משתמשים באייסוקר שנעלמו

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/6/20.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מתייחס לאנשים שלצערנו הלכו מן העולם (גילי פלג ז"ל, רועי אוזן ז"ל) וגם לא לאלה שעזבו כקבוצה ("המרד האנגלי"), אלא על כאלה שכתבו כאן בעבר ויום בהיר אחד נעלמו עקבותיהם.

מוזמנים להזכיר שמות, כינויים ואולי מישהו שעדיין שומר אתם על קשר יצליח להדליק אותם עם הרעיון של לחזור לאייסוקר.

היה אחד "ראול", ארתור, שהיה מרבה לכתוב בעיקר בפורום הספרדי ובאוף טופיק וכל הודעה שלו סיים ב"ראול, *מילת סיכום*".

2. VAR Member

תוכל להרחיב על המרד האנגלי למי שלא מכיר?

3. oFiRzZz Member

זמנים טובים.
    היה אוהד בארסה שמאוד אהבתי לקרוא, xavi6 אם אני זוכר נכון, לדעתי קראו לו ירדן.

AGENT ORANGE כמובן ..

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתה כאן קבוצה גדולה מאוד של אנשים שכתבו על כדורגל אנגלי. הבסיס היו שלישיית חברים טובים שאוהדים את מנצ'סטר יונייטד, מנצ'סטר סיטי (אפילו השתתף מדי פעם בכתבות של ערוץ הספורט בתקופה שהיה קשה לאתר אוהדים של קבוצות במעמדה של מנצ'סטר סיטי דאז) וטוטנהאם. מסביבם היו אנגלופילים נוספים.

יום אחד היה דיון שיצא מעט משליטה, עורר סערה גדולה ובעקבות השעייה של משתמש (התחיל ממחיקה של הודעה לא ראויה ומשם המשיך לדין ודברים בין כל הצדדים) הם החליטו לנטוש יחד כקבוצה.
    עד היום תוכל למצוא חלק מהם ברשימת הכותבים המובילים של אייסוקר (כנס ל"משתמשים" למעלה). הם עדיין מאיישים את המקומות הראשונים בכותבי כל הזמנים, אפילו שהם כבר שנים לא בפורום.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/20
  5. DRORIKO Member

אגב משתמשים שנעלמו, מתי מסירים את החסימה לקשר שמאלי. אין כבר אף אחד שיעשה לי לייקים בפורום אקטואליה :worried:

zivmay אוהב/ת את זה.
  6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הרבה בפורום האיטלקי שנעלמו, זכורים לי במיוחד לואי שמכל הקבוצות היה אוהד קייבו, ואלכס(?) שהיה מסיים את ההודעות שלו עם תמונות של מוריניו.

yonmu אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

היה גם אוהד יובה אחד אחלה גבר שנעלם בשנה האחרונה. ברח לי השם שלו. פיאט או משהו כזה.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוכל רק להגיד לך שבניגוד לקייבו הקבוצה, קייבו המשתמש התחתן, עובד בסטארטפ בתל אביב וחי את החיים :)

YYY אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

התחתן וחי את החיים זה לא אוקסימורון?

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

והיום הם חיים בפייסבוק. תופתע: הם לא השתנו בגרוש.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שהייתי מופתע אם היית אומר שהם השתנו.

ושלא אובן לא נכון, למרות כל החסרונות שלהם, החזקתי מהם. השריטה והתשוקה שלהם באה לידי ביטוי בכתיבה שלהם והיה מעניין לקרוא אותם.

אגב, בית"רי מלידה, מישהו יודע מה קורה אתו היום? באתי לכתוב "הוא חי בכלל?" מתוך הרגל, אבל אני זוכר שהוא תמיד העיד על עצמו שהוא בוודאות המשתמש המבוגר ביותר בפורום, אז מעניין באמת אם הוא בחיים.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. הרצליה Member

לדעתי הוא צריך להיות היום באזור גיל 60.
    בניגוד לכל הותיקים של הפורום שבאמת גדלו איתו עוד מתקופת התיכון או החטיבה ונשארו בו גם בגיל מבוגר, הוא היה אז בן 45 וזה היה באמת יוצא דופן בזמנו.
    יוצא לי לפעמים שאחרי שאני כותב הודעה אני מסתכל על פרטי הפרופיל שלי בצד ימין ורואה את התאריך 10/9/03, השבוע השני של כיתה ט'. מי היה מאמין אז שב-2020 אני עוד אכתוב כאן, עם אותו שם משתמש דבילי.

אם כבר מזכירים אנשים שכתבו כאן בעבר, בחיים לא אשכח את דיון הליגה הלאומית בעונת 04/05, היו שם אוהדים כמעט לכל הקבוצות והיה ממש כיף לדבר עם כולם בתקופה הזאת, לא להאמין שעברו יותר מ-15 שנה.
    דותן - אוהד הפועל עכו Madot
    אריאל אוהד מכבי נתניה - נראה לי שהכינוי שלו היה r.e.l17, יש מצב שהוא בכל זאת אחד מכל אוהדי מכבי נתניה שמסתובבים פה?
    יחי מקרית שמונה, ערן (רובי קין) וגילי (כפר סבא בנשמה) שאפילו נסעתי איתו למשחק של כפר סבא נגד מכבי חיפה פעם.
    idans אוהד הפועל ירושלים שהיה פעיל עד לא מזמן, אלעד אוהד הפועל רעננה שהנהיג חבורה של אוהדי רעננה שהכמות שלהם בפורום הייתה יותר גדולה מכמות האוהדים במגרש ביחד עם אור Zizou10 ו @אבי סנדור, נראה לי שבאיזשהו שלב אפילו אוהד של אחי נצרת הצטרף.

ימים יפים היו.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קירק האנגלי, אוהד צ'לסי. הכותב הכי טוב שהיה כאן לטעמי. גם יסטה הספרדי חסר לי מאוד.

וכמובן כל החבר'ה של הליגה הלאומית בזמנו. איזה דיונים היו שם...

Sent from my MI 8 using Tapatalk

14. *הפועל-רעננה* Member

היי הרצליה, הגיעה אליי שמועה שהזכרת אותי אז הייתי חייב לחזור אחרי 15 שנה רק בשביל להגיד שגם אני מתגעגע לדיונים ההם... ימים טובים היו והנה אפילו הסמיילים נשארו אותו דבר בשנת 2020 */aaarse

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא מאלה שעוד כותבים פה, אבל בהזדמנות אשלח לו שדיברת עליו. אולי זה יעשה לו חשק לחזור. הוא ו-henry1 היו הסמלים של הקהילה הישנה של מכבי נתניה באייסוקר. חבל שלא נשארו לחד המשתמשים האיכותיים שהצטרפו מאז.

הרצליה אוהב/ת את זה.