מנצ'סטר סיטי 2016/17 - עידן פפ גווארדיולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Kompany, ‏2/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שבהכרח מי שלא מסתגל לא מספיק טוב.
    יש שחקנים מעולים שקצב המשחק שלהם לא מתאים למה שמשוחק באנגליה. בין אם צריך לשחק מהיר או לא צריך לשחק מהיר באופן כללי בתור פילוסופיה של כדורגל.
    אני שוב אתן את הדוגמא של ורון, שחקן נהדר שהגיע בשיא הקריירה ונראה רע באנגליה. אני גם זוכר שהמשחקים הטובים ביותר שלו היו בליגת האלופות שם היה קצת יותר זמן עם הכדור. פוגבה עובר דברים דומים עכשיו, הרבה מהאיבודים שלו הם איבודים של התמזמזות עם הכדור, ראינו נגד הלחץ שלנו איך הוא נראה, כמו קשר מרכזי עלוב כשבעצם הוא שחקן מצוין.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פוגבה לא הציג משחקים גרועים כתוצאה מהסגנון בפרמיירליג - אלא כתוצאה מהסגנון של הקבוצה שלו והשימוש של מוריניו בו ובשחקנים מסביבו.

אני לא יודע כמה משחקים שלו ראית ביובנטוס, אבל הוא היה יוצא מן הכלל במרבית הזמן גם במשחק עומד וגם במשחק מעבר. גם ביונייטד עצמה העונה זכור לי לא מעט מהלכי היילייטס איך הוא משפיל את השומרים שלו במרכז השדה במשחק עומד ללא תנועה מסביבו.

נ.ב - אני לחלוטין לא מתכחש למשחק הקצבי בפרמיירליג, אבל יצא לי לראות לא מעט משחקים טובים מחוץ לאנגליה בקצב גבוה לא פחות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/17
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שאתה צודק.
    אני דיברתי על איבודי ההתמזמזות שלו ספציפית.
    אני לא רואה ליגות אחרות מאז שאני עבד שכיר, אין לי מושג איך פוגבה היה ביובנטוס.
    אנגליה אני רואה הכל, פוגבה הסריח הרבה פעמים בגלל האיטיות במשחק שלו.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שגם ליגת האלופות זו דוגמא מספיק טובה לראות איך גם קבוצות לא אנגליות משחקות בקצב מטורף.

בעיניי משחק הלחץ בפרמיירליג ברובה ברמה דיי נמוכה (לאו דווקא ליברפול של קלופ). יותר מדי פעמים זה נראה כמו תרנגולות שמתרוצצות ללא תכלית, לצערי. ליברפול וטוטנהאם עושות את זה במרבית הזמן ברמה גבוהה, כל השאר לא (צ׳לסי כתוצאה מבחירה).

5. סיונרה Member

גם אם נניח שבאנגליה באמת משחקים מהר יותר. קשה לי להאמין שקריסטל פאלאס או כל קבוצת תחתית אחרת בפרמייר ליג הייתה מסוגלת לכפות קצב משחק מהיר על קבוצות כמו יובה או ברצלונה.
    ההסבר היחיד שעד כה באמת נשמע לי משכנע הוא שבאנגליה אם תחזיק בכדור יותר מדי מישהו כבר יעיף אותך באוויר ולא תקבל על זה שריקה, לא יודע אם זה באמת נכון או איך בודקים דבר כזה, אבל זה יכול להיות.

6. k_700 Member

ברייקינג ניוז: אף קבוצה באנגליה לא שיחקה מהר כמו מונאקו העונה.

Raulito, Coutinho10, Ori8 ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברייקינג ניוז 2: אף אחת גם לא שיחקה כלכך לאט העונה כמו סיטי. בסופו של דבר ההצלחה של סילבה תלויה בפפ וכמה הוא יצליח להתגמש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זולה, אתה אומר את זה רק כי (גם) אתה נרדמת שראית את ארסנל מנסים לשחק משהו שנראה כמו כדורגל.

9. k_700 Member

נכון,
    אבל לא נראה לי שכשרון על כמו ברנרדו סילבה יכול לשחק רק בהתקפה על ספידים כמו מונאקו.
    הוא היה הארכיטקט של ההתקפה שלהם אבל הרבה גם כל כך הרבה כשרון כדי לשחק בכל סגנון כמעט וכשיש שחקנים טובים לידו.

אגב, חושב שאפשר לתת קדיש על הקריירה של סילבה הספרדי, נראה לי גם קרוב לסיום.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, כל מה שתספרו לי על יובה, מונאקו וכו', אני אקרא מה שאתם כותבים ואקבל כעובדה. אני לא פה כדי לדבר על קבוצות לא אנגליות ואני לא מבין מספיק מה שהולך שם.
    באנגליה, בלי קשר להאם זה איטי יותר ממונאקו או מהיר יותר מסיטי, אתה מגיע למשחק חוץ וקופצים לך על הרגליים, זאת לא קלישאה...אתה צריך לשחק מהר.
    זה אולי נובע מדרישה של הקהל לכדורגל מסויים כמו שהאוהד של גרין ביי רשם, אולי זה נובע ממסורת של כדורגל אנגלי, לא יודע אני לא נכנסתי לזה, אבל זאת עובדה ולא קלישאה.
    שחקנים שמשחקים מהר ושהם מהירים בעצמם, יש להם סיכוי טוב יותר להשתלב מהר באנגליה. יש גם דוגמאות הפוכות וכו' ברור.
    אם סילבה הזה הוא שחקן שעדיף לגדל אותו בתור אחד שישחק לאט, אולי פפ יוכל להכניס את זה לשיטה מסויימת שתעבוד עבור סיטי ועבור השחקן, יכול להיות אני לא פוסל את זה. בהתאקלמות הראשונית למשחקי החוץ, ובהתחשב בזה שהעונה זה לא בדיוק עבד לסיטי כמו שצריך, הוא יצטרך להזדרז בפעולות שלו אחרת הוא יתקשה.
    לא יודע מה הקצב של סילבה בד"כ ומה הקצב של מונאקו בליגה הצרפתית ומה נדרש ממנה במשחקי חוץ בנאנט וליל.

זולה, סיטי אולי מניעה את הכדור לאט במשחקי הבית, תסתכל במשחקים שהם כן הצליחו בחוץ באיזה מהירות הם שיחקו. במיוחד בשליש השלישי שעל זה הדיון שלנו ושם סילבה הולך לבלות רוב הזמן.

oranfu ו-Big Virgil אוהבים את זה.
  11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

*הצלחה של סילבה כל עוד פפ שם.
    הוא הולך להיות שחקן ענק מן הסתם, אבל הוא גדול ומוערך לפי המאמנים שיהיו לו בסופו של דבר - כמו אגווארו, דה ברווינה וסילבה הזקן. פפ הרי חייב לעשות התאמות בקיץ וזה לא מסתכם ברכש של כמה כושים מהריביירה.

לגבי אגווארו וסילבה הזקן, לדעתי הם צריכים לעבור לאיטליה/ספרד. פפ לא ישחק שנתיים ברצף עם שחקנים שהוא לא מחבב.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

דויד סילבה אמנם הזדקן אבל היה חלק חשוב בהתקפה של סיטי העונה, המסירות שלו חכמות מאוד והוא היחיד שם בחלק הקדמי שמביא אינטיליגנציה כזאת למשחק. אם מתכוונים לוותר עליו, אני לא בטוח שהטרנזישן יהיה כזה מהיר כמו שאולי חושבים.

אלעד אוהב/ת את זה.
  13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר לוקח אותו לצ׳לסי.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. Big Virgil Member

גיל סילבה הזקן שחקן אדיר. חכם, מהיר מחשבה וזריז רגלים אבל כאלה הם גם ברנארדו קד"ב וסאנה. לא רואה סרט שהטרנזישן שלהם יפגע בצורה משמעותית גם אם הסגל שלהם נשאר כמו שהוא עכשיו וסילבה הזקן עוזב. ברנרדו הרבה פחות מתמזמז עם הכדור מאשר סטרלינג או טורה שהרבה פעמים תקעו לסיטי את ההתקפות. כמו שקיי כתב בצדק הוא שיחק השנה בקבוצה שלפחות בצמפיונס (שם ראיתי אותם) הציגה קצב רצחני ומשחק מעבר קטלני והוא היה חלק מרכזי בהצגה הזאת.

15. k_700 Member

קיצר לא מתמהמהים שם-
    סילבה בסיטי.

מצב נושא:
הנושא נעול.