מנצ'סטר סיטי 2016/17 - עידן פפ גווארדיולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Kompany, ‏2/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שלא הבנת את מה שהתכוונתי אליו.

אני שופט את העבודה של פפ בסיטי ע״ס העבודה שלו בסיטי.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הדבר שלדעתי הכי צריך להדאיג את סיטי זה שפפ ממשיך לנהוג ביהירות כלפי הקבוצות הקטנות בפרמיירליג, כמו אז בלסטר כששאלו אותו על כך שסיטי הפגינה נחיתות בתיקולים והוא ענה "לא מעניין אותי תיקולים". ברור שזה מפתה עבור מאמן גאון ומהפכני כמוהו, אחרי כל מה שעשה בחייו, לבוז לקבוצות אפורות ולמאמנים כמו אלרדייס ומויס, אבל מה לעשות שהקבוצות המעצבנות האלה עוקצות אותך אם אתה לא מתכונן כראוי.

3. סמואל אטו Member

גם אני ואני מניח שגם לירן, אבל את פפ כפפ(ולא פפ בסיטי) צריך לשפוט על סמך כל הקריירה שלו.

4. סמואל אטו Member

אתה מדבר על בן-אדם שמעריץ את חואן מנואל לילו.
    לדעתי הוא לא זילזל במאמנים או בקבוצות הקטנות, אלא ברצון של התקשורת שהוא יהפוך את הסגנון שלו לבריטי יותר אם כבר.

5. riquelme1 Member

אתה כזה אטום, אנשים מסבירים לך פעם אחר םעם, שפפ נכשל העונה, כן נכשל ואתה מנסה להפריך את הטענות אם כל כך הרבה שטויות.

הוא קיבל סגל טוב, יד חופשית ונכשל בהכל.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלפי מילים מיותרות על השורה התחתונה הבאה: הצלחה כבירה בברצלונה, קדנציה סבירה במינכן וכישלון גדול בעונה הראשונה במנצ'סטר. והשורה התחתונה יותר: עד כה, הוא לא עשה מספיק כדי לשבת בהיכל התהילה עם הטופ שבטופ, הגדולים באמת.

EO11, oranfu ו-לירן אוהבים את זה.
  7. סמואל אטו Member

סבבה אני אטום.
    איפה בדיוק טענתי שהוא לא נכשל רק תראה לי?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. סמואל אטו Member

פעם אחרונה שבדקתי זה פורום כדורגל שבו מקיימים דיונים על... כדורגל.
    אבל אני אזכור פעם הבאה לקרוא לך על תקן הבורר.

9. oranfu Member

אני טענתי שפפ לא שיפר את לבנדובסקי? אני טענתי שוא לא שינה לו את התפקוד והוא באמת לא. אני יכול לשלוף פה ציטוטים של לבנדוסקי על קלופ שהוא זה שלימד אותו על משחק הלחץ, לימד אותו צריך לזוז בלי כדור (ואיך) ובכלל הראה לו כמה חשוב להתאמן.
    קח:

“With Klopp I saw for the first time how important it was to work in training,” Lewandowski told the Times.

“I saw what I have to do on the pitch when I don’t have the ball. You look at Liverpool now and how they play with the pressing. That is what I learnt from him.

“He also improved my finishing. When I came to Dortmund it wasn’t as good. He told me, he showed me what I had to do.

בקשר לזה שפרגוסון נפטר מכוכבים שלו זה גם נכון. הוא לא האישו פה.

ההנהלה של הסיטי הפקירה את ההגנה (נגיד, הם שפכו לא מעט כסף כל עונה על ההגנה שלהם), אוקיי. איך זה מצדיק את הרדיפה שלו אחרי בלם בינוני בכל כך הרבה כסף? זה שהיה סביבו הייפ עצום באנגליה (מה הם מבינים?) לא מנקה את פפ מביקרות על כך שנפל להייפ הזה. היה לפפ כמה כסף שהוא רוצה על מנת לשפר את ההגנה. הוא שם הרבה כסף על שחקן אחד בלבד והשחקן הזה הוא סוג של בדיחה בתור בלם. זאת אחריות שלו ולא של אף אחד אחר.

הטענה על להאם ואלאבה לא היתה שלך אטו אבל נאמרה כאן. ואני לרגע לא טענתי שהוא לא עבד בבאיירן, ברור שהוא עבד. הוא עשה את השינויים האלה על מנת שיגידו שהוא עובד, שהוא חושב, שהוא עושה דברים שאחרים לא יעשו.

סחטיין שאלאבה חושב שפפ מדהים, ברצינות. להגיד שהם לא היו כאלה מצליחים בלעדיו זאת בדיחה אבל כי צריך להיות מאמן חלש מאוד על מנת לא לקחת אליפויות בבאיירן. את התחרות היחידה שהיתה להם הם הרגו בעזרת היכולת הכלכלית שלהם.

מצחיק אותי שנטען שמאמן לא צריך להימדד על פי תארים כשהוא עובד במועדונים הכי חזקים בעולם. בטח מעניין למישהו את התחת שאלאבה חושב שפפ גאון ושיפר אותו אם באיירן לא לוקחת כל תואר שהוא לא ברירת מחדל עבורה. על סמך מה הוא כן אמור להימדד? על סמך מה אנחנו מחשיבים אותו (או מישהו אחר) כמאמן על?
    שיילך למילאן ויעשה שם את המהפכה שלו ואם יהפוך אותה לקבוצה רצינית (גם אם לא אחת שתיתן בראש ליובה) אני אתן לו את מלוא המחמאות. לבוא לסיטי ולצאת ממירוץ האליפות כבר בנובמבר-דצמבר? Bitch please.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הבן אדם בסך הכל נתן את השורה התחתונה שלו לנושא, לא צריך לקחת אישית. סביר להניח שהמילים המיותרות אולי כוונו יותר אליי כי בגדול זו אותה שורה תחתונה שאני כיוונתי אליה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

11. Blaugrana Blood Member

47 עמודים של דיון וכולם על פפ. מאמן גדול או לא, מה שבטוח מושך תשומת לב.

העונה עד עכשיו די כישלון, לא קולוסאלי אבל כישלון. הקדנציה בבארסה הצלחה בקנה מידה היסטורי, לא משנה איך תנסו להפוך את זה.
    ולגביי באיירן אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה או על הריקה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/17
  12. alexshw Member

אפשר גם לקחת את זה לכיוון אחר שהייתה לו את האפשרות להתמקד באופן מלא במפעל הזה עם באיירן.
    כפי שלמשל צ'לסי ב - 2012, ליברפול ב - 2005, מילאן ב - 2007 עשו וזכו כי לא היה להם כל כך על מה לשחק בליגה(לא משנה אם בגלל אליפות קלה, או בגלל אכזבה).

הרי זה לא אחת הטענות של האנגליות לחוסר הצלחה באירופה שהליגה תובענית מדי עבור הקבוצות?

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתנהלים בפלטפורמה הזו עשרות דיוני כדורגל מדי יום. חלקם איכותיים, חלקם פחות, אך המכנה המשותף שלהם הוא שמתנהל איזשהו דו-שיח בין אנשים בעלי עמדות שונות ביחס לנושא מסוים. בעניין פפ - אלא אם התשובה שלך לשאלות הבאות: האם העונה של סיטי היא הצלחה? האם הוא ראוי להיחשב כאחד המאמנים הגדולים שידע הענף? היא דאבל YES!!! - אין פה באמת דיון אלא מאבק סמנטי מתיש ומשעמם בין אנשים שחולים לו על התחת לבין אנשים שהיו שמחים לתלוש את שערות ראשו הנותרות בכל פעם בה הוא מעלה את קולארוב כחלוץ שמאלי ואת זבאלטה כשוער מדומה. גם אלה וגם אלה, בסופו של דבר, מסכימים על נושאי הליבה.

לסיכומו של עניין, צריך להיות טמבל גדול כדי לטעון שהוא לא הצליח בברצלונה, צריך להיות טמבל גדול כדי לטעון שהשנים שלו במינכן היו הצלחה יוצאת דופן או אסון קולוסאלי וצריך להיות טמבל גדול כדי לא להכיר בכישלון שהוא עונת 2016-2017 של מנצ'סטר סיטי. צר לי אם זה מעקר לך את הדיון.

אלעד אוהב/ת את זה.
  14. סמואל אטו Member

הדעה שלך על הדיון זה לא האישיו, הדעה שלך לגביי מגוכחת( כאילו שאני טענתי שפפ אחד הגדולים אי פעם) והטון המתנשא שבו אתה מתנסח לא בדיוק גורם לי לרצות לקרוא את מה שיש לך לומר.
    זכותך לחשוב מה שאתה רוצה - מאבק מתיש, דיון משעמם, דיון ברמה נמוכה - אבל לא זכותך להגיד למישהו פה אם המילים שלו מיותרות או לא.
    לא מעניין אותך הדיון? דפדף הלאה, כמו שאמרת, יש פה עוד המון דיונים שמתקיימים מדי יום. אולי אחד מהם יהיה מספיק טוב בשבילך.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/17
  15. סמואל אטו Member

1. לא מבין למה הכנסת את קלופ ולבאנדובסקי, אני לא טענתי שהוא לא שיפר אותו.
    לבאנדוסקי עבר שיפור ביכולות מסויימות וזה שינה את הסגנון שבו הוא שיחק כחלוץ מרכזי. לא תסכים איתי, סבבה.

2. מה שפרגוסון עשה זה לא האישיו, אבל זה דוגמא נוספת למאמנים שלא הסתדרו עם שחקנים גדולים והחליטו שטובת הקבוצה היא להוציא אותם מהקבוצה.
    יכול להיות שפפ טועה בגדול עם אגוארו, אבל כרגע אי אפשר לדעת את זה.

3. אני לא מכיר את הסיפור סביב איך סטונס הגיע לסיטי. אם פפ רדף, לחץ והתחנן שסטונס יהיה האיש שלו בהגנה, אז ברור שהוא אשם בכך, אבל אם לא אז זו האשמה לא במקום.
    מעבר לכך, זה בסדר גמור כשמאמן טועה ברכש(קרה, קורה ויקרה) כל עוד הוא מתקן בהמשך וצריך לזכור שסטונס עוד ילד אז יכול להיות שעוד שנה-שנתיים תהיה פריצה גדולה ביכולת שלו ואז הרכישה שלו תיראה כמו החלטה גדולה.
    זה עניין של קונטקסט ובמצב הנוכחי הרכישה זו בעייתית כי ההגנה של סיטי היא בדיחה רעה, אבל פפ לא אשם שלאורך השנים אספו את השחקנים האלה ושהבלם-קפטן שלו פצוע לאורך עונה שלמה.

נ.ב.

אני רוצה להתייחס רגע לטענה שבנו את הסגל הזה בשביל פפ:
    אם בנו את הסגל הזה בשביל פפ, אז למה רוב מועמד לעזיבה בסיום העונה, חצי ממנו יזרק לפח ו-5-6 שחקנים משמעותיים ככל הנראה יצטרפו? זה סגל בנוי(ועוד במיוחד)?

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/17
מצב נושא:
הנושא נעול.