מ.ס אשדוד והפתח תיקוואיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/7/08.

1. beitar4ever Member

מכבי פ"ת קרובה לסיכום עם שני שחקנים זרים ,האחד קשר אחורי והשני בלם.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?fold...d=45591&lang=HE

אין לי ספק בכלל שמכבי פ"ת חייבים שני שחקנים בתפקידים האלה והזכרתי את זה גם בדיון ההעברות הרשמיות של ליגת העל(הנה הציטוט:"עזורי צריך להביא לקבוצה בלם וקשר אחורי ורק אז הם יוכלו לחשוב על האמצע, עד אז הם רק יכולים לחלום על מקום באמצע ומעלה".). אני לא יודע מה האיכות של שני השחקנים ,אך לפי מה הכתבה אפשר להבין שהם שחקנים ברמה גבוהה מאוד שמגיעים אלינו מקבוצות טובות בבלגיה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/08
  2. matan the man Member

לחובבי המנג'ר, השוער של דנדי יונייטד (לקבוצות קטנות הוא השוער הכי טוב לדעתי) קרוב לסיכום באשדוד .

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מכבי פ"ת במו"מ עם דליבור סטפנוביץ'

הקבוצה נמצאת במשא ומתן מתקדם עם שחקן ריאל סוסיאדד הספרדית ונבחרת סלובניה, דליבור סטפנוביץ'.
    מהקבוצה נמסר כי השחקן אמור להגיע לארץ ב-48 שעות הקרובות, לסגור את תנאיו ולעבור בדיקות רפואיות.
    אם יעבור בהצלחה, יוחתם הקשר לשנה עם אופציה לשנתיים נוספות במועדון.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אשדוד: משחק גביע הטוטו ללא קהל

מ.ס אשדוד נענשה אתמול בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל במשחק ללא קהל בשל
    קריאות גזעניות של אוהדיה כלפי שחקניה הערבים של קרית שמונה, סאלח חאסרמה ועבאס סואן.

למזלם של האשדודים, העונש ירוצה בגביע הטוטו באמצע השבוע הבא נגד הכח עמידר ר"ג.

אשדוד גם נקנסה ב-10,000 שקלים. רפי נידם, חבר ההנהלה, נקנס ב-500 שקל.

ג'קי בן זקן בתגובה: "משחק הבית הקרוב שלנו הוא בגביע הטוטו מול הכח עמידר ר"ג, משחק אליו שאפנו להזמין ילדים.
    זה עונש כבד מדי, לא ברור לי איך לירן ליאני המציא את הטענות על קריאות גזעניות, אף אחד לא שמע קריאות כאלה."

5. Fabio Junior Member

לדעתי לאשדוד יש את ההתקפות הטובות בליגה, אם הקבוצה תתחבר והרכש ההגננתי בדמות השוער והבלם יתבררו כרכשים טובים, הקבוצה תרוץ חזק בצמרת.
    דגו, שריקי, רביבו, מקרייב, הולצמן, שדה וגם צ'וקול ההתקפי משלימים חוד חלומי יחסית לקבוצות שלא זוכות לדיון באתר.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לגבי מקרייב, אני בספק אם הוא ישחזר את היכולת שלו מאשתקד.
    הצמד אוחיון & מקרייב היה צמד מדהים, בלתי ניתן לעצירה ואני ממש לא נסחף,
    מאז שאוחיון עזב ועבר לבית"ר, מקרייב לא מקבל הרבה כדורים ואין תיאום בין השחקנים,

אין ספק שכישרון יש בקבוצה הזו, גם עידן שדה מהנוער של אשדוד, שחקן פשוט מעולה,
    אם הקבוצה תתחבר ותתגבש ותשחק כקבוצה נזכה לראות את אשדוד בתצוגות יפות העונה.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

חזי מגן הודיע על עזיבת בני יהודה

יושב ראש בני יהודה ואחד מבעלי הקבוצה, חזי מגן,
    הודיע על עזיבת הקבוצה וכן על כוונתו להתפטר ממזכירות ההתאחדות לכדורגל.

http://img523.imageshack.us/img523/9307/alonimor0266ms9.Xxx
    חזי מגן. יעזוב את בני יהודה?

מגן הסביר שהעיסוק בבני יהודה פוגע בו מבחינה בריאותית ומבחינה כלכלית ואמר בתגובה:
    "אני שלם עם ההחלטה ומסתובב עם זה הרבה זמן, פשוט אין לי יותר כוח.
    כל מה שנתתי מזמני ומכספי בא מאהבה. אין לי ברירה אחרת, אני לא יכול להמשיך יותר".

מנכ"ל בני יהודה, משה דמאיו, שוקל גם הוא את המשך דרכו במועדון בעקבות הודעתו של מגן ואמר הבוקר:
    "כל המצב הזה לא פשוט בכלל. אחכה שחזי יחזור מחו"ל ואפעיל עליו לחצים גדולים כדי שישאר. אני מאוד מקווה שהוא ישנה את החלטתו".

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בוא הביתה

לא, לא מדובר כאן בפרסומת שיווקית לקוטג'.

עומר גולן זכה אמש [ראשון] לקבל הצעה שלא הרבה שחקני כדורגל זוכים לה.
    יו"ר מכבי פ"ת, שינו זוארץ, פנה לחלוצה של לוקרן ונבחרת ישראל והציע לו לחזור לשורות קבוצת
    האם ולחתום על חוזה ארוך טווח, כאשר את המשכורת, שימו לב, יקבע לא אחר מאשר גולן בעצמו.

החלוץ עצמו אמר: "זה נכון שהיתה פנייה כזאת. הסיכום שלי עם לוקרן ומכבי פ"ת הוא שאם
    לא אצליח תוך שנה וחצי להשתדרג לקבוצה גדולה בבלגיה או מחוץ לה, נחשוב בכיוון של חזרה.
    כרגע זה לא ריאלי כי טוב לי ואני מרגיש שהכיוון נכון.
    אני אוהב את מכבי פ"ת ואת האנשים במועדון. לא אעשה שום צעד ללא התייעצות עם הסוכן שלי".
    - - - - -
    מה לדעתכם הכי טוב בשביל גולן? להישאר בבלגיה, לחכות להצעה מקבוצה גדולה יותר במדינה,
    או שמא לחזור לקבוצת האם שלו, מכבי פ"ת, תחת הנחייתיו של גיא עזורי, שעושה עבודה לא רעה, על הקווים?

9. שגיא Guest

אם הוא יחזור הוא יתבוסס במיץ של עצמו. מה גם שיש כרגע למכבי פתח תקווה את טל בן חיים ואם רוצים לקדם אותו עדיף שלא יהיה שם חלוץ כלכך דומיננטי (גם אם זה לאו דווקא בגלל יכולת) כמו עומר גולן.

10. Number 8 Member

מכבי פ"ת ממשיכה לנצח והפעם עשתה זאת בדרבי הפתח-תקוואי עם שער של ליאור אסולין, שלא רק העניק לה ניצחון יוקרה בדרבי, אלא גם השאיר אותה במקום השלישי עם 14 נקודות, וכיום היא מסתמנת כהפתעת העונה. כולם זוכרים את הקבוצה של עונה שעברה שנשארה בקושי בליגה, ואת מכבי פ"ת של קדם עונה שלא הצליחה להביא שחקנים ולא הראתה כדורגל במשחקים, אבל גיא עזורי עשה שינוי ענק בקבוצה וכיום נראה שהיא בדרך הבטוחה לחזרה לצמרת הכדורגל הישראלי.

אולי הפועל פ"ת הקבוצה האטרקטיבית בליגה, אבל היא לא מצליחה להשיג הרבה תוצאות טובות וכרגע יש לה רק שמונה נקודות. דיברנו כל כך הרבה עם ג'וניור ויסה, אבל אתמול הוא די נעלם ולא ראינו ממנו הרבה. החלק ההתקפי של פתח תקווה מוכשר, אבל צריך גם תוצאות.

אשדוד הקבוצה הכי לא יציבה בליגה... אחר שתי הפסדים, מגיע ניצחון, ושוב אותו סיפור מגיע. אתמול היא פגשה את בית"ר ירושלים והפסידה לה בקלות... זה לא שבית"ר הייתה יותר טובה, אלא שאשדוד הייתה חלשה בטירוף. היא פספסה הזדמנות ענקית לנצל את החולשה והמצב של בית"ר, במיוחד בבית, אבל היא עמדה במקום ולא עשתה עם זה הרבה. החלק ההתקפי של אשדוד מצוין... דוד רביבו, שריקי, עזרן, דגו, מקרייב... שחקנים כאלה צריכים לסחוב קבוצה למעלה.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה של אשדוד היא ההגנה,בסופו של דבר אתמול ההתקפה תפסה יום חלש,אבל ההגנה שלהם תמיד הייתה חלשה ותמיד תהיה חלשה כנראה..
    בקישור בסופו של דבר דגו ורביבו יעשו את העבודה,שריקי ומקרייב(זה נשמע כמו שם של מחלה) גם יעשו את העבודה ויתחילו לכבוש אבל בהגנה לצערם של האשדודים,גם יעשו את העבודה ויספגו שערים וזאת הבעיה הרצינית

12. Raulito Madridista

יוסי מזרחי התבטא אחרי ההפסד לבית"ר ואמר שהוא מאוכזב משחקני המפתח ושצפוייה לקבוצה עוד עונה בתחתית, אבל כאילו הסיר מעצמו אחריות כאשר גם הוסיף שעם אוחיון וגוסו הקבוצה בקושי נשארה בליגה, אז השנה זה יהיה הרבה יותר קשה. אני חושב שיוסי מזרחי לא יכול להתלונן, גוסו נמכר בסכום גבוה מאוד וגם ככה באשדוד הוא לא באמת הראה כדורגל גדול, כשהוא הגיע ציפו ממנו להרבה יותר. בכושר לאוחיון, הוא הוחלף בברוך דגו, זה אומנם לא שידרוג, אבל דגו לא חייב לפתוח בהרכב אלא יכול להוות קלף לא רע מהספסל. לאשדוד יש המון שחקנים מוכשרים בחלק הקדמי, אבל ההגנה ממשיכה להיות הבעייה ובחלק הזה יוסי מזרחי נכשל. ההגנה רעה מאוד והשוער גם מפשל. אני לא מבין למה אשדוד חייבת שוער זר, ישנם כל-כך הרבה אופציות של שוערים טובים בעלי פוטנציאל והם לא מחתימים אף אחד. נדנדת הזרים באשדוד נמשכת והחלוץ טבליוס שיחק חודש בקבוצה ועזב להכח, יענו הקבוצה היא שכונה. מזרחי קיבל משאבים רבים לבניית קבוצה תחרותית יותר וזה לא קרה. אשדוד צריכה לשאוף לסיים במקום השישי ולא להיות בקרבות התחתית.

ובידיוק הפוך מיוסי מזרחי, הנה מאמן אחד רציני - גיא עזורי. הוא קיבל את מכבי פ"ת במצב לא קל ושיפר את הקבוצה פלאים. הדבר הראשון שהוא עשה זה להחזיר את רוח הלחימה שכל-כך איפיינה את המועדון בעבר, אבל אשתקד זה לא היה שם. החילופים של גיא עזורי נכונים מאוד, השחקנים אוהבים אותו וגם ההנהלה התאהבה בו, הוא יודע להתעסק עם בעיות משמעת וזה כבר הנושא הבא - ליאור אסולין. שלושה שערים בשבעה מחזורים - יבול טוב מאוד. לקראת סוף הקיץ אף קבוצה לא רצתה אותו פרט למכבי פ"ת שהייתה מוכנה להמר עליו. הוא התחיל את השנה עם תקרית עם השוער המחליף באימון והייתה גם עוד אחת, אבל בשבועות האחרונים הוא חוזר להיות ליאור אסולין ומשחק כדורגל. הוא נייד מאוד, זריז, חד ועושה הכל טוב. החלק האחורי של מכבי פ"ת גם חזר השנה לפורמה. הבלם הזר משתף פעולה נהדר עם מגמאדוב. נקודה אחרונה - אני מקווה שנראה יותר את טל בן חיים כשזה יחזור מהפציעה.

13. Lulinha Member

נחמד מאד לראות את מכבי פ''ת שבה להיות הקבוצה הטובה משנים עברו. החתמות מצוינות, גם הבלם, וגם 2 הקשרים. שימישכו כך, רק יוסיפו לליגה. אסולין פורח מחדש, וכשטל בן חיים יחזור מהפציעה, הם יהיו צמד קטלני יחדיו. אני מאד מתרשם מהבלם המקדוני, פשוט רכש פנטסטי. הוא ומגמאדוב יחדיו.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

חגי גולדנברג חתם ל-5 שנים במכבי פ"ת

המגן השמאלי המוכשר של מכבי פ"ת, חגי גולדנברג, שמשתייך לסגל נבחרת הנוער
    ופתח בהרכב הקבוצה הבוגרת מספר פעמים בתחילת העונה, חתם לחמש שנים במועדון.

מדובר במגן שגדל במועדון ומוערך מאוד גם על ידי זוארץ וגם על ידי המאמן גיא עזורי, שעוד מתכוון לעשות בו שימוש בהרכב הפותח.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לאבו חצירא,מה אתם חושבים?שזה משהו חולף?הוא ימשיך להיות תותח?
    הבנתי שיש לא מעט אוהדים של הפועל פתח תקווה שלא ממש אוהבים אותו.