מ.ס. אשדוד- הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י AFC AJAX, ‏30/10/03.

1. AFC AJAX Member

לאן תגיע השנה מ.ס אשדוד?
    בין חמשת המקומות הראשונים?
    אולי אליפות? , הקבוצה שעשתה השנה כ"כ הרבה רעש עם הבאתו של רביבו, בכר, הולצמן, ועוד נמצאת בכושר מצווין והיא הוכיחה את זה שהיא לא נמצאת שם במזל במיוחד אחרי הניצחון , מול מכבי ת"א.
    לאן תגיע אשדוד , תביעו את דיעותיכם כאן.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לדעת..
    העונה עדיין לא התקדמה מספיק ואשדוד פתחה אותה לא משהו..
    מצד שני בשבועיים האחרונים אשדוד מצויינת..

3. burning soil Member

יש לאשדוד רביבו,שהוא כמה רמות מעל
    הליגה,אני חושב שהם ירוצו בצמרת.

4. AFC Member

אני לא חושב כך, אבל זה אפשרי. ממילא כל שאר הקבוצות עלובות למדי. כשמכבי חיפה (שלא מציגה יכולת מי יודע מה ממילא) תשחרר את רוסו בדצמבר המצב יהיה אפילו יותר שוויוני בליגה שלנו. כמובן, עד ששחר יחוקק עוד איזה חוק יעקובו.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שAFC אמר , צריך שמכבי חיפה תתחלש כדי שיהיה מאבק בליגה,ובאשדוד יכולים לחשוב אי פעם על אליפות.

יש להם קבוצה טובה,מאוד,אבל לא מספיק לאליפות,הם יכולים ובנויים להתמודד על מקומות 2-4 ואפילו על הגביע.

6. AFC AJAX Member

אשדוד מזכירה לי את הפועל חיפה של פעם.
    קבוצה עם כוכבים שהתאספו...ורוצים לרקום משהו לעתיד.
    זוכרים את עטר , ובנין ביחד עם גרנט?
    זה משהו כמו רביבו הולצמן חזן , ואלישע לוי.
    הלוואי שאשדוד תבנה לעצמה , כבר קבוצה לעתיד אני מחבב את הקבוצה הזאת....רק שלא יקרה לה מה שקרה לנו, שז'קי בן זקן יידע איך לנהל את הכספים נכון.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שזה נראה בזמן האחרון הוא היה בטוח יותר מדי בעצמו ועכשיו הוא אכל אותה ואולי גם אשדוד..

8. AFC AJAX Member

אז מה אתם אומרים?
    אשדוד הראתה אתמול ויינריות משחק טוב, וניצחון מתוק בסוף, נכון שהיא הייתה צריכה לשמור על היתרון ולא להיות בכלל במצב הזה , אבל אולי זה קרה בשביל שכל צופי הכדורגל יראו , שאשדוד היא קבוצה ויינרית בזכות שחקן אחד: חיים רביבו.
    אחרי השייוין של פ"ת בא חיים רביבו והראה מי בעל הבית , באשדוד וכנראה הראה לנו לאן מועדות פניה של אשדוד העונה..מה אתם אומרים?
    ניצחון עם סמל מסויים בו? זאת אומרת...ניצחון עם אופי שמראה לנו לאן רביבו וחבורתו הולכים העונה?

http://sport5.co.il/_Uploads/8023revivohappy.Xxx

http://www.sportline.co.il/photos/striker6906big.Xxx

רביבו בעל הבית באשדוד

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קבוצה לעתיד? זה ממש לא ככה. בדיוק להיפך.

עד העונה הזאת זה היה נכון ואשדוד הסתמכב על שחקנים צעירים אבל העונה אשדוד סומכת על שחקנים מבוגרים: רביבו, אבוקסיס, חזן והולצמן. זאת לא קבוצה לעתיד זאת קבוצה להווה.

10. burning soil Member

זאת באמת קבוצה שלעתיד הרחוק לא תוכל לשחק יחד הרבה-עוד
    שנתיים לדעתי..

לעתיד הקרוב,יש שם קבוצת כדורגל מצוינת.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם בונים שם לאשדוד.
    הנוער של אשדוד תמיד סיפק כישרונות..
    ועכשיו שיהיה להם גם שם קצת יותר טוב ושחקנים ירצו לבוא לאשדוד במקום לצאת משם אולי יהיה לאשדוד עתיד יותר אדום\צהוב...

12. יוגב אסולין Guest

אני חושב שהשנה אשדוד הולכת לתת עונה חזקה להיות בין ה3 הראשונות. יש לה רצון יש לה חומר שחקנים טוב.

הבעיה של אשדוד לפי דעתי תתחיל בשנה הבאה. השנה תקציב הספורט באשדוד כבר אושר ע"י ז'קי בן זקן (יו"ר הקבוצה). הבחירות האחרונות שהיו למועצה וראשות העיר הפתיעו רבים בהנהלת אשדוד. ולאכזבתם כל קבוצתו של בן זקן מחוץ לעירייה.

ראש העיר החדש כבר הספיק להגיד שבן זקן לא יקבל את תיק הספורט ו "לא יקרה כלום עם בשנה הבאה אשדוד תיהיה קצת פחות נוצצת".

לכן אני מאמין שנה הבאה תיהיה להם בעיה גדולה, יהיה שיחרור גדול של שחקנים וקיצוצים והרבה בלאגן.

13. AFC AJAX Member

מ.ס אשדוד מתארחת מחר אצל בני סכנין, ההפתעה של העונה בליגה(לדעתי לפחות) עד כה.

הפצועים של אשדוד אמורים לחזור, השבוע ערכו הפצועים של אשדוד אימונים מלאים ובינהם: חיים רביבו, שוקי נגר, הולצמן, ואבוקסיס.

בהחלט עוד מבחן בדרך של אשדוד העונה משחק קשה ביותר, ועוד בחוץ מול סכנין...עוד משחק שייקבע לאן מועדות פניה של אשדוד העונה.

http://images.one.co.il/images/d/gg34578.Xxx
    נגר, אימון מלא.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מבחן קשה מאוד לאשדודים. אני מקווה שסכנין תנצח, מגיע לה כבר לזכות בנקודות תמיד קורים לה פאשלות ברגעים מכריעים חוץ מזה שהיא קבוצה מצויינת, כל הכבוד ללחמן על מה שהוא בנה שם. אבל בקשר לאשדוד.. אם היא תיצא משם עם 3 נקודות אני יוריד בפניהם את הכובע.

15. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לדעתי אשדוד קבוצה מצוינת העונה.......אין ספק שהם יקחו מקום טוב בצמרת (2-4)...עם רביבו, חזן , אבוקסיס ואלישע לוי הם יכולים לחולל מהפכה העונה..

לגבי המשחק מחר, לדעתי הם בטוח ינצחו בלי בעיה.....נכון שבני סכנין לא כל-כך גרועים אבל אשדוד טובים.
    לדעתי לא צריך להוריד בפניהם את הכובע אם הם יצאו אם 3 נקודות, זאת לא מכבי חיפה, לא תהיה להם בעיה