נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. oranfu Member

אני מעריך שחלק מהעניין זה שמאמן נבחרת (גם בגילאים צעירים) זו משרה יוקרתית ואז נכנסת לפעולה הפוליטיקה שראשי ההתאחדות ממנים מקורבים.
    אבל מי שאשכרה מפתח את השחקנים האלה זה האקדמיות של המועדונים (לרוב המועדונים הגדולים) ששם היתה התקדמות משמעותית מבחינת איכות העבודה בעשור האחרון (וגם עד כמה שאני יודע בגילאים מאוד צעירים ההתאחדות כן ממנה אנשי מקצוע לכל מיני מרכזי עלית או סוג של).

היו הרבה שחקנים שלא נספרו בכלל על ידי המאמנים שם.
    לג'רארד היו רק 4 הופעות בנבחרת הצעירה של אנגליה.
    לפאולר רק 8 (ואותו גם בנבחרת הבוגרת לא ממש ספרו).

2. k_700 Member

מגביל מאוד המערך שלושה בלמים הזה של סאותגייט ועוד עם טריפייק בשמאל.
    בהרכב הראשון אסור בחיים לנטרל את ההתקפה על המערך הזה.

3. one united Member

אני מעריך שבסופו של דבר זה יהיה צ'ילוול בצד שמאל ובהתקפה,כשכולם בריאים זה יהיה סאנצ'ו-קיין-סטרלינג, אבל מבחינתי הבעייה היא דווקא במרכז השדה שבמערך הזה משאיר מקום רק לשניים, וכפי שזה נראה כרגע זה ילך לכיוון רייס-הנדרסון וזה פחות מידיי טכני.

4. k_700 Member

אין שום סיבה שהנבחרת בכלל תחשוב לשחק ב5 שחקני הגנה, בטח כשגם עם הרכב שני/שלישי אפשר לעלות הרכב יותר חזק מהרכב ראשון של כמעט כל נבחרת בעולם.

בלגיה נבחרת של כלום, מזכירה לי את הימים האלה שג'רארד היה משחק ליד 2 וחצי שחקנים טובים בליברפול(בתפקיד הג'רארד- דה בריינה בתפקיד השניים וחצי שחקנים טובים- קאסטנייה ולוקאקו).

אני חושב שבעתיד הלא רחוק מי שצריך להכנס להרכב של הנבחרת באמצע זה בלינגהאם ולדעתי הוא גם יהיה השחקן היותר התקפי מבין השלושה(נניח רייס והנדרסון לידו או רייס ופיליפס).
    יש הרבה עומק בנבחרת הזאת, יש היצע די מטורף בהתקפה, צריך לנצל את זה ולא לשחק כמו איזה נבחרת שבאה להוציא תוצאה דרך ההגנה.

5. alexshw Member

שחקן באיירן ג'מאל מוסיאלה זומן לראשונה לנבחרת אנגליה הצעירה. עדיין יכול לעבור לייצג את גרמניה אם ירצה.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל זה שיש לאנגלים היצע מטורף,במיוחד בקישור. הזוי שמדיסון נשאר בחוץ.

7. alexshw Member

בילינגהאם זומן לנבחרת הבוגרת.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

8. oranfu Member

בדיחה.

9. k_700 Member

על מה בדיחה?? פתח טוב מאוד את העונה, עלה שם לא מעט בהרכב.

אם וורד פראוס רואה זימונים גם בלינגהאם יכול.

10. oranfu Member

בדיחה. שיחק השנה בסה"כ פעם אחת 90 דקות.
    בחצי מהמשחקים שלהם הוא בכלל לא עלה בהרכב.

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא בטוח לא 'פתח טוב מאוד את העונה' ובינתיים לא מצליח להחזיק מקום קבוע בקישור ע"ח ויטסל או דילייני. שזה סבבה, הוא בן 17 והכל, אבל לזמן אותו ולהשאיר בחוץ את מדיסון ואפילו את בארקלי זו... בדיחה.

Gianzola01, Clichy ו-oranfu אוהבים את זה.
  12. k_700 Member

שיחק בליגה פעם אחת 90 דקות, אבל פתח ב4 מ6 המשחקים שלהם בליגה פלוס פעם אחת בהרכב בצ׳מפיונס מול לאציו. אתה מדבר על גוף של ילד בן 17 שצריך להתרגל לראשונה לאינטנסיביות של הבונדסליגה, טבעי שיתקשה לסיים 90 דקות זה עדיין לא אומר שלא הצטיין במשחקים האלה.
    אם ראית אותו בתחילת העונה ראית ילד שמהר מאוד נכנס לעניינים ונראה נהדר.

ראיתי אותו בשלושה משחקים ראשונים שלהם בליגה הוא היה מצוין, גם במשחק הגביע הראשון הוא פתח והיה נהדר(שיחק בעמדה התקפית בקישור שלהם, כבש באותו משחק).

מדיסון צריך להיות בנבחרת, אני מעריך שהוא לא שם בגלל שרק לאחרונה חזר באמת להרכב של לסטר.

אני אמרתי גם בפגרה הקודמת שהוא צריך להיות מוזמן על חשבון וורד פראוס או ווינקס, שני אלה הם הבדיחה הגדולה.

13. oranfu Member

אני רואה אותו משחק, הוא לא "פתח מצוין" הוא סבבה וזה מרשים שמשתלב בגיל הזה בקבוצה איכותית.

יחד עם זאת, אין שום מקום לזמן אותו כרגע.
    הוא צריך להסתגל לאינטנסיביות של בונדסליגה אז לא משחק עדיין קבוע, אבל לנבחרת הוא מזומן כששחקן כמו מאדיסון יושב בבית...

אתה יכול להגיד שהוא צריך להיות מוזמן גם מגיל 14, זה לא משנה שזה לא רציני להזמין אותו כרגע.
    למה בלינגהאם ולא ג'ונס? מה ההבדל בין מה שזה עושה למה שזה עושה בינתיים? שיחקו בערך אותה כמות דקות העונה, ג'ונס פתח נגד אייאקס ואטאלנטה בחוץ באלופות...
    ולא, אני לא חושב שג'ונס צריך להיות בנבחרת. ממש לא.

זימון עוד יותר מגוחך מהזימון בזמנו של וולקוט.

14. VAR Member

נראה לי שהתרגלת הרבה יותר מידי מהר לסטנדרטים החדשים בנבחרת הזאת.

הוא נראה מרשים מאוד גם ביחס לשחקן בוגר. אין סיבה לא לנסות לשלב אותו כמה שיותר מהר.

15. k_700 Member

מה???? תסתכל מה בגרמניה אומרים עליו אחרי ה-3 משחקים הראשונים שלו שם.
    נראה מצוין, התקפה והגנה. כבש, בישל, יצר.
    נראה הרבה יותר מרשים מדיילני, וויטסל או כל קומבינציה אחרת שתשים באמצע שם בסגנון הישיר שהם משחקים.

למה הוא לא שיחק שם את כל המשחקים ויצא תוך כדי משחקים? כי הוא בן 17.
    כמה שחקנים בגיל הזה משחקים את כל המשחקים ומשלימים 90 דקות?
    זה עדיין גוף של טינאייג'ר עם ריאות של טינאייג'ר.

אבל לא להיות בסגל הרחב של נבחרת אנגליה ולקבל איזה 5-6 דקות על חשבון הדקות האלה של ווינקס או וורד פראוס? חחחח בדיחת השנה.

תלך תראה את כל חמשת המשחקים הראשונים שלו שוב, תגיד לי מתי ווינקס נראה ככה בקריירה שלו?
    והוא עושה את זה בדורטמונד.

למה לא ג'ונס? כי ג'ונס נראה בינוני מאוד בהמון משחקים ששיחק(והוא שחקן מוכשר מאוד).
    עוד סיבה למה בלינגהאם ולא ג'ונס, ג'ונס נראה יותר כמו קשר התקפי פחות מישהו שיביא לך שליטה הגנתית טובה במרכז המגרש עם יכולות התקפיות ובתפקיד של ג'ונס לאנגליה יש 200 מדיסונים בסגל.

ג'ונס אולי עוד יגיע לנבחרת(סביר להניח אפילו) אבל שנינו רואים אותו מתחילת העונה- לא יציב, לא מרשים במיוחד.

אגב, אני מת על מדיסון, מתחילת העונה אני שואל גם למה לוקח לרודג'רס כל כך הרבה זמן להכניס אותו לעסק(מאמין שלזה יש השפעה על זה שלא זומן עכשיו). לא חושב שבלינגהאם בכלל אמור לבוא על חשבון מדיסון.

יש לך שני עציצים בסגל כרגע- וורד פראוס וווינקס.