משחקי הימורים: טוטו, ווינר, מאצ' וכל היתר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏18/11/04.

1. יוגב אסולין Guest

אני יודע שיש פורום הימורים מיוחד אבל אני לא בא לנחש פה אתה התוצאות של הטוטו..

אלה לדבר על הדבר הזה שמגלגל עשרות מיליונים בשנה עבור הכדורגל שלנו. אחד הדברים שנותנים מימד נוסף מימד של שותפות מתמדדת למשחק. והשבוע הוא עומד עם פרס של 30 מיליון שקל.

אז מה דעתכם על הטוטו על החשיבותש לו. האם אתם ממלאים טוטו או שפעם כן והיום לא? הצעות והערות וכו'..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/12/04
  2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטוטו הוא עסק מבורך. הוא מכניס כסף גם להתאחדות וגם משקיע בפרויקטים כמו מגרשי הספורט (כדוריד, כדורגל, כדורסל) בנס ציונה ובאשקלון, מקומות שהם לא הערים הגדולות, ועוד.
    אני ממלא רק בפרסים גדולים (כמו השבוע). אחרי הכל, מהמר כפייתי אני רק בפורום (וכמו שרואים בפורום הימורים, מזל שאני לא מהמר על הכסף שבוע שבוע). השבוע, כאמור שלחתי טוטו. אל תשכחו פרט חשוב- פעם בטוטו היו מעט משחקים ולאט לאט זה עלה עד ל- 16 והפך את הסיכוי ל 1 ל- 3 בחזקת 16, שהם 1 ל- 43,046,721. אמנם בפועל זה קצת פחות כי יש פייבוריטיות ואנדרדוג, אבל תמיד יש את המפתיעה.

עוד דבר. לדעתי מפעל מצליח הרבה יותר מהטוטו, וחכם הרבה יותר מבחינת מועצת ההימורים הוא ה"ווינר". זה נראה יותר קל להצליח בו אבל זה ממש לא כך. זה הימור יומי שאני בטוח שלפחות הכפיל את ההכנסות מהימורי הספורט. ברגע שיהיו פה מרוצי סוסים נהיה מדינת הימורי ספורט מתוקנת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

דבר אחרון- לא הימרתי טוטו הרבה פעמים, לדעתי לא הוצאתי על זה יותר מ- 300 שקל, אבל פעם אחת הרווחתי 7.80 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx וזה דבר שיש אנשים שמהמרים שנים ולא הצליחו.

3. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם, אם היית מהמר באמיתי כמו שהיית מהמר בפורום(במיוחדים בעיקר), היית כבר יכול לסדר לנו שרת ותעבורה...
    באמת מפעל עם מטרות נעלות, וטוב מאוד שקיים דבר כזה. יש איתו בעיה גדולה, וזה המתחזים. כל שבוע יש לך בכולבוטק או חבריו פרשה אחרת של חברה שכביכול בת של הטוטו ושולחת לך טפסים, אבל בסוף רק גוזלת כסף ועובדת על אנשים תמימים.

4. שגיא Guest

פעם הייתי ממלא יותר, אבא היה מביא טפסים הבייתה והיינו ממלאים כמה. היום, כשאני בצבא, זה כבר עבר. מה גם שאני לא הכי מעורה במה שקורה בכדורגל במהלך השבוע, בטח לא כמו לפני. אני גם פעם הרווחתי כמה עשרות שקלים בזה. לפרסים הגבוהים (עדיין) לא הגעתי...

5. יוגב אסולין Guest

אני הכי הרבה שהצחתי היה 10.. מאז שעברו לשיטת של טוטו 16 במקום 15 המצב כמעט בלתי אפשרי. קשה מאוד לנצח ואני חושב שגם לטוטו ירדו בצורה ניקרת מספר המשתתפים.
    פעם אני זוכר כל שישי וחמישי בערב.. הכל היה מופצץ כולם היו הולכים למלא היום גם שיש 30 מיליון הכל עדין רגוע. לאנשים אין כסף להוציא על הטוטו וגם לא מאמינים בו כבר. וגם זה מתחבר להורדת העניין שלנו מהכדורגל בכלל...

6. יוגב אסולין Guest

בנתיים דווקא תוצאות לא ממש מפתיעות אבל נפלתי כבר פעמיים איזה זין.. עם המרמורק האלה כל השנה רבעיות חמישיות דווקא היום נזכרו להפסיד באסה איתם.

בכל מיקרה בנתיים אין הפתעות מרעישות...

אני די משוכנע שהפעם יהיה 16 ושבוע הבא נחזור לסכומים נמוכים חבל...

7. Julian Joachim Member

אגב, רק לי מוזר שמותר לכדורגלן להמר בטוטו על משחק שהקבוצה שלו משחקת בו?

8. יוגב אסולין Guest

לפי דעתי זה לא מוזר.. אם כי אני מכיר הרבה מכירים שבעלים שמעו ששחקן הימר נגד הקבוצה שלהם.. ובלי קשר לאיך הוא שיחק ולתוצאה הוא נענש על אי אמון בקבוצה שלו. או על ניתנת משחק וכו'..

שמע אתה לא יכול להגיד למישהו על תהמר אין מה לעשות. מה שכן אפשר וצריך ליראות שהם תמיד שמים לטובת הקבוצה שלהם.. על מנת שהם יתנו הכל ולא יוותרו על המשחק..

וסתם איזה משהו לסיום שמתקשר לזה..
    בעונה הראשונה של אשקלון בארצית (לפני 3 עונות) הבאנו כל מיני שחקנים. השחקן הכי "חם" היה סהר מזרחי שהגיע אחרי שנים ממש טובות בליגת העל בבני יהודה ישר לליגה הארצית. כל המשחקים הוא היה סביר+ אבל לא נילחם ולא כלום. עד שהיה משחק... לא זוכר נגד מי שבת בערב ככה.. סוגר את המחזור.. ואז פתאום אנחנו קולטים אותו רבע שעה לסיום רץ כמו מטורף דופק גליצ'ים והכל.. לא הבאנו מה הולך איתו מה הוא לקח.. למחרת היה כתוב בעיתון. סהר מזרחי עזר לקבוצותו לנצח וזכה ב250 אלף שקל.. לאחר שניחש 15 ניחושים נכון...

9. Julian Joachim Member

מה זאת אומרת למה שיהיה אסור לשחקן להמר?

אתה לא רואה פה ניגוד אינטרסים?

10. Apu Member

בגלל נגיד שאם הם יהמרו נגד הקבוצה שלהם ובאמת היא תפסיד אז יאשימו אותו..
    אותו דבר לעובדי מפעל הפיס אסור להשתתף בהגרלות של המפעל...

11. יוגב אסולין Guest

יש ליב נתיים 8\10 וניראה לי גם את אשדוד (2-0 דקה 72) אני תופס... וברחו לי משחקים ממש קלים איזה באסה איתם. בכל מיקרה אני די משוכנע המון המון מנחשים 16....

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי שעה זו יש 12 ניחושים נכונים כבר,זה המצב שלי.

טופס ראשון 6 מתוך 12
    טופס שני 9 מתוך 12
    טופס שלישי 7 מתוך 12
    טופס רביעי 2 מתוך 12
    טופס חמישי 4 מתוך 12

עריכה
    הטור הכי טוב שלי זה 10 מתוך 15 ושמתי על בית"ר

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/04
  13. יוגב אסולין Guest

אצלי יש ככה...

טופס 1 - 6 מתוך 12
    טופס 2 - 7 מתוך 12
    טופס 3 - 9 מתוך 12
    טופס 4 - 9 מתוך 12 (ברח לי פה מכבי ב"ש!!!!!! איזה טעות של צ'ונג!, ומילדסברו הזונות האלה... נתתי 2 X...
    טופס 5 - 6 מתוך 12 (לא אני מלאתי)

ולפי שעה כל הטפסים יש להפועל אשקלון (משחק 13) 1... נכון לכרגע התוצאה 1-0 דקה 70.
    וכל המשחקים יש למכבי חיפה ניצחון על מכבי ת"א.. ששמה יש תיקו אחרי המחצית...
    על בית"ר נצרת יש לי X2 ובטופס אחד יש 1...
    ופורסמות סיטי... 1.. בכל הטפסים... בנתיים 1-1 לפני מחצית..

הקיצר נפלתי על חרא.. איזה זין זה...

14. יוגב אסולין Guest

אחרי שפעם שעברה הייתי בבית קיבלתי תאבון ו10 מיליון ניראה לי סכום נחמד..
    שלחתי השבוע 7 כפולים מצומצם (40 ש"ח)..

נכון להיום היו 8 משחקים.. תפסתי 7 מהם.. אבל אחרי הצימצום המזדיין יש לי 7 טורים עם 6 ניחושים ורק 1 עם 7... באסה!!!

ברח לי הכח נגד עכו נתתי תיקו או עכו לא יודע איך ברח! איזה באסה..

אבל בכל מיקרה בתור גיבוי מילאתי ווינר 2 טפסים כל טופס 10 שקל.. ובכל אחד סכום הזכיה 180 שקל..

ב1.. תפסתי היום 3 משחקים מתוך 5...
    תפסתי - בני סכנין הפועל חיפה
    תפסתי - הפועל כ"ס.. שניצחה
    תפסתי - מרמורק שעשו מהפך מ-2-0 ל3-2..
    נשאר לי מחר
    מכבי חיפה אשדוד. נתתי חיפה
    ואלבסטה ברצלונה - נתתי ברסה

זה 180 שקל..
    ויש עוד טופס שכולו מחר... ועם 6 משחקים שהם בנקרים גם סיכוי טוב..

15. גרגמל Member

יפה מאוד.. אחוזים מעולים.

לפי דעתי אפשר להביא זכיות גבוהות בטוטו עם יושבים וחושבים משקיעים בזה כמו שצריך. זה לא דברים שבשמיים צריך קצת לחזק את הטופס בכפולים ומשלשים ומי שמשקיע בטופס כבד זה מעלה לו את הסיכוי..

בקשר לווינר אפשר לקחת רק 3 בנקארים ממש בתוכים לתת עליהם 50 שקל.. תזכה ביותר כסף.. והסיכוי לזכות יותר גדול.. והכי גרוע תפסיד 50 שקל.. הסיכוי לזכות גבוה מהסיכוי להפסיד זה מה שיפה פה!!!

אני בעד למלאות מידי פעם אבל לא צריך להתמכר לזה אחד לחודש ככה זה בכיף עם חברים לשבת וגם בשביל שיהיה יותר מתח וחשק לעקוב אחרי תוצאות.