מסכמים עונה באייסוקר - אכזבת העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏10/6/08.

1. y56kh Member

אכזבת העונה היא העונה עצמה

2. קובי ברייאנט Member

אכזבת העונה ללא ספק יניב קטן הוא מקבל סכומים גדולים וציפו ממנו להנהיג את חיפה ולא עשה את זה ולכן הוא ללא ספקת אכזבת העונה,והוא רק הולך ונחלש מעונה לעונה הוא כבר סוס מת.

3. BeitaReaLiverpool Member

קרב קשה בין קטן, עזרן וג'וניור.
    משלושתם לא ציפיתי להרבה. עזרן היה צפוי שלא יצליח, בטח שלא בעונה הראשונה.
    קטן הוא אוברייטד מטורף, לא שחקן כזה טוב. ג'וניור הגיע עם רזומה מרשים, אבל לא הראה הרבה. האמת, אני לא ממש יודע, עם כל תוצאה שתהיה פה אני אסכים.

4. burning soil Member

יניב קטן היה די בינוני גם בעונה שעברה, למעשה מאז שחזר מווסטהאם היכולת לא בשמיים.

על עזרן, מכבי, או יותר נכון רוני מאנה, שילם פאקינג 850 אלף דולר, קיבלנו ממנו שער
    ליגה אחד ויכולת לא טובה, אח"כ הגיעה גם הפציעה שמנעה כל סיכוי להתאוששות מפתיחת
    העונה הגרועה שלו, אולי בשנה הבאה.

5. idos87 Member

יניב קטן.
    יותר מדי התעסקות בטפל העונה, פגעה בו מבחינה מקצועית. בעונה שמכבי חיפה לא נראית טוב, הוא היה צריך לקחת את המושכות. ברגע שהוא לא עשה זאת הוא פגע בעצמו ובקבוצה. מקווה שישתפר בעונה הבאה.

6. beitar4ever Member

התלבטתי בין קטן לעזרן, ובסוף החלטתי שאני בוחר בעזרן מכיוון שקטן נסחב אחרי היכולת הרעה של כל הקבוצה שלו, וחוץ מזה שלעזרן הייתה עונה בהרבה יותר גרועה מיניב.
    עזרן לפני עונה נתן 14 שערים למיטב זכרוני, והעונה הזו הוא פשוט היה כ"כ מסורבל בהתקפה ,כ"כ לא חד והוא לא הזכיר אפילו בקצת את עזרן של העונה באשדוד , בקיצור עונה מאכזבת של השחקן.