נאפולי 2018/19 - פרידה מסארי; עידן חדש עם אנצ'לוטי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏5/8/18.

1. Raulito

Raulito Madridista מנהל

מאוד הופתעתי לקרוא בכל כלי התקשורת באיטליה שהסוכן כבר נחת בנאפולי ויש משא ומתן מתקדם, הרי קבוצות באנגליה רצו אותו וגם פ.ס.ז' הוזכרה, כנראה אף קבוצה לא הגישה הצעה אמיתית\כזו שמשביעה רצון. פפה שחקן גדול שיוכל להשתלב נהדר בתבנית, עדיף פי כמה כרגע על חאמס רודריגס שלפתע זה די מוזר לראות את נאפולי מתווכחת עם ריאל מדריד לגביו, היה ברור שהיא יכולה לעמוד כלכלית בעסקה, פשוט יש סדר עדיפויות שהוא נכון לחלוטין. עם או בלי קשר אליו הייתי אומר שהפרסומים על מאורו איקרדי נראים לי לא נכונים. אגב נכון למה שקרה בשוק עד עתה, נאפולי גם ללא פפה או חאמס היא הקבוצה הטובה ביותר אחרי יובה ובאופן ברור.

2. EO11

EO11 יצאתי עם המחמאות היכל התהילה

כרגע מדברים על ארסנל כמובילה במירוץ על פפה.

3. Raulito

Raulito Madridista מנהל

קשה לי לראות את זה קורה כי ארסנל לא משחקת בליגת האלופות ואין לה את הסכומים האלה. אני הייתי משוכנע שהוא יגיע למנצ'סטר יונייטד שעדיין יש לה את ההילה הזו לדעתי למרות הכל וגם הכיס עמוק, אולי לליברפול שם יש את קלופ, אנפילד, הרצון לשחק בליגה האנגלית ואולי הנחה שעונה בלי פציעות של שלישיית החוד בלתי אפשרית, ואולי לבאיירן מינכן שמסוגלת לעמוד בסכומים האלה וחווים קשיים עם סאנה או אפילו פ.ס.ז' (מניח שלא אכפת לו להישאר בצרפת). מעבר לכך הופתעתי מהפתיחות של קרלו אנצ'לוטי שתמיד אומר את האמת אמנם אבל ספק אם היה מתבטא ככה לפני שיש התקדמות משמעותית. אמנם לא מדובר בשנים עברו אבל מבחינתי אם נאפולי מצליחה לצרף אותו זה אומר שכוח המשיכה של הסרייה א' מתחיל לחזור, הרי יובנטוס בינתיים היא יוצאת דופן

4. uri

uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הדיווחים, מה שאמור להכריע לטובת ארסנל זה שכר הרבה יותר גבוה לשחקן, ומה שכנראה עוד יותר חשוב, עמלה הרבה יותר גבוהה לסוכן שלו.

5. uri

uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינסינייה, לורנצו אינסינייה.

6. Roma

Roma מנהלים מנהל

נאפולי הפסידה 4-0 לברצלונה אבל מנולאס מזכיר לסוארס את התוצאה הפבעם האחרונה שהם נפגשו במשחק רשמי...

גבר על.

7. אלעד

אלעד Member

טל. אוהב/ת את זה.
  8. טל.

טל. Member

הלוואי.
    מנולאס הולך להפוך את ההגנה שלהם למסננת, וצריך כוח התקפי חדש שיאזן את המערכת במקביל.

כולי תקווה שהשנה נאפולי יאבקו על התואר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!