נבחרי העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏14/4/09.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_5187230,00.html

איזו בדיחה. וידיץ' אני מבין, רונאלדו אני מבין, ואן דר סאר אני מבין, אבל פרדיננד וגיגס? איפה האנגלאנד שנותן עונה מדהימה בפולהאם?
    שלא נדבר על המועמדות הפשוט מצחיקה של רפאל דה סילבה לשחקן הצעיר של העונה. בקושי 10 משחקים הוא שיחק... יש שחקנים כל כך יותר ראויים ממנו.

2. George Best Member

מה כ"כ מגוחך בגיגסי?

האנגלנד כמובן בעונה נפלאה.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מועמדים הרבה יותר ראויים מגיגס. ואן פרסי, קווין דייויס, למפארד, האנגלאנד כפי שכבר ציינתי, צ'אבי אלונסו, אפילו פרננדו טורס בעונה יותר טובה ממנו(למרות שאני מודה שגם לו אין מקום ברשימה הזו).

4. George Best Member

מי ישמע אגבונלהור נותן איזה עונה גדולה...
    רונאלדו?אתה רציני?
    פרננדו טורס?על סמך מה, חודש אחד טוב?

קווין דיוויס אני מסכים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. אבו Member

PFA Players' Player of the Year contenders:

Rio Ferdinand - Manchester United
    Steven Gerrard - Liverpool
    Ryan Giggs - Manchester United
    Cristiano Ronaldo - Manchester United
    Edwin van der Sar - Manchester United
    Nemanja Vidic - Manchester United

PFA Young Player of the Year contenders:

Gabriel Agbonlahor - Aston Villa
    Jonny Evans - Manchester United
    Stephen Ireland - Manchester City
    Aaron Lennon - Tottenham Hotspur
    Rafael - Manchester United
    Ashley Young - Aston Villa

לדעתי, ללא ספק, רשימה מצחיקה. אם נתחיל מנבחרי העונה- גיגס, רונאלדו, פרדיננד וואן דר סאר- יונייטד מוליכה את הליגה ונותן עונה פנטסטית סה"כ, אבל זה לא אומר שאוטומטית צריכים להיות לה כ"כ הרבה מועמדים שיש הרבה יותר ראויים מהם. גיגס יותר ראוי מפלייאני? פרדיננד מהאנגלד? רונאלדו(הוא באמת נותן עונה לא גדולה) מואן פרסי? אני ממש לא חושב, וזה רק דוגמאות של שחקנים בודדים. אלונסו, אנלקה, למפארד ורוביניו ראויים גם כן יותר מחלק מהרשימה הזאת.
    בכל מקרה, בניגוד לעונה שעברה שהבחירה הייתה ידועה מראש. הפעם אין ממש עליונות של שחקן אחד- אבל מה שכן, כמובן שג'רארד נפלא ויש לו להערכתי את הסיכוי הגבוה ביותר. גם וידיץ' נותן עונה ענקית.

לגבי הצעירים, פה גם כן לא חסרים דברים משעשעים.
    לנון? חודש אחד טוב, מועמד לשחקן הצעיר של השנה? וואלה, טוב שלא ראינו פה גם את מקיידה.
    רפאל ואוונס- שני שחקנים צעירים נחמדים, אבל מועמדים לשחקן השנה!? יש מצב שפרגוסון אחראי על הבכירות? סמיר נאסרי בעונה בינונית ראוי יותר מהם, שחקנים מחליפים שאת רוב הזמן בילו בספסל/יציע, לא מובן.
    בכל מקרה, פה אני חושב שאיירלנד, השחקן היחיד במנצ'סטר סיטי ששמר על יציבות ויכולת גבוהה לכל אורך העונה- מועמד חזק ובעל הסיכוי הגבוה ביותר לזכות.

6. Rudess Member

מ-2 הרשימות הדי מגוחכות, לשחקן העונה מגיע כמובן לסטיבן ג'רארד. היחיד ביונייטד שיכול להתחרות על התואר הזה העונה הוא וידיץ', אבל בכל מקרה לג'רארד מגיע יותר.

לגבי רשימת הצעירים, משעשע לראות את לנון, רפאל ואת אוואנס, כאשר לאשלי יאנג הכי מגיע לזכות מהרשימה הזאת.

, נאסרי בוודאי לא ראוי להיות ברשימה הזאת, הוא צריך להיות על הטיסה הבאה בחזרה למארסיי. תמיד כשהוא לא משחק, ארסנל נראית טוב יותר.

7. Cup of Tea Liverpool, UK

טוב שלא שמו את הארגריבס...
    נו באמת.. איפה הנגלאנד? למפארד? אנלקה? אלונסו? קווין דייויס? ואן פרסי?

ובשחקן הצעיר, רפאל? שישלים רק חצי עונה קודם כל. אוונס? שחקן מחליף!

הבחירה שלי: ג'רארד (מן הסתם, ז*ן על אובייקטיביות) ואיירלנד שתהיה לו תחרות קשה מול אשלי יאנג המדהים. לדעתי צריך לבחור באיירלנד על פני יאנג כי ליאנג יש תמיכה מעולה בוילה מבארי, מילנר, אגבונלהור, קארו... ובסיטי אומנם יש שמות אפילו יותר גדולים אבל בת'כלס איירלנד די מניע את כל הקישור שם לבד. כובש, מבשל, מעורב בכל המהלכים וגם עושה הגנה כשצריך. החלק שלו בסיטי לדעתי גדול משל יאנג בוילה ועל כן מגיע לו הפרס.

8. _Rushie Member

איירלנד מדהים העונה,מגיע לו הכי הרבה לזכות בתואר השחקן הצעיר של העונה.וזה בתור מישהו שמת על אשלי יאנג.
    ג'ררארד צריך לזכות בשחקן הבוגר,וזה בלי קשר לסובייקטיביות שלי וגם בלי קשר להאם יזכה באליפות או לא,הוא פשוט סנסציוני השנה,מפתיע שצ'אבי אלונסו בעונת השיא שלו בקריירה לא מועמד בכלל.

9. אבו Member

על הטיסה הבאה למארסיי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx כרגיל, ההגזמות חוגגות. שחקן צעיר, שהגיע מליגה זרה, ו:
    1. כל סדרת המשחקים שנאסרי "זכה" לשחק עם קישור אימתני של סונג, דיאבי ודנילסון- ממש לא הוגן לשפוט שחקן שמשחק איתו קישור כזה(רואים עכשיו איך אדבאיור נראה עם קישור נורמלי, ראינו איך הוא נראה בלי- זוועה).
    2. ולמרות זאת, הוא עדיין כבש מספר מכובד של שערים- שכולם היו חשובים ומכריעים. שלא נדבר על כך שונגר לרוב משחק איתו בכלל באגף. ובכלל, כמה כבר שחקנים בני 20 יש שהם יכולים לומר על עצמם שניצחו את מנצ'סטר יונייטד?
    3. אין לי מושג מה פשר היציאה ש"נאסרי לא משחק אנחנו נראים הרבה יותר טוב"- זה כולל את המחצית הראשונה מול וויגאן שנראינו זוועה? אז כן, שנאסרי לא משחק אבל ארשבין, ססק, אדבאיור ורובין משחקים- אז אנחנו נראים יותר טוב מאשר עם נאסרי, דיאבי, דנילסון וסונג.

סה"כ לעונה ראשונה באנגליה, בהתאם לגילו, נאסרי בעונה סבירה לחלוטין. אין לי מושג למה לעזעזאל ציפית.

נ.ב
    את נאסרי צריך להעיף על הטיסה הראשונה למארסיי, כמו שאת אלמוניה צריך להעיף היישר לספרד? ממש זוועה האלמוניה הזה, הא? שוער חדש, בדחיפות!

10. Rudess Member

כן על הטיסה הבאה, גם ככה אין בו צורך בעונה הבאה כי הוא הולך להיות שחקן ספסל עכשיו שיש את ארשבין ות'יאו וולקוט בכנפיים, ססק וסונג באמצע.

יופי שהוא כבש, אבל אין לו שום תרומה והשפעה על המשחק של ארסנל ולכן הוא מיותר בסגל ואין צורך בו. כשהוא משחק הוא רק מפריע למשחק של ארסנל.

נאסרי לא תורם למשחק, הוא רק מפריע ולא קשור לסגנון המשחק של ארסנל. כמו שאמרתי אין כבר יותר צורך בו עכשיו שיש את ת'יאו וארשבין באגפים.

ציפיתי שלא יביאו אותו מראש כי אין צורך בו. עדיף לתת לקרלוס ולה וג'ק וילשייר לשחק באגפים מאשר לסמיר קונטאר. עם הכסף שבוזבז עליו היה אפשר להביא לפחות בלם תותח.

רק בקבוצה כמו ארסנל, שוער ליצן כמו אלמוניה הוא שוער ראשון. שוער שעד היום לוקה ביסודות בסיסיים של שוער, לדוגמא: תיאום בין בלמים ושוער, לא פלא שכמו דביל הוא נפצע במשחק באל-מדריגל. שוער שבגיל 31 לא יודע להגיד לבלם שלו: "תעזוב לי את הכדור", כבר לא יהיה שוער גדול. לאלמוניה היו כמה משחקים טובים העונה אבל היו לו גם כמה מחרידים ובגדול כמו שתמיד אמרתי, הוא שוער בינוני ולא יציב, בוודאי שלא ראוי להיות שוער ראשון בארסנל.

11. KirkH Member

הבחירות לתואר שחקן העונה הן כרגיל סתם מכונת פירסום משומנת שכל המטרה שלה היא פופוליסטית - שום קשר ליכולת של השחקנים על הדשא. זה גם תמיד יילך לשחקן מקבוצה גדולה. חסר טעם.

מה שעוד יותר עלוב בכל העניין זה הקריטריונים לבחירת שחקנים צעירים. למעט רפאל, אף אחד לא בעונת בכורה. ג'וני אוואנס עוד איכשהו יכול להישתחל לקטגוריה. אבל היתר? לנון יותר ותיק בפרמיירליג מחצי ליגה. אשלי יאנג סוגר עונה שלישית כשחקן מוביל של קבוצה. מה בין זה לבין שחקנים צעירים?
    הגיע הזמן שהתואר הזה יינתן לשחקנים שעשו את הפריצה שלהם העונה ולא לכאלה שרק היו קרובים לרשימה של שחקני העונה אבל לא נכנסו.

12. אבו Member

נראה לי שהעניין עם נאסרי מוצה, חפרתי מספיק בנושא בעבר.

לגבי אלמוניה, נראה לי שאני גם מוותר. אם בעונה כזאת שלו, אתה עדיין קורא לו "ליצן"- אז באמת אין לי מה לומר לך. האיש הציל אותנו כ"כ הרבה פעמים השנה, מציג יכולת נפלאה, ללא ספק אחד הבולטים השנה בליגה- עשה שדרוג אדיר, ואני מסיר את הכובע בפני וונגר של קנה שוער. אתה, סביר להניח, האוהד היחיד בגלקסיה של ארסנל, שחושב שלאלמוניה יש עונה בינונית(אין לי מושג על איזה משחקים בינוניים של אלמוניה אתה מדבר, תן לי מעל 3 משחקים בינוניים ואודה לך).

אגב, מה הקשר עכשיו לפציעה שלו מול ויאריאל? זה שחקן של ויאריאל נכנס בו בכלל. בחיי מה הקשר.

13. Bill Shankly Member

בהחלט רשימה מגוכחת. פרדיננד וגיגס (במיוחד) לא עשו שום דבר מיוחד העונה. במקומם היה צריך להיות
    למפארד או אלונסו/קויט, או אפילו פפה ריינה.

14. Rudess Member

תוותר, אתה יודע שאני צודק.

מה הקשר לפציעה? כמו שכתבתי (אם טרחת לקרוא), אם הוא היה שוער רציני והיה יודע לתאם עם הבלמים שלו , הוא לא היה מגיע למצב שויליאם גאלאס ורוסי שועטים לעברו בחוסר ידיעה מה הוא הולך לעשות. כמעט בכל משחק של ארסנל הפארסה הזאת של כדורים ארוכים לכיוון השוער נגמרת במבוכה נוראית של הרחקת כדור גרועה, שערים או במקרה הספציפי הזה בפציעה.

15. George Best Member

דירק קויט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx שמישהו יביא לי בלון חמצן :aaarofl: