משחק חוזר ללא קהל- זאת ההחלטה החדשה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אבו, ‏18/4/08.

1. אלי אוחנה ג'וניור Member

זה מה שאתה עשית, אתה זה שנכנס בנו, לא אני בכם, לא ראית משחקים? אז זה בכלל אבסורד.

לגבי הסתירה: מצד אחד אתה אומר שלא קראת לי בבון ולרוב אוהדי בית"ר אבל מצד שאני אתה אומר שהרוב בבונים ואני ביניהם.

2. King Kenny Member

אני לא נכנסתי בבית"ר העונה אפילו פעם אחת, יודע מה, אולי פעם אחת ואם אתה ממש מתעקש אז פעמיים.

אני אמרתי שאתה לא בבון, שאלה שפרצו בבונים ולהם מגיע העונש, וכאן אני אנסח את עצמי יותר טוב, זה שאוהדי בית"ר רגועים ושקטים ולא בבונים כמו רוב אוהדי בית"ר בפורום גם נפגעו על הדרך אז לא נורא.

3. אלי אוחנה ג'וניור Member

אני לא מבין מדוע אתה מכחיש שבכל מחזור אתה נכנס בבית"ר ירושלים, מבקר אותה כמו רון עמיקם על אקסטזי ובסופו של דבר עוד מסתיר זאת.

שיהיה...

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/08
  4. King Kenny Member

חשבתי שהתגובה הקודמת שלי כאן בדיון תהיה האחרונה אלבמ ה שאתה אומר כאן אלה פשוט שטויות.
    עכשיו עברתי על כל דיוני המחזור עד מחזור 18 רק כדי לוודא ולא ראיתי תגובה אחת שלי נגד משחק של בית"ר באותו מחזור.

אם אתה רוצה, אתה מוזמן לבדוק, אני רק מזהיר אותך שלא תהאב את התוצאות.

עכשיו זה סופי, תגובה אחרונה שלי בנושא הזה.

5. אלי אוחנה ג'וניור Member

אין לי ראש להתחיל לבדוק את זה אבל זיכרוני אינו מטעני. ולא מדובר רק על זה, אם אתה רוצה, תבדוק בדיונים של בית"ר והפועל שאתה חוגג על התחת שלנו בכל נפילה באשר היא.

The last one.

6. באר-שבעי בנשמה. Member

בעיניי, חוץ מהקטע של הניצחון הטכני, הדיינים יצאו גדולים.
    מגיע לגועל נפש הזה שנקראים אוהדים שילמדו מה זה לפרוץ למגרש.
    התנהגות לא ראויה, לא מקובלת ולא מובנת.
    ההפסד הטכני לא עושה צדק עם קבוצות התחתית, ואני מקווה שישנו את הפסיקה הזו.

7. הרצליה Member

כל אמצעי התקשורת לא הפסיקו לציין דבר אחד, למכבי הרצליה מגיע ע"פ החוק ניצחון טכני, חד חלק וברור.
    וקיבלת את זה מפרשנים אובייקטיביים לחלוטין כמו אייל ברקוביץ' ורון קופמן.

כמובן שאלי אוחנה שיש לו אינטרס ברור יתנגד, כמובן שחיים רביבו יתנגד, רבותיי יש חוקים, נקודה.

נגעלתי ממשה דמאיו היום, בנאדם כמה אפשר לבכות??? זה מה שיוריד אותך ליגה? במשך 20 משחקים השגת 4 נקודות ליגה מ-60 אפשריות, זה מה שיוריד אותך ליגה????? אין לאנשים פה בושה לדבר בצורה כזו.
    למה הצדיקים הגדולים מהשכונה לא מתלוננים שבעוד שבועיים הם אמורים לשחק נגד בית"ר ירושלים בטדי ללא קהל? זה לא מפריע להם פתאום?

רק בגלל כל הבלאגן הזה אני מת שיפסקו על משחק חוזר וחבורת הגברים שיש במכבי הרצליה תנצח את המשחק הזה על כר הדשא ותסתום את הפיות של כל חבורת הקשקשנים הזו עם דגש על בני יהודה.

ומי עוד פועל לערעור, במכבי???? במקום שיתעסקו במכבי הרצליה ובהחלטות חוקיות(!!!!!!!) שפוסק בית הדין שיחשבו לעצמם טוב טוב למה עם סגל כזה עם נמצאים במקום שבו הם נמצאים.
    ולמה הם מגיעים למצב ששלוש נקודות שמקבלת הקבוצה עם התקציב הנמוך בליגה והסגל החלש בליגה על הנייר מביא אותם למצב כל כך קריטי.

כתבתי כאן כבר ביום ראשון שהסיכוי לניצחון טכני הוא קטן מאוד, גם אחרי היום אני חושב ככה וזה רק כי מדובר בקבוצה עם הכח הכי קטן בליגה.

טביב,רביבו,אוחנה,דמאיו,מגן וכל שאר הקשקשנים האלה לכו לישון כבר ואולי מחר בבוקר תבינו שההחלטה הזו התקבלה ע"פ החוק, חוק שיושם לא היום ולא אתמול. חוק שלא יושם ע"י אריאל שיימן ולא ע"י פרדי דוד.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אריאל ושאר חסרי הבנת הציוניות - לא באמת אמרתי את זה ברצינות, אתם יודעים.

את האמת - זה לא ממש מטריד אותי. גם משחק חוזר הייתי מקבל בברכה, רק יש בעיה אחת - החוק מחייב לתת ניצחון טכני להרצליה.

איך הקטנים אומרים : חוק זה חוק. אגב, איפה האנשים שהתלעמו אחרי שמכבי ת"א קיבלה ניצחון טכני אחרי שמכבי חיפה פרצה למגרש בעונת האליפות ? לא זכור לי שאנשים התפוצצו מכעס.

9. Don Joan Roman Member

בהחלט חוק זה חוק והם צריכים לקבל נציחון טכני, אין מה לעשות.
    לעומת זאת הורדת הנקודות לעונה הבאה והרדיוסים זה כבר יותר מדיי.

10. AVISEY Member

החלטה טובה מאוד .חשוב לזכור שבגלל האוהדים של ביתר ,אשדוד ובני יהודה יאכלו אותה וירדו ליגה ,אני לא הייתי מופתע אם היו נותנים לביתר הפחתת 6 נקודות לעונה הבאה .

11. Dimitar Berbatov Member

העונש כנגד בית"ר מוצדק. אני לא מבין את כל אלה שנגד העונש וטוענים שברוב האליפויות פרצו אוהדים למגרש לפני תום הזמן החוקי ולמה דווקא נטפלים לבית"ר וכ'ו וכ'ו וכ'ו. אתם באמת רוצים שככה תחגג כל אליפות במדינת ישראל? בהתפרצות למגרש, התפרעות אוהדים וחניקת שחקנים? הגיע הזמן להרתיע את האוהדים, להעניש בחומרה ושבפעם הבאה זה לא יקרה כי אני לא ראיתי את אוהדי מנצ'סטר יונייטד פורצים לאולד טראפורד וחונקים את וויין רוני.

רק על שני דברים אני מסתייג. האחד הוא עונש השישה משחקים ברדיוס ללא קהל. איך אפשר לראות משחק כדורגל ללא קהל? גם עם קהל זה קשה לראות משחק כדורגל בארץ, אז בלעדיו? ראינו כבר בעונה שעברה כמה העונש הזה הוא מטופש לא מרתיע. השני הוא כמובן הפגיעה ביריבות של הרצליה לתחתית. כן, אני יודע שהחוק היבש אומר שהרצליה צריכה לקבל הפסד טכני, אבל הפעם צריך להפעיל שיקול דעת. אם הרצליה תזוכה גם בערעור, לנצחון תהיה השפעה על זהות היורדות. אמנם נשארו 5 משחקים, אבל לבני יהודה למשל שעשתה קאמבק אדיר יהיה קשה מאוד להשאר בליגה בהפרש של 5 נקודות מהקו האדום. אני אמנם מסכים שלא זאת הסיבה העקרית שבני יהודה תרד, אבל אסור שתהיה השפעה לנצחון שלא הושג על קר הדשא, על זהות היורדות.

12. Don Joan Roman Member

ת'אמת אני לא הייתי מופתע גם אם היו מורידים אותנו לליגה ב'.

גם הם יודעים שאין ליגה בלי בית"ר ושההכנסות מהשידורים יורדים לאין שיעור, אז ליגה הם לא יורידו אותנו אבל יקצצו לנוב כנפיים כדי ליצור תחרות, חבל שבמקום לנסות ולתרום לכך שקבוצות ישראליות יתחזקו הם בוחרים לקצץ את הכנפיים של בית"ר ירושלים, אבל שוב הם לא יצליחו.

13. idos87 Member

הרצליה עד המוות פורסם ב Apr 17 2008, 11:35 PM
    אולי בגלל שהניצחון שקיבלו מכבי לא שינה כלום בליגה. מכבי לא נלחמה נגד ירידה עם 6 קבוצות. יש הבדל גדול בין 2 המקרים!

14. AVISEY Member

זה פשוט לא יאומן כמה אנשי התאחדות מפגרים !! להוריד לביתר 4 נקודות לעונה הבאה זה עונש מצוין .אבל לתת ניצחון טכני להרצליה שהמשחק כלל לא חשוב לביתר ,אבל חשוב ל6 קבוצות מהתחתית השתגעו שם או מה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx .היו צריכים לעשות משחק חוזר .

15. Pele Member

גם אני בהתחלה חשבתי שצריך לעשות משחק חוזר, אבל אז חשבתי על זה עוד הפעם והבנתי את הבעיתיות פה.

מה זה משחק חוזר?
    למה שלהרצליה תהיה הזכות לשחק משחק שלם עוד הפעם?
    מאיזה תוצאה מתחילים? 0-0? 1-0 לבית"ר? הרי 87 דקות כן שיחקו כרגיל.

בקיצור זה נורא בעייתי.

וחוץ מזה, גם אני כאוהד שהקבוצה שלו מסובכת בתחתית מעוצבן מאוד על ההפסד הטכני, אבל צריך להבין שאין מוצא אחר. זה התקנון והולכים לפיו.. כשכתבו חוק מסויים לא חשבו על כל הסיטואציות שיהיו אי פעם, וסביר להניח שיהיו התנגשויות לפעמים. בשביל זה חוק ולא כל אחד עושה מה בא לו. פעם לטובה, פעם לרעה. הפעם זה לרעה