מקומות בילוי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏2/11/02.

1. יוגב אסולין Guest

טוב בדיון זה כל אחד יכתוב את מקומות הבילוי שהוא הכי אוהב.. וגם את מקומות הבילוי הכי מצליחים בעיר שלו. שנידע לאן ליסוע.

טוב הבילוי המועדף עלי זה מסיבות של מזרחית... אני אוהב את האווירה שזה כמו בכדורגל.. ועל אותו עיקרון אני אוהב ללכת למשחקי כדורגל וכדורסל... אם אחד מאלה לא יוצא אני מעדיף סתם לשבת לאכול איפשהו או את בר... ואני הכי הכי לא אוהב לרקוד... כי אין שמה מזרחית וזה מעצבן!!

מקומות בילוי.. בעיר שלי אין ממש.. כאילו יש כמה מסעדות חדשות ומקומות לשבת אבל ממש לא משהו רציני. רוב הבילוים הם באיזור אשדוד... שמה יש באיזור תעשייה מאל מקומות לרקוד לאכול להשתכר וכו'.. וגם יש את חוף הקשתות שהוא אחלה מקום

2. Julian Joachim Member

טוב, בירושלים אין הרבה מה לעשות...

אנשים שאוהבים לצאת יורדים לעיר בעיקר, מסתובבים שם ומשתכרים.
    חוצמזה, אפשר ללכת לסינמטק או לרב חן לראות סרט, או ללכת למושבה (אותו ריטואל כמו בעיר, כדי להשתכר...).

מבחינת מועדונים, יש את האומן 17, מעוז הערסים הירושלמים... מה שכן, אחלה דיג'יים יש שם. עוד מועדונים סבירים: התעשייה (ערסים), האוריינט (סתם דפוק), הצוללת (פריקים, היתרון - נרגילות) והקמפוס (לא הייתי שם לפחות שנתיים, אבל הבעייה של המקום הוא שהוא פשוט בגודל של חדר פלוס מינוס).

הבילוי המועדף עליי זה ללכת לחבר, ושם או להשתכר (מסיבה, או סתם בעיר) או סתם לשבת ולהסתלבט עם הנרגילה...

וכמובן לישון...

3. יוגב אסולין Guest

באומן 17 יש מסיבות טובות. ואולי החודש יהיה שמה גם מסיבת מזרחית גדולה של "גלי צה"ל" ואני הולך...

בכל מיקרה יש לכם שמה מקומות בילוי אבל המצב הביטחוני די הרס את זה בזמן האחרון..

4. המכור Member

ברמה"ש הכול זה למבוגרים ולצפונבונים!!!!!!
    יש פה רק:
    מסעדות
    ומספרות

נמאס לי מהקטע הזה.....

5. Don p1 Member

אחחחח נתניה, נתניה..
    אצלנו בנתניה השקטה יש שתי אופציות:
    הראשונה לצאת לכיכר העיר היפה והשקטה שלנו, ואז ולסיים את הערב אחרי שחטפת מכות בידי שתי קפקזים זועמים עם ודקה ביד, ראית לפחות שתי אנשים נדקרים, ואחרי שגנבו לך את כל הכסף במשחקיה.

והשנייה והיותר ידידותית לצאת למועדונים שבסביבה, שמה מאגר הערסים נמוך בהרבה.

חוויתי כבר את שני אופציות הבילוי, השנייה טובה יותר...

6. RE-QL Member

אתה דפוק?!.! גם אני חשבתי ככה ועכשיו פתחו את סיטי סינימה! עם 21 בתי קולנוע בפנים! וזה ממש לא רחוק ליד השדות!

7. juva Member

טוב בראש העין יש רק דבר אחד לעשות(ז"א דבר אחד שהסיכוי שלך להשאר בחיים אחריו הוא יותר מ6%) ללכת לאיזה גן אחד ולצפות במרוצי אופנועים לא חוקיים, אם לא זה, סתם מסתובבים בראש העין, שתי האופציות משעממות באותה מידה, אם כבר כן! עושים משהו, אז זה לרוב ללכת לסרט(בפ"ת או בהוד השרון) או במקרים נדירים יותר לצאת לאיזה מועדון בת"א....

8. Kgt1 Member

חחח בול אני משתעמם לי למוות בתקווה למצוא משהו מעניין להערב -- ואני מוצא את הדיון הזה (-:
    יוגב, כל המקומות אצלינו די מיצו את עצמם... יש הצעות למחוץ לעיר?

9. המכור Member

על מה אתה מדבר???קודם כול זה לא נחשב כול כך רמה"ש דבר שני אתה רוצה להגיד לי שכול יום תלך לשם(לסרט)???!!!! לא....יפה.... צריך עוד דברים ברמה"ש

10. Rossoneri Member

זה שייך לרמת השרון ואין על זה ויכוח, מהיום רמת השרון מתפארת על בית הקולנוע הגדול ביותר במזרח התיכון (כן... מה לעשות, זה אצלנו, כאן, ברמת השרון). בכל מקרה אין הרבה מה לעשות פה, וכל מה שיש זה לקחת מונית ולצאת למועדון בת"א, ללכת למסיבה ליד הים בהרצליה ולאכול בנאפיס, או סתם להשתכר פה באחד הגנים (שזה דווקא כיף לא נורמאלי).

11. TsIgAlKo Member

בתל אביב יש מלא מועדונים...... כמעט כל שבוע נפתח אד חדש

12. Rossoneri Member

לאאא.. אני לא מדבר איתך על חדשים שנפתחים כל יום בשמות כמו רוסטביף... אני מדבר איתך על הדום, על הטי אל וי, אתה מבין מה אני מדבר? זה מסיבות...!

13. Tomzo Member

אני חושב כמו תום (המכור) שרמה"ש זו העיר הכי משעמת שקיימת ביקום!!!
    הייתי מת שהיה לי מה לעשות כאן היום!!!
    תראו מה אני עושה בכזאתי שעה רושם הודעה לכאן.
    אתם רואים כמה משעמם זה כאן?!
    פיימן אתה הרגת אותי!!
    ואתה מראש העין דוקא נראה לי שאתם עושים שם חיים!!!
    טוב בכל מקרה כולם תגידו תודה שאתם לא גרים כאן כי הייתם מתים משעמום

14. RE-QL Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח פרדס מתי הפעם האחרונה שאתה השתכרת? לא ראיתי אותך שיכור אף פעם! בירה לא משפיע עליך בגרוש...

15. Kgt1 Member

בקשר למקומות משעממים... לא ממן "התמזל מזלי" לבלות ערב שישי בפ"ת. אני בתור אשדודי פשוט הייתי בהלם ממה שהלך בקניון היחיד שפתוח שם ביום שישי - ראשית בכל הקניון רק "מסעדה" (מקדונלדס) אחת פתוחה! פעם ראשונה בחיי שחיכיתי בתור 10 דקות במקדונלדס... אבל הדבר היותר מדהים זה התור לקולנוע שם (כנראה מקום הבילוי היחיד הפתוח בפ"ת בשישי בערב) - חצי שעה מינימום! לקולנוע! רחמים לנוער...