מ.ס אשדוד והפתח תיקוואיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/7/08.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

יש כמה אוהדי הפועל פתח תקווה שבאים אליו בטענות מפני שהוא מבקיע כמעט בכל משחק ורק בדרבי הוא לא הבקיע אז הם ממורמרים.

מקווה בשבילו שאף קבוצה בארץ לא תקנה אותו בינואר, זה רק יהרוס את השחקן.
    שיתנו לו לסיים את העונה עם הפועל פתח תקווה ורק אז שיקנו אותו,
    למרות שאני בטוח במאה אחוז (!!!) שכאשר הוא ילך לקבוצה גדולה יותר הוא ייעלם, הרי כזו היא התדמית של ה 'שחקן הישראלי'.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אבוחצירא אולי ימשיך להפציץ השנה, וגם אם יסיים עם 30 שערים זה לא משהו שיהיה אפשר לבנות עליו הבטחה מוצקה בקשר אליו.
    חלוצים רבים נתנו עונות גדולות ואז מיהרו לחזור לגודלם הטבעי, אם אבוחצירא יפציץ העונה, זה לא אומר עליו יותר מדי, המבחן האמיתי שלו יהיה בעונה הבאה- ההמשכיות.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

האחים מולדבסקי רכשו 55% מהבעלות על הפועל פ"ת

האחים יוסי ובועז מולדבסקי יקבלו 55 אחוז מהבעלות על קבוצת הכדורגל של הפועל פ"ת וייכנסו באופן פעיל לניהול הקבוצה.
    כל הפרטים על העסקה סוכמו אתמול (ד') בין המשפחה לרונן אלעד, שימשיך להחזיק ב-45 אחוז מהבעלות על הקבוצה עד סיום העונה.

האחים מולדבסקי הם אנשי עסקים בעלי ממון רב המתעסקים ביהלומים, נדל"ן,
    היי-טק ובין היתר מחזיקים בזכויות של רשת הפיצה דומינוס במספר ארצות באירופה.
    יוסי מולדבסקי זכור מהופעתו כאחד מבעלי העסקים בתכנית 'הכרישים' ששודרה ב-2007.

עולם הכדורגל אינו זר לאחים, שעד לפני תחילת העונה הנוכחית היו הבעלים של עירוני רמת השרון מהליגה הלאומית.
    השניים הובילו את הקבוצה לעונות טובות ולחלק העליון של הטבלה.

בסיום העונה צפויים הצדדים לשבת על מנת לסגור את העברת חלקו של אלעד לאחים מולדבסקי באופן סופי.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: מועדון ספורט אשדוד החליטה להיפרד מהשוער הפולני שלה, גז'גוז' שומוטולסקי.

לטעמי, החלטה נבונה. שחקן זר שלא מביא ערך מוסף, חבל להחזיק אותו. קבוצת הנמל קיבלה השנה כמה שערים באשמתו הישירה.

5. Don Joan Roman Member

לא רק שהוא לא מביא ערך מוסף, הוא רק מזיק
    אני יכול לספור לפחות שבעה שערים שאשדוד ספגה באשמתו הישירה, לא יודע מה מזרחי חשב לעצמו כשהחתים אותו, הוא לא יותר טוב מסמי אג'יי.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני בכלל לא מבין את הקבוצות האלו שמחתימות פעם אחר פעם שוער זר שלא תורם בכלום. לא רק שהם לא נותנים את הצ'אנס לשוער הישראלי, הם גם מבזבים סכומי כסף גבוהים על שוערים זרים שלא טובים מאלו שיש לנו בשוק הישראלי. בחמש עונות האחרונות עברו אין ספור שוערים זרים באשדוד. רק מספירה מהירה עולים לי 4 שמות, ואני בטוח שהיו עוד כמה שאני לא זוכר כרגע.

אם יאמינו בטווח הארוך בשוערים כמו תום אלמדון, גל ניר וכו' שני הצדדים ייצאו מורווחים. אני חלילה לא אומר שאשדוד לא תסבול גם מהטעויות של הצעירים, בדיוק כמו קרית שמונה שלצד חודש-חודשיים מצויינים של דני עמוס, בשבועיים האחרונים הוא ביכולת מאוד ירודה, אבל אם היא תסבול עכשיו, היא תרוויח בעתיד.
    במקרה ההכי גרוע, תמיד אפשר להחתים שוער זר במקומו.

7. Number 8 Member

מכבי פתח תקוה שיחררה את דליבור סטבנוביץ'. הקשר הסלובני שוחרר מהמועדון בעקבות אי שביעות הרצון של הנהלת הקבוצה ממנו.

http://www.one.co.il/Article/128311.html

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/08
  8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לאחר קריאה באתרי ספורט בארץ אני מבין שבאשדוד מחפשים להחתים שוער זר.
    השוער הגאורגי, גיורגי לוריה, אמור להגיע השבוע להתרשמות, ואם יותיר חותם חיובי, יוחתם על חוזה.
    זה דבר שמאוד מאוד מאוד מפריע לי, למה לא לתת ליוסי שקל את הקרדיט ולהמשיך איתו עד תום העונה?
    הם בכוח רוצים להביא עוד שמוטולסקי בין הקורות? אני טוען שכל עוד השוער שלך הוא לא אניימה, אז זו טעות לבזבז מקום של זר בעמדת השוער.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גיא עזורי התפטר ממכבי פתח תקווה

גיא עזורי, מאמן מכבי פ"ת, הודיע על סיום תפקידו במכבי פתח תקווה.
    ההחלטה התקבלה אצל המאמן בעקבות חרושת השמועות בגין אי שביעות רצון הנהלת מכבי פ"ת מתפקוד הקבוצה בתקופה האחרונה.

כזכור, בשבועות האחרונים חלה נסיגה דרמטית ביכולתה של הקבוצה, שלא ניצחה במשך
    שמונה משחקים רצופים, ובמחזור האחרון סיימה בתיקו 2:2 מאכזב בווינטר עם הכח עמידר ר"ג.

יו"ר המועדון, שינו זוארץ: "צר לי על החלטתו של גיא, ניסיתי להניא אותו מהחלטה זו,
    שכן רצינו לראותו לטווח ארוך במועדון, כדי שימשיך את העשייה שהחל בה, אך הוא היה נחוש לסיים את תפקידו".

בין המועמדים להחליף את עזורי על הקווים בפתח תקווה הם: רן בן שמעון, פרדי דוד ומישל דיין.

10. Igi Member

כרגיל, התנהלות שכונתית של הנהלת מכבי פ"ת שגרמה להתפטרות של המאמן פחות או יותר הטוב ביותר שהיה לה בעשור האחרון יחד עם מזרחי(לא מאמין שהשמטתי מישהו).

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לוזון ג'וניור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

עריכה:
    באתרי האינטרנט השונים פורסם שהנהלת מכבי פ"ת פנתה לרוני לוי.
    למרות השנתיים האחרונות הלא טובות, בלשון המעטה, במכבי חיפה, קבוצה כמו מכבי פתח תקווה לטעמי קטנה עליו.

נראה מה תהיה תגובתו, אני אופתע אם הוא יסכים לעמוד על הקווים באורווה, בלי קשר לאצטדיון, אלא בגלל הקבוצה עצמה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/12/08
  12. oFiRzZz Member

איזה שכונה וטיפשות מצד הלוזונים ..

על פיספורט 5 , רוני לוי על סף סיכום ..

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מתחיל להזכיר את העונה שעברה. פתיחה טובה, מחשבות על צמרת ואז סדרה ארוכה מאוד של משחקים בלא נצחון. בתחילת העונה הימרתי באשכול הניחושים שהם יורדים ליגה. אתם חושבים שעוד יש סיכוי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בסיטואציה כזו נהוג לאמר - אם רק תאמינו :aaarofl:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/12/08
  15. oFiRzZz Member

XD גדול !
    אמן !