משבר בלידס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏4/11/02.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם נפתח דיון כזה כבר, אבל זה קצת שונה....

אחרי הפסד נוסף אתמול, הפעם בבית לאברטון (1-0) זה כבר רשמי. ללידס יש 14 נקודות מ-12 משחקים, כשהיא רק במקום ה-13. ניצחון הליגה האחרון של לידס היה איי שם בספטמבר, 1-0 על מנצ'סטר. מאז הקבוצה לא מנצחת, וגם כניסתו להרכב של הבלם טדי לוצ'יץ' לא עוזרת.
    בטוח שלא בשביל תוצאות כאלו הובא וונבלס, וכל הקבוצה מאכזבת למעט הכוכב הארי קיואל, שדווקא העונה פורח.
    האכזבה הגדולה עד כה היא החלוץ הצעיר אלן סמית', אשר כבש עד כה רק 2 שערים. סמית' לא משחק טוב, ולעתים לא מוצא את עצמו. לעתים רבות ניתן לראות אותו יורד להגנה, אך לא בשביל זה הוא נמצא שמה. הוא מתעסק יותר מדיי בשטויות ומציק לשחקני הגנה בדרכים מלוכלכות. הקבוצה גם כן מכרה את החלוץ רובי קין, וההתקפה תלויה רק בוידוקה. כמו כן בקבוצה מחכים לחזרה המיוחלת של רובי פאולר, שיגיע עם ציפיות רבות.
    http://www.givemefootball.com/html/images/POY/SMITHBIG.Xxx

2. the_secand Member

צודק כאם כבר באמת מדובר במשבר לא כמו אצל ארסנל
    אבל אני מאמין שלידס תצא מזה סה"כ יש להם קבוצה מצוינת
    ואני מאמין שברגע שהם יעברו את הפו... במידה שאם יעברו הם יעלו על דרך המלך אבל אם חס וחלילה הם לא יברו אז אני פשוט לא רוצה לחשוב על מה שיקרה שם
    אבל דבר אחד בטוח המאמן לא ישאר במיקרה כזה

3. the_secand Member

פיטר
    רידסדייל הבעלים של לידס נותן היון גיבוי למנגר שלו ואמר שהוא מצפה לסבלנות מצד האוהדים שלהם
    "רוב האוהדים שלנו עדיין תומכים בוונבלס,
    ומאמינים שיעשה את עבודתו. זה טבעי שביכולת כמו שהיתה לנו באחרונה
    האוהדים יביעו בקול את דעתם, אבל ברור לי שיש לנו את הכישרון
    לחזור לעצמנו. בשלושת המשחקים האחרונים כבר היו סימנים לכך
    שאנחנו משתפרים"
    והוא עוד הוסיף ואמר שטרי נכנס בלחץ של זמן ושהרבה אחרים לא היו מצליחים לעשות חצי מממה שהוא עשה
    הוא בא כמעט אם פתיחת הליגה ושחלון העברות נסגר

4. Julian Joachim Member

כן, יש משבר בקבוצה.

קשה להצביע על הבעייה המרכזית. השוער משחק טוב מאוד, ההגנה גם כן טובה מאוד על אף הפציעות המרובות, וידוקה וקיואל כובשים בכמות סבירה... כנראה שהבעיה נעוצה בקישור.

המעבר של קיואל לעמדת החלוץ, השאירה את לידס עם קישור מאוד אפור, בהנהגתו של לי "נה נה נה לא תדעו אם אני חותם על חוזה חדש" בוייאר, ותמיכה רעה בינתיים של באקה (ח-ל-ש...), דאקור (יותר טוב, אבל עדיין לא מה שמצפים ממנו) וניקי בארמבי, שמשחק דווקא טוב לדעתי, אבל ככל הנראה לא לדעת המאמן.

מקווים בלידס שהשינוי יבוא עם חזרתו של פאולר מפציעה. ונבלס אמר בפה מלא שאם לא יהיה שיפור עד חג המולד, מתכננים להביא שחקן נוסף לקישור, כשעל הכוונת קלברסון, אלוף העולם הטרי.

5. RE-QL Member

לידס באמת צריכים לחכות לפאולר ואז להעביר את קיואל אחורה למרות שהוא עדיף מקדימה כי פשוט הקישור של לידס לא טוב... אבל היחיד שאני רואה טוב בלידס חוץ מקיואל ורובינסון הוא ברמבי שפשוט משחק מצויין ואני לא מבין למה אומרים באנגלה שלידס טעו שקנו אותו מליברפול מחיר זול מאוד בשביל שחקן איכותי מאוד