מפגש הפורום השני- סיכום

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏14/4/03.

1. ג'רי בית הלוי Member

לאחר שבוע של אירגון, הגיע לו מפגש הפורום השני של אייסוקר, והרי הסיכומים.
    למפגש הגיעו פיימן (p1^), רועי (Roy), מתן (זהובניק), עופר (ofer16), פולדש (LUFC), יונתן (Dyer), רני (רני פרידמן), אסף (reda), לירן (לירן-ביתר), תום (Tomzo), תום (המכור), ברוך (כתב במגזין) וניצן (ניצן).
    נפגשנו ב-12:30 (בעצם עופר, מתן, אסף ואני הגענו ב-12:30, כל השאר איחרו), ובסביבות 13:00, כשכולם חוץ מפיימן ורני הגיעו, התחלנו לשחק, וכשםה הגיעו, התחלנו משחק חדש. שיחקנו עד סביבות השעה 15:00, ולאחר מכן התכנון היה לא ללכת כולם לאכול, אבך בסוף הלכנו (לא כולם ביחד, חלק לקניון וחלק לפיצה).
    היה ממש נחמד, אני אמנם נהנתי יותר במפגש הקודם, אבל גם היום היה כיף, ורוב האנשים שבאו בפעם הקודמת באו גם היום.
    להתראות בחופש הגדול.

*התמונות יעלו מאוחר יותר.

2. reda Member

חחחחחחחחח ניצן תספר להם על ההחמצות שלך מולי....חחחחחחחח

בקרוב תבוא עריכה, אני יעתיק את מה שכתבתי בתכנון של המפגש..

עריכה:(זה היה מהיר...חח)
    זהובניק היה בן הטובים...אני הייתי השוער התותח (ותשאלו את ניצן פחחחח)
    אתם לא פותחים דיון עם התמונות סיקורים וכו'?

חחח אני בהתחלה באתי וגם עופר ניצן ומתן ושיחקנו כאלה מהלכים וכל הזמן עצרתי לניצן את הכדורים שלו והוא מתחיל לקלל אותי היה מזה צחוקים! בסוף הוא בעט לי ממטר וגם את זה עצרתי ואז הוא התרגז וזה היה גול חחחח

3. Don p1 Member

היה כייףףףף
    למרות שאני ורני באנו עם חמש שעות שינה בלילה, הרבה סיגריות וריח של איש מהקומיזץ של אתמול..

מי שלא בא הפסיד, ויותר מכל הפסיד את השער שלי לחיבור..

תמונות יעלו אח"כ..

4. זהובניק Member

וגם את השער שלישי מ-"30 מטר" :wink:

5. ofer16 Member

אני אספר את המפגש מנקודת המבט שלי...
    אחרי שלושה ימים של נסיונות לשכנע את אילן לבוא, ואלפי שאלות "אתה בא?" הצלחתי לשכנע אותו אתמול ב1 בלילה לבוא למפגש. התקשרתי אליו, וקבענו שניפגש בתחנה המרכזית, ומשם ניסע למפגש. הלכתי לישון בתחושת גאווה שהצלחתי לשכנע אותו...
    התעוררתי ב8 (עוד מעט הסיבות), ואחרי חצי שעה, אילן מתקשר אליי ואומר שהוא לא בא, כי "הוא עייף". לא כעסתי, אבל התאכזבתי שהזמר הדגול לא יהיה איתנו במפגש.
    למה התעוררתי ב8, אתם שואלים?
    ובכן, הבטחתי לניצן שאני אביא מוזיקה, ובעצם עדיין לא צרבתי שום דיסק... אז הייתי צריך לצרוב 4 דיסקים. הצורב האיטי שלי עשה את זה בשעתיים... בינתיים ראיתי סרט מצויין עם אדי מרפי. התקלחתי, התארגנתי, ולקחתי את אוטובוס 55 למסוף רידינג. לירן-ביתר התקשר אליי, ואמרתי לו איך להגיע, ושידבר איתי כשהוא יגיע לשם.
    הגעתי לספורטק בערך ב12:15, ושם ראיתי את מתן (זהובניק) ואסף (רדה) משחקים. הצטרפתי אליהם, ואחרי עשר דקות בערך ניצן הגיע.
    התחלנו לשחק 2 על 2 (אני עם ניצן) על מגרש והבקעתי שני גולים ללא מענה, ואז לירן-ביתר התקשר ואמר לי שהוא במסוף רידינג, והוא לא יודע איך להגיע. רצתי אליו, וחזרנו ביחד. כשחזרנו למגרש, ברוך, תום, תום זוהר, פולדש ודייר כבר היו שם. התחלנו לשחק, ואז פיימן ורני הגיעו. עשינו כוחות חדשים, וכמובן שהקבוצה שלי ניצחה... פירוט על המשחק יהיה יותר מאוחר. רני התגלה ככוכב ברמה עולמית, וגם רועי, ברוך, מתן ופיימן היו מצויינים. דייר, ניצן ואסף הצטיינו בשער.
    בסוף המשחק חלק הלכו הביתה, ואני, יונתן, פולדש, לירן וניצן הלכנו לפיצה האט. השאר הלכו לקניון. ניצן הצטרף אליהם.
    הזמנו פיצה, אכלנו, דנו בהגנה של ניוקאסל וברכישות המאסיביות שלהם מאיפסוויץ', ואז פולדש ויונתן הלכו הביתה, ואני ולירן הלכנו למסוף רידינג.
    חזרתי הביתה ברבע לשש, שרוף כולי מהשמש.

6. רני פרידמן Member

באופן אישי אני מאוד נהניתי במפגש היום. היה לי נחמד לראות את הפרצופים שמאחורי המרקע.
    אני אסכם את המשחק המותח, שהיה אמור להיות עד 7, אבל בגלל שאף קבוצה לא רצתה להפסיד המשחק הוכרע בפוטו פיניש מדהים לאחר תהפוכות רבות, לזכות הקבוצה של עופר, פולדש, דאייר, ברוך, רועי, ניצן ואנוכי.
    תקציר-
    המשחק החל בפתיחה מוחצת של שלישיית ההתקפה, רועי-ברוך- ואני, ועלינו ליתרון מוקדם של 4-0. פימן צימק ל 4-1, ואז רועי הרים כדור מצוין וברוך המשיך בוולה פנימה, 5-1. מאותו רגע, פיימן ואנוך לקחו מנהיגות, פולדש ותום זוהר, שמרו עלי כל הזמן שתיים, והקבוצה של הפרסי עשתה מהפך מדהים, 6-5, כולל שער מצוין של פיימן לחיבורים. לאחר המהפך הקבוצה עשתה התייעצות והחלטנו על שלושה שחקנים מאחורה, ושניים בהתקפה (שיחקנו עם שחקן פחות).
    ההוראה הזאת אכן בוצעה בהתחלה, למרות העייפות של רועי שהתעצל לשמור על פימן ה"מהיר".
    הפכנו את התוצאה שוב ל, 7-6 עם צמד שלי, וביצוע סלטה מדהימה בסיום הגול שבגללה נמתחה לי קצת המפשעה, אפרופו אופיר עזו. החלטנו על הפרשים, ופימן בכדור מהיר מצא את אנוך, שכבש, 7-7. אני לא בדיוק זוכר מי שם את הגול אחרי זה, אבל אני זוכר שהקבוצה של פימן-אנוך-זוהר ושות', עלו ליתרון מבטיח 8-7. שער אחד מהניצחון. חילופי מסירות של ברוך ושלי העמידו את רועי מול שוער, אך הוא החטיא ופימן אנוך זוהר ומתן יצאו להתקפה של 4-1 על ניצן בשער. ניצן בהצלת המפגש, שמר על שער נקי, ובהתקפת הנגד ברוך כבש את השיוויון, 8-8.
    בשלב הזה החלטנו על גול מכריע . דקה אחר-כך, התקפה מהירה וחילופי מסירות של ברוך שלי ושל רועי, ובסיומה ברוך הוריד לי לוולה, לפינה הימנית ובחצי גובה, שער גדול, 9-8, ניצחון מתוק, וגדול.
    באופן כללי, נהניתי מאוד מהמשחק עצמו, קצת פחות מהרמה. התרשמתי מעופר, שהשקיעה רבות והחזיק לקבוצתנו את משחק ההגנה, ונסלח לו על ההחמצה השלומיאלית של הפנדל.
    יצאתי גם קצת מאוכזב מהחמצת המספרת שלי לאחר הרמה טובה של רועי. יש לי רק טענה לפימן, שלא התאפק והכשיל אותי בברוטאליות שמתאימה רק ליוסי אבוקסיס, לאחר שעברתי שלושה שחקנים, ממש תודה לך פימן, הרסת לי את הברך.
    בסופו של דבר, אני נהניתי מאוד, ונחמד יהיה לעשות זאת שוב. ד"א, בדרבי הפנימי בתוך הקבוצה שלנו, ביני לבין רועי התוצאה נגמרה 5-2 לזכות הצהובים!. ברוך הוסיף גם הוא צמד אם אני לא טועה.

7. ofer16 Member

אכן, החמצת פנדל מאכזבת מבחינתי...
    אבל רני, אל תצטנע... עברת שם את כולם כמו כלום...

8. Roy Member

9. reda Member

אהם...הצלות המפגש היו כמה שלי, אחת הייתה שבעטו לי ת'פגז הזה שזה שהיה עם החולצה של בקהאם, ברוך לא? הוא בעט לי פצצה חצי גובה והדפתי השנייה שרועי בעט (אני לא הייתי בשער שהוא בעט..) ואז אני שמתי גליץ' ו...טוב לא משנה..חחחח בקיצור הדפתי לו תפצצה הזאת ברגל, השלישית הייתה שהצלתי מהקו, גם שלא הייתי שוער, והרביעית, רני, אני כמעט בטוח שאתה זוכר אותה הכי טוב אתה בעטת לי פגז לפינה ואני בזינוק/משהו לא ברור הצלחתי לסחוט מכולם מחיאות כפיים/מחמאות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

טוב אני יספר ת'מפגש מהנקודה שלי...
    אז קבעתי עם מתן להפגש איתי לפני כולם, בשביל לשחק סתם וזה, שיחקנו סטנגה, והובלתי עליו 3-0 במשקוף מדהים שלי, אבל אז הוא הכניס לי גול ו-2 קורות, התוצאה הייתה 5-3 לו, וכבר לא היה לי כח כי הוא לא הפסיק לבעוט החוצה ורצתי כל הזמן אחרי הכדור...בסוף נחנו קצת ואז עופר בא, עשינו קצת מהלכים ושטויות עד שניצן הגיע, והרס לנו הכל (חחח סתם) ושיחקנו גם מהלכים כאלה הרמות בעיטות מהאוויר נגיחות וכו', חחחחח חייב לציין שתסכלתי את ניצן כל פעם מחדש (ותשאלו אותו :wink: )
    אח"כ עשינו משחק אני מתן עופר וניצן שני הראשונים על האחרונים (המבין יבין) והם הובילו עלינו 3-0 בטעויות שלי בשדה...אח"כ עופר הלך להנחות את לירן-ביתר יעני איך מגיעים לספורטק וייבש אותנו כל הזמן, בסוף רועי פודלש ודייר באו, ואז ראינו את עופר ולירן באים גם, עשינו כוחות, שיחקנו כדורגל ונגמר 9-8, ואני הייתי לוח-תוצאות קרצייה...חחח
    אח"כ עשינו כוחות חדשים והקבוצה שלי הפסידה 2-1 עם טעויות לא אופייניות של פודלש בשער..אח"כ ביקשנו ממישהו שיצלם אותנו, ויצאתי לא משו חייב לציין, משו סינוור אותי (מעניין מה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx)
    ואז כל אחד הלך לדרכו, היה כיף לאללה! להת' במפגש הבא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון.... אני זיהיתי תוך שנייה לאן אתה בועט וישר שלחתי לשמה את הידיים. הייתי בטוח שזה בידיים שלי אבל הכדור טס ממש לחיבורים, כל זה היה בפחות משנייה.... הייתי המום. ספגתי היום 3 פנדלים אבל זה לא היה ניתן לעצירה... רני את ה5-1 אני עשיתי.... היה באמת באמת כיף ואני נהניתי יותר מפעם קודמת. שמחתי להכיר את לירן, רני, עופר, מתן ורדה...

חוץ מזה באמת היה אחלה!! ו....... התאכזבתי שאילן וליהי לא באו!

11. Roy Member

תורי לספר מה היה מנקודת המבט שלי....
    ב-12:30 כרגיל עם איחור היו אצלי תום תום וברוך.... נסענו לספורטק ראינו את רדה ניצן וזהובניק....
    ניצן בא לקראתנו ואמר שעופר הלך להביא את לירן-בית"ר....
    חיכינו קצת ואז באו פולדש ודייר...
    עשינו משחק של כל הרמת-שרונים + ניצן שהוא קצת רמת-שרוני, וניצחנו 3-4 כאשר השער המנצח הוא.... הפנדל המדהים.....
    אז באו רני ופיימן, ועשינו משחק שעל הנייר היה נראה מכור מראש, אבל התברר שלא...
    התחלנו כשלישייה התקפית מצויינת של רני את ברוך את רועי, וכבשנו חמישייה מהירה.... פולדש רצה להחליף כוחות אבל התעקשנו שהמשחק יהיה עד 7, ובקאמבק מרשים התוצאה הייתה תוך כמה דקות כבר 5-5..... אני לא זוכר את התהפוכות, אבל אני זוכר שאיבדנו את הראש, רני נהיה טיפה אגואיסט, לי ולברוך נגמר האוויר בריאות, אני לא רדפתי אחרי פיימן, ו.... המשחק נהיה שכונתי....
    אבל המהלך האחרון היה שווה את הקאמבק שקיבלנו בראש....
    ברוך או רני הכניסו לי כדור לאחד על אחד (זו ההחמצה שדיברת עליה רני, לא החטאתי אחד על אחד שאחריו הם החמיצו 4 מול שוער.... אולי זה היה ברוך), בעטתי, אסף עצר כמו גדול, ואז הכדור חזר אליי, הקפצתי לברוך, שהוריד לרני, שהפציץ את הרשת בוולה...
    אח"כ עשינו משחקים משעממים ולא מעניינים, ובסוף כולם התפזרו....
    הרמת שרונים כולל ניצן שכמו שאמרתי הוא גם רמת שרוני, הלכנו לקניון רמת אביב....
    אכלנו סבארו וניצן נחנק עם הסושי שלו, הסתובבנו בחנות של נייק והסתכלנו על בשמים במשביר עד שפולנייה מטומטמת גירשה אותנו, ואז חזרנו הביתה....

עוד מעט אני פותח במבצע מיוחד...

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוי למען האמת במשחק הראשון נגמר 4-4... אם אתה זוכר (בלי להתנשא או משהו אבל זו האמת... :wink: ), אז ירדתי בגליץ' גדול ולקחת לך את הכדור, ואז קמתי והפצצתי את הפינה ונגמר 4-4...

13. Roy Member

החלטתי לפתוח בתחרות "מבצע המבצעים", או אם תרצו "מהלך המהלכים".... אני אתן רשימה של עשרת המהלכים המרשימים של המפגש, ואתם תדרגו, וכל מי שיהיה לו משהו להוסיף, יוסיף...
    מהלך מס'... 1. הפנדל של רועי. תיאור- אסף מציל בידו כדור מהקו, ופנדל נפסק לקבוצה של רמת-השרון. תום אנוך מבקש לבעוט, אבל אני משתלט לו על הבעיטה תוך איחולים שלו שאני אחטיא. אני לוקח מרחק הרצה של מטר, מתקדם בצעדים לעבר הכדור, וללא תנופה יורה טיל לחיבורים של יונתן המזנק. אין ספק, כולכם נשארתם פעורי פה :)
    מהלך מס'... 2. ההצלה של תום אנוך. תיאור- רני מתקדם ויורה כדור שתום הודף, הכדור חוזר אליי, ואני בלי לעצור שולח וולה. תום מתעופף ובמין זינוק מוזר הודף את הכדור לקו ומשם לידיים שלו. הצלה גדולה.
    מהלך מס'...3. הדריבל של רני. תיאור- היו הרבה, אז בואו ניקח את הדריבל שהוביל לגול השוויון 7-7. רני עצבני מהשער שחטפנו, לוקח כדור על מגרש שלם, ומסיים בבעיטה חדה וחזקה אל הרשת ,כל הדרך אל השוויון.
    מהלך מס'...4. ההצלה של אסף לבעיטה של רני. תיאור- רני עם עוד דריבל (או שזה היה מהלך קבוצתי) בועט כדור חזק ברגל שמאל לפינה, אסף מזנק והודף החוצה. כולנו משתאים איך ילד בכיתה ו' לא מפחד מבעיטה של ילד בכיתה י"א, וזה עוד היה די חזק.
    מהלך מס'...5. הסולו של פיימן. תיאור- פיימן לוקח כדור על עצמו, עובר אותי, ואני מתעצל לרוץ אחריו. ממשיך עם הכדור, ממשיך, ממשיך, ממשיך, ממשיך (טוב די נמאס...) ובועט כדור בימין שטס לחיבורים של ניצן. אני עומד מאחור עם ידיים על הראש (כאילו "יואווו" או "שיואווו" חח סתם) ורני זועם.
    מהלך מס'...6. בקהאם את ואן ניסטלרוי- השם שכובש השער בחר למהלך. תיאור- רני מחלץ כדור בהגנה, ושולח אותי באגף ימין. אני מתלבט מה לעשות עם הכדור, ורואה את ברוך דוהר באגף שמאל לעבר השער. בלי לעצור, אני מרים בנגיעה כדור אדיר בחצי גובה, שנוחת בדיוק על הרגל של ברוך, ומשם לחיבורים של השער. שער שגרר צעקות "וואו" מכל עבר.
    מהלך מס'...7. דאבל פס ליד הקרן. תיאור- השער השני של הקבוצה שלי. אני מוציא קרן קצרה, ברוך מחזיר לי, אני מחזיר לו, שוב לי, ומשם לפינה הקרובה, כאשר הכדור חולף בין אסף ותום אנוך.
    מהלך מס'...8. הנגיחה של תום זהר. תיאור- הרוב אולי לא יזכרו, אבל זה היה מין כדור קרן שיצר ערבוביה, ותום נגח לפני השוער (שהיה ניצן), אל המשקוף והחוצה.
    מהלך מס'...9. הגול של יונתן. תיאור- חחחח לא זוכר בדיוק איך זה היה, אבל אולי יונתן יוכל לתאר לנו יותר טוב. זה היה מין מהלך מסירות מצוין של כל הקבוצה שבסופו של דבר השאיר את יונתן אחד על אחד, והוא כבש את השער הרביעי של הקבוצה שלנו.
    מהלך מס'...10. המספרת של רני. תיאור- כדור קרן שלי, רני במין חצי מספרת בועט כדור די חלש, שלא התלבש לו. אבל זה נכנס למצעד בגלל הכוונה...

עוד מהלכים שעומדים בפני כניסה למצעד, שבירת הברך של רני ע"י פיימן, הסלאלום שלי כאשר רני מפנה לי דרך, אני מתקדם עד שאני בועט ואסף שם רגל ומעיף, הפנדלים היפים של פיימן וברוך, החמצת הפנדל של עופר, הפאול שלי על פיימן לקול צהלותיו של רני, הפצצה שרני בעט על פיימן ולהפך, ההחמצה של 4 על שוער של פיימן, תום, תום ולירן אם אני לא טועה, ועוד ועוד...
    כל מי שזוכר עוד דברים שיכתוב.

יאללה, לדרג!

14. ג'רי בית הלוי Member

ולהלן התמונות:

http://members.rambler.co.il/nitzanlivneh/ניצן.Xxx
    אני, ניצן

http://members.rambler.co.il/nitzanlivneh/...לדש%20מיואש.Xxx
    פולדש (LUFC) שלנו משועמם בשער

http://members.rambler.co.il/nitzanlivneh/...ועי%20עמיקם.Xxx
    רועי (Roy),תמונה ראשונה

http://members.rambler.co.il/nitzanlivneh/...מיקם%20יושב.Xxx
    רועי, תמונה שניה

http://members.rambler.co.il/nitzanlivneh/...יימן%20ואסף.Xxx
    פיימן (p1^) ואסף (reda) מחכים לתורם להשתתף במשחק.

http://members.rambler.co.il/nitzanlivneh/...0את%20המשחק.Xxx
    רני פרידמן מתחיל את המשחק

בקרוב עוד תמונות...

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת קשה לדרג כי אני לא זוכר את כל השערים.... רוי שכחת להוסיף את השער שהשווה ל4-4 במשחק הראשון.... :wink:

טוב כמו שרוי ביקש אני אתאר את השער החמישי שהוא התבלבל וכתב הרביעי.... אם אני לא טועה רני רץ בצד ימין עם הכדור, אני הייתי יחסית באמצע בינו לבין ברוך ועליי שמר איזה מישהו. רני מסר לי את הכדור, קפצתי מעליו וזה הגיע לברוך. רדה יצא עליו ובנגיעה הוא השאיר לי (רני בשלב זה הפסיק לרוץ אבל אני נשארת בקו מקביל עם ברוך), ואני מול שער ריק הבקעתי.....