ לא בהרכב (העיקר זרק סמל כמו הארט), קוואג'רו קשישא הנפלא הציל לו את שמינית הגמר עם הצלת פנדל והצלה ענקית ברגל לבעיטה של פלקאו. ככה נראה מאמן מתאבד, לא גאון.

אדום של פעם אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

הפציעה של ז'סוס הצילה את העונה של סיטי מהטמטום של פפ.

Sturridge ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  15. k_700 Member

לא יודע מה אתכם, אני ממש בהלם ששחקן הספסל הזה אגווארו גם מסוגל לכבוש שערים.
    מאיזה נפטלין פפ שלף אותו? יותר מזל משכל.

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/17
    Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.