משחק העונה: מנצ'סטר יוניטד מול ארסנל!!!!!!!!!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏6/12/02.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום שבת יתקים משחק העונה שבו יארחו השדים האדומים את האלופה ארסנל.
    שתי קבוצות אלה שולטים בעשור האחרון באנגליה.
    למנצסט'ר יש 14 אליפויות בעוד שלארסנל יש 12 זכויות.
    ניצחון של השדים האדומים יקטין את הפער בינה לבין ארסנל לשלוש נקודות.
    מנצ'סטר מעודדת מניצחון החוץ בליגה מול היריבה המושבעת ליברפול,בעוד שארסנל ניצחה מחזור קודם בביתה 3-1 את אסטון וילה.
    יוניטד חוזרת לכושר טוב ובמקביל ארסנל יוצאת מהמיני משבר שהיתה בו..........

2. RE-QL Member

לא הייתי קורא לזה משחק העונה ב-ה' הידיעה כי כידועה ליברפול נמצאת במקום השני בפריימר ליג ומנצ'סטר רק רביעית כך שמשחק העונה יהיה רק ב-29 בדצמבר כאשר התותחנים יארחו את האדומים ממרסיסייד... עוד 5 מחזורים...

3. TsIgAlKo Member

המקום השני של ליברפול הוא עניין זמני בלבד. הם במשבר עמוק. הם עפו מליגת האלופות, הפסידו למידלסבורו, לפולהאם, למנצ'סטר ואני יכול לשים כסף שעד המשחק מול ארסנל הם לא יהיו במקום השני

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

להזכיר לך ניצחון של היוניטד והפסד של ליברפול והיוניטד מקום שני,זה בהחלט משחק העונה בין שתי קבוצות שמתחלקות בזכיות באליפיות באנגליה בשנים האחרונות, מעניין בהחלט הולך להיות.............

5. Julian Joachim Member

מה שבאמת מרגיז אותי זו ההתייחסות של אנשים, כמו יעקב זיו האידיוט ממעריב, שטען שמנצ'סטר וארסנל הן הקבוצות הגדולות באמת והשאר זו רק תפאורה, במילים כאלו או דומות לפחות.

המפלצות במקום ה-4 רק בזכות הפרש שערים, ומשחקים פחות טוב מרוב הקבוצות בליגה (הניצחון על ליברפול היה יותר הפסד של ליברפול מאשר ניצחון של מנצ'סטר, אם אתם מבינים למה אני מתכוון).

אז חלאס, רדו מהעץ, שנות התשעים נגמרו ואיתן העידן של מנצ'סטר יונייטד.

6. AFC Member

כן כן, ארסנל חוזרת לאותו מגרש בו היא זכתה באליפות בעונה שעברה...אילו זכרונות...

כל כך חיכיתי למשחק הזה. לא שלארסנל יש משהו להוכיח (ברור שהיא יותר טובה מהיונייטד ואפשר לומר שהיא הקבוצה הטובה באירופה), אבל סוף סוף אפשר להשתיק את כל היפנים האלו שבטוחים כי היונייטד במשבר זמני והאליפות עדיין בהישג יד.

אם בודקים את שתי הקבוצות, מגלים שארסנל טובים יותר ממנצ'סטר יונייטד גם בהגנה, גם בהתקפה וגם בקישור, מלבד השוער (ואפשר להגיד בהחלט שונגר מאמן יותר טוב מפרגי).

דיוויד סימן, כפי שאמרתי, פחות טוב מפביאן בארטז. רק טעות של סימן יכולה להציל את היונייטד מהמשחק הזה (ואני רוצה לראות את פורלאן מבקיע מולנו. אנחנו לא ליברפול). אם מסתכלים על ההגנה עצמה, יש ייתרון ברור מאד לארסנל. בגלל היעדרותו של מרטין קיאון אז סיגאן מקבל את עמדת הבלם, ועושה עבודה טובה מאד (בעיקר זכורה ההצלה היפה שלו מול רומא מהבעיטה של טוטי). סול קמפבל הוא כנראה הבלם האנגלי הטוב ביותר, לאורן מגן ימני מצוין ואשלי קול מחוזר ע"י כל קבוצות הצמרת ביבשת. היונייטד באים עם סילבסטרה, שמוציא שם רע לחריצות והשקעה, עם פרדיננד (האם הוא ישחק?) שנחשב לאחד הבלמים הטובים באנגליה ועם גארי נוויל, שמצליח להפוך את הכדורגל לקומדיה.

בקישור הייתרון של ארסנל פשוט עצום. חואן ורון בכושר פאתטי, לבקהאם אין מה לתת מלבד המצבים הנייחים, המסירות והריצה, ראיין גיגס אומנם שחקן מצוין אבל פול סקולס הוא צל של עצמו. לעומת זאת מגיעים סילביאן וילטורד, שחקן מעולה, מלך השערים של ארסנל (זכור לכולם מגמר יורו 2000, בו כבש את שער הזכיה של צרפת), פרדריק ליונברג, ללא ספק אחד הקשרים הטובים בעולם והיצירתיים ביותר, ובשלהי העונה שעברה הוא סחב את הקבוצה על גבו שער אחרי שער, ג'ילברטו סילבה המעולה, שבנוסף ליכולתו המצויינת במונדיאל (הוא אחת הסיבות שברזיל לקחה את הגביע) הוא מוכיח את עצמו משחק לאחר משחק בארסנל וכמובן - פטריק ויירה, הקשר הדפנסיבי הטוב ביותר בעולם, כל כך הרבה חוזק, כל כך אגרסיבי, חוסן מנטלי מדהים, שחקן שיכול להשתלט על הקבוצה היריבה ולפרק אותה לבדו.

בהתקפה גם כן לארסנל יש ייתרון ברור. אומנם סולשיאר ממשיך לחורר רשתות, אבל ואן-ניסטלרוי העונה הוא לא יותר מבדיחה של החלוץ המפחיד של שנה שעברה (וזכור לכולנו שפרגי אמר שהשנה הוא יגיע לכושר השיא שלו). מהצד השני מופיע אולי החלוץ הטוב בעולם תיירי הנרי, שכובש ומבשל (מלך הבישולים של הליגה) ללא הפסקה, ודניס ברקגאמפ, השחקן הטכני, הססגוני והאלגנטי ביותר בפריימר ליג.

אין ספק, יהיה מעניין (לארסנל יש ייתרון איכות, אבל ליונייטד ביתיות), ארסנל פייבוריטית אבל בכל זאת - אין לדעת.

הימור שלי - 2:1 לגאנרס, בעזרת השם.

7. RE-QL Member

אכן ארסנל היא הקבוצה הכי טובה באנגליה אבל לא באירופה! היא יותר מידי הפכפכה הם חייבים יותר יציבות בשביל התואר הזה...
    ואני חייב לומר משהו כל הזמן אומרים שליברפול משחקת מגעיל ולא מגיעים למצבים חוץ מהשערים שלהם... דבר ראשון ליברפול מקום ראשון בליגה האנגלית בבעיטות לשער ולמסגרת ואתם חייבים לומר שהמשחק של ליברפול השתפר מאוד ביופי שלו!

8. Rossoneri Member

הידעת שמשחק העונה בין מכבי "הונדה" חיפה לבין הפועל "כתר" תל-אביב, נעשה שחיפה הייתה במקום הראשון, והפועל בשלישי?

9. ofer16 Member

משחק עונה באמת לא נקבע ע"פ מיקום הקבוצות בטבלה, במיוחד לא בשלב הזה של העונה. מנצ'סטר - ארסנל הוא באמת משחק מעניין, אני הייתי מהמר על תיקו.

10. Reyes Member

סימן וקמפבל לא ישחק בארסנל, בקהאם ופרדיננד לא ישחקו בשורות היונייטד.

11. TsIgAlKo Member

ארסנל חוזרת למגרש בו היא אכלה 6:1 עונה אחת לפני זה.....

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ארסנל קבוצה יותר טובה ממנצ'סטר.
    ולדעתי זה אכן משחק העונה, כי אלו 2 הקבוצות הכי טובות באנגליה...

לדעתי תיקו יספק פה את ארסנל בעוד שמנצ'סטר חייבת להוציא 3 נקודות כדי להתקרב עוד לתותחנים, ארסנל ביום טוב מסוגלת לשחק כדורגל יפהפה ולהוציא 3 נקודות מאולד טראפורד, למרות שמנצסטר באים מעודדים אחרי ניצחון חשוב חשוב באנפילד.

עם חיסרונו של בקהאם השחקן החשוב לדעתי ביונייטד הופך להיות גיגס שדרכו יעברו הרבה התקפות, וזה לא סוד שהשנה גיגס פשוט לא טוב ומנצ'סטר זקוקה לו במיטבו.

ארסנל תלוים ביום שיתפסו שחקני ההתקפה שלה: הנרי, יולטורד, ברגקאמפ, פירס.... מספיק ששתי שחקנים יתפסו יום טוב ומנצ'סטר תהיה בבעיה.

הימור שלי: ארסנל

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וידוקה כמה שטויות...........
    בהגנה יתרון ברור לאסנל(חוץ מבשער) אבל בקישור יתרון ברור ליוניטד, בחסרונם של באט,דיויד,וקין הרמה בקישור תיתאזן ונכון למשחק הזה בקישור הקבוצות שוות,בהתקפה יש דבר מאוד מעניין הנרי וואן ניסטרוי הם חלוצים יוצאים מן הכלל,סולשיאר הוא השחקן המחליף הטוב בעולם ויכול לשנות הכל בעוד ברקגאמפ יכול להוסיף הרבה במהלכים מבריקים,ההתקפה והמשחק לדעתי יוכרעו על שני האסים של המאמנים- וילטורד של ארסנל שבמשחק טוב יוביל את ארסנל לניצחון,ופורלאן של היוניטד שנמצא בכושר מצוין ויכול להיות הגורם המפתיע במשחק.
    כמו כל משחק בגלל הפציעות בהגנה וההגנה החלשה יוניטד תצטרך לתת גול אחד יותר מהיריבה.
    אני מהמר על 2-1 ליוניטד,וילטורד יבקיע לארסנל בעוד ואן ניסטרוי יכבוש צמד ליוניטד.

14. זהובניק Member

POSSIBLE STARTING XI's:
    Man United: Barthez, G. Neville, Blanc, Brown, Silvestre, Scholes, Fortune, Veron, Giggs, Van Nistelrooy, Solskjaer

Arsenal: Seaman, Cole, Cygan, Keown, Lauren, Wiltord, Viera, Gilberto, Pires, Henry, Bergkamp
    הרכבים משוערים:
    מנצסטר יונייטד-ברטז,גארינוייל,בלאן,בראון,סלבסטרה,סקולס,פורט'ן,ורון,גיגס,ואן ניסטלרוי וסולישאר.

ארסנל-
    סימן,קול,קיגן,קיואן,לאורן,וילטורד,וירה,סילבה,פירס,ברגקאמפ והנרי...

15. RE-QL Member

משה תפסיק לזבל זה ברור שגם ההתקפה וגם הקישור של ארסנל יותר טוב משל מנצ'סטר! הנרי יותר/ברמה של ואן נילסטרוי ווילטורד/ברקאמפ יותר טובים מסושיאר/פורלאן...