מס' 7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י k_agent, ‏18/8/03.

1. k_agent Member

מס' 7 הוא מספר חזק בכדורגל, לרוב שחקנים חשובים בקבוצותיהם לובשים את החולצה עם המס' 7 מאחור.
    ביונייטד הסיפור דומה, שחקנים גדולים לבשו את החולצה מס' 7, קחו לדוגמא את אריק קנטונה.
    אחריו החולצה הועברה לדיויד בקהאם הצעיר שלא איכזב והביא מנהיגות חדשה ליונייטד.
    "בקס" לא היה שחקן טכני במיוחד אבל הנחישות שלו המסירות והבעיטות חופשיות שלו עשו חיים לא קלים לשוערים. עם המראה של והיותו הבעל של ויקטוריה אדמס עשו אותו ואת יונייטד מאוד פופולריים, כולם חשבו שמס' 7 הוא השולט ביונייטד. כשקרה מה שקרה עם תקרית הנעל, שוב הכדורגל האירופאי הראה שאין גדול מהמאמן והקבוצה. ובקס נשלח לריאל.
    במקומו יונייטד חיפשו מס' 7 אחר, חזק, טכני, שיוביל את הקבוצה קדימה. בשלבים מוקדמים יותר, היה נראה שהשחקן הזה הוא רונלדיניו- שחקן ענק שעוד יהיה ביונייטד לפי דעתי.
    הוא רצה את יונייטד ויונייטד רצו אותו, הכל נראה טוב ויפה, אך פ ס ג' רצו סכום נאה יותר עבור הקשר/חלוץ. יונייטד היו בטוחים שהוא ילך אליהם לכן הם לא מהרו לסגור את העסקה ומשכו אותה יותר מדי, עד שבאה ברצלונה וגנבה את רונלדיניו מיונייטד ברגע האחרון.
    יונייטד המאוכזבים חיפשו אחר מחליף. וכנראה הם מצאו אותו, כריסטיאן רונלדו הוא ה 7 החדש של יונייטד, שחקן צעיר , רק בן 18, בעל מסירות ובעיטות טובות, אך בניגוד לבקהאם , יש לרונלדו יכולת טכנית מדהימה. ואת זה ראינו במשחק הידידות של ספורטינג נגד יונייטד ובמשחק הליגה הראשון של יונייטד מול בולטון.
    רונלדו הרשים את הקהל ואת המאמן והוכיח לכולם שהנעליים של קינג בקס, מס' 7 האגדי, לא כל כך גדולות עליו.

לפי דעתי הוא יהיה השחקן הכי טוב בעולם עוד כמה שנים וכולם יראו איזה מאמן ענק פרגי שהביא את רונלדו לאולד טראפורד.

2. ofer16 Member

רונלדו באמת עושה רושם של שחקן טוב, ואני רוצה להאמין שיכולת מול בולטון היא היכולת האמיתית שלו, אבל לא צריך למהר ולהכתיר אותו כמלך החדש של הכדורגל העולמי. בכל זאת, מי שראה את המשחק של לידס מול הפועל ת"א עוד עלול לחשוב שאלן סמית' חלוץ טוב... זה היה רק משחק אחד, ולא מעיר בהכרח על יכולת של שחקן מסויים.

פרגוסון לא גילה את אמריקה כאשר הוא קנה את רונלדו. אני מכיר אותו מלפני שנה-שנתיים, הוא מפורסם כבר כמה שנים בפורטוגל, ואפילו כמה אנשים פה בפורום הצליחו לזהות את הכישרון של הבחור במשחק מול מאן יו ששודר לא מזמן. לפרגוסון היה כסף, הוא היה צריך שחקן בעמדה הזאת, וקנה את רונלדו. לא משהו מיוחד.

3. ליהי Member

דיון שלם על רונאלדו הקטן? - אוקיי....

האמת? מאוד התרשמתי ממה שראיתי. הוא נראה לי שחקן עם טכניקה מעולה, שחקן שיש לו שתי רגליים מצויינות, הוא יכול לשחק בשני האגפים ויש לו מספיק ביטחון על המגרש, גם אם זה משחק ראשון, להוציא פאולים בעיטות חופשיות/פנדלים וכמובן את האמבציה הצעירה לחטוף כל כדור וכ'ו.
    עם זאת, אני חושבת שהעיתונים באנגליה, ובכלל, מרבים "לסגוד-ולהספיד", שזה בדיוק מה שקרה עם אואן,בדיוק מה שקרה עם ג'רארד ואלוהים עד לכך שמתי שיקלע רונאלדו לתקופה קשה זה גם בדיוק מה שיקרה למסכן.
    כשהוא מתרגם את היכולת שלו על המגרש מהללים אותו בצורה חסרת תקדים ואז שמו הולך לפניו, לעתים קרובות בהגזמה והקצנה מופגנת, וברגע שהיכולת מתחילה לרדת והוא נקלע לתקופה רעה ישר מספידים לו את הקריירה, ותוקעים כמה מסמרים בארון בו היא נמצאת. זה לא הולך ככה. במיוחד לא בחייו של שחקן כדורגל. דברים כאלה הורסים שחקנים ולפי דעתי כל הלחץ התקשורתי שמופעל עליו כרגע פועל אך ורק לרעתו. הסר פאגי יודע את זה ומנסה להנמיך את הפרופיל שלו. בוא נקווה שזה לא יצליח. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Reyes Member

כריסטיאנו רונאלדו אמר כי הוא גאה להיות מספר 7 בגלל פיגו.
    "כולם מספרים לי על בסט, רובסון וקנטונה ואני יודע שלחולצה מספר 7 יש מסורת מכובדת במנצ'סטר וכל אחד היה גאה ללבוש אותה. עבורי יש לחולצה משמעות גדולה: לואיס פיגו לובש את החולצה מספר 7. כשגדלתי בפורטוגל, פיגו היה מספר 7 בספורטינג, אני חלמתי להיות שחקן כדורגל כמו פיגו ורציתי את החולצה מספר 7".

5. StAtIk TzHoV Member

אחלה של כשרון ושחקן יונייטד הביאו להיות מספר 7 שראיתי אותו משחק מול מנצ'סטר במדי ספורטינג כבר ראיתי שהוא שחקן עם כשרון גדול וידעתי שהוא יגיע לקבוצה גדולה באירופה בשנה שנתיים הבאות לא ידעתי שמנצסטר תביא אותו ישר אחרי המשחק מולם בו הוא עשה להם בית ספר וכמה ששמחתי שיונייטד הפסידו כי אני כל כך שונא אותם ושהם הקבוצה הכי מסכנה לדעתי ...ומשעממת
    אבל אחרי שראיתי את המשחק מול בולטון ראיתי שרונאלדו הצעיר יכול לשנות את יונייטד ולגרום לה לשחק משחק יפה יותר טכני יותר הוא שחקן גדול התלהבתי ממנו יש עליו אבל הוא עדיין צעיר תנו לו עוד כמה שנים והוא יהיה גדול...