משחקי בית א': קוסטה ריקה גוברת על בוליביה

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י Franco, ‏5/7/11.

1. Yotam Member

משחק מרהיב ביותרר! אני ראיתי את ה-10 דקות האחרונות, קולומביה יוצאת למתפרצות ויודעת לנצל מצבים מבלי לאבד כדורים. אני חושב שעם כל הלחץ הצפוי עד סוף המשחק יבוא גול מכריע לאחד הצדדים.
    עוד החמצה! - פלקאו בועט ורומרו עוצר! - אהבתי את סגנון המשחק והאווירה.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גאגו לא שכח לשחק כדורגל, איזה הבדל במשחק של ארגנטינה איתו על המגרש במקום קאמביאסו. מפתיע.

3. Yotam Member

נגמר הסיוט של ארגנטינה גם להיום - 0-0 בין ארגנטינה לקולומביה. סיוט לכל דבר. ההתקפה של ארגנטינה הייתה לא מסודרת וכל שחקן הלך לבדו בסופו של דבר השחקן המצטיין היה שוערה של ארגנטינה, סרחיו רומרו שהציל אותה משפלכבר בשלב הבתים.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם כבר 0-0 אז שיהיה ככה, משחק ברמה גבוהה ומאוד אגרסיבי.

איש המשחק הוא רומרו, במשחק שעבר מבלי להצטיין הוא דאג לנקודה שעצר את מורנו, היום הוא כבר עצר פעם אחר פעם את התקפת קולומביה. 2 נקודות על שמו. סוף סוף שוער שמביא נקודות.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/11
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מאוד מאכזב מבחינתנו לאור מה שקרה על המגרש, ארגנטינה החזיקה יותר בכדור, אנחנו היינו טובים ומסוכנים יותר. למרות זאת, אני לא חוזר בי ממה שאמרתי לפני המשחק, אני קונה תיקו ועכשיו הכל תלוי בנו כדי לסיים באופן לא צפוי בראש הבית.

אה ומזלה של ארגנטינה שמי שהגיעה לטורניר זו קוסטה ריקה הצעירה ולא יפן.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. Valencianista Member

השוער הכי טוב בעולם כבר כמה שנים, האוברייטד הכי גדול שקיים בכדורגל העולמי, ואני יכול לחתום על זה.

ומסי, הביתה. העם רוצה פאסטורה! לא יתכן שהשחקן הזה לא יעשה כלום, מה שגמר לי את האמונה בו זאת הבעיטה החופשית הכי מזעזעת שראיתי אי-פעם. מצב כל כך טוב ועוד ברגעים כאלה.. בלי בושה מעיף את זה ליציע. פשוט מתסכל.. אני כנראה אומר את זה מתסכול עמוק, אז לא לקחת את זה אישית. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

7. WHITE HEART Member

IDANS........ יא אללאה!=).

איזה משחק ללא ספק 3 נקודות לקולומביה. איזה קבוצה, איזה פוטנציאל, ככה נראת נבחרת שרוצה להגיע רחוק. אם היה לי ספק בבחירה שלי בקולומביה כ"קבוצה שלי" לטורניר (אחריי השמחק הראשון שהם נראו סוג של אוסף ברוב המשחק) אז היום נוכחתי לדעת שיש קבוצה וקבוצה עם פוטנצאיל. על ארגנטינה אני מעדיף לא להגיב,ולחסוך לעצמי עצבים על איך שחלק מהם נראים.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק בהחלט טוב, סוף סוף אפשר לומר שהיה משחק מהנה, אבל מאכזב מאוד שהוא יסתיים ללא שערים, ואני מתכוון בעיקר מהצד של קולומביה, ההחמצות בחצי הראשון היו לא נתפסות, גם החצי השני מצב אחד היה חייב להיכנס, קולומביה יכולה לחוש בהחלט פספוס ואכזבה, הם שיחקו נהדר, פלקאו הראה מה יש לו ברגליים, גם גוארין, באמת חבל שלא כבשו, היה מאוד נחמד לראות את ארגנטינה אולי לא מעפילה לשלב הבא.... אבל בשיטה הקיימת זה לא יקרה.

9. Akdemia Member

קולומביה כאלה גרועים שהם פספסו פה ניצחון גדול.. אבל קולומביה וטכניקה זה שני דברים שלא יפגשו לעולם כנראה, מזל שהם יודעים קצת בושידו ויש להם אצני 100 מטר טובים. אידוטים, אולי ככה הייתם פוטרים אותנו מהאפס הזה המאמן, שכנראה ינצח את קוסטה ריקה ויספר לנו סיפורים על כך שהתאוששנו ושטויות כאלה.

אני במקום מסי גם ועוזב את הנבחרת העלובה הזאת, ועד שלא עוזבים אותו בשקט הוא לא צריך לחזור. גם שמים הכל עליו, גם המאמן דופק אותו עם התפקיד במגרש, וגם שם לו שחקנים שעושים לו דווקא ומחמיצים כל הזמן, אסקייל לאבצי מביך.. אם סבתא שלי במקומו בנבחרת ארגנטינה כבר עם 6 נק'.

גאגו :aaarofl:

טאו בסוף בכוונה בעט לאמצע, הוא ידע שהוא לא חוזר לראסינג אם היה מבקיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

10. GRANDE LAZIO Member

מסקנות שלי מארגנטינה

באטיסטה הביתה
    מסי לספסל

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הרבה הבנה בכדורגל אין לך כנראה....

הרבה זמן לא ראיתי כזו תגובה מטופשת. קולומביה וטכניקה מעולם לא ייפגשו?!? כמה פעמים ראית את נבחרת קולומביה בחיים שלך, רק היום? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx אחד מהשחקנים היותר טכניים משחק בקבוצה שלך ופצוע מפברואר, אתה יודע איך קוראים לו?

בושידו? לקולומביה יש את ההגנה הטובה ביותר בדרום אמריקה יחד עם פאראגואי ואולי בראזיל. שחקנים מהירים בכנפיים ושני בלמים מנוסים וחזקים כשעל הספסל יש עוד שני הרי אדם. למעט הפאול של אגילאר בהתחלה שהצדיק צהוב, קולומביה שמרה מ-ו-ש-ל-ם על ארגנטינה וסאנצ'ס עשה עבודה מדהימה יחד עם אגילאר. זה שמסי ושאר החברים שלך עשויים מקרטון, זה לא בעיה של קולומביה. לא היה ולו פאול אחד גס או מלוכלך לאורך כל המשחק שיצדיק את המילה בושידו, וזה אחרי שגאגו הוריד לגוארין דם מהאף מההשפלה שפרדי עשה לו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx מס. 2.

קולומביה היתה טובה יותר והיתה צריכה לנצח, לאבסי או סבתא שלך זה לא משנה, תתמודד עם זה. מילא בוליביה, אני מבין את הבונקר, אבל אם אתה לא ראית את העמידה הפנטסטית של הקולומביאנים במשחק ואתה רק מכנה אותם לוחמי בושידו, תעבור ענף.

אה ולגבי טאו, אני מכיר לא מעט אוהדי ראסינג שהיו מעדיפים שהוא יכבוש 4 חתיכות רק שיחזור בריא ושלם לקבוצה.

12. Muurad Member

Fredy Guarin - a man among boys.

פשוט להסתכל עליו משחק ברוגע ובביטחון בשילוב נדיר של פיזיות וטכניקה ולהתמוגג.. איזה שחקן.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מסכים לחלוטין, אור. שוב, אנשים חייבים להבין שהמשחק מול קוסטה ריקה היה כ"כ לא משקף. גוארין היה חלש להחריד כמו שאר הקבוצה, אבל איזה כיף לראות אותו במשחקים גדולים מתבלט ואיזה תענוג היה לראות אותו מעביר בין הרגליים של גאגו :aaa021:
    הוא חייב תודה ענקית לפורטו שהאמינה בו ורכשה אותו מסנט אטיין כשהקריירה המבטיחה שניבאו לו לא התממשה, אבל מאז שהגיע לדראגאו ולמרות פתיחה צולעת, הוא שידרג את עצמו הן מבחינת תפקודו על המגרש והן מבחינה אישית. עוד עונה כזו עם פורטו והגדולות כבר יציעו הצעות.

14. Akdemia Member

מי ישמע מה קולומביה עשתה, אפילו בוליביה עשתה דבר דומה ואפילו הצליחה לתת גול...ואני מאמין שגם אם רמה"ש תשחק מול ארגנטינה של באטיסטה היא תצליח להוציא תיקו. פה אין קולומביה טובה, בוליביה מפתיעה וכל הבלבולי שכל האלה, הנקודה פה היא שארגנטינה נראית כמו הצרות שלי, זה לא היריבות זו הנבחרת העלובה של באטיסטה. וזה שאיזה כורה פחם קולמביאני השחיל לגאגו בין הרגליים רק מראה על הביזיון של באטיסטה האפס.

אתה מדבר על הבנה בכדורגל ואומר שאולי ההגנה של ברזיל משתווה לזו של קולומביה :aaarofl: :aaarofl: אם לא היה לי מה לעשות בחיים, הייתי שם את הציטוט הזה בחתימה.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כן, אכן אין לך שמץ של הבנה בסיסי בכדורגל..... המשך קופה מהנה לך.