נבחרת אנגליה בדרך ליורו 2004 - נקודה מפרידה בינה לבין היורו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏18/8/03.

1. Julian Joachim Member

אז כמו שכבר יכולתם להבין, הנבחרות האירופאיות תיכף חוזרות להתמודדות הרשמית במוקדמות, אך לפני זה יתקיימו מספר משחקי ידידות...

ביום ד', בפרוטמון רואד, יתמודדו חניכיו של סוון גוראן אריקסון מול קרואטיה המדרדרת.

לטעמי מדובר ביריבה המושלמת בשביל אנגליה. נבחרת די חלשה, די זקנה, לא מבריקה, עם הגנה בינונית שנשענת על פליטי לברקוזן שנרקבים על הספסל של באיירן ובקבוצות בינוניות בפריימרליג.

הסגל של הנבחרת האנגלית:

שוערים - דיוויד ג'יימס (ווסטהאם), פול רובינסון (לידס) וכריס קירקלנד (ליברפול).
    הגנה - ווין ברידג' (צ'לסי), סול קמפבל (ארסנל), אשלי קול (ארסנל), ריו פרדיננד (מנצ'סטר יונייטד), דני מילס (לידס), פיל נוויל (מנצ'סטר יונייטד), ג'ון טרי (צ'לסי) וג'ונתן וודגייט (ניוקאסל יונייטד).
    קישור - דיוויד בקהאם (ריאל מדריד), ניקי באט (מנצ'סטר יונייטד), ג'ו קול (צ'לסי), קירון דאייר (ניוקאסל יונייטד), סטיבן ג'רארד (ליברפול), אואן הרגריבס (באיירן מינכן), פרנק למפארד (צ'לסי), דני מרפי (ליברפול), פול סקולס (מנצ'סטר יונייטד) וטרבור סינקלייר (מנצ'סטר סיטי).
    התקפה - ג'יימס ביטי (סאות'המפטון), אמיל הסקי (ליברפול) ומייקל אואן (ליברפול).

בסה"כ רוב הסגל די צפוי אבל כמה נקודות למחשבה:

1. מה פיל נוויל עושה פה? בחייאת. לא עדיף להביא את גלן ג'ונסון (אם אתה מחפש מחליף לימין) או את פול קונצ'סקי (אם אתה מחפש מחליף לשמאל)?
    2. חלוקה לפי מועדונים...
    ליברפול - 5.
    צ'לסי - 4.
    מנצ'סטר יונייטד - 4.
    ארסנל - 2.
    לידס - 2.
    ניוקאסל יונייטד - 2.
    מנצ'סטר סיטי - 1.
    סאות'המפטון - 1.
    ווסטהאם - 1.
    באיירן מינכן - 1.
    ריאל מדריד - 1.
    האמנתם שיבוא היום ולצ'לסי יהיו כמעט הכי הרבה נציגים בנבחרת (ואני לא מדבר על הנבחרת האיטלקית)?
    3. מזמן לא היה לנבחרת נציג (אולי אפילו בהרכב) מהליגה הראשונה. דיוויד ג'יימס עושה את זה. הקודם היה לדעתי קווין פיליפס (שאגב, עדיף על הסקי...)
    4. מזמן, בעצם אם רוצים לדייק לדעתי רק בתקופה שפול אינס ולי שארפ (הם) שיחקו בחו"ל באותו זמן לא היה לנבחרת שני שחקנים מחוץ לאי הבריטי (אני לא מדבר על חבר'ה ששיחקו בסלטיק וריינג'רס למשל).
    5. מי בולטים בהיעדרותם לדעתכם?

אז הנה, זה הדיון הרשמי של הנבחרת לבינתיים. בהצלחה!

2. AFC Member

עוד שאלה - מה עושים שם קירקלנד והסקי לעזאזל? כאילו - הסקי?! הסקי?!? אותו האפס שמצליח להיות גרוע באותה מידה גם בעמדת החלוץ וגם כקשר שמאלי? ואואן? בכושר שלו זאת פשוט בושה לזמן אותו לנבחרת. גם יש לי ספקות לגבי הזימון של סטיבן ג'רארד.

איפה שירר? איפה ג'ו קול? הבחירות האלה פשוט תמוהות. אבל לפחות מול קרואטיה העלובה אין ספק מי ינצח.

3. ofer16 Member

בני, ג'ו קול כלול סבגל. תסתכל שוב.

חלק מהבחירות של אריקסון באמת מאוד תמוהות, אבל אנחנו (או לפחות אני) כבר רגילים לזה...
    שמתם לב שיש רק 3 חלוצים בסגל? ייתכן שאריקסון מתכנן לשחק עם חלוץ בודד... וכנראה שזה יהיה אואן. אלה בשורות רעות מאוד לאנגלים...

4. ליהי Member

מסכימה עם עופר. אואן חד כמו כפית כבר הרבה זמן. לשים אותו בחוד זה לא רעיון מוצלח במיוחד ומצד שני אריקסון הוא לא מאמן מוצלח במיוחד כך שאני רואה פה איך זה מתקזז.

בכל מקרה, אני עדיין לא מבינה מה רע בקירקלנד אני חושבת שמדובר בשוער הבא של הפרמיירליג,נכון שהוא עבר פציעה חמורה אבל עדיין, ממה שהספקתי לראות ממנו ממש התרשמתי, ולו הייתי הוויה (לא תודה) ,הייתי מחזירה אותו לשער במקום מיסטר דודק (לא שיש לי טענות לדודק, אני פשוט חושבת לעתיד הקרוב).

5. Julian Joachim Member

כמה הערות:

1. אריקסון לא יכול לזמן את שירר כי הג'ורדי הזקן פרש מהנבחרת. אבל לא חסרים חלוצים אחרים. פיליפס, סמית'... מצדי שיזמן את לס פרדיננד - הכל עדיף על הסקי.
    2. לא ברורות לי התלונות על קירקלנד.
    א. הוא שוער לא רע בכלל.
    ב. אני לא בטוח שיש שוער נוסף שעדיף עליו חוץ מהשניים שנמצאים לפניו בנבחרת (יש את נייג'ל אבל הוא זקן).
    ג. בהמשך לסעיף הקודם, רוצים להכניס דם חדש לנבחרת, ואת זה צריך לעשות גם בספסל...
    3. ג'רארד זימון תמוה? שחקן שיכול ביום טוב להביא את הנבחרת לניצחון על כל נבחרת אחרת בעולם וביום רע עדיין הוא ברמה של רוב השחקנים האחרים בעמדה שלו. מה שכן... האם הוא לא שיחק אתמול בגלל פציעה, או בגלל השעיה?

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדכון! בלעדי!
    אלן שירר הודיע שביולי 2000, מיד אחרי יורו 2000, הוא פורש מהנבחרת.
    זה כנראה מסביר מדוע הוא לא בסגל.

ובני אל תזלזל בקרואטיה... לא בפורום שאני מנהל לפחות... :twisted: קרואטיה אמנם לא אותה קרואטיה של 98, אבל היא גם לא אותה נבחרת עלובה של שנים ספורות לאחר מכן. שחקנים כמו בושקו בלאבאן, האחים קובאץ', איביצה אוליץ', אנתוני סריץ', גוראן סאבליץ', יוריקה וראנייש ועוד מספר שחקנים ותיקים.

לגבי הסגל,
    באמת יש כמה דברים תמוהים... בראשם קיקלאנד... למה אריקסון מזמן 3 שוערים?? זה לא טורניר זה רק משחק ידידות. גם דני מילס לא הפגין כזו יכולת מדהימה שאני רואה סיבה לזמן אותו. פיל נוויל, אואן הארגריבס, אמיל הסקי וטרבור סינקלייר הם מוזמנים תמוהים נוספים, במיוחד כשג'ו קול, גלן ג'ונסון, דייויד דאן ואפילו ג'רמיין ג'נאס נשארים בחוץ...?

7. AFC Member

טוב תתעלמו ממני בעניין הזה, אני תמיד שוכח שהוא פרש (לפעמים אני גם מכליל את ברגקאמפ בסגל נבחרת הולנד, זאת בעיה חמורה אצלי).

נכון, ביום טוב הוא יכול להוביל את הנבחרת לניצחון - הבעיה שאין לו כאלה כבר שנתיים.

8. KirkH Member

ג'ואי קול בנבחרת.

סינקלייר שחקן סגל הנבחרת כבר לפחות 5 שנים ומאז שמקה הפסיק להגיע הוא גם שחקן די בכיר. הזימון שלו בכלל לא תמוה. מה גם שהוא משחק פשוט נפלא אצל השיטי עד עכשיו. איזה קיצוני אחר אתה רואה כמתאים יותר ממנו לתפקיד?

עם כל הכבוד לסמית' ולשער שכבש אתמול, הוא לא חלוץ, בטח לא חלוץ מטרה כמו שאריקסון מחפש לצד אואן.

לדעתי הזימון של קירלאנד לגיטימי כל עוד ברור וידוע לכל שהוא לא יותר משוער שלישי. אין שום סיבה ששוער צעיר כמוהו שלא משחק דרך קבע בקבוצה שלו ילחם על מקום בהרכב עם שני שוערים ותיקים ומנוסים שמגלים יציבות בשער הקבוצות שלהם.

9. ליהי Member

פולדש- ג'רארד אתמול הושעה, הוא לא פצוע.

ואני מסכימה עם פולדש לחלוטין, ג'רארד ענק, תגידו מה שתגידו. נכון שלפני שנתיים הוא היה חלומה הרטוב של כל קבוצה בעולם, והיום הוא שחקן עם המון המון פוטנציאל וכישרון אבל הוא עדיין היה מופיע אצלי אישית בנבחרת אנגליה אם היו שואלים אותי.

בנוגע לסמית'י, אני חושבת שאחרי הפתיחה ה"חלומית" שלו במדי נבחרת אנגליה ייקח לאריקסון עוד הרבה זמן להתאושש מהחלוץ הזה, מה גם ששנה שעברה היכולת שלו כחלוץ היתה עלובה ביותר. נכון, הוא דינאמי והוא תורם במישורים אחרים- אבל כסקורר הוא לא פוגע. ונבחרת אנגליה מחפשת סקוררים, בגלל זה היא לקחה את אואן, הסקי(?!?!?!!??!?!!?!?!?).

10. RE-QL Member

אוי בני בני מה אני אעשה איתך? קודם כל ג'ו קול בסגל ושנית אלן שירר פרש מהנבחרת...
    ואואן אולי חד כמו כפית בליגה אבל בנבחרת הוא ממשיך להיות השחקן הכי טוב אם תסכימו איתי או לא...
    ואותו דבר ג'רארד זה שחקן מוביל בנחרת אנגליה והנבחרת לא יכולה בלעדיו.
    במקרה של הסקי אני מסכים איתך.

11. L.F.C Member

ווין ברידג' וג'ו קול נמצאים בנבחרת לפני שהגיעו לצ'לסי (והאחרון גם יעוף משם מהר) כך שקשה לזקוף את ההצלחה לזכות המועדון הלונדוני מהברידג'.

כמה תהיות-

1)עד מתי נצטרך לסבול את השטויות של ג'יימס בשער הנבחרת? ולמה לעזאזל השבדי הסתום לא מזמן את טיילור?
    2)דני מילס הוכיח במשחק מול סלובקיה כמה הוא "טוב". אפסון עדיף.

אחרי שמנצחים בשיניים את סלובקיה, לא יהיה חכם לזלזל בקרואטיה. תירגעו.

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אחזק את דבריו של אל אף סי שצודק...

זה משחק נגד קרואטיה, נבחרת בינונית מאוד. אנגליה פשוט חייבת לנצח אותה, שום תירוץ לא יתקבל. אם אנגליה לא מנצחת אותה כנראה שמשהו באמת דפוק שמה, ואם אנגליה כן תנצח שהאנגלים לא ייכנסו לאופוריות, זה משחק שהם היו צריכים לקחת.

13. ofer16 Member

אתה מדבר על סטיוארט טיילור? כי כרגע אני לא מצליח לחשוב על שוער אנגלי אחר שקוראים לו טיילור...
    סטיוארט טיילור הוא שוער בינוני מאוד... אין ספק שלושת השוערים שזומנו לסגל הרבה יותר טובים ממנו, ועם כל הכבוד לטיילור, קירקלנד הרבה יותר מבטיח ממנו.
    אני מסכים בקשר לדני מילס - השחקן לא ראוי להיות בנבחרת. ראינו שאפילו אתמול במשחק מול ניוקאסל גארי קלי פתח על חשבונו.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי השבדי הסתום צריך לזמן את ריצ'ארד רייט כשוער שלישי. שוער ראשון בקבוצת מרכז טבלה+ שהוא גם אנגלי אין בשפע.... והוא שוער לא רע עם עתיד לפניו.....

15. L.F.C Member

FUCK!!!!

מצטער, התבלבלתי. הכוונה כמובן היתה לריצ'ארד רייט השוער של הטופי בויז. לעזאזל מה הסיח את דעתי?

בכל אופן הוא עדיף על כל השלושה שזומנו.