מפגש אייסוקר קיץ 2010

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏13/7/10.

1. Raulito Madridista

המפגש היה במתכונת מצומצמת פחות או יותר אך בכל-זאת היה משעשע.
    זה התחיל כשחיכינו לחינם בעזיראלי עד שמשה יסיים לפתח את התמונות שלו באחת החנויות שם.
    זה המשיך באוטובוס כאשר עידן(שער 7) החליט לרדת מהאוטובוס תחנה אחת אחרי כולם בטענה שזה עוצר קרוב יותר למגרש(אני בספק). עידן המשיך במגרש לשעשע כאשר התחלנו משחק אחרי ניצחון ובמקום למסור לי או למשה או בילבל את שנינו והכדור הגיע לחוץ של הקבוצה השנייה. אבל הכל ברוח טובה כמובן ועידן הראה גם כמה פעולות טובות בהתקפה.
    אני, כרגיל, הגנתית טוב, התקפית קצת פחות. חסר לי הגרוש ללירה וסיימתי בלי שערים. אבל בישלתי כמה שערים, אחד מהם לאבירם אחרי שיתוף פעולה טוב. הגעתי עם החולצה של גוטי הגדול והיו לי כמה מסירות שמזכירות במעט את היכולת שלו.
    ניר הגיע פעם ראשונה למפגש והיה הפתעה נעימה ללא ספק - הגנה, התקפה, כל דבר.
    דביר הציג משחק הגנה טוב ולדעתי זו הייתה ה'הופעה' הכי טוכה שלו עד עכשיו.
    הייתי דבוק למאור כל המפגש, כל הזמן היינו באותה קבוצה, גם בגלל משה. בהתחלה רק הפסדנו ומתן הפגין זלזול גדול חחח אבל אחר-כך הוא כבש שער מהסרטים וחזר לעצמו.
    אריאל הראה השתלטות אדירה על כדורים ארוכים וסיים אחד בקלאסה. הוא גם כמעט כבש בנגיחה אדירה. אחרי הגול שלו כל שחקני הקבוצה פירגנו לו - 'כל הכבוד על ההשתלטות על הכדור, כמו שחקן אמיתי', אך לאריאל זה לא הספיק והוא אמר - 'ומה עם הסיומת?'.
    עזרא היה נמרץ מאוד, כרגיל, ולרוב אני הייתי זה ששמר עליו, עד שהוא ומתן החליטו לעשות תחרות.
    אבירם כמו תמיד הפציץ עם בומבות מרחוק והיו לו לפחות שני שערים ממרחק.
    אבי כבש את שער הניצחון במשחק האחרון אבל השיא היה כאשר הגיע בזמן ולא איחר.
    כל-הכבוד גם לירון שהגיע ולא בייש את אוהדי ליברפול בניגוד לתומר המבריזן.
    ירדן לא שיחק אבל עשה צחוקים מהיציע והפתיע עם מצלמה. מצד אחד יוזמה טובה מצד שני האיכות של התמונות מזעזעת. דבר נוסף על ירדן - אני מתגעגע לגוטי וזה לא יפה מה שאתה עושה.

2. xavi6 Member

מה עשיתי, כולה שרתי לך כל פעם שנגעת בכדור "גוטי גוטי גוטי מריקון"..מי ישמע...ותפסיק לאכול את האוכל הבייתי, אני מחכה ליום שאשכרה תאכל שווארמה ביחד איתנו ולא קציצות דיאטטיות של אימא!

3. Raulito Madridista

א. אתה מלין על כל דבר שאני עושה.
    ב. הקציצות הן רגילות ולא 'דיאט'.
    ג. מה אתה חושב שבחיים לא אכלתי שווארמה? אכלתי. וגם את השווארמה בטאבון שם.

4. xavi6 Member

א. הכל מאהבה. כשאני שונא-אני מקלל. זאת הדרך שלי.
    ב. הקציצות נראות כמו חרא.
    ג. שקר.

5. W.Rooney Member

היה מפגש מצויין. עם החום הכבד, הצלחנו לעמוד ולשחק במשך 3 שעות כמעט בלי מנוחה !

דור לטעמי מס' 1, ולא בפעם הראשונה. איזה שקט, כל פעולה במקום, בלי כדרורים מיותרים. ענק !

ניר - שחקן גדול. עם יותר ביטחון יכול להפוך לאחד הטובים שלנו במפגשים האלה.

ירדן - כל פעם מוכיח מחדש שמספיק שהוא נוכח. לא חייב לשחק, העיקר שהוא שם. רק בשבילך שווה לי לקחת יום חופש מהצבא..

אריאל, לא תזיק קצת צניעות ! היית מעולה, אפשר אפילו לומר שדי החלפנו תפקידים הפעם וקיבלת ממני כדורים בדיוק לרגל..

משה שוער גדול. לא מבין איך לא ניצחנו במשחק האחרון עם עזרא, שהיה אדיר במפגש הזה למרות שכבש רק שער אחד.

6. Raulito Madridista

א. אז מעניין מה קורה כשאתה שונא.
    ב. אל תסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו.
    ג. לא נכון.

* בנוגע למפגש, שכחתי להזכיר את החום הכבוד. זו כבר מסורת לקיים מפגש אייסוקר כשיש את היום הכי חם בשנה, אך הפעם זה באמת עבר כל גבול. במשחק האחרון כבר לא היה לי חשק לרוץ וכבר פינטזטתי על המים הקרים מהטאבון.

7. George Best Member

מה שהיה הכי נורא בכל מה שקשור לחמסין - בשעה הראשונה הכפות רגליים של כולנו שרפו כאילו שיחקנו יחפים, זה היה נוראי...

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בטוח שיש לי חור בנעל הספורט מרוב ששרפה לי הרגל.

מתן, ענית לעצמך כבר בתחילת המשפט למה לא ניצחתם במשחק האחרון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

ודור, בקשר לסעיף ב', אין על אוכל ביתי, תאמין לי שאם לא הייתי בא כל הדרך מבאר שבע גם אני הייתי מביא את הקציציות של אמא. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

אהה כן, מחר אני יעלה תמונות פפרצי מהמפגש בטאבון. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

9. Tony Adams Member

רק עכשיו חזרתי מהצפון (ולא בטרמפים), וממש אין לי כח להגיב, לפחות כרגע, על כל המפגש, אז בקטנה.

היה כיף, חם, ומאתגר. בטאבון היה אדיר, והסרטון של ירדן? אדיר אחי.. אני רואה את זה בלופים.
    מתן, תודה על הטרמפ.. רק באסה הקטע עם הפקק ופלאפון.

10. xavi6 Member

אוהב אותך עזרא!

11. Tony Adams Member

מתן, אני עדין בשוק שלא הזכרת פה ולא במילה את הנסיעה הביתה. לצד אריאל ואבי.

12. George Best Member

עזוב את זה, אני עדיין מחכה להסבר רשמי לגבי ה"אפור"... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. Tony Adams Member

בהמשך יום, אריאל.