משחק בלתי נשכח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AW forever, ‏16/10/06.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

משחקי יונייטד זכורים:
    6-2 גדול בסנט ג'יימס פארק על הזברות.
    4-0 על אותן זברות אומללות במגן הקהילה 1996 (מה? 5-0 כעבור חודש? לא זוכר דבר כזה).
    4-0 על ליברפול ב2003, ובמיוחד הדרדלה של סולשיאר שתקעה את המסמר האחרון.
    ה3-2 בדלה אלפי, רוי קין כובש שער יקר ואחרי כמה דקות מקבל צהוב...קלאסיקה.
    משחק אחר מול יובה, 3-2 באולד טראפורד משערים של גיגס, סקולס ושרינגהאם ליונייטד, דל פיירו וזידאן ליובה.
    3-2 במיין רואד לאחר פיגור 2-0, צמד של אלוהים ושער של קינו בדקה ה-90. שנת 94.
    4-3 באלנד רואד.
    4-3 על ריאל מדריד באולד טראפורד.
    6-2 על פנרבחצ'ה, בכורה חלומית לרוני ושער של קלברסון (!).

משחקים כלליים:
    3-2 לארסנל על צ'לסי, ווינטנברן בדקה ה-88 בבעיטה מרחוק.
    3-2 אחר בין ארסנל לצ'לסי, כשארסנל הובילה 3-0 וצ'לסי כמעט עשתה קאמבק, מתישהו בשנות הנרי המוקדמות.
    ה4-3 הכפול בין ליברפול וניוקאסל.
    4-2 של צ'לסי על בארסה (באווירת המשחק מחר) וה3-3 בין ליברפול ומילאן.
    ה1-1 בין צ'לסי להפועל ת"א, קלאסיקה אמיתית.
    4-3 של טוטנהאם על פומפי של ברקוביץ', בבכורה של דפו.
    4-1 של ארסנל באלנד רואד, קונצרט של כדורגל.
    גמר הגביע האנגלי האחרון.

כל המשחקים האלה הם בלתי נשכחים, וכולם מעבירים בי געגוע לכדורגל האנגלי הישן והטוב, כי לדעתי בעונות האחרונות הליגה איבדה מעט ממגע הקסם שלה.

2. sagiv Member

תהיו בריאים, משחקים מאצטדיונים אדירים, קבוצות גדולות. כיף לכם. הזכרונות היפים שלי מגיעים מבלומפילד, יבנה, בית שאן, אשקלון וכו'.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בגדול משחקים בלתי נשכחים ישר עולה לראש (לא יודע אם יזכירו פה כבר) המשחקים המטורפים של ליברפול נג ניוקאסל... באמצע שנות ה-90 4-3... משחקים הפכפכים, דרמנטיים ומרתקים כמותם אני לא זוכר. עם קולימור וכו'...

מבחינת צ'לסי משחקים שחקוקים בזיכרון כמובן ה-5-0 במנצ'סטר, ה3-1 על ברצלונה ב-99 (נראה לי) עם פלו האגדי, גם את הסופר קאפ האירופי נגד ריאל מדריד אני לא ישכח עם השער של פוייט (אחרי שזכינו בגביע למחזיקות ז"ל בגמר נגד שטוטגארט) וכמובן ה4-2 נגד ברצלונה

4. amir360 Member

ה- 1-1 בין ארסנל לטוטנהאם(הדרבי האחרון) היה משהו בלתי נשכח עבורי מכיוון שהייתי במשחק.

5. ERS Member

...

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/06
  6. נדב מיכאלי Member

גמר הגביע האנגלי בין ליברפול לווסטהאם בשנה שעברה היה אחד המשחקים הכי גדולים שראיתי בכלל ובכדורגל האנגלי בפרט,משחק פשוט מדהים.

7. Pipe Member

יש הרבה משחקים שזכורים לי לטובה, אבל ה-משחק שישר עלה לי לראש זה הניצחון 4-0 על ליברפול באולד טראפורד ב02/03. גם הניצחון של לידס בהייבורי באותה עונה, שהביא לנו סופית את האליפות, הוא משחק שאני לא ישכח.

משחקנים נוספים שזכורים לי מאוד הם ה6-2 בסט. ג'יימס פארק על ניוקאסל ,משחק הקמבק בדלה אלפי, ה4-2 על ארסנל לפני שנתיים וה6-1 על ארסנל באולד טראפורד לפני מספר שנים.

משחקים שלא קשורים ליונייטד שאני לא ישכח:
    -הגמר באיסטנבול לפני שנתיים. למרות שהזוכה היא ליברפול, זה היה משחק כדורגל אדיר שהיה חוויה בכל רגע שלו.
    -צ'לסי 1 ברצלונה 2 בשנה שעברה בברידג'. היה כל כך כיף לראות את הכחולים מקבלים בראש בבית, ובלי קשר המשחק זרם, המון מצבי לשתי ההקבוצות ונהניתי ממנו מאוד.
    -אנגליה 1 צרפת 2 ביורו 2004. לא יודע למה אני זוכר את הדבר המשפיל הזה, אבל לא נראה לי אני ישכח את זה מתישהוא. המהפך של הצרפתים היה בלתי נשכח.(פאק יו אמיל האסקי!
    -גמר הקופה אמריקה האחרון. ארגנטינה מוליכה 2-1, ובדקה ה90 טעות איומה של קירוגה, שנכנס דקה לפני זה כמחליף לבזבוז זמן, נותנת לברזיל את השיוויון ולבסוף את הניצחון בפנדלים. הטורניר היה פנטסטי(כל לילה קמת לראות את המשחקים) והגמר היה פנטסטי,כן ירבו.

8. spurs Member

טוטנהאם:
    קשה קשה אני יצטרך להגיד חצי גמר גביע נגד ארסנל לפני כמה שנים לפני המשחק ההוא הייתי מתעדכן על טוטנהאם פעם בשבוע אחרי זה הפך לכל יום
    הפועל חיפה:
    הפועל 4 מכבי חיפה 2 אחד הדרבים בעיצבו 3-0 בהפסקה ב 4-0 אוהדי מכבי כבר היו במכונית בדרך הביתה איזה שמחה המשחק ההוא היה

9. Wave Member

אין כמו ה3-2 בדלה אלפי אחרי פיגור 2-0, משחק מדהים, בזמנו (אחרי המשחק) פרגי אמר על המחצית הראשונה שהיא הכי טובה מאז שהוא הגיע למועדון.

10. HEART BREAK KID RED DEVIL

אני חושב שהמשחק נגד טוטנהאם .... ה 5-3 המפורסם זה היה פשוט מדהים אין הייתי כולי קר והייתה לי צמרמורת אחריי שפיגרנו 3-0 פשוט הייתי המום...
    אחרי השער של קול המצמק ב 3-1 אחריי שהוא אמר בדרך כלל אנדי קול כובש יונייטד איננה מפסידה הייתה לי תחושה שמשו הולך לקרות ברגע שבקס כבש ידעתי שניצחנו זה היה משחק מדהים

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת גמר הגביע האנגלי בעונה שעברה היה משחק ענק.
    חוץ מזה גם לפני שנתיים המשחק בהייבורי בו ניצחה מנצ'סטר 4-2 - זה באמת אחד המשחקים הגדולים שזכורים לי, ומשום מה המשחק הזה דיי נבלע ורוב האנשים לא זוכרים אותו.
    כשמגיעים לניוקאסל, אי אפשר שלא לחשוב ישר על ה5-0 על מנצ'סטר. נכון, תיכף (עוד חודש) מציינים 10 שנים למשחק הזה, אבל עדיין אי אפשר שלא להתמוגג ממנו. פשוט קונצרט של כדורגל.
    למרות ההפסדים, גם שני ה4-3 מול ליברפול היו אדירים. אני באופן אישי ראיתי רק את השני, והוא היה ענק.
    הניצחון 3-2 על פיינורד לפני כמה שנים, משער ניצחון בדקה ה91 של בלאמי, אחרי שניוקאסל הפסידה את שלושת משחקי הבכורה שלה בבית, היה משחק אדיר אדיר אדיר, גם אותו אני בחיים לא אשכח.
    ניצחון 7-1 על טוטנהאם (אם אני לא טועה היו שניים כאלה בהפרש של שנתיים) ב1999, בלילה בו הירח היה הכי קרוב לכדור הארץ במשהו כמו 130 שנה....
    ניצחון 4-3 על לידס יונייטד בעונת 2001-2002, אחרי שכבר היינו בפיגור של 3-1. זה גם היה משחק מדהים.
    וכמעט שכחתי - ה3-2 הענק ענק ענק של אספרייה על ברצלונה בעונת 97-98, איזה משחק...

נצחונות גדולים שהייתי בהם:
    5-1 על סכנין (מה לעשות, אמנם סכנין אבל בכל זאת חגיגה של כדורגל).
    1-0 לפני שתי עונות על צ'לסי, שלמעשה ניפץ את חלום הטראבל של הכחולים.

12. W.Rooney Member

תאמין לי שמי שרוצה לזכור את המשחק הענק הזה, זוכר. מי שלא רוצה לזכור, שוכח.
    לא שכחתי, ולא אשכח את אחד המשחקים הגדולים שלנו בהייבורי בשנים האחרונות.

13. HEART BREAK KID RED DEVIL

אכן כןןןן היה עוד משחק בהייבורי אני זוכר ניצחנו 2-1 בעונת 99/00 מצמד של קינו היה משחק ענק ששודר בערוץ 24 בזמנו הם שידרו את הליגה האנגלית... אגב באותו משחק גדול שניצחנו 4-2 איך אפשר לשכוח את התקרית בין קין לוויירה אגב בלחיצות הידיים קין סקולס וקארול הפנו עורף לוויירה ולא לחצו לו יד לויירה החצוף וכך גם הוא קיבל בראש במשחק

14. נדב מיכאלי Member

אני חושב שאם הדיון נפתח בפורום הליגה האנגלית מתכוונים למשחקים שקשורים בקבוצות אנגליות לא?
    אז כמובן שיש גם את הגמר באיסטנבול ,25.5.05 תאריך שאי אפשר לשכוח.
    ויש גם את צ'לסי מול בארסה מעונת 04-05 בלונדון היה משחק אדיר.
    זה מה שעולה לי עכשיו.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא חושב שאני אגזים אם אומר שהדרבי של מנצ'סטר מאתמול יכול לקבל מקום של כבוד ברשימה. sheer briliance.
    ועוד כמה משחקים שנזכרתי בהם:
    ה3-2 של לידס בהייבורי במחזור הלפני אחרון של 2002/2003, שנתן ליונייטד אליפות על חשבון ארסנל והציל את לידס מירידה (בסופו של דבר הם ירדו כעבור שנה).
    כשחושבים על חזרה מ3-0 לניצחון באנגליה, המשחק הראשון שעולה לראש הוא ה5-3 של יונייטד בליין. כמובן שאני תמיד זוכר לטובה את אותו משחק, אבל אני מדבר על משחק אחר, מעונת 2003/2004, בין וולבס ולסטר-שתי הקבוצות הכי גרועות בליגה דאז. 3-0 ללסטר במחצית הפך ל4-3 מבריק לוולבס בסיום.
    שני משחקים מעונת 2001/2002, בשניהם הייתה מעורבת יונייטד ובשניהם התוצאה הייתה 4-3. הראשון הוא הפסד 4-3 דרמטי בסיינט ג'יימס פארק, והשני ניצחון 4-3 באלנד רואד.
    ה2-1 של אברטון על ארסנל ב2002/2003, המשחק בו פרץ ויין רוני לתודעת העולם.
    3-2 של יונייטד באנפילד בעונת הפוסט-טראבל.
    5-3 של יונייטד באפטון פארק ב2001/2002, כולל שער גאוני של בקהאם בהקפצה.
    ה5-1 הבלתי נשכח של נבחרת אנגליה במינכן.
    ה4-1 של אנגליה על הולנד בוומבלי ביורו 96, משחק שלטעמי גדול יותר מהמשחק במינכן.
    3-3 כפול בין יונייטד וברצלונה בעונת הטראבל.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/06