מרטין או'ניל...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Asaf, ‏20/1/03.

1. Asaf Member

הקדמה
    לדאבוני לפחות לכל הדעות בברטניה, אדון או'ניל מוערך עד מאוד באי הבריטי..
    העובדות מדברות בעד עצמם, וידוקה (המסעדן המתמיד בלידס) ולארסון (אוזן הזהב) הם שם דבר בבריטניה בפרט ובאירופה בכלל עוד הישג לזכותו של מרטין? האומנם? יהיה נכון לציין שמרטין אכן טיפח את אותם שחקנים וכן זאת עבודה קשה מבורכת ובהחלט לא מבוטלת אך אבוי כי אדון או'ניל כלל לא הביאם לסלטיק, אלא מאמנה הקודם ( אני יהמר על מקלייש אבל אני בהחלט לא סגור על העניין)..
    נכון לשעה, סלטיק משחקת את התפקיד הראשי והדומיננטי בליגה הסוקטית, הרבה בזכותו אך השליטה של ריינג'רס עד עידנו הייתה כה רמה כך שאני בספק אם מישהו אחר לא היה "גונב" את התואר,אבל שוב הטה את הכרוסלה לגמריי וביסס את סלטיק כהנ"ל..
    הוא בז לשחקנים כדוגמת ברקוביץ ומאפייני המשחק שלו דומים במקצת לצד השחור של ליברפול- חלוץ אחד ועוד עשרה בריונים, לפחות בליברפול יש להם חן ואחוות משחק

אותם בודדים שעוקבים אחרי הרוחות על האי הבריטי (בעיקר עיתונאי רשת) לבטח רגילים כבר לפרשנות הקבועה לגבי ספקולציות או'ניל, איש איש בקבוצתו..

הוא סירב לקבל על עצמו את מתנות לידס, וכל זאת בתקווה לתפוס את מקומו של הקולוגה מאירלנד כזכור או'ניל ילד צפון אירלנד...

האם יש לו מקום בצמרת הכדורגל האנגלי ( אהממ.. תעבת ברקו)???
    קטילות, תיקונים, פרשנויות את מוזמנים להגיב ואפילו להטות את הדיון ( אולי לנושא ממוקד יותר)

2. Julian Joachim Member

אני בטוח שלא הבנתי את כל תוכן ההודעה, אבל לשאלה בסוף אני אתייחס.

מרטין או'ניל הוא מנג'ר מצויין ומתאים לאמן בכל הרמות, במיוחד בכדורגל האנגלי שם המנטליות דומה מאוד לכדורגל הסקוטי, למרות הפן התחרותי יותר באנגליה (יותר בלשון המעטה). חוצמזה, הוא הגיע לסלטיק מלסטר, יענו הוא כבר אימן באנגליה, ודי בהצלחה אם יורשה לי לומר, ככה שהוא לבטח מתאים לאמן גם בקבוצת צמרת.

3. ScouserAndy Member

וידיד שלי אוהד סלטיק, אומר שאו'ניל נמצא במגרשי האימונים של סלטיק רק יום אחד בשבוע. הממ...

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שדיי הבנתי מה שהוא ניסה להגיד.....

מרטין אוניל מטפח שחקנים והופך אותם לשם ודבר באנגליה. הוא רוצה להיות מאמן נבחרת ולא לידס...

עכשיו דעתי,

באמת אוניל מאמן מעולה. אין לי הרבה מה להוסיף, אבל כן, מגיע לו להיות בצמרת של הכדורגל האנגלי.

5. burning soil Member

הוא מאמן טוב מאד,ויכול להתאים לקבוצות מרכז טבלהצמרת תחתונה בפריימר ליג לדעתי
    כבנאדם הוא גועל נפש ואני לא אוהב אותו לעומת מאמנים אחרים,צריך לזכור שההבדל בין סקוטלנד לאנגליה ענק..